Ovdje možete pitati sve što vas zanima u vezi odgoja i roditeljstva, neovisno o dobi djeteta, ali i podijeliti svoja iskustva i razmišljanja s drugim mamama.
Odgovori

u šta ću jednogodišnjaka stavit da pluta po moru

12 lip 2011, 21:40

dakle, ide ljeto.
idemo i mi na plažu.
u kasnim popodnevnim satima.
imamo kape, imamo trike-trake sandalice, imamo pelene za kupanje, kantice, lopatice i plahutke (narukvice) za starijeg bracu.

al šta ću s malim?
kad je S. bio beba, onda mi je bilo lako jer sam imala samo njega, a sad će mi se dogodit da idem sama s njima na more i nemam pojma jel da malog stavljam na/u/oko nekog plutala ili ne.
bojim se da ga neću moć stalno držat na rukama, pogotovo ako S. potone malo, naguta se vode i slično.

Re: u šta ću jednogodišnjaka stavit da pluta po moru

12 lip 2011, 21:42

ostaneš u plićaki, maloga u onaj šaluf što ima ono nešto između nogu, neš poput ovog
http://www.njuskalo.hr/djeca-ostalo/sla ... as-2861820
i ne gubit ga iz vida (ili imat jednu ruku na šlaufiću)

Re: u šta ću jednogodišnjaka stavit da pluta po moru

12 lip 2011, 21:43

silki je napisao/la:za tak male ti je genijalan swimtrainer.
http://www.calora.co.za/images/swim3.jpg
imaš ga u beby centru u slo za kupit. moje je prošle godine sa 7,8 mjeseci jurio u njemu.
pogldaj filmiće kako klinci plivaju u njemu na youtube.
leptirići nisu za tak male jer će ti zaronit, nagutat se vode i preplašit.
moj stariji je proplivao s nepune četirri. prvo buvel, pa mišice s perajama, samo peraje i na kraju sve skineš.


viewtopic.php?f=45&t=59246

Re: u šta ću jednogodišnjaka stavit da pluta po moru

12 lip 2011, 21:54

silki, nema šanse da dođem do slovenije :/

vidjet ću jel netko od mojih ide do babycentra.

ne mogu skužit, to ima i među nogicama i na rukicama neke remenčiće?

Re: u šta ću jednogodišnjaka stavit da pluta po moru

12 lip 2011, 22:06

JA ti imam na moru još jedan jako dobar kolut, taj u koji dijete sjedne, Tin je sa 6 mjeseci lijepo tu i tamo zaspao u njemu u moru (to je bilo najtoplije ljeto u povijesti, more je bilo valjda 30) . Tako da ako hoćeš...

A Fredovog obruča ima i na Mladosti za kupiti, a moglo bi biti i u Rijeci, raspitaj se malo

Re: u šta ću jednogodišnjaka stavit da pluta po moru

12 lip 2011, 22:06

možeš naručiti fredov obruč, tj swimtrainer direktno od plivačkog kluba natator, preko telefona ili na mail, stiže odmah
Dostupan ODMAH pozivom na broj 091 30 30 891 ili na mail info@natator.hr

evo link

Re: u šta ću jednogodišnjaka stavit da pluta po moru

13 lip 2011, 00:37

thal, samo i jedino taj swimmtrainer. ne može se klinac ni prevrnut, ni izvrnut, nit žulja. nije preširok pa im ruke stoje normalno. znam da ga i sršenica preporučuje (ona trenira djecu s pp), inače ne preporučuje nikakva pomagala.

Re: u šta ću jednogodišnjaka stavit da pluta po moru

13 lip 2011, 07:40

alexandra je napisao/la:thal, samo i jedino taj swimmtrainer. ne može se klinac ni prevrnut, ni izvrnut, nit žulja. nije preširok pa im ruke stoje normalno. znam da ga i sršenica preporučuje (ona trenira djecu s pp), inače ne preporučuje nikakva pomagala.
x

Re: u šta ću jednogodišnjaka stavit da pluta po moru

13 lip 2011, 12:24

znam da je vjerojatnost jako malena ali eto moja nećakinja se prevrnula iz swimmtrainera. Ne mislim da je to loša stvar, dapače ali eto čisto na znanje da se i to ipak može dogoditi....

Re: u šta ću jednogodišnjaka stavit da pluta po moru

13 lip 2011, 12:38

biće da nije bio dobro instalirana ;)
treba dobro dijete postaviti i nema šanse da se prevne. nama se malac skoro prevrnuo al' isključivo mojom greškom. prenisko sam mu zakopčala pojas i nisam ga dobro namjestila.

i naravno, postojhe veličine po kilaži, na to isto treba pazit.

Re: u šta ću jednogodišnjaka stavit da pluta po moru

13 lip 2011, 12:59

mi smo dijete stavili u šlauf koji je čak vrlo zgodno imao i onaj pokrov ...a to imaš svugdje za kupit(konzum,plodine...), tad si mirna i da ti se ne prevrne i da nije na suncu, čak je taj naš imao i neke igračkice na sebi, neke kolutove i trubice pa se dijete lijepo i s tim zabavi.... :mah

Re: u šta ću jednogodišnjaka stavit da pluta po moru

13 lip 2011, 13:21

Mi smo imali onaj žuti, sličan onome sa linka na Njuškalu, ali četvrtastog oblika. Osim mog sina, koristili su ga i nećaci (govorim o djeci koja su na moru 3 mj.). Nitko se nije prevrnuo u njemu. :D Kolut tj. kvadrat :lol je vrlo udoban, ima dvije trake za nogice (tako da su nogice slobodne za razliku od onih s rupama u sredini), ruke su blizu tijela zbog oblika i nije koštao više od 50-tak kuna. Tendica nam nije trebala jer smo išli na plažu u jutarnjim i kasno popodnevnim satima.
Ako sam ga ja našla na štandu u Karlobagu, sigurno ga ima svugdje za kupiti :lol
Odgovori