Sada je: 29 ožu 2024, 12:34.

Štapni usisavač

Svaštara - informacije o svemu i svačemu, što i gdje kupiti (od haljine do parketa), kamo na izlet, čime i kako čistiti, kako sve to platiti...

Moderatori/ce: Potica, Nana1971

Re: Štapni usisavač

PostPostao/la frrr » 29 sij 2009, 21:39

Plusic je napisao/la: s kojim za cas usisas plocice u kuhinji, tepih u dnevnoj, ili sto vec trebas... to ne bi mogla napraviti sa rucnim nekoliko puta dnevno, a neda mi se vaditi ni veliki za to.


ja baš to i radim s ručnim - prođem svaki dan po ćoškovima, preletim tepih zbog mrvica i prođem kuhinju. bez problema. doduše, ja em nisam neka pretjerana čistunica em nemam neke kvadrate za usisavat em nitko od nas ne mrvi toliko da bih to trebala radit nekoliko puta dnevno. jedino što se s ovim ne bih morala saginjat.

upravo zbog toga on ima svoju cijenu i upravo zbog toga je i skuplji nego rucni (i prema ondasnjem stanju na trzistu rekla bi da spada medu bolje rucne)....


ma shvaćam ja da on ima svoju cijenu i zašto, ali dobar dio te cijene je dizajn i činjenica da je to šminkersko kućno pomagalo. svakako da očekujem da je skuplji od ručnog, ali ne baš trostruko (meni je bolji ručni onaj od 300 kuna)

i dalje bih ga voljela imati, naravno, ali sam razočarana jer sam ja cijelo vrijeme mislila da su to dva usisavača, veći i manji
even i as sick as i am
i would never be you
Avatar
frrr
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2825
Pridružen/a: 06 kol 2007, 13:40

Re: Štapni usisavač

PostPostao/la SunčicaVŽ » 12 lis 2010, 09:29

Evo, moram svoje friško iskustvo podijeliti s vama..
Jučer sam, nakon što sam prošli četvrtak poludjela čisteći svoja da usisavača na vodu s kojima svi usisavaju, a samo ih ja čistim :angry :angry i rekla dosta tome....otišla u dućan i kupila si štapni usisavač.
Tražila sam usisavač s hepa filterom, bez vode, štapni, na kabel i da skuplja smeće i mrvice s poda i kupila sam elektrolux energica i naravno, čim sam došla doma moooorala sam ga isprobat :mrgreen
Kad sam otvorila kutiju...a unutra - 3 četke, jedna za tepisone, jedna za parkete i turbo četka :-) male četkice za kutove i ona čupava za prašinu + fleksibilna cijev duljine cca 1 m, kruta cijev cca 50 cm i remen za nošenje...
Uglavnom oduševljena sam, usisala sam fotelje, kauč, madrace...i doslovno se četka lijepi za fotelju :-) Prašinu i mrvice super skuplja...pokupila sam sve kućne ljubimce - tome mi je pomogao onaj remen za nošenje...i eto, stvarno mogu reći da je usisavač uz kojeg ne treba dodatan :-) Kad je sve bilo gotovo, ispraznila spremnik u kantu za smeće.
Hepa filter je periv, kad se "potroši" novi košta 80 kn...
eto, a usisavač sam platila 899 kn i uzela sam ga na 6 rata :-) :zivili
A 01.03.2000. - Filozof
B 17.10.2003. - Mudirca
L 28.01.2009. - Princeza
SunčicaVŽ
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 216
Pridružen/a: 13 tra 2010, 11:40

Prethodna

Natrag na Mame (i tate!) u akciji

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 4 gostiju.