Sada je: 29 ožu 2024, 06:50.

Komentari na temu - Utvrđivanje trudnoće

Informacije i razmjena iskustava vezanih uz trudnoću, rodilišta, porod, priprema za dolazak novorođenčeta. Trudnice, pridružite se i svakodnevnom ugodnom čavrljanju na svom generacijskom topicu!

Moderator/ica: Diami

Re: Komentari na temu - Utvrđivanje trudnoće

PostPostao/la thinkPINK » 14 stu 2012, 10:19

Perlice, nazalost sve što navodiš nisu sigurni znaci trudnoće i svode se na pretpostavke i nagađanja. Obzirom na neredovite cikluse, moj ti je savjet da se svakako konzultiras s ginekologom. Želim ti uskoro plusic!
Morska zvjezdica - ljeto-2008.
What you see is what you get...
Avatar
thinkPINK
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 4841
Pridružen/a: 11 lis 2007, 13:54
Lokacija: gledam naprijed

Re: Komentari na temu - Utvrđivanje trudnoće

PostPostao/la adrich » 14 stu 2012, 17:47

Ja sam danas totalno pissed OFF... jučer sam preko testa otkrila da sam trudna... prije recimo mjesec dana imala sam problema sa gljivičnom infekcijom i mislil da se to nije do kraja riješilo, danas sam išla kod svog ginekologa, naravno preko HZZ-oa, naručiti se hitan pregled... naručena sam nekad u 12 mjesecu za 3 4 tjedna.. toliko sam bia ljuta da nisam ni to zapamtila, štpje najbolje ni nemam svog ginekologa jer, zbog meni nepoznatog razloga, moja ginekologica je nestala(nema je više) i sada svaki drugi/treći dan dolaze doktori iz KBC-a. DIVNOOO!!

moram si definitivno priuštiti privatan pregled a to opet, koliko sam čitala, nije sigurno kod koga ćeš ići a ovi koji se preporučuju su mi ultra skupi... jooj...

eto, prvo iskustvo i neznam što više da kažem!
BTW: kada sam se to prije mjesec dana naručivala za normalan pregled čekala sam tjedan dana!!! eto! živjelo naše zdravstvo... :ajme
adrich
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 2
Pridružen/a: 14 stu 2012, 17:36

Re: Komentari na temu - Utvrđivanje trudnoće

PostPostao/la perlica_stb » 14 stu 2012, 17:58

ja sam kod privatnika....svaki pregled me kosta 200kn..odem par puta godisnje...mozda bi ti bilo dobro da nađes nekog privatnika tek toliko da odes par puta tokom trudnoce..a ostatak nek ti vodi ginic u ambulanti :dunno
perlica_stb
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 2
Pridružen/a: 14 stu 2012, 00:14

Re: Komentari na temu - Utvrđivanje trudnoće

PostPostao/la adrich » 14 stu 2012, 18:38

perlica_stb je napisao/la:ja sam kod privatnika....svaki pregled me kosta 200kn..odem par puta godisnje...mozda bi ti bilo dobro da nađes nekog privatnika tek toliko da odes par puta tokom trudnoce..a ostatak nek ti vodi ginic u ambulanti :dunno





jedino mi to preostaje..i mislim da je ipak najbolje malo uložiti para u sve to nego se bezveze živcirati, to neće ništa promijeniti :) :bigno
adrich
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 2
Pridružen/a: 14 stu 2012, 17:36

Re: Komentari na temu - Utvrđivanje trudnoće

PostPostao/la eminamina » 23 pro 2012, 22:45

Zdravo.ja sam nova na forumu i uzasno sam zbunjena jer imam neke simptome trudnoce ali mi menustracija uopste ne kasni imala sam je 30.11.2012 i trebam dobiti sad 28.12.2012 uvijek mi je redovna i imam redovan odnosno stalan seksualni odnos,medutim vec dva dana mi se uzasno povraca i stomak me boli kao da cu dobiti idem stalno u wc ali uvijekk me je prije menustracije grudi boljele bar 7 dana prije medutim sada nista imam neki osjecaj da sam trudna ne znam sta da mislim dali je neko od vas imao slicno iskustvo?pozzzzz
eminamina
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 5
Pridružen/a: 23 pro 2012, 22:38

Re: Komentari na temu - Utvrđivanje trudnoće

PostPostao/la eminamina » 24 pro 2012, 00:13

eminamina je napisao/la:Zdravo.ja sam nova na forumu i uzasno sam zbunjena jer imam neke simptome trudnoce ali mi menustracija uopste ne kasni imala sam je 30.11.2012 i trebam dobiti sad 28.12.2012 uvijek mi je redovna i imam redovan odnosno stalan seksualni odnos,medutim vec dva dana mi se uzasno povraca i stomak me boli kao da cu dobiti idem stalno u wc ali uvijekk me je prije menustracije grudi boljele bar 7 dana prije medutim sada nista imam neki osjecaj da sam trudna ne znam sta da mislim dali je neko od vas imao slicno iskustvo?pozzzzz

¸ja znam da je ovo glupost sto sam napisala ali bih voljela cuti jos misljenja stvarno sam zbunjena jer sam prije godinu i po imala spontani i nadam se toj trudnoci mozete li mi samo pomoci da se opustim lakse mi je kad cujem necije misljenje.hvala vam unaprijed
eminamina
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 5
Pridružen/a: 23 pro 2012, 22:38

Re: Komentari na temu - Utvrđivanje trudnoće

PostPostao/la MON » 02 sij 2013, 19:49

evo, ja sam ti odgovorila na jednoj drugoj temi - nema ti druge nego čekati, pa napraviti test. znam da je teško i normalno je da si nestrpljiva, ali što god bi drugo napisali bilo bi nagađanje :hug
Avatar
MON
Intelektualni snob
 
Postovi: 10652
Pridružen/a: 08 tra 2008, 14:34
Lokacija: Pymystansko dopisništvo Modre laste

Re: Komentari na temu - Utvrđivanje trudnoće

PostPostao/la principesa32 » 05 sij 2013, 10:36

Da ne otvram novu temu,nadjoh se negde ovde sa svojim problemom,pa je red da ga i podelim s vama..zato sam tu izmedju ostalog jel da..

ja sam nova na forumu,majka troje dece ,neki bi ili ce reci sta ces onda ovde sve znas ..ali nije tako..jos uvek neznam sve i ucim,a sto se tice njihovog odrastanja i uopste gajenja dece verovatno dok to i budu bili ,mozda i dok sam ziva..

sreca pa sad postoji net,forumi i cuveni google koji sve sto neznas mozes pitati,a sto znas proveriti..

pa da predjem na stvar...pre nego pocnem samo da kazem ne zelim se nikome pravdati,mozda ce to neko gledati kao na ludost ili hrabrost..treceg nema kako ja to volim da kazem..ali tako je..moja ili bozja volja neznam,moji poludeli hoormoni,probudjen majcinski instikt sta god da je jedno je sigurno to je moje pravo ...zelim jos dece tj zelim da rodim i cetrto..

kad sam mom muzu saopstila tu vest prvo je bio sokiran,sagledao iz svih uglova kako ce to izgledati,hocemo li mi to moci i psihicki i fizicki i finansijski najvise..ali uspela sam nemogu da kazem ubedim,ali moju jaku zelju i volju prenesem na njega.

i tako smo krenuli sa namerom da stignemo do cilja i mislju ako bude super..ako ne nema veze..bice kaako mora i kako bog hoce..sve se desava s razlogom pa i ovo znam..

pricali smo na tu temu bezbroj puta,radili na tome ali nije islo..i tako jednog dana,bolje reci noci,u kojoj nisam ni oka sklopila,resih da to uradimo..zasto bas tada neznam,desilo se to sinoc tacnije sada vec danas 5 januara...odradili smo to,taj put drugacije nego prethodnih,opet ne znam zasto,bila sam toliko opustena,uzbudjena,opet kazem niakko nisam mogla zaspati,non stop mi je u glavi bila misao to je to uspeli smo,trudna sam..vec sam mogla videti i predvideti desavanja u mom stomaku,iamla sam neki neopsiv osecaj srece pomesan sa strahom..vec sam mogla videti sebe na porodjajno stolu,kucu punu zamora dece,ko da to vec nemamo... :p

mozda ce neki reci gle ova prolupala,mozda je i sanjala ,ali nije tako..kazu da zena oseti sve ,i da je njen zenski insktikt nikad ne vra..tako je i u mom lsucaju..jednostavno sma osetila tog dana,te noci,tog trena da je tad pravo vreme,slusala sma svoje misli,telo i vodjena velikom zeljom i voljom sto posto uspela..

sada mi nista drugo ne preostaje nego da cekam..bar nedelju dana dok ne uradim test i potvrdim svoje sumnje,i mesec dana do pregelda..ali nem aveze..nekako mi to sve slatko i zabavno ko da mi je prvi put..

deac su vec upucena u sve,smislili smo i imena,muz isto ko i ja hiljadu posto zna da je to to...samo jos ostaje da sve to potvrdimo.

ako i bude negativan rezultat ,ako i ovog puta to nebude to,necu se razocratai ,necu se predati,jednostavno idem dalje,do kraja,imati puno dece je mozda ludost ili hrabrost ali mnogo lepo znam to vec i sad sa troje,ali moja zelja d a se ponovo ostavrim kao majka je jaca od bilo koje krize i nemoci drzave da pomogne,jednostavno taj osecaj kad mislite i znate da u vama raste novi zivot nema cenu..

hvala sto ste me saslusali..svaki komentar,primedba,savet,sugaestija i pomoc su dobrodosli..


iskreno vasa forumasica
principesa32
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 4
Pridružen/a: 05 sij 2013, 10:16

Re: Komentari na temu - Utvrđivanje trudnoće

PostPostao/la danijela81 » 05 sij 2013, 11:40

da bi čovjek bio hrabar, mora biti i malo lud ;)
čestitam ti na hrabrosti, i divim se vašoj otvorenosti Životu!
svako dijete je dar s neba, i predivan Božji blagoslov, koliko je samo vaša obitelj blagoslovljena!
želim vam jedan veliki plus za koji dan, i za kojih 9 mjeseci još više dječje graje u kući :luv neka vas sve usreći
dobro nam došla na forum!
Vi ste sol zemlje, vi ste svjetlo svijeta!
V. 03.11.2008. :luv
R. 11.06.2014. :luv
Avatar
danijela81
(pre)fina gospoja
 
Postovi: 10381
Pridružen/a: 26 svi 2008, 08:57
Lokacija: Osijek

Re: Komentari na temu - Utvrđivanje trudnoće

PostPostao/la zvrka » 05 sij 2013, 13:17

ednostavno taj osecaj kad mislite i znate da u vama raste novi zivot nema cenu..

:luv :luv :luv
dražesni pupoljak svibanjski 2012.
Avatar
zvrka
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 815
Pridružen/a: 20 ruj 2011, 09:22

Re: Komentari na temu - Utvrđivanje trudnoće

PostPostao/la principesa32 » 05 sij 2013, 16:27

danijela81,zvrka..hvala puno... :luv
znaci mi da je bar neko procitao moj post,razumeo moju zleju,potrebu sta sam htela reci i to sve podeliti s vam..
puno hvala jos jednom..
i ja se iskreno nadam tom plusicu kao i za devet meseci jos jednom decjem placu i glasicu.. :srca
veliki :kiss
principesa32
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 4
Pridružen/a: 05 sij 2013, 10:16

Re: Komentari na temu - Utvrđivanje trudnoće

PostPostao/la lenak » 28 stu 2013, 00:18

CURE MOLIM MISLJENJE HEHEHEH :dunno :dunno :dunno :p :p :p :p

SEX 14.11
OVULACIJA 15.11

vec nakon tri-cetiri dana
pocele me boliti grudi i svaki dan bole jace
spava mi se vise no inace
imam lagani zatvor
smanjio mi se apetit

M bi trebala dobiti 6.12 , ovulacijaje je bila 15.11 jer ciklusi nisu uredni
tako da menga ne kasni, a za test je mislim jos rano...
Ne moraš razumjeti moju bol, ali moraš je poštovati.

slika
Avatar
lenak
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 63
Pridružen/a: 17 srp 2013, 23:05
Lokacija: Rijeka

Re: Komentari na temu - Utvrđivanje trudnoće

PostPostao/la Nikky » 28 stu 2013, 02:20

Ja sam imala iste simptome i ispalo je da sam trudna. ;)

Samo mi nije jasno kako to da je ovulacija 15.11. a menga treba doci 06.12. Zar nebi menga trebala biti 14 - 16 dana od ovu? Znaci 29. 11. ili tak nesta.

Ja sam napravila test 3 dana prije ocekivane mengu i dobila blijedu crtu.

U svakom slucaju, neka bude onako kako bi ti voljela da bude. :)
Brzić 17.04.2011.
BaBa 11.07.2014.
Avatar
Nikky
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 504
Pridružen/a: 17 sij 2012, 11:57
Lokacija: Svedska

Re: Komentari na temu - Utvrđivanje trudnoće

PostPostao/la IINA » 28 stu 2013, 10:17

lenak, o čemu trebaš točno mišljenje?
------------------------------
Odluka da postanete roditelj, značajna je! Morate prihvatiti da će Vam srce zauvijek živjeti izvan tijela!
Avatar
IINA
Sveta krava
 
Postovi: 6922
Pridružen/a: 15 svi 2007, 14:45
Lokacija: mib

Re: Komentari na temu - Utvrđivanje trudnoće

PostPostao/la lenak » 28 stu 2013, 15:11

ahahahaha o tome dali bi se moglo reci da sam trudna hahahaah
Ne moraš razumjeti moju bol, ali moraš je poštovati.

slika
Avatar
lenak
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 63
Pridružen/a: 17 srp 2013, 23:05
Lokacija: Rijeka

Re: Komentari na temu - Utvrđivanje trudnoće

PostPostao/la IINA » 28 stu 2013, 16:34

A ha.
Mislim da ne bi. :dunno
Imaš simptome pms-a.
Ne znam kako znaš da ti je ovulacija bila taj dan, no ako je suditi po
datumu kada trebaš dobiti iduću m. slažem se sa nikky.
U svakom slučaju rano je i za test i za "dijagnozu".
Moraš se strpiti. ;)
------------------------------
Odluka da postanete roditelj, značajna je! Morate prihvatiti da će Vam srce zauvijek živjeti izvan tijela!
Avatar
IINA
Sveta krava
 
Postovi: 6922
Pridružen/a: 15 svi 2007, 14:45
Lokacija: mib

Re: Komentari na temu - Utvrđivanje trudnoće

PostPostao/la lenak » 28 stu 2013, 16:42

IINA je napisao/la:A ha.
Mislim da ne bi. :dunno
Imaš simptome pms-a.
Ne znam kako znaš da ti je ovulacija bila taj dan, no ako je suditi po
datumu kada trebaš dobiti iduću m. slažem se sa nikky.
U svakom slučaju rano je i za test i za "dijagnozu".
Moraš se strpiti. ;)


znam po iscjedku, temperaturi i jonas metodi da je ovulacija bila...

mogao bi biti pms ali onda zaista traje vec dva tjedna tj od samog kraja menstrauacije, ali obzirom da se udajem za koji dan i da sam pod velikm stresom (organizacija, mame bake tralalala) nebi me cudilo da tjelo malo luduje....

u svakom slucaju javiti cu vam rezultat hehehe
Ne moraš razumjeti moju bol, ali moraš je poštovati.

slika
Avatar
lenak
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 63
Pridružen/a: 17 srp 2013, 23:05
Lokacija: Rijeka

Re: Komentari na temu - Utvrđivanje trudnoće

PostPostao/la IINA » 29 stu 2013, 14:21

Javi.
Držimo ti fige ;)
------------------------------
Odluka da postanete roditelj, značajna je! Morate prihvatiti da će Vam srce zauvijek živjeti izvan tijela!
Avatar
IINA
Sveta krava
 
Postovi: 6922
Pridružen/a: 15 svi 2007, 14:45
Lokacija: mib

Re: Komentari na temu - Utvrđivanje trudnoće

PostPostao/la Nikky » 29 stu 2013, 14:47

Ja sam zeljela reci da ako si sigurna da ti je ovulacija bila 15.11. onda bi ti vec sada test morao pokazati tocan rezultat. 15.11. + 15 dana od oplodnje znaci da vec 30.11.test moze detektirati trudnocu. Nemoguce je da je ovu bila 15. a menga treba doci 06.12. To bi znacilo da faza od ovu do menge traje vise od 20 dana. Mislim, mozda ima takvih slucajeva ali ja jos nisam cula. Obicno je faza od menge do ovu ta koja moze biti kraca ili duza.

Uh, jesam se izobjasnjavala. :p

Zakljucak bi bio da ili ti ovulacija nije bila tada kada mislis vec kasnije ili si krivo izracunala kada trebas dobiti.

Sretno u bracnim vodama trudna ili ne!
Brzić 17.04.2011.
BaBa 11.07.2014.
Avatar
Nikky
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 504
Pridružen/a: 17 sij 2012, 11:57
Lokacija: Svedska

Re: Komentari na temu - Utvrđivanje trudnoće

PostPostao/la lenak » 01 pro 2013, 16:08

Niki nemam ovulacije sredinom ciklusa vec pocetkom (sto posto, potvrdio lijecnik, iscjedak, temperatura, jonas metoda... :) ...)

Danas je dakle 16 dana od O, ovaj tjedan mozda ponovim test

Sad su mi sci simptomi stali, grudi vise ne bole, ne spava mi se... Ko ce ti ga znati ...

Mozda je ro stvarno bio neki vanredni PMS... :( koji je trajao od 10 do 22 dana ciklusa... Umjesto od 22 hehe
Ne moraš razumjeti moju bol, ali moraš je poštovati.

slika
Avatar
lenak
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 63
Pridružen/a: 17 srp 2013, 23:05
Lokacija: Rijeka

Re: Komentari na temu - Utvrđivanje trudnoće

PostPostao/la kittyilevin » 01 pro 2013, 19:26

lenak, polako, ako ikako možeš. ja sam zatrudnjela 7. dan ciklusa (da, dobro ste pročitali!) i plus se vidio tek negdje tri i pol tjedna nakon što je došlo do začeća (M mi je kasnila par dana). par dana nakon toga (dakle, bila sam trudna već negdje šest tjedana, što je za mene bilo i tjedan dulje jer nisam zatrunjela na polovici ciklusa, nego tjedan ranije!) na UZV-u se nije NIŠTA vidjelo. stalno su mi trudnoću procjenjivali da je tjedan kraća, odnosno da sam zatrudnjela treći tjedan ciklusa, pa je prva procjena bila da ću roditi 2. 1. (u SAD-u, tamo sam tada živjela, a tamo određuju datum poroda ne po ciklusu nego po veličini ploda). a ja sam rodila 6. 12., gastacijska dob malene je bila 38+1... na porodu se ispostavilo da sam bila u pravu, odnosno da sam zatrudnjela na 1. tjedan ciklusa.
hoću reći - polako s testom. ja sam sebe izludjela jer sam osjećala da sam trudna, a na testovima nula bodova. pa su me ginekološki pregledi izludjeli jer se ništa nije vidjelo, a ja sam bila već dobrano trudna itd.
sretno :hug
6. 12. 2011.
3. 4. 2016.
Avatar
kittyilevin
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2245
Pridružen/a: 28 tra 2011, 04:32

Re: Komentari na temu - Utvrđivanje trudnoće

PostPostao/la lenak » 01 pro 2013, 22:13

Kity hvala... ;) ;) Ne zelim se puno veseliti da se ne razocaram...

U zivotu nisam imala ovakve simptome! A imam jednu trudnocu iza sebe tako da znam od prilike kako to izgleda.

Danas se se pojavili novi simptomi :zuti isjedak (kao onaj suncani u prvoj trudnoci), vide mi se vene na grudima jace nego inace i glaaaaaaad! Upravo sam smazala 5 komada. I dalje imam zatvor, budim se u 6 ujutro pa ne mogu zaspat do 8, dole me boli/probada ,

Ali sve to moze i biti jak PMS!!!
Stvarno sam zbunjena.

M treba doci 7/12... do tad- CEKAM :(

U prvoj trudnoci zatrudnila sam 2 tjedan ciklusa.
Ne moraš razumjeti moju bol, ali moraš je poštovati.

slika
Avatar
lenak
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 63
Pridružen/a: 17 srp 2013, 23:05
Lokacija: Rijeka

Re: Komentari na temu - Utvrđivanje trudnoće

PostPostao/la lenak » 04 pro 2013, 10:41

RADILA TEST .... tanka jedva vidljiva druga linija JEDVA JEDVA VIDLJIVA .... nadam se!!!!!! :dunno :dunno :dunno :dunno
Ne moraš razumjeti moju bol, ali moraš je poštovati.

slika
Avatar
lenak
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 63
Pridružen/a: 17 srp 2013, 23:05
Lokacija: Rijeka

Re: Komentari na temu - Utvrđivanje trudnoće

PostPostao/la Nikky » 04 pro 2013, 13:56

lenak je napisao/la:RADILA TEST .... tanka jedva vidljiva druga linija JEDVA JEDVA VIDLJIVA .... nadam se!!!!!! :dunno :dunno :dunno :dunno

Tako je i meni bilo. Identicno. Crta toliko slabo vidljiva da sam mislila da je umisljam. Dva dana kasnije napravila digitalni i bio je pozitivan.

Strpi se dan, dva pa ponovi. Kazu da je crta crta kakva god bila.

Nadam se da si trudna pa da budemo zajedno tipkale na ljetnicama. :luv
Brzić 17.04.2011.
BaBa 11.07.2014.
Avatar
Nikky
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 504
Pridružen/a: 17 sij 2012, 11:57
Lokacija: Svedska

Re: Komentari na temu - Utvrđivanje trudnoće

PostPostao/la lenak » 04 pro 2013, 15:35

Nikky je napisao/la:
lenak je napisao/la:RADILA TEST .... tanka jedva vidljiva druga linija JEDVA JEDVA VIDLJIVA .... nadam se!!!!!! :dunno :dunno :dunno :dunno

Tako je i meni bilo. Identicno. Crta toliko slabo vidljiva da sam mislila da je umisljam. Dva dana kasnije napravila digitalni i bio je pozitivan.

Strpi se dan, dva pa ponovi. Kazu da je crta crta kakva god bila.

Nadam se da si trudna pa da budemo zajedno tipkale na ljetnicama. :luv



AJDE DRZI FIGE !!!
Ne moraš razumjeti moju bol, ali moraš je poštovati.

slika
Avatar
lenak
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 63
Pridružen/a: 17 srp 2013, 23:05
Lokacija: Rijeka

Re: Komentari na temu - Utvrđivanje trudnoće

PostPostao/la lenak » 06 pro 2013, 14:10

nisa trudna kaze beta
Ne moraš razumjeti moju bol, ali moraš je poštovati.

slika
Avatar
lenak
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 63
Pridružen/a: 17 srp 2013, 23:05
Lokacija: Rijeka

Re: Komentari na temu - Utvrđivanje trudnoće

PostPostao/la Nikky » 06 pro 2013, 14:24

:( bas mi je zao.
Brzić 17.04.2011.
BaBa 11.07.2014.
Avatar
Nikky
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 504
Pridružen/a: 17 sij 2012, 11:57
Lokacija: Svedska

Re: Komentari na temu - Utvrđivanje trudnoće

PostPostao/la lenak » 06 pro 2013, 15:28

Bit ce drugi put ....
Ne moraš razumjeti moju bol, ali moraš je poštovati.

slika
Avatar
lenak
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 63
Pridružen/a: 17 srp 2013, 23:05
Lokacija: Rijeka

Re: Komentari na temu - Utvrđivanje trudnoće

PostPostao/la kittyilevin » 06 pro 2013, 21:22

ma, čuj, možda je još jako rano... beta ne laže, no nisam baš sigurna ni da testovi na trudnoću lažu... no ako i nije, bit će drugi put... :hug
6. 12. 2011.
3. 4. 2016.
Avatar
kittyilevin
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2245
Pridružen/a: 28 tra 2011, 04:32

Re: Komentari na temu - Utvrđivanje trudnoće

PostPostao/la lenak » 06 pro 2013, 23:49

kittyilevin je napisao/la:ma, čuj, možda je još jako rano... beta ne laže, no nisam baš sigurna ni da testovi na trudnoću lažu... no ako i nije, bit će drugi put... :hug


O , pa rvoja vrtirepka E ima rodendan danas... ČESTITAM
Ne moraš razumjeti moju bol, ali moraš je poštovati.

slika
Avatar
lenak
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 63
Pridružen/a: 17 srp 2013, 23:05
Lokacija: Rijeka

PrethodnaSljedeća

Natrag na Trudnoća i porod

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 7 gostiju.

cron