Sada je: 17 tra 2024, 00:28.

bhcg-hormon

Informacije i razmjena iskustava vezanih uz trudnoću, rodilišta, porod, priprema za dolazak novorođenčeta. Trudnice, pridružite se i svakodnevnom ugodnom čavrljanju na svom generacijskom topicu!

Moderator/ica: Diami

Re: bhcg-hormon

PostPostao/la thinkPINK » 31 svi 2010, 21:37

Bas mi je zao :hug
Zelim ti ubrzo skolsku trudnocu!
Morska zvjezdica - ljeto-2008.
What you see is what you get...
Avatar
thinkPINK
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 4841
Pridružen/a: 11 lis 2007, 13:54
Lokacija: gledam naprijed

Re: bhcg-hormon

PostPostao/la Andjeo ljubavi » 31 svi 2010, 22:58

NAYALOST IYGUBILA SAM BEBU!!!ISTOG DANA KADA SM PISALA SA VAMA,UVECE SAM PROKRVAVILA I HITNO POSLANA U BOLNICU I RDJENA MI JE KIRETAZA!!SRCE SE CULO,I BILI SMO MNOGO SRECNI,ALI POSLE SAT VREMENA PRESTALO JE DA KUCA!!!DOK OVO PISEM,TASTATURA SE NALIVA SUZAMA...I TAKO...STA RECI VISE!!!SVIMA VAMA KOJI STE U PREDIVNOM BLAZENOM STANJU ZELIM VAM SVE NAJBOLJE,I NAJVECE BLAGO NOSITE U SEBI I PAZITE SE DOBRO!!POZDRAVLJA VAS ANDJEO LJUBAVI!!! :( :( :( :( :( :( :( :( :(
Andjeo ljubavi
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 15
Pridružen/a: 27 svi 2010, 13:04

Re: bhcg-hormon

PostPostao/la Andjeo ljubavi » 31 svi 2010, 23:01

Andjeo ljubavi je napisao/la:Jel moze neko da mi pomogne pls?!Trudna sam vec 5 nedelja i 3 dana(juce mi je moj dr rekao)Ali kaze da za 2 nedelje,otkad sam bila prosli put,nije plod se razvio kako bi trebao da bude,pa mi je dala da uradim bhcg-hormon,i rekla mi da za 48 sati uradim opet,ako se bude duplirao onda je sve u redu...ali ja se pitam,sta onda ako je to u redu,a ovamo mi rekla da se plod nije razvio kako bi trebao da bude za te dvije nedelje?pa sta da radim...???U strahu sam kako ce se razvijati dalje,bez obzira sto ce mo mozda biti nalaz dobar,tj.dupliran??? :( :(

NAZALOST IZGUBILA SAM BEBU!!!ISTOG DANA KADA SAM PISALA SA VAMA,UVECE SAM PROKRVAVILA I HITNO POSLANA U BOLNICU I RADJENA MI JE KIRETAZA!!SRCE SE CULO,I BILI SMO MNOGO SRECNI,ALI POSLE SAT VREMENA PRESTALO JE DA KUCA!!!DOK OVO PISEM,TASTATURA SE NALIVA SUZAMA...I TAKO...STA RECI VISE!!!SVIMA VAMA KOJI STE U PREDIVNOM BLAZENOM STANJU ZELIM VAM SVE NAJBOLJE,I NAJVECE BLAGO NOSITE U SEBI I PAZITE SE DOBRO!!POZDRAVLJA VAS ANDJEO LJUBAVI!!!
Andjeo ljubavi
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 15
Pridružen/a: 27 svi 2010, 13:04

Re: bhcg-hormon

PostPostao/la MON » 31 svi 2010, 23:09

Andjeo jako mi je žao :hug

Znam što sad prolaziš jer sam i ja, kao i mnoge cure na ovom forumu, prošle isto. Zato ti želim da se sada dobro isplačeš, izvičeš, a onda kreneš dalje. Vjerujem da ćeš brzo doći ponovo ovdje, baš na trudnoću :dada

I pliz, isključi caps (velika slova). Velika se slova u internetskoj komunikaciji smatraju vikanjem. i iako sad imaš svako pravo na to, mislim da ti to nije bila namjera kad si nam pisala post.

Šaljem ti još jedan veeeliki zagrljaj :hug
Avatar
MON
Intelektualni snob
 
Postovi: 10652
Pridružen/a: 08 tra 2008, 14:34
Lokacija: Pymystansko dopisništvo Modre laste

Re: bhcg-hormon

PostPostao/la Andjeo ljubavi » 31 svi 2010, 23:14

MON je napisao/la:Andjeo jako mi je žao :hug

Znam što sad prolaziš jer sam i ja, kao i mnoge cure na ovom forumu, prošle isto. Zato ti želim da se sada dobro isplačeš, izvičeš, a onda kreneš dalje. Vjerujem da ćeš brzo doći ponovo ovdje, baš na trudnoću :dada

I pliz, isključi caps (velika slova). Velika se slova u internetskoj komunikaciji smatraju vikanjem. i iako sad imaš svako pravo na to, mislim da ti to nije bila namjera kad si nam pisala post.

Šaljem ti još jedan veeeliki zagrljaj :hug

Joj ma ne pada mi napamet ako me vjerujes,nisam ni primijetila da mi je ukljucen caps lock.Samo sam htjela da vam se javnem,posto sam danas izasla iz bolnice,i mnogo mi tesko...i tako...pozz za sve!!!
Andjeo ljubavi
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 15
Pridružen/a: 27 svi 2010, 13:04

Re: bhcg-hormon

PostPostao/la MON » 31 svi 2010, 23:19

Andjeo ljubavi je napisao/la:oj ma ne pada mi napamet ako me vjerujes,nisam ni primijetila da mi je ukljucen caps lock.Samo sam htjela da vam se javnem,posto sam danas izasla iz bolnice,i mnogo mi tesko...i tako...pozz za sve!!!


ma naravno draga :hug

htjedoh ti još samo reći da smo tu da te tješimo i slušamo. meni su puno pomogle cure na podforumu Neplodnost...osim toga, tamo možeš naći puno korisnih informacija za dalje :dada

evo link:

viewforum.php?f=33

a ovo je link vezan baš uz spontane:

viewtopic.php?f=33&t=46595
Avatar
MON
Intelektualni snob
 
Postovi: 10652
Pridružen/a: 08 tra 2008, 14:34
Lokacija: Pymystansko dopisništvo Modre laste

Re: bhcg-hormon

PostPostao/la thinkPINK » 31 svi 2010, 23:41

Andeo jos jednom, jako mi je zao :hug
Ipak, cekamo te ovdje sa lijepim vjestima uskoro.
Morska zvjezdica - ljeto-2008.
What you see is what you get...
Avatar
thinkPINK
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 4841
Pridružen/a: 11 lis 2007, 13:54
Lokacija: gledam naprijed

Re: bhcg-hormon

PostPostao/la Andjeo ljubavi » 31 svi 2010, 23:56

Hvala vam puno!! I tebi puno hvala za link i nekako cu ga sacuvati,mnogo koristi...nesto me nocas bole jajnici,ali bas...ako se nisam u bolnici prehladila,joj ne daj Boze,jer ne bih smjela sad nikako posle kiretaze...Kako da sacuvam ovu temo sto si postavila link,jer ne znam kako da dodam u omiljene ili tako nesto??
Andjeo ljubavi
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 15
Pridružen/a: 27 svi 2010, 13:04

Re: bhcg-hormon

PostPostao/la Andjeo ljubavi » 31 svi 2010, 23:58

Mon divna si!!!!Veliki pozz za tebe..i za sve ostale narvno,kao i za nasu adminku :hug
Andjeo ljubavi
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 15
Pridružen/a: 27 svi 2010, 13:04

Re: bhcg-hormon

PostPostao/la MON » 01 lip 2010, 00:02

Andjeo ljubavi je napisao/la:Hvala vam puno!! I tebi puno hvala za link i nekako cu ga sacuvati,mnogo koristi...nesto me nocas bole jajnici,ali bas...ako se nisam u bolnici prehladila,joj ne daj Boze,jer ne bih smjela sad nikako posle kiretaze...Kako da sacuvam ovu temo sto si postavila link,jer ne znam kako da dodam u omiljene ili tako nesto??


ne brini. kad dođeš na ovaj forum onda na početnoj stranici imaš listu podforuma. tamo je i Neplodnost. Kad otvoriš, vidiš listu tema, a tamo je i ova o spontanima (mislim da je sad negdje na drugoj stranici)

Inače, imaš i tražilicu u gornjem desnom uglu (pogledaj gore, piše ti pretražnik), pa upišeš pojam koji tražiš.
:kiss
Avatar
MON
Intelektualni snob
 
Postovi: 10652
Pridružen/a: 08 tra 2008, 14:34
Lokacija: Pymystansko dopisništvo Modre laste

Re: bhcg-hormon

PostPostao/la Andjeo ljubavi » 02 lip 2010, 00:16

Caos cure,mame :) Sada me bole bradavice,vjerovatno reakcija posle kiretaze!Jel zna neko sta je najbolje za to!Gdje god nadjem nesto o tome,samo povezuju sa dojenjem i trudnocom...nema uopsteno o bolu bradavice,ili bas posle ukidanja trudnoce(kiritaze)...pisite sta je najbolje za bolne bradavice!Ljubi vas vas Andjeo ljubavi!!(malo sam se psihicki smirila,ali eto...moram ici dalje)
Andjeo ljubavi
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 15
Pridružen/a: 27 svi 2010, 13:04

Re: bhcg-hormon

PostPostao/la Julija29 » 02 lip 2010, 15:45

Ja bih rekla da je to hormonska reakcija i da tu ne mozes nista, kao sto bi, na primjer, mazala mehanicki nadrazaj koji je rezultat dojenja. Rekla bih ti jos i - cekaj da prodje! :mase
Moja prva ljubav 27.04.2005.
Vragolanka 16.11.2007.
Sisoljubac 31.10.2010.
_______________________________________________
Jana 09 06 2009 "Uf, kako su teške ove današnje mame!"
Elena, nov 2011 "Ja sam uvijek dobra, samo ponekad radim bezobrazne stvari! "
Avatar
Julija29
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 597
Pridružen/a: 10 pro 2004, 13:55
Lokacija: U savrsenstvu

Re: bhcg-hormon

PostPostao/la Ihsan » 02 kol 2010, 18:05

Pozdrav svima! Danas sam radila beta hcg, po kasnjenju m deseti dan i iznosi 22,4 :( ... u labar. su mi rekli da je nalaz pozitivan, ali da je vrijednost niska... od prije tri dana imam i smedje jedva primjetno krvarenje, vise kao mrljanje(i to me puno brine, jos uz ovaj niski beta) jer sam prije par mjeseci imala vanmatericnu i radjena mi je laparoskopija... sutra sam narucena kod ginekologa, ali me zanima da li je neko imao slicno iskustvo, uz ovako nizak nivo hormona trudnoce i uz smedji iscjedak, da li je moguce da je rana trudnoca i da ce sve biti ok?? Hvala svima koji razmijene iskustva.. :dunno :roll
Ihsan
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 4
Pridružen/a: 02 kol 2010, 15:10
Lokacija: Sarajevo

Re: bhcg-hormon

PostPostao/la MON » 02 kol 2010, 20:24

Ihsan, dobro nam došla :mah

Znam da ti je teško čekati u ovakvoj neizvjesnoti i ne baš sjajnom nalazu :hug

Teško je sad reći da li je moguće da se radi o trudnoći i hoće li sve biti ok. Ali mi smo tu da te hrabrimo i vibramo. Pa ako već ne ovaj mjesec, a onda ubrzo.

Javi nam se da čujemo što je bilo na pregledu i sretno :kiss
Avatar
MON
Intelektualni snob
 
Postovi: 10652
Pridružen/a: 08 tra 2008, 14:34
Lokacija: Pymystansko dopisništvo Modre laste

Re: bhcg-hormon

PostPostao/la Ihsan » 02 kol 2010, 21:18

Hvala puno na dobrodoslici i na podrsci :mah ... Istina je da sam jako uplasena, ne bih zeljela da se ponovi vanamtericna jer bi to znacilo gubitak i drugog jajovoda, tako da je to moj najveci strah... ali eto, nadam se dobru... javim vam se... jos jednom, puno hvala
Ihsan
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 4
Pridružen/a: 02 kol 2010, 15:10
Lokacija: Sarajevo

Re: bhcg-hormon

PostPostao/la moj(a) djeca(k) » 02 kol 2010, 23:31

vrlo moguce da se radi o trudnoci, ali najvjerovatnije ipak, da je biohemijska. :|
djecak 02.03.2003.
djevojcica 05.01.2011.


-Novi dan, nova nafaka-
Avatar
moj(a) djeca(k)
Sa čokoladom u kosi
 
Postovi: 4251
Pridružen/a: 16 pro 2002, 20:03
Lokacija: Zlatna dolina smjestena u srcu "Zemlje u obliku srca"

Re: bhcg-hormon

PostPostao/la pčelica2009 » 03 kol 2010, 07:37

Ja isto mislim da je biokemijska jer je meni 11 dan ß bila 440.A vidjet ćeš ustvari-možda se počne naglo duplati.Najbolje da ponoviš ß za nekoliko dana.
slika
Avatar
pčelica2009
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 94
Pridružen/a: 26 ruj 2009, 11:36
Lokacija: sl.brod

Re: bhcg-hormon

PostPostao/la Ihsan » 03 kol 2010, 12:14

Danas sam bila na ultrazvucnom... u maternici se nista ne vidi, ali takodje nema nista ni u jajovodu... sad za sada... doktorica je optimisticna, kaze da moze biti i rana trudnoca, da je ovulacija moguce nastupila kasnije, dala mi je utrogestan zbog ovog smedjeg krvarenja i da ponovo vadim betu sutra... tako da eto, jos sam u velikoj neizvjesnosti ali i sa malom nadom da je :mala sakrila se i da je na putu.... :kiss hvala vam drage moje :mah
Ihsan
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 4
Pridružen/a: 02 kol 2010, 15:10
Lokacija: Sarajevo

Re: bhcg-hormon

PostPostao/la MON » 03 kol 2010, 12:16

Držimo fige!!! :kiss
Avatar
MON
Intelektualni snob
 
Postovi: 10652
Pridružen/a: 08 tra 2008, 14:34
Lokacija: Pymystansko dopisništvo Modre laste

Re: bhcg-hormon

PostPostao/la moj(a) djeca(k) » 03 kol 2010, 18:35

vrlo moguce da jeste.

na Rodi je bio slucaj da je zena koja je imala vrijednost bete 8. na kraju ipak bila trudna i to uspjesno. :dada
djecak 02.03.2003.
djevojcica 05.01.2011.


-Novi dan, nova nafaka-
Avatar
moj(a) djeca(k)
Sa čokoladom u kosi
 
Postovi: 4251
Pridružen/a: 16 pro 2002, 20:03
Lokacija: Zlatna dolina smjestena u srcu "Zemlje u obliku srca"

Re: bhcg-hormon

PostPostao/la Ihsan » 03 kol 2010, 19:18

Hvala ti mila, potrebno mi je tako nesto cuti! :kiss :kiss
Ihsan
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 4
Pridružen/a: 02 kol 2010, 15:10
Lokacija: Sarajevo

Re: bhcg-hormon

PostPostao/la carmen29 » 12 stu 2010, 20:26

cao cure ,,nova sam ovdje i sve vas pozdravljam ,imam jedno pitanje i ako mozete da mi odgovorite ,zadnja M BILA MI JE 17.10 .2010 ,,10.11.2010 VADILA SAM BETU i bila je 74.60,,12.10 .2010 mi je 128.3,al po tim koji su na nalazuje trudnoca od 3- 4 tjedna sto je nemoguce jel mi je ovulacija bila 28.10 .oprostite sto sam ponovo otvorila tu temu al me zanima vase misljenje o beti :) pozz svima :/
tko čeka taj i dočeka:)
carmen29
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 8
Pridružen/a: 10 stu 2010, 00:25

Re: bhcg-hormon

PostPostao/la Diami » 12 stu 2010, 22:23

Trudnoća se službeno računa od prvog dana zm, što je kod tebe 17.10., a to znači da je 12.11. taman bilo 27 dana - što je mrvu manje od puna 4 tjedna, dakle štima po tome. :) A buduči da se duplirala kroz dva dana to je znak trudnoće. :dada Jedino za visinu bete će ti druge cure znati reći dal dobro odgovara, tu sam ja malo neupućena.
Avatar
Diami
ne stignem sanjati
 
Postovi: 5252
Pridružen/a: 30 lip 2008, 09:03
Lokacija: Poing

Re: bhcg-hormon

PostPostao/la thinkPINK » 12 stu 2010, 22:32

Tako, trudnoca se racuna od zadnje menstruacije, ne od dana zaceca odnosno ovulacije. Za betu pogledaj malo ovdje. Ja ne znam puno, osim da se treba svaka 2 dana otprilike duplirat u ovako ranoj trudnoci sto mi se cini da kod tebe je slucaj.
Morska zvjezdica - ljeto-2008.
What you see is what you get...
Avatar
thinkPINK
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 4841
Pridružen/a: 11 lis 2007, 13:54
Lokacija: gledam naprijed

Re: bhcg-hormon

PostPostao/la carmen29 » 13 stu 2010, 20:48

hvala vam puno na svemu :) skuzila sam kasnije kad sam malo trazila po forumu u cemu je stvar .sam se nadam da ce sad bit sve ok :
tko čeka taj i dočeka:)
carmen29
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 8
Pridružen/a: 10 stu 2010, 00:25

Re: bhcg-hormon

PostPostao/la carmen29 » 09 pro 2010, 00:43

cao cure ,kako ste ?ipak sam imala :( spontani u 5 tjednu ,,prošlo bez kiritaze ,,i sad smo docekali ovu ovulaciju pa šta bog da ,,nadam se samo pozitivnom testiću
tko čeka taj i dočeka:)
carmen29
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 8
Pridružen/a: 10 stu 2010, 00:25

Re: bhcg-hormon

PostPostao/la thinkPINK » 09 pro 2010, 08:50

carmen :hug
i vibrice ˇ~~~~~~
Morska zvjezdica - ljeto-2008.
What you see is what you get...
Avatar
thinkPINK
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 4841
Pridružen/a: 11 lis 2007, 13:54
Lokacija: gledam naprijed

Re: bhcg-hormon

PostPostao/la carmen29 » 10 pro 2010, 01:36

:dada hvala draga:).,imala sam ovulaciju 3 .12 pa se nadam da smo uspjeli ,,al danas me boli desni jajnik i križa za poludit ,,cak mislim da imam ponovo ovulaciju ,,dal je to moguće 2 ovulacije :dunno ????? :kisichagic .hvala vam
tko čeka taj i dočeka:)
carmen29
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 8
Pridružen/a: 10 stu 2010, 00:25

Re: bhcg-hormon

PostPostao/la carmen29 » 15 pro 2010, 13:16

cao cure kako ste ,,kupila sam test jutros,i napravila ga prije ocekivane mjesecnice i pozitivan je :) samo me uzasno boli trbuh pa me malo strah da nece opet doci do spontanog , dosta sam tražila po forumu i vidla da su mnoge cure isto imale bolove (menstrualne bolove)u ranoj trudnoći ,,al ipak je sve bilo ok ,,nadam se da ce i u mom slucaju biti tako :) p.s nadam se da ste vi sve ok :srca
tko čeka taj i dočeka:)
carmen29
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 8
Pridružen/a: 10 stu 2010, 00:25

Prethodna

Natrag na Trudnoća i porod

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.

cron