Sada je: 28 ožu 2024, 10:45.

Mame "izdajalice" - koliko nas ima?

O dojenju, (na)dohrani i prehrani djece.

Moderatori/ce: Diami, nevenera

Re: Mame "izdajalice" - koliko nas ima?

PostPostao/la zara01 » 14 kol 2014, 23:48

Mame izdajalice pitanje?Kad recimo hocete izdojiti za neku priliku,kako to napraviti?Izdojiti nakon svakog obroka sto ostane?Jel to mogu sve u istu bocicu?Ona se najede izdojim recimo 40,stavim u friz i nakon iduceg obroka mogu opet izdojiti u tu istu bocicu koja je vec u frizu ili?
T&T
Avatar
zara01
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1367
Pridružen/a: 11 vel 2011, 16:04
Lokacija: Zagreb

Re: Mame "izdajalice" - koliko nas ima?

PostPostao/la Gabia » 25 kol 2014, 17:01

Mene isto to zanima. Svoju bebu dojim no dojenje u javnosti mi je problem..jednostavno nisam opustena i razmisljam sad kako bi bilo da malo izdojim mlijeka pa kad smo u setnji ako on ogladni da mu dam iz bocice. E sad imate li koji savjet kako da se izdajam .u toku dana po malo? Ne bih voljela dojenje zbrckat
slika
Avatar
Gabia
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 193
Pridružen/a: 02 stu 2013, 14:33

Re: Mame "izdajalice" - koliko nas ima?

PostPostao/la morena » 25 kol 2014, 21:19

Ja sam to isto pitala, ali na temi čavrljanje o dojenju, bilo je ideja i iskustava podijeljenih tamo, pa pogledajte, zadnjih par stranica. Ja sam počela izdajat prije koji dan, zasad svakako kad stignem, noću ide najbolje, al me to ubi, pospana sam. Malo po malo ide, ali raste količina. Mislim da D. i uz to ima normalno za jesti, ionak stalno bljucka. Bilo bi najbolje izdojit poslije podoja koliko ostane, ali treba još malo povećat količinu.

Za čuvanje u frizu, ja pazim da ne miješam mlijeko različite temp - imam dvije flašice, u jednu istočim mlijeko, ta je u frizu ohlađena, za drugo izdajanje napunim drugu flašicu, stavim u friz, te kad se temp izjednače, onda nadolijem u onu prvu. Kad se u toj skupi dovoljna količina, to zamrznem, imam vrećice za zamrzavanje mlijeka...
slika slika
Avatar
morena
nemam door
 
Postovi: 984
Pridružen/a: 28 ožu 2012, 12:42

Re: Mame "izdajalice" - koliko nas ima?

PostPostao/la Gabia » 26 kol 2014, 14:04

thx morena..pogledat ću u čavrljanjima ;)
slika
Avatar
Gabia
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 193
Pridružen/a: 02 stu 2013, 14:33

Prethodna

Natrag na Cica, boca, žlica

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 9 gostiju.