O dojenju, (na)dohrani i prehrani djece.
Odgovori

KOJE BOCICE KORISITE

21 kol 2009, 00:47

KOJIM SE BOCICAMA SLuZITE I VASA ISKUSTVA

chicco,avent,dr,brown...ili ipak svejedno koja je

meni osobno su njadraze chiccove zakrivljene navikla sam jos sa prvom bebom i dan danas ih koristim super su mi

Re: KOJE BOCICE KORISITE

21 kol 2009, 17:47

karla je jedino prihvatila NUKi to one sa širokom dudom...valjda zato jer je dojena do nedavno a ta bočica ima sličan oblik kao braddavica

Re: KOJE BOCICE KORISITE

21 kol 2009, 17:55

Aventove za čaj i mlijeko a dok je bio tek rođen, Chiccovu za mlijeko.

Re: KOJE BOCICE KORISITE

21 kol 2009, 18:44

avent

Re: KOJE BOCICE KORISITE

21 kol 2009, 18:47

ja sam provala svakakve al su mi nekako njadraze kikove,a aventove su mi ajme majko nikakave za odrzavanje,,kad bi je isla prat morala bi je prije namocit malo u vrilu vodu jer se masnoca od mlika nikako nije dala oprat sta sa kikovim nije nik

nukove su mi isto dobre

a staklene ne volim koristit jer onda b tribala dezurat kad ce se razbit i izazvat krv

Re: KOJE BOCICE KORISITE

21 kol 2009, 22:39

Najstarija je koristila Nukove i nisam bila sretna sa njima.
Zato druga ima Avent i super su.

Re: KOJE BOCICE KORISITE

21 kol 2009, 23:03

haha ja osatjem pi svojima li one nove boce dr brown su razvikane nemam pojma koliko kostaju ali nisu sigurno jeftine ,,,valjalo bi provat

Re: KOJE BOCICE KORISITE

22 kol 2009, 17:07

Nuk mi je najdraži, i avent bpa free. Probali smo i Dr Brown staklene koje su mi najbolje, ali im je grlo jako usko, pa nisam mogla unijeti odmjernu žličicu!

Re: KOJE BOCICE KORISITE

22 kol 2009, 17:25

marie jelo postoje brown plasticnw i koja im jw cijena jel znas

Re: KOJE BOCICE KORISITE

23 kol 2009, 11:02

Imaju, na našem tržištu nisu bpa free, ja sam naručivala preko neta, možeš pogledati na str http://www.thesoftlanding.com !

Re: KOJE BOCICE KORISITE

23 kol 2009, 11:11

ok hvala

Re: KOJE BOCICE KORISITE

31 sij 2010, 19:26

Aventove i bočice i dude, to sm koristila maloj prije 5 godina i sad malom, sa njima sam zadovoljna

Re: KOJE BOCICE KORISITE

13 vel 2010, 11:45

Mi smo uvjek koristili baby nova, jer su staklene. Nikako mi se ne svidjaju plasticne bocice.

Re: KOJE BOCICE KORISITE

18 vel 2010, 13:01

Ja imam 3 baby nove 2 staklene koje su mi najbolje i jednu plastičnu i jednu nuk-ovu sve ih voli ni jednu ne odbija osim od tommy tippeey ne sviđa joj se duda.

Re: KOJE BOCICE KORISITE

18 vel 2010, 13:12

I N i D imaju Nukovu flašicu s tim da je N bilo tako svejedno a i dan danas je bitno da dobije čokolino prije spavanja u flašici,ali D od uvijek hoće samo Nukovu i to onu običnu plastičnu,dok sam mu davala drugu bilo je suza i suza dok nije natrag dobio svoju :dada

Re: KOJE BOCICE KORISITE

18 vel 2010, 16:36

nije zgorega ponoviti, premda to vecina odavde zna: nije uputno na flasicu davati ikakve kasice. Flasica je tekucina, kasice su zlica. Nikakav cokolino na flasicu.

Re: KOJE BOCICE KORISITE

01 ožu 2010, 14:05

Aventove bočice i dude , služile su isključivo za pijenje mlijeka i čaja / vode. Sad je već velika cura , pa pije samo mljieko iz bočice. Ostalo na čašu.

Re: KOJE BOCICE KORISITE

01 ožu 2010, 14:13

Avent bočice su mi bile najbolje (a probala sam sve moguće ) a dude Nuk-ove :D

Re: KOJE BOCICE KORISITE

01 ožu 2010, 23:37

mi smo prvo koristili avent, onda kad smo dobili grčeve dr. brown i sad ih koristimo. samo što su teške za održavat,sto čuda, dijelova.
Evi i jedan događaj usput , neki dan sam zaboravila ponijeti bočicu u goste, :oops: :mrgreen ,i došlo vrijeme za papicu a nema botljage..i otišli muž i kum u mercator kupit. Donijeli nukovu, ja napravila papicu, kad ono bebolinac pljuje dudu, plače , neće jesti...ja već pomislila da kak to da moje dijete odbija papicu, pa njemu je uvijek malo. Uzeo ga moj muž i daje mu, ovaj vrti po ustima, uglavnom nakon 15 min je naučio piti iz nje i jeo je obrok 25 min... inače slisti bočicu za 5 min:mrgreen . Naime ta nukova bočica ima neku široku dudu, a od dr. browna su uske i mekane i dečko skužio razliku..
dakle, osuđeni smo na dr. browna i sto čuda ..

Re: KOJE BOCICE KORISITE

02 ožu 2010, 10:59

koristimo Aventove i super su nam :)
imamo i ovu aventovu s kljunom za sok ;)

Re: KOJE BOCICE KORISITE

15 ožu 2010, 14:07

mi isto avent bocice,nekako su mi najbolje ;)

Re: KOJE BOCICE KORISITE

26 ožu 2010, 01:54

mamuška je napisao/la:karla je jedino prihvatila NUKi to one sa širokom dudom...valjda zato jer je dojena do nedavno a ta bočica ima sličan oblik kao braddavica


eto ista stvar kao kod mene s tim da moj Rafell obavezno skoro cijelu dudu strpa u usta pa su mu one nekako najveće hehe

Re: KOJE BOCICE KORISITE

01 svi 2010, 09:09

Mi smo probali sa aventovim bočicama jer sam mislila da će je prihvatit zbog oblika dude ali ništa i sad koristimo babylove bočice i dude i to je prihvatio odmah

Re: KOJE BOCICE KORISITE

08 lis 2010, 21:12

Avent plasticne bocice i Nuk silikonske dude.

Re: KOJE BOCICE KORISITE

14 lis 2010, 18:58

U početku chiccove, ali previše cure. grozne su mi, imam sve vrste. sad koristim Tommy Tippee i super su i slatke;)

Re: KOJE BOCICE KORISITE

14 lis 2010, 19:52

avent sam koristila sa prvom, a isto ocekuje i drugo :)

Re: KOJE BOCICE KORISITE

14 lis 2010, 20:10

ja sam dobila (na korištenje...)cijeli set avent bočica i dvije nukove staklene pa sam probala i jedno i drugo i avent je odmah prihvatioa nuk mu nije leglo... a sad kad je sam počeo pomalo držat i draže mi je da nisu staklene da se ne razbije... a čistim ih babylove četkom za bočice

Re: KOJE BOCICE KORISITE

05 stu 2010, 12:57

sve avent - odlične, jako zadovoljni

Re: KOJE BOCICE KORISITE

17 stu 2010, 12:41

sve su nam plastične,a imamo...ehm,da... :shock ovako:
avent
babylove
jane
bebeconfort
nuk
dude imamo i silikonske i kaučuk,a naša mala :alc sve prihvaća bez problema... :D

uglavnom preferiram šire bočice ili one što se dno otšarafi zbog boljeg pranja...i naravno,dodatna oprema je veliki Aventov sterilizator za mikrovalnu :cool

Re: KOJE BOCICE KORISITE

17 stu 2010, 13:14

Probala sam Nuk,Chicco, Babylove ali su mi se kao najbolje pokazale Avent.
Oblik dude joj je najbolje odgovarao.
Odgovori