Sada je: 29 ožu 2024, 12:03.

Prevlacenje kozice na pisi

Sve o zdravlju, bolestima i preventivi.

PostPostao/la bambolina » 30 lis 2007, 16:55

Sad sam se prestravila citajuci!
Znaci to mu moze ponovo "zarasti" dali netko zna dali je to samo u slucaju ako mu ne prevlacimo redovito (svaki dan)?
:conf
Avatar
bambolina
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 213
Pridružen/a: 31 kol 2007, 11:31

PostPostao/la mamashnita od noje » 30 lis 2007, 18:58

dakle, nakon sto smo kozicu uspjeli potpuno prevuci preko glavica gore, odnosno spustiti je dolje skroz do ispod glavica :p nastavili smo svaku vecer pri kupanju s istom radnjom. tocnije, dok je dijete u vodi lagano mu spustim kozicu do ispod glavica i u vodi uklonim eventualne necistoce.
kojih ni nema, bas zbog toga sto to radimo svaku vecer. ali znalo se dogoditi, pogotovo dok je bio u pelenama i dok smo ga trackali pavlovickom, kada bi kod bake bio par dana ili nesto duze na moru, da se unutra na glavicu nakupi svakakvih necistoca. koje je onda teze ocititi jer je glavic kao sto znate :mrgreen: prilicno osjetljiv na dodire.
dakle, preporucam lagano potezanje u vodi prilikom vecernjeg kupanja. onima kojima se potegnuti da. a onima kojima se ne da, a jos uvijek su bebe, toplo preporucam lagano povlacenje kozice prilikom prematanja pelene.
krasno objasnjavam, je l' da? ;-)
Avatar
mamashnita od noje
Muza
 
Postovi: 16392
Pridružen/a: 10 stu 2005, 14:01

re

PostPostao/la Buhtlica » 30 lis 2007, 19:04

zbilja slikovito i za svaku pohvalu :mrgreen:
Z. 2002.
J. 2003.

"Some people never go crazy. What truly horrible lives they must lead."
Avatar
Buhtlica
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2208
Pridružen/a: 12 stu 2002, 11:37
Lokacija: ...in dreams...

PostPostao/la mamashnita od noje » 30 lis 2007, 19:10

i jasno je sto je gore, a sto je dolje? :cool
Avatar
mamashnita od noje
Muza
 
Postovi: 16392
Pridružen/a: 10 stu 2005, 14:01

PostPostao/la sunce » 30 lis 2007, 20:07

bambolina je napisao/la:Sad sam se prestravila citajuci!
Znaci to mu moze ponovo "zarasti" dali netko zna dali je to samo u slucaju ako mu ne prevlacimo redovito (svaki dan)?
:conf


Da, zarast ce sigurno ponovo, ako odmah nakon "trganja"doktorovog ne krenete i vi svakodnevno navlaciti kozicu.

Kako znam, :nepitaj , sa starijim sam to prosla tri puta (trganje)..., zato koliko god ti/vam to bilo bolno i traumaticno, nastavite s navlacenjem pise, njemu ce biti par dana bolno, ali nakon toga ce to ici, i nakon toga ce vam to postati rutina...
MATIJA 99
VIKTOR 04
Avatar
sunce
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 725
Pridružen/a: 28 kol 2006, 21:51
Lokacija: Zagreb grad

PostPostao/la Potica » 30 lis 2007, 21:47

P. je islo recimo dobro, nikad do kraja ali se moglo prevuci, negdje do prve godine, cak su me pohvalili na urologiji kak smo to dobro odradili. A onda blokada, njega je boljelo i nije dao dirati, doktorica je rekla ne forsirati, i tako ne bi forsirala jer mi je i ovako bilo tesko uz njegove suze. Od tada je stanje sve gore sad mu se vise uopce nemoze prevuci i u ponedeljak smo naruceni na fimozu. Doktor je rekao da bi mu se i tako ponavljalo i da bi trganje bilo jako bolno, a da bi mu se uskoro ponovilo.
Avatar
Potica
No. 1 baka
 
Postovi: 21824
Pridružen/a: 12 ožu 2003, 21:38

re

PostPostao/la Buhtlica » 30 lis 2007, 22:06

ma sve jasno k'o dan - i gore i dolje i naopacke. :mrgreen:
Z. 2002.
J. 2003.

"Some people never go crazy. What truly horrible lives they must lead."
Avatar
Buhtlica
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2208
Pridružen/a: 12 stu 2002, 11:37
Lokacija: ...in dreams...

PostPostao/la Jullishka » 31 lis 2007, 00:40

O bre žene moje nerazumne, mamašnito, daj lepo objasni šta je gore šta je dole! Kaži, navlačenje i zavlačenje kože kao u odraslih primeraka :D Da ne budem sada bezobrazna, ovo je ozbiljan deo foruma :)
Joj, da budem ozbiljna, ako se ja pitam, ja sam za obrezivanje. Iz higijenskih i zdravstvenih razloga, ali neću sada o tome, pošto me retko ko shvaća ozbiljno :)
Ja prdi navlačim kožicu od kad je rođen na svakom kupanju, neko mi je to rekao, neam pojma ko, i ja to radim. Dobro je, za sada nam dobro ide, jedna pedijatrica kod koje smo išli je bila sa mišljenjem: to nikako, druga: to svakako. Ja odabrala drugo ovo, neću da se nakupi svašta nešto tamo dole, a i da dođe do neplanskog seckanja...
Moja prijateljica pedijatrica u Skoplju kaže da to moram malo intenzivnije da povučem, da to može još, i nemam pojma jel do sada okej...no, nek on sada ozdravi, pa kad budem išla u savetovalište pitaću dali mu je za sada kako treba.
Vanja 18.10.2006
♪♫•*¨*•.¸¸♥ ¸¸.•*¨*•♫♪
mama, ti mi se jako svidjas, vidi kako si mekana i lepa i nemoj da mrsavis, ja volim kad si debela
Sofija 03.08.2011
Avatar
Jullishka
老师
 
Postovi: 5070
Pridružen/a: 09 ožu 2006, 11:20
Lokacija: Na zvezdama...uvek!

PostPostao/la SonjaV » 31 lis 2007, 10:06

Da, naravno da može zarasti, nama se to desilo dva puta.
Kako je nasilno napravljeno, kožica popuca i kada zarasta opet bude isto.
Možda smo i i krivi ali nismo željeli da mu povlačimo dok ga užasno boli, ide krv i sl., samo smo čekali da zaraste pa da može normalno piškiti.
Nikakvih problema nema, od opercije refluksa nikakve upale, bakterije i sl., zato mislim da nema potrebe ni intervenirati.
Kad se kupamo, sam ga povlači koliko ide-ide . :dunno
Indijanac '09.2002
Mrvica '05.2005
Bucka '06.2014
Avatar
SonjaV
sa zalihama pelena
 
Postovi: 1720
Pridružen/a: 10 sij 2003, 15:42
Lokacija: Malo misto

PostPostao/la bambolina » 31 lis 2007, 10:36

sunce je napisao/la:
bambolina je napisao/la:Sad sam se prestravila citajuci!
Znaci to mu moze ponovo "zarasti" dali netko zna dali je to samo u slucaju ako mu ne prevlacimo redovito (svaki dan)?
:conf


Da, zarast ce sigurno ponovo, ako odmah nakon "trganja"doktorovog ne krenete i vi svakodnevno navlaciti kozicu.

Kako znam, :nepitaj , sa starijim sam to prosla tri puta (trganje)..., zato koliko god ti/vam to bilo bolno i traumaticno, nastavite s navlacenjem pise, njemu ce biti par dana bolno, ali nakon toga ce to ici, i nakon toga ce vam to postati rutina...


O.k. mi to radimo svaki dan i znaci ne bi trebalo zarasti? Da prve dane nije nakon "trganja" biloje koma jako je plako ali sad samo malo zaplace i onda se pocne smijati (mozda ga skaklja).
Avatar
bambolina
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 213
Pridružen/a: 31 kol 2007, 11:31

PostPostao/la bambolina » 31 lis 2007, 10:46

Jullishka je napisao/la:Joj, da budem ozbiljna, ako se ja pitam, ja sam za obrezivanje.


Ja sam mislila isto zbog higijene ali sad kad imam malog pisulinca i kad smo ovo prosli ne znam...
Mm je obrezan jer mu se toliko upalili od je to bilo jedino rjesenje i to mi je o.k. [size=9](imala sam smo jednog decka koji nije bio i to mi je bilo bbbb...jer uvijek se ispod nakupi prljavstine)[/size] tako da sam mila kako je obrezivanje dobra stvar zbog higijene - ali jadnicak!
Avatar
bambolina
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 213
Pridružen/a: 31 kol 2007, 11:31

PostPostao/la sunce » 02 stu 2007, 18:27

bambolina je napisao/la:
O.k. mi to radimo svaki dan i znaci ne bi trebalo zarasti? Da prve dane nije nakon "trganja" biloje koma jako je plako ali sad samo malo zaplace i onda se pocne smijati (mozda ga skaklja).


Nece zarasti ali fakat to moras radit svaki dan. Moj stariji ce skoro 9 god., i to radi svakodnevno, kad je na moru ( a ja nisam), ponekad zaboravi, a ako je to duze od 8-10 dana, vec se mora jako,jako namuciti da opet prevuce kozicu.(a to radi vec 5 g)
Mladem sam prevlacila sve do ljeta tj.mora (i tada mu nije islo skroz bas, ali polako sam "odljepljivala"), ali baka mu to ne radi tj.boji se, tako da nakon 2 tj., ja sad to nemam sanse prevuc. Poceli smo opet neki dan malo po malo, bum vidjela dali cu sama moci sta rjesiti....

Uglavnom nek vam to pređe u naviku uz kupanje i onda ce sve bit ok :juhu
MATIJA 99
VIKTOR 04
Avatar
sunce
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 725
Pridružen/a: 28 kol 2006, 21:51
Lokacija: Zagreb grad

PostPostao/la Marto » 04 stu 2007, 23:34

Uf, horor su mi ove priče :strah baš me strah čačkanja oko piše. Ja Frani ne diram pišu (osim šta ga prebrišem mokrom blazinicom), ali zato učim njega, pa kad ga pitam: "Di je pišo?" mali ga uz širok osmijeh uvati i razvlači, muško moje pametno! :mrgreen: Pa kontam bolje će on znat s njim nego ja! :lol
Zmaj :belji 10.12.2006.
Mišica :liza 22.06.2008.
Lav :mali 04.07.2010.
Avatar
Marto
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1130
Pridružen/a: 11 lis 2006, 22:37

PostPostao/la Stefanova_mama » 21 stu 2007, 20:21

Mi smo imali potpunu fimozu (dakle rupica na vrhu velicine 2mm), pokusavali smo koliko se moglo pri kupanju, ali nije se moglo puno (u najboljem slucaju se video vrh glavica cca. 5mm. S. se sam igrao sa pisom, prilikom dugih meditacija uz crtice na tuti... i urodilo je plodom. Pre jedno mesec dana nas je pozvao da pita sta je ovo (ovo je bio u potpunosti izisao glavic). Dakle bez trganja, bez seckanja...sam svoj majstor.

Upalio nam se jednom od previse pene za kupanje i prosao za tri dana mazanjem nekom mascu koju prave ovde u bolnici (lici na vazelin pomesan sa jodom).

Mnogo sam strahova prosla sa da li ce se prevuci, kada, kako... za seckanje ionako uvek ima vremena, nadam se da ce sam uspeti da to sredi i da ce problemi s kozicom ostati iza nas.
S. 17.01.2004.
M. 29.08.2007.

Quae volumus, credimus libenter!
Avatar
Stefanova_mama
Roza Luksemburg
 
Postovi: 3989
Pridružen/a: 27 ruj 2006, 14:50
Lokacija: Chardak ni na nebu ni na zemlji

PostPostao/la LiKmama » 21 stu 2007, 21:31

Pre jedno mesec dana nas je pozvao da pita sta je ovo (ovo je bio u potpunosti izisao glavic). Dakle bez trganja, bez seckanja...sam svoj majstor.

da, ovdje tvrde da ne treba dirati (da se moze napraviti vise stete nego koristi), da ce kad tad djeca to sama razraditi. :cool
dh: I hate work. It interferes with life.
Before you decide to criticize someone, try walking a mile in their shoes. That way, if you do decide to criticize them, you'll not only be a mile away but you'll have their shoes as well.
Avatar
LiKmama
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2671
Pridružen/a: 01 svi 2005, 22:03
Lokacija: u nekoj tamo pokrajini čudnog imena, a možda i u trgovini

PostPostao/la Potica » 21 stu 2007, 21:40

Mi smo imali potpunu fimozu (dakle rupica na vrhu velicine 2mm), pokusavali smo koliko se moglo pri kupanju, ali nije se moglo puno (u najboljem slucaju se video vrh glavica cca. 5mm.


Ovako je i kod P. bilo ali nama nista nije upalilo pa su mu 5.11. obavili fimozu, operacijica nije strasna ali ubilo nas prematenje :nemoj. Neki dan ja dolazim doma a P. vice - Mama pimpek mi je super, vise me nista ne boli i mogu pisati preko skoljke sroz na drugu stranu - sreca mamina :roll: , a do sad je tako dobro pogadjao skoljku. :)
Avatar
Potica
No. 1 baka
 
Postovi: 21824
Pridružen/a: 12 ožu 2003, 21:38

Re: Prevlacenje kozice na pisi

PostPostao/la admeli » 12 lis 2010, 23:20

imam pitanje,da li je moguće da se vrh piše zacrveni od pjene za kupanje ili je to neke infekcija?
večeras sam primjetila crvenilo i isprala sam u kamilici,inače navlačimo kožicu onako pomalo pri svakom presvlačenju
admeli
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 21
Pridružen/a: 07 lis 2010, 20:50

Re: Prevlacenje kozice na pisi

PostPostao/la Ivy26 » 13 lis 2010, 09:24

Uf..čitam.Mi to isto radimo,ali ne dovoljno dobro.Jer kada sam bila kod pedijatrice ona je to puno jače povukla i jače iskočio pišonja,a meni se činilo da sam išla do makismuma.
Uglavnom malo bio crven,stavili kamilicu,bepanthen i sutra sve 5.Taj dan se žalio na peckanje kod piškanja.
E sada kada znam da je dosta navučeno,kako izgleda to ,ja dođem do nekakvog dijla kada je suženo na pišonji i dalje se bojim(koji opis :oops: )
zvrkica 29.12.2002.
* 12.09.2004
poletarac 08.04.2007.


Often times we question why life is short for some and long for others,The Truth is....Life begins at birth and never dies,Those who leave before us,are only in a different place....
Avatar
Ivy26
Sveta krava
 
Postovi: 13358
Pridružen/a: 06 srp 2001, 13:21
Lokacija: selo moje malo ljepše od Pariza

Re: Prevlacenje kozice na pisi

PostPostao/la LiKmama » 13 lis 2010, 09:29

admeli je napisao/la:imam pitanje,da li je moguće da se vrh piše zacrveni od pjene za kupanje ili je to neke infekcija?
večeras sam primjetila crvenilo i isprala sam u kamilici,inače navlačimo kožicu onako pomalo pri svakom presvlačenju

Kožica može biti crvena iz gomile razloga; možda je navlačio pimpek, možda se kožica malo slijepila, možda od pjene za kupanje (koju, btw, uopće ne preporučujem), možda od koncentriranije mokraće, a možda i od neke upale/infekcije.
dh: I hate work. It interferes with life.
Before you decide to criticize someone, try walking a mile in their shoes. That way, if you do decide to criticize them, you'll not only be a mile away but you'll have their shoes as well.
Avatar
LiKmama
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2671
Pridružen/a: 01 svi 2005, 22:03
Lokacija: u nekoj tamo pokrajini čudnog imena, a možda i u trgovini

Re: Prevlacenje kozice na pisi

PostPostao/la Ivy26 » 13 lis 2010, 09:32

Nađoh link sa slikom.Kod nas to izgleda ko 1.slika A kada probam povlačiti unatrag
http://www.intimatemedicine.com.hr/seks-i-zdravlje/kada-kozica-nece-preko-glavica-penisa/

Jel to ok ili ???
Zadnja izmjena: Ivy26; 13 lis 2010, 09:48; ukupno mijenjano 1 put/a.
zvrkica 29.12.2002.
* 12.09.2004
poletarac 08.04.2007.


Often times we question why life is short for some and long for others,The Truth is....Life begins at birth and never dies,Those who leave before us,are only in a different place....
Avatar
Ivy26
Sveta krava
 
Postovi: 13358
Pridružen/a: 06 srp 2001, 13:21
Lokacija: selo moje malo ljepše od Pariza

Re:

PostPostao/la mrcinela » 13 lis 2010, 09:37

tanjabb je napisao/la:Misljenja pediatara oko prevlacenja su podjeljena. Dok neki kazu ne diraj nista, drugi predlazu postepeno prevlacenje. Mi smo poceli s prevlacenje kad je imao nekih godinu dana i to u kadi, za vrijeme kupanja, koliko je islo (ispocetka vrlo malo, par mm mozda), taman da mu ocistimo pisu. .


E super... imam još pola godine mira... Sveky mi jučer priča da to moram... da ona jednom sinu je a jednom nije pa je bilo problema (kod onog kojeg nije)... Ali meni se nekako ne čaprka još...
slika
Avatar
mrcinela
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1321
Pridružen/a: 06 svi 2010, 07:13
Lokacija: Slavonski Brod

Re: Prevlacenje kozice na pisi

PostPostao/la zumba » 14 stu 2010, 22:25

Ja mu u početku nisam htjela ništa dirati ali onda smo sa nekih 2 tjedna završili na rebru pa su me "oprali" zašto to nisam navlačila i tako od tada navlačim i ispirem sa fiziološkom i evo nako 10 mjeseci mu se tek jedna strana povukla prema dolje, a koliko gnoja...... Ja sam vrisnula kad je to krenulo!!!! Tako da sad stranu koja se svukla ispiremo s kamilicom jer je crveno a drugu pokušavamo navući jer vidim da i tamo ima onih grudica bijelih iliti smegme. Nama je ped rekla, kad je vidjela da ima tih bijelih grudica, da moramo ili jače povlačit doma ili će to lijepo kirurg, pa si mislim pa bit će mu lakše da ja to domeka polako tako da treba malo jače to navlačit.
zumba
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 106
Pridružen/a: 17 lis 2010, 20:44

Re: Prevlacenje kozice na pisi

PostPostao/la Viva42 » 14 stu 2010, 22:55

Ivy ne znam kaj bi ti rekla. Meni je to čista enigma, svaki pedijatar kojeg sam pitala ima drugu priču, ali sam na kraju poslušala našu ped. koja je rekla da lagano kod kupanja navučemo do kud ide i ništa puno ne dirati. I tako je nama do sada izašlo do pola glavića van, na onoj slici pod C.
Zumba kakav gnoj je izašao van, kad :dunno
Ono bijelo je N. izlazilo kad je imao oko god. dana, baš jako obilno i trajalo je par mjeseci. I odjednom prestalo.
poletarac NIKO 18.03.2007.- "Bavo mama, ti sve znas!"
JURAN 28.03.2010.

Niko-slike
Avatar
Viva42
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1333
Pridružen/a: 17 ruj 2007, 19:24
Lokacija: Zagreb

Re: Prevlacenje kozice na pisi

PostPostao/la zumba » 14 stu 2010, 23:02

On je imao male bijele kuglice ispod kožice i kad sam ga odvela kod ped rekla mi je da je to gnoj, smegma, i da treba jače navlačit, i tako ja jače povlačila i prilikom jednog kupanja, tj. poslije kupanja, povukla da očistim s fiziološkom i čulo se malo "puc" i počeo gnoj izlazit van, skroz žuto, to su te kuglice puknule, ped kaže da je to dobro, da to mora izaći.
zumba
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 106
Pridružen/a: 17 lis 2010, 20:44

Re: Prevlacenje kozice na pisi

PostPostao/la Viva42 » 14 stu 2010, 23:11

A to!
Ma mislila sam da si ti pisala da mu se pišo zacrvenio (sad sam vidjela da je to admeli pisala), pa još da mu gnoj izlazi, pa mi sve to bilo čudno :bonk
poletarac NIKO 18.03.2007.- "Bavo mama, ti sve znas!"
JURAN 28.03.2010.

Niko-slike
Avatar
Viva42
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1333
Pridružen/a: 17 ruj 2007, 19:24
Lokacija: Zagreb

Re: Prevlacenje kozice na pisi

PostPostao/la Ivy26 » 16 stu 2010, 11:13

Ovo našla na netu

2. PITANJE: Drugo pitanje - kada se kod dječaka počinje s prevlačenjem kožice? Neki su mi rekli od prvog dana, a sada sam dobila informaciju da tek sa navršenom godinom dana.

ODGOVOR: U muškog dojenčeta potezati prepucij samo do mjere dok se to može bez primjene bilo kakve sile, individualni pristup! Eventualnu nečistoću oprati vatom namočenom u vodu. Nakon navršene godine dana, ukoliko se prepucij može lako retrahirati, može se koristiti sapun i voda. Uobičajeno kompletna retrakcija postaje moguća do 5. godine.
zvrkica 29.12.2002.
* 12.09.2004
poletarac 08.04.2007.


Often times we question why life is short for some and long for others,The Truth is....Life begins at birth and never dies,Those who leave before us,are only in a different place....
Avatar
Ivy26
Sveta krava
 
Postovi: 13358
Pridružen/a: 06 srp 2001, 13:21
Lokacija: selo moje malo ljepše od Pariza

Re: Prevlacenje kozice na pisi

PostPostao/la mrcinela » 16 stu 2010, 14:50

Meni je jučer pedica rekla da po njenoj verziji trebam malome jednom tjednom prevući dokle ide kod kupanja. On će sad 6 mj. Prije nikako nisam ni pitala.
slika
Avatar
mrcinela
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1321
Pridružen/a: 06 svi 2010, 07:13
Lokacija: Slavonski Brod

Re: Prevlacenje kozice na pisi

PostPostao/la Una » 13 lip 2011, 12:55

Ivy26 je našla na netu podatak znači da kompletnana retrakcija postaje moguća do pete godine, to vjerovatno znači da do pete godine ima vremena da se on prevuče, a mene neki da pedijatrica poslala kod urologa da mu on prevuče, i ja se već naručila, a dijete mi nema još 5 godina.
Šta da radim??? Ni sama ne znam, ....meni nekako to sve izgleda kao da za to još ima vremena???? Ne znam čemu juriti kod urologa...
ex. nela22
Una
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 364
Pridružen/a: 08 ožu 2010, 11:30

Re: Prevlacenje kozice na pisi

PostPostao/la Ivy26 » 15 lip 2011, 13:04

Znači emla krema nije opasna da se maže po pišonji.Ja mislila za vikend s kremom pokušati. I malac sam pokušava ali to dođe do tuda da se pišonja napuhne,vrh suzi i ne ide dalje,strah me da ne pukne kožica :ajme
zvrkica 29.12.2002.
* 12.09.2004
poletarac 08.04.2007.


Often times we question why life is short for some and long for others,The Truth is....Life begins at birth and never dies,Those who leave before us,are only in a different place....
Avatar
Ivy26
Sveta krava
 
Postovi: 13358
Pridružen/a: 06 srp 2001, 13:21
Lokacija: selo moje malo ljepše od Pariza

Re: Prevlacenje kozice na pisi

PostPostao/la rena7 » 15 lip 2011, 15:25

Emla krema je lokalni anestetik koji urolozi koriste kod prevlačenja kožice. Djeluje ako se pravilno aplicira. Prilikom vađenja krvi isprobala sam djelovanje, tek toliko da znam ukoliko ću morati koristiti kod svog djeteta.
Ti mu želiš sama to prevući?
Ja se ne bi usudila. Ako potežeš do kuda ide, ne boli ga i ne treba emla. Ako želiš prevući do kraja, pripremi se za ono što slijedi kasnije. MM je jednom V. slučajno prevukao više nego što je išlo bezbolno. Jaoooo peklo ga je, bolilo, koma. A tek kako smo se mm i ja zbog toga svadili, to je druga tema. :ajme
Mi smo bili na savjetovanju kod urologa u Heleni. Preporučio je prevlačenje uz emlu. Kao nekakvom špatulom ili čim već. Odgodila sam ja to još neko vrijeme. Nema komplikacija u smislu upala, otežanog mokrenja i ja sam pustila nek sve ide svojim tokom.
rena7
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 85
Pridružen/a: 08 ožu 2008, 22:58

PrethodnaSljedeća

Natrag na Bubini sam!

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.