Sada je: 13 svi 2024, 07:40.

Mame paničarke

Podforum posvećen prvoj godini života vašeg djeteta.

Moderator/ica: Hajdi

Re: Mame paničarke

PostPostao/la Mama Mia28 » 01 vel 2010, 22:22

zamislite što je moj sinoć napravio...stavili ga mi spavat ko svaku večer i nakon pola sata ode muž pogledat dal je zaspao,nakon 3 sekunde počne vikat "nema maloga,nema maloga" (inaće to mi je opsjesija od kad smo preselili u stan u prizemlju i od gledanja previše filmova o otmici djece iz njihovih krevetića) Ja se skamenila,trnci me prošli,odjurom u sobu,blejim u krevetić skamenjena...kad primjetim da je madrac nekako visoko...Mališa digo madrac i zaspao ispod njega na podnici!!!! :znoj :lol
2008.slikaslika
Avatar
Mama Mia28
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1617
Pridružen/a: 07 pro 2009, 14:39
Lokacija: Na zapadu

Re: Mame paničarke

PostPostao/la mamuška » 02 vel 2010, 01:55

mamamia2828 je napisao/la:Mališa digo madrac i zaspao ispod njega na podnici!!!! :znoj :lol

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :lol
Avatar
mamuška
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1684
Pridružen/a: 23 srp 2008, 12:49
Lokacija: oko-lica metro-pole

Re: Mame paničarke

PostPostao/la Hel_Lanna » 11 vel 2010, 16:23

Uhh..Pa neznam da li bi se mogla staviti u ovu grupu:)))
Kada malo razmislim ,shvatim da moz i jesam mama panicarka,ali zapravo kad pogledam ostale mame koje svojoj djeci brane pohadjati neke aktivnosti kao zbog padova,otmice,i dr stvari,vratim se medju mame nepanicarke :lol
Ali ipak se nadjem u par situacija..Npr D spava u kreveticu u dnevnoj sobi,a izgovor za to je da bi mi bio stalno na ocima i kao ostale mame cesto provjeravam d li dishe :lol :lol
Mozda je ovo zato sto u mojoj porodice ima par osoba koje imaju astmu pa se bojim da mozd i on od toga boluje,ali na svu srecu imamo dva krevetca ,da nemamo ko bi stalno vozikao iz spavacew u dnevnu :D :D
Lanna 2007-Mamina princeza
Deen 2010-Tatin nestasko
Avatar
Hel_Lanna
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 40
Pridružen/a: 24 kol 2009, 14:45
Lokacija: Oslo

Re: Mame paničarke

PostPostao/la mamino sunce » 16 vel 2010, 00:16

paničarka sam od kad znam za sebe!!! :mah nemoram ni reći koliko sam napredovala u karijeri paničarenja od kad san rodila ali.....MM !!!!
:roll :roll :roll ... najsmireniji čovjek na svijetu od kad je tata svakih pola sata ide vidit di je mali..što radi..izuo je papuću.. jel mu hladno..nemoj mu davat tu igračku da ne proguta...kad ga vodi u šetnju svakih 50 metara stane i provjerava jel diše... i mene je nadmašio!!
naša mrvica 18.7.2009.
mamino sunce
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 184
Pridružen/a: 06 vel 2010, 12:00
Lokacija: zadar

Re: Mame paničarke

PostPostao/la Mama Mia28 » 16 vel 2010, 00:25

:lol ma svi su ti mužići takvi...glume hladnokrvne dok se ne rodi bebač,a onda...gori od nas :lol
2008.slikaslika
Avatar
Mama Mia28
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1617
Pridružen/a: 07 pro 2009, 14:39
Lokacija: Na zapadu

Prethodna

Natrag na Djeca od 0 do 1

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.