Sada je: 29 ožu 2024, 12:21.

Generacija 2009. - 9. dio

Pratite generaciju svojih mališana, družite se, razmjenjujte iskustva, mišljenja i dijelite sve ono lijepo i manje lijepo što donosi život s djecom!

Moderatori/ce: latica, snowwhite

Re: Generacija 2009. - 9. dio

PostPostao/la nevenera » 16 vel 2017, 15:49

netko će ići po nalaz, neki rođak ako se ne varam.
Avatar
nevenera
idejni kreator MUD-a
 
Postovi: 39332
Pridružen/a: 03 kol 2008, 14:18

Re: Generacija 2009. - 9. dio

PostPostao/la latica » 17 vel 2017, 12:08

hej cure,
evo moj M danas opet doma, jučer je počeo onako suho kašljat užas jedan kako zvuči, ali smo vježbali za ispit danas i sve, spremio se, na kraju se navečer zakašljao do mjere da je povratio pa sam rekla da nema to smisla, nek ostane doma. danas je bolje, pije puno čaja, inhalirao se, ono, nadam se da će ići na bolje.

kak to sad funkcionira ako se ispit propusti, jel vi znate?

inače dosta mu teško ta matematika ide, ništa to još nije automatizirano, bojim se šta će bit kad krenu dalje s gradivom. morat ćemo stvarno vježbat puno više. još na prste računa ponekad, zapravo često, a i ona okretanja mu je teško shvatit...
slika Moja 3M
Avatar
latica
Bigul
 
Postovi: 7412
Pridružen/a: 17 pro 2009, 23:41

Re: Generacija 2009. - 9. dio

PostPostao/la nevenera » 17 vel 2017, 14:30

ovisi od učitelja, ja ne dajem ispit opet, većinom znam koliko dijete zna pa ga ili pitam usput ili kroz igru pa dam ocijenu
matematika tinu ide. ne znam na kog. :hahaha zadaci rječim ga zezaju, kao što rekoh, račun dobar a odgovor napiše bilo što. pita koliko dječaka on piše djece i slično
imaš dobre on line igrice za matematiku
Avatar
nevenera
idejni kreator MUD-a
 
Postovi: 39332
Pridružen/a: 03 kol 2008, 14:18

Re: Generacija 2009. - 9. dio

PostPostao/la latica » 17 vel 2017, 15:44

nevenera je napisao/la:
imaš dobre on line igrice za matematiku


imaš neki link ili da tražim općenito?
slika Moja 3M
Avatar
latica
Bigul
 
Postovi: 7412
Pridružen/a: 17 pro 2009, 23:41

Re: Generacija 2009. - 9. dio

PostPostao/la nevenera » 17 vel 2017, 16:19

stavila ih pod linkove za učenje na školarcima
http://www.artrea.com.hr/matematika1raz.htm
Avatar
nevenera
idejni kreator MUD-a
 
Postovi: 39332
Pridružen/a: 03 kol 2008, 14:18

Re: Generacija 2009. - 9. dio

PostPostao/la gaga0305 » 17 vel 2017, 16:26

Mom matematika ide ko od šale, na tatu. Jedino ga malo zbune nazivi umanjenoj i umanjitelj plus kod zadataka sa riječima ne piše punim odgovorom, nego samo broj.
Zasad skuplja petice, jedino likovni ima 4, a tjelesni 4 i 3 iz vijače :ajme
Iz HR prvog testa 5 i iz ičsr 5. Toga sam se najviše bojala nakon one jedinice iz pod zato što nije znao pročitati.
U pon pišu prvi ispit iz njemačkog, pa sad malo više vježbamo. Počeo je pisati neke svoje priče, nije to to, ali ga hvalim, bar piše pa vježba rukopis koji mu je koma. Moramo vježbati i slova sa kvacicama, i dalje ih nepise, npr. njemu je sova šova, a šuma suma :ajme
Počeo je i lektiru polako, ima 3 medvjeda i gitaru. Taman do 28. Će pročitati. Pet puta sam editirala, novi mobitel pa sam piše što on želi :gaah
Moje srce kuca za vas
Dalibor 21.04.2009.
Toni 07.03.2011.
Borna 22.06.2013.
Avatar
gaga0305
od mama ni m
 
Postovi: 2052
Pridružen/a: 27 tra 2011, 16:48

Re: Generacija 2009. - 9. dio

PostPostao/la latica » 22 vel 2017, 09:29

gaga, bravo za tvog odlikaša :luv

ja sam nekako potrošena od te škole :lol uspjeli smo sve pohvatat od prošlog tjedna, i onda sinoć stigne neka poruka da koje je pjesmice iz glazbenog trebalo naučit za danas. a on ne zna ni da je trebalo naučit. ok, možda je to rečeno prošli tjedan kad ga nije bilo, al opet...
vježbali samo matematiku zadnjih dana, jučer je pisao ispit, vidjet ćemo, po njemu je bilo super :lol :ajme ovaj tjedan piše diktat ponovno iz hrvatskog, a kako je doma vježbao jer nije bio u školi, bilježnica se sva crveni. iskreno, ja nisam znala započet mu slovo u pisanci, morala sam proučavat u početnici, taj novi slovopis mi je koma. a on domaće zadaće sad piše nalivperom...
i onda u ponedjeljak lektira, i ispit iz prirode sljedeći tjedan. nekad se pitam tko je tu lud, pa to je prvi razred?!?!

jučer je došao doma s opomenom u bilježnici iz engleskog da ometa nastavu unatoč upozorenjima :ajme

i tak, spremamo se za maškare, danas na engleskom, a u petak u školi. on će bit Luke Skywalker, a seka će bit princeza Leia, mala seka R2D2 :lol
slika Moja 3M
Avatar
latica
Bigul
 
Postovi: 7412
Pridružen/a: 17 pro 2009, 23:41

Re: Generacija 2009. - 9. dio

PostPostao/la tanjabb » 22 vel 2017, 11:55

Hej generacijo. Da se i ja malo javim.
Leon je zabavan kao uvijek. U školi za sada same petice.
Matematika mu ide, iako zna imati bisere kao Tin kod odgovora u zadacima riječima (dobro izračuna, a u odgovoru napiše nešto lijevo). Sad su zadnje pisali zbrajanje/oduzimanje do 10. Uključila ga je u naprednu grupu (dobiju dodatne zadatke).
Hrvatski - lijepa grafomotorika, no sporo piše. Kaže da želi lijepo i uredno napisati pa se ne žuri :lol . Kad doma piše zadaću onda mu upalim štopericu i tada je super brz. Dakle pitanje motivacije.
Iz prirode su trenutno na prometu, u petak pišu test. To malo prođemo prije testa čisto da shvati ozbiljnost.

Učiteljice kažu da je jako bistar, no kad mu se ne da, onda se bore s njim. Pa i napišu u bilježnicu da ne surađuje, ja s njim popričam doma, i onda bude ok neko vrijeme, pa se opet pokvari... i tako u krug.

Iz engleskog su pisali jedan test, prepoznavanje, sve točno.

Iz tjelesnog nam je baš nedavno na roditeljskom rekla da ne ocjenjuje po nekom normativu jer bi tada sva djeca dobila loše ocjene iz preskakanja vijače (16 preskoka u komadu za peticu :roll :conf ), nego ocjenjuje trud i osobni napredak.

Sve u svemu, zadovoljna sam.
Lektira će tek sada prva, Male priče o velikim slovima. Valjda će se danas sjetiti posuditi knjigu u knjižnici. Do sada je čitao Duricu, isto iz knjižnice, i valjao se od smijeha.

U petak su maškare, ići će kao Wale-e, reciklirani kostim još od brata. Iduće godine će se tematski maskirati cijeli razred.

Rekla bi da je zadovoljan. U školi ide još dodatno na male Engleze, i od sporta na košarku, nogomet, odbojku (to je sve u boravku), plus džudo.
skoča umni 10.12.2003
kung-fu panda 16.10.2009
Avatar
tanjabb
next princess
 
Postovi: 26099
Pridružen/a: 11 sij 2003, 11:28
Lokacija: emigrirala iz dezele

Re: Generacija 2009. - 9. dio

PostPostao/la latica » 23 vel 2017, 09:20

tanja drago mi je da se malo javiš. super je tvoj školarac :luv
ovo s vijačom mi je malo :shock

ja danas idem na informacije. kaže mi mm da kad god sretne učiteljicu da uvijek hvali ovog našeg malog, kak je super i sve, kak je najnježniji prema curama i kak ga svi vole :lol još da se malo koncentrira i da nije toliko zaigran, ali eto, ne možeš sve (ovo je moja opaska) :lol idem danas pitat oko nalivpera i lektire i tak nekih sitnica koje on nikako da mi jasno objasni. i neku suglasnost sam mu zaboravila potpisat pa nosim i to. idu u kino sljedeći tjedan.
dobio je inače peticu iz matematike, 41/42, nije se ni pohvalio ni ništa, zaboravio reć :lol
slika Moja 3M
Avatar
latica
Bigul
 
Postovi: 7412
Pridružen/a: 17 pro 2009, 23:41

Re: Generacija 2009. - 9. dio

PostPostao/la nevenera » 23 vel 2017, 11:30

tanja :joy
moj zaboravi reći ocijene ali vidim na e-imenik
uredno nemam pojma ni kad su ispiti, to isto piše tamo al zaboravim :ajme
danas mu je ispit iz matematike
valjda će bit ok :lol
njima su maškare u utorak. nemam ništa za njega pa ćemo nešto šprčkat valjda
Avatar
nevenera
idejni kreator MUD-a
 
Postovi: 39332
Pridružen/a: 03 kol 2008, 14:18

Re: Generacija 2009. - 9. dio

PostPostao/la tanjabb » 23 vel 2017, 17:35

U našoj školi se ne piše naliv perom. Ja ga obožavam :lol pa mi je čak žao da ga više ne koriste. S druge strane mislim da je naliv pero tek za drugi razred ili čak treći. Stariji koji je u 7.r. i dalje piše običnom grafitnom olovkom, malo mi je to čudno, moram priznati.

Neve, ja isto znam za ocjene zahvaljujući e-imeniku. Jer kad pitam njega sve je super i sve je rasturio :lol .
skoča umni 10.12.2003
kung-fu panda 16.10.2009
Avatar
tanjabb
next princess
 
Postovi: 26099
Pridružen/a: 11 sij 2003, 11:28
Lokacija: emigrirala iz dezele

Re: Generacija 2009. - 9. dio

PostPostao/la Ana2010 » 24 vel 2017, 07:43

Pozdrav! Bravo za nase prvasice :joy!
Nasi pisu olovkom, bar za sad. I meni se cini da su jos premali za naliv-pero.
Ovo s vijacom je stvarno nadobudno. Bas me zanima kako ce Jelenina uciteljica ocjenjivati TZK. Jos nema ocjena iz tog predmeta. J je jedan dan dosla i obavijestila me da ni njoj ne ide tjelesni ko ni meni :lol. Jer sam joj rekla da mi je najteze bilo dobit 5 iz TZK, iz ostalih predmeta puno lakse. Bacali su loptu o zid i hvatali pa je ona to napravila u 30 sek 9 puta, a najbolji su uspjeli 22 puta. Rekla sam joj da ce onda morati vjezbati ako zeli biti bolja u tome. Pa je vjezbala drugi dan, ali joj nije bas dobro islo pa je bila razocarana.
Jucer je dobila 4 iz likovnog, a ovih dana su pisali ispite iz hr i mtm...
Jucer je trebala ici na zbor popodne. Taman trebamo krenuti 10 min prije kraja omiljenog crtica i uvijek je natezanje oko toga, moram je nagovarati, pa viknem :ajme. E jucer bome nije ni isla jer sam poludila na takvo ponasanje. Bilo joj je krivo kasnije. Rekla sam joj da ako drugi put ne krene u auto kad kazem, ispisujem je i nece ici vise i gotovo (sto bi mi bilo zao). Zasad je obecala da ce biti "dobra" kad bude vrijeme za probu inace jer se ne zeli ispisati, voli ici na to...
J. 2009.
D. 2012.
J. 2015.
Avatar
Ana2010
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2608
Pridružen/a: 30 sij 2010, 12:57

Re: Generacija 2009. - 9. dio

PostPostao/la latica » 24 vel 2017, 09:40

bome njegovi od početka ovog polugodišta pišu sve zadaće iz hrvatskog nalivperom. to je prije nekoliko godina bilo obavezno, ali se odustalo od toga, ali eto, njegova je učiteljica baš ono - stara škola i ne odustaje :lol

jučer bila na informacijama, sve je ok, kaže da je jako dobar iako i dalje malo zaigran :lol i da će ga morat oženit jer ovo s curama ne prestaje :lol danas imaju maskembal u školi i pišu diktat iz hrvatskog opet. naučili par slova i nemaju dovoljno ni za rečenicu složit osim onog Mama ima Mimu i sl., ali piše se diktat :roll

ana sve mi je to poznato :hug ja kad kažem da je gotovo brojim do tri i gasim. i bome da vidiš kako skaču čim počnem brojat :lol
slika Moja 3M
Avatar
latica
Bigul
 
Postovi: 7412
Pridružen/a: 17 pro 2009, 23:41

Re: Generacija 2009. - 9. dio

PostPostao/la MaminMacak » 25 vel 2017, 00:34

samo da vas pozdravim. bas mi je drago da se jos uvijek drzimo tu i medju neskolarcima :) jos malo dok svi ne krenu u skolu.

mi smo svi dobro, procitam vas malo ovih dana pa se ponovno javim, nadam se!
pupoljcica 2002

etiketic 2009
Avatar
MaminMacak
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2447
Pridružen/a: 15 pro 2004, 18:40
Lokacija: Zagreb zapad

Re: Generacija 2009. - 9. dio

PostPostao/la nevenera » 25 vel 2017, 12:18

mm je bio na informacijama
tin previše priča, previše pita, previše se igra :roll :ajme
Avatar
nevenera
idejni kreator MUD-a
 
Postovi: 39332
Pridružen/a: 03 kol 2008, 14:18

Re: Generacija 2009. - 9. dio

PostPostao/la nevenera » 27 vel 2017, 18:03

tin je ovaj tjedan popodne, to mi je najgore.

sutra ću imati repetice. nijsam dugo. bit će zanimljivo :lol dolazi mi osmaš neki. od poznanice
Avatar
nevenera
idejni kreator MUD-a
 
Postovi: 39332
Pridružen/a: 03 kol 2008, 14:18

Re: Generacija 2009. - 9. dio

PostPostao/la latica » 28 vel 2017, 15:38

mmacak sta ima kod vas, nisi se sto godina javila? kako nam je T?

moj mali danas išao u kino sa školom, a popodne školski rođendan. lijepo se živi :lol

za vikend smo svašta radili, tata nam je bio na putu, a došla nam je moja teta u pomoć malo. ja sam u poslu pa ne stignem pisat ;)
slika Moja 3M
Avatar
latica
Bigul
 
Postovi: 7412
Pridružen/a: 17 pro 2009, 23:41

Re: Generacija 2009. - 9. dio

PostPostao/la nevenera » 28 vel 2017, 15:42

tin je išao maškaran danas u školu. kauboj je.
kušila sam neki šešir i pištolje
doma imali košulju i rebe
najjefitnije prošli
on oduševljen

repeticije danas su ok prošle
nisam za bacit :hahaha
Avatar
nevenera
idejni kreator MUD-a
 
Postovi: 39332
Pridružen/a: 03 kol 2008, 14:18

Re: Generacija 2009. - 9. dio

PostPostao/la latica » 28 vel 2017, 15:49

bravo za tebe :joy

mi smo ove godine isto najjeftinije prošli s njim, ni kune nismo potrošili :lol bio je luke skywalker, kimono smo posudili, lightsaber plavi smo imali, smeđe hlače isto i ja sam našla remen koji je baš pasao uz to ;)
seka je već druga priča. nije me puno koštala, ali ona je imala i dva kostima pa se skupilo, ali ajde, nju to sve posebno veseli :lol
slika Moja 3M
Avatar
latica
Bigul
 
Postovi: 7412
Pridružen/a: 17 pro 2009, 23:41

Re: Generacija 2009. - 9. dio

PostPostao/la nevenera » 28 vel 2017, 15:52

vidjela sam slike i kradem ti unapred ideju za dogodine :hahaha
Avatar
nevenera
idejni kreator MUD-a
 
Postovi: 39332
Pridružen/a: 03 kol 2008, 14:18

Re: Generacija 2009. - 9. dio

PostPostao/la Ana2010 » 03 ožu 2017, 08:28

Pozdrav svima!
Cekam red za vadjenje krvi pa imam vremena :).
J je bila indijanka u utorak. Bili su maskirani u skoli, a zadnji sad su isli u setnju gradom, dobili krafne...
Bila sam neki dan na informacijama. Jako ju je pohvalula uciteljica, da je uredna, marljiva, bistra, dobra prijateljica. Jedino sto voli brbljati s curama koje sjede iza nje (ona sjedi s jednim deckom). Sad se ocito skroz opustila u skoli. Rekla sam joj nek ne prica tijekom nastave, da je nepristojno, a i da nece cuti sto kaze uciteljica. Na produzenom i dalje rado ostaje...
J. 2009.
D. 2012.
J. 2015.
Avatar
Ana2010
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2608
Pridružen/a: 30 sij 2010, 12:57

Re: Generacija 2009. - 9. dio

PostPostao/la tanjabb » 03 ožu 2017, 13:36

Ja sam u utorak poslala s njim u školu one donuts krafne (čokoladne, s rupom na sredini), za cijeli razred i to je bilo najveće veselje. Naravno da je to bila Leonova želja (samo da se jede :lol ).
Ovaj tjedan su pisali prirodu, promet. Nemam pojma kako mu je išlo, kaže da dobro. Pa opet čitaba u bilježnici, ne prati na satu matematike. Ali mama, sve sam prepisao i sve znaaaam. A jesi slušao učiteljicu? Pa.... :lol
Imali su i prvu lektiru, Male priče o velikim slovima.
skoča umni 10.12.2003
kung-fu panda 16.10.2009
Avatar
tanjabb
next princess
 
Postovi: 26099
Pridružen/a: 11 sij 2003, 11:28
Lokacija: emigrirala iz dezele

Re: Generacija 2009. - 9. dio

PostPostao/la nevenera » 03 ožu 2017, 13:47

moj je dobio 5 iz ispita iz engleskog
danas ima neka predstava koja dolazi u školu pa će to gledati
makla sam mu svu deblju robu iz ladice, ono debeli flis, jer se prije neki dan dobro oznojio
:ajme :roll
reče mi da su ga jučer dva nazovi prijatelja bacila na pod
razgovor nije doveo do željenog učinka - to ti onda nije prijatelj
Avatar
nevenera
idejni kreator MUD-a
 
Postovi: 39332
Pridružen/a: 03 kol 2008, 14:18

Re: Generacija 2009. - 9. dio

PostPostao/la Ana2010 » 06 ožu 2017, 10:31

Uf, koji prijatelji :(.

Kod nas pala prva trojka! Iz Tzk, bacanje loptice o zid i hvatanje. Danas se pojavila ocjena u dnevniku, ali mislim da je ocjenjivala prije par tjedana (tzk danas imaju tek zadnji sat). J je bila nezadovoljna jer nije bila dobra u tome.
J. 2009.
D. 2012.
J. 2015.
Avatar
Ana2010
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2608
Pridružen/a: 30 sij 2010, 12:57

Re: Generacija 2009. - 9. dio

PostPostao/la latica » 06 ožu 2017, 10:49

meni je to krajnje bezveze da iz tjelesnog ocjenjuju takve stvari na način koliko uspiješ - valjda bi trebalo ocjenjivat koliko se trudiš. i glazbeni i likovni isto. i tu će bit razlika jer se neće svi trudit, ali baš zato, trud bi trebalo nagradit.

M recimo dobio 5 iz glazbenog, znam da zna te pjesmice i slušali smo CD i najavila je da će ih ispitivat i koje moraju znat napamet riječi. i ja gledam u imeniku ocjenu, a on nije ništa rekao. pita ga, kaže nije ga ništa pitala učiteljica, samo su pjevali. i to mi je zapravo super - oni nek pjevaju, a ona ide oko njih i čuje koliko znaju riječi, trude li se pjevat i nek to ocjeni. pa ne mora u prvom razredu sam pjevat za ocjenu. stvarno, ali stvarno pretjeruju s tom školom :ajme
M danas piše ispit iz prirode. dani u tjednu i to. i malo smo u autu to ponovili i stvarno mu to ide bez greške. sinoć dođemo doma, on otišao malo do svekija i ja pogledam taj ispit da vidim jel ima nešto što nismo ponovili. dakle, on to stvarno zna, ali ako on taj ispit riješi kak treba svaka mu čast. ja mu te ispite ne pokažem, to je meni da vidim kak izgleda. mislim to je za poludit koji su to zadatci, mm nije znao zadnji riješit, morao se dobro zamislit :lebdi :lol

inače bili za vikend u zg, išli smo na Mašu i medu na ledu. njima je bilo super, a ja sam malo prošopingirala, uzela mu preslatku vjetrovku - ko baloner u Mangu, ma malo da ga ušminkam :lol

sutra ima prvi put popodne nastavu jer je prijepodne neko natjecanje u školi, i onda još piše ispit iz matematike.

tanja, m je isto to imao za lektiru, baš sam gledala da je petica pala, a neka je, stvarno se trudio pročitao je nekoliko puta i onda napisao u malu bilježnicu pa uredno prepisao u veliku za lektiru. sad ima hrabricu.
neve, bude on skužio da mu to nisu prijatelji :dada
slika Moja 3M
Avatar
latica
Bigul
 
Postovi: 7412
Pridružen/a: 17 pro 2009, 23:41

Re: Generacija 2009. - 9. dio

PostPostao/la nevenera » 06 ožu 2017, 14:20

meni je koma da se odgojni predmeti ocijenjuju
trebali bi biti poticajni a ne da dijete ubiju u pojam

moj je ovaj tjedan ujutro

ja sam došla u gumenim čizmama do posla. roze do gležnja. svi me gledaju ko da sam luda, naime, sunce je granulo. a bio je potop :ajme :hahaha
dobila sam par komplimenata da sam iznimno veselo odjevena
Avatar
nevenera
idejni kreator MUD-a
 
Postovi: 39332
Pridružen/a: 03 kol 2008, 14:18

Re: Generacija 2009. - 9. dio

PostPostao/la nevenera » 07 ožu 2017, 21:50

bok cure :zivili

tin je dobio nekakve slikopriče za lektiru. čitaju se lako pa bi on sve pročitao ali radije volim da čita po malo da mu "legne" sadržaj

danas je imao i roćkas, u mc.donalds
sad se brine kako će on
njemu je roćkas 29.6. tj nema škole pa ga zanima kako će slaviti
ja nemam pojma
doma ne slavimo ima 2g. stvarno ne znam
Avatar
nevenera
idejni kreator MUD-a
 
Postovi: 39332
Pridružen/a: 03 kol 2008, 14:18

Re: Generacija 2009. - 9. dio

PostPostao/la latica » 07 ožu 2017, 23:39

joj ja bolje da ne krenem o rođendanu. neki dan smo mm i ja pričali pa mi je došlo muka :ajme on ima u pol ljeta, neće ga bit sigurno dva mjeseca doma jer ćemo bit na moru. i obično bi proslavio ili ranije ili kasnije u vrtiću ili na konjičkom. sad ne znam šta da radimo jer kako god okrenem imamo preeeeeviše djece, previše. do sada su skoro svi iz škole zvali cijeli razred u igraonicu neku - to je 20. mi uz to imamo i hrpu starih vrtićanaca s kojima se družimo i onda naravno svoje prijatelje, kumove i njihovu djecu, od kojih su neka i mala, dakle nisu njegovi vršnjaci.
mislim da ćemo gledat neku varijantu da školarce i vrtićance obavimo kad škola završi, a naše prijatelje zovemo poslije ljeta doma na feštu pa proslavimo i rođendan od male seke jer su oni dva dana razmaka. kako god, mogu počet štedit za to već sad, a muka mi je iskreno i od 30-ak poklona jer to je hrpa novih stvari s kojima ne znam di ćemo kad smo i tako zatrpani.

danas je iznimno imao školu popodne jer je ujutro bilo neko natjecanje, užas, sreća pa uvijek ima ujutro, meni je ovo koma. vježbali smo matematiku jer je trebao pisat test, na kraju će sutra pisat, a danas su i u školi vježbali. samo sam se naživcirala koliko ne čita šta se u zadatcima traži. uz to sam imala skype sastanak sat vremena, hvala Bogu pa je barem mala taman zaspala, ručak njemu na vrijeme, ma svega mi je bilo dosta. i samo što je otišao, zove me učiteljica nakon 2 sata da je udario glavom u zid poslije tjelesnog jer je pao :lebdi Ok, na kraju nije bilo ništa, mala čvoruga, nije htio ići doma i odradio je još ostala dva sata, ali kad vidim da me ona zove za vrijeme nastave, samo se naježim :lebdi
slika Moja 3M
Avatar
latica
Bigul
 
Postovi: 7412
Pridružen/a: 17 pro 2009, 23:41

Re: Generacija 2009. - 9. dio

PostPostao/la tanjabb » 08 ožu 2017, 00:31

mislim da ćemo gledat neku varijantu da školarce i vrtićance obavimo kad škola završi, a naše prijatelje zovemo poslije ljeta doma na feštu pa proslavimo i rođendan od male seke jer su oni dva dana razmaka.

Ovo ti je jedini mogući plan ako želiš sve zadovoljiti.
Vidim po starijem da dosta djece koja imaju rođendan ljeti slavi na kraju školske godine ali odmah, čim završi škola. Neki bome nikad ne slave s razredom. Mi oduvijek imamo dvije zabave - jednu doma s rodbinom i bliskim prijateljima, drugi isključivo za prijatelje iz vrtića ili sada iz škole.

Mi sad čitamo Evu Janikovszky, ona mi ima baš zabavne knjige. Nije za lektiru.

Bila sam na informacijama: znanje neupitno ali motivacija i radni elan jako upitni :lol . Imamo i kolutanja očima dosta na zahtjeve učiteljice :ajme i tek ga prijetnja da će učiteljica napisati čitabu za mamu resertira. :ajme
skoča umni 10.12.2003
kung-fu panda 16.10.2009
Avatar
tanjabb
next princess
 
Postovi: 26099
Pridružen/a: 11 sij 2003, 11:28
Lokacija: emigrirala iz dezele

Re: Generacija 2009. - 9. dio

PostPostao/la nevenera » 08 ožu 2017, 09:24

Ja ću tinu dati ograničenje. Koliko godina toliko uzvanika.
Dakle 8 komada može zvati.
Kod nas se može slaviti na bazenu pa se mislim da to može taman bude ljeto
Nešto da donese zadnji dan škole možda i onda ovo. I gotovo.
Mi doma s babama i rodbinom.
Avatar
nevenera
idejni kreator MUD-a
 
Postovi: 39332
Pridružen/a: 03 kol 2008, 14:18

PrethodnaSljedeća

Natrag na Od prvih koraka do prvog razreda

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.