Sada je: 18 tra 2024, 06:50.

Pula-otvoren centar za Sy.Down

Ako vaše dijete ima bilo kakvih problema u razvoju, svratite ovamo. Pitajte, ispričajte svoju priču, podijelite svoja iskustva. Mjesto na kojem ćete dobiti puno informacija, pomoći, savjeta i vidjeti da uopće niste sami.

Moderator/ica: nadicab

Re: Re:Pula -otvoren centar za Sy. Down

PostPostao/la Lulu » 08 vel 2006, 03:32

Mene je jako razveselila vijest o otvaranju ovog centra, cula sam je već davno, i kako je zamisljen cini mi se da bi moglo biti sve 5. <
>Zanima me da li je netko od vas nasao i nabavio taj CD "Cudnovate pjesmice", ja ga u cd-shopu u mojoj provinciji ne mogu naći. <i></i>
L 26.05.2003.
P 11.05.2007.
Avatar
Lulu
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 105
Pridružen/a: 05 vel 2006, 00:37
Lokacija: out of reach

Re: Re:Pula -otvoren centar za Sy. Down

PostPostao/la Ana28 » 16 vel 2006, 17:43

Mame i tate!!!<
><
>Pa dajte kupite taj cd!Ja sam ga kupila jucer u cro records,95kn dodje!A veli teta u ducanu da se bas ne prodaje jer reklama i dolazak cd-a u ducane nisu bili uskladjeni.... <
>Ima zgodnih pjesmica! <i></i>
Ana28
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 105
Pridružen/a: 10 kol 2003, 23:01
Lokacija: Zagreb

Re: Re:Pula -otvoren centar za Sy. Down

PostPostao/la Lulu » 16 vel 2006, 23:52

Danas je na HRT radio 2. program u emisiji Turky party bila promocija CD i pustali su pjesme s njega. <
>btw kupila ga prosli tjedan, pa sad Lulu stalno plese na njega, da vidite tu koreografiju.. Lucija 26.05.2003.<i></i>
L 26.05.2003.
P 11.05.2007.
Avatar
Lulu
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 105
Pridružen/a: 05 vel 2006, 00:37
Lokacija: out of reach

Re: Re:Pula -otvoren centar za Sy. Down

PostPostao/la Ana28 » 17 vel 2006, 17:36

Lidija....pliz ,bis eovaj topic mogao na neko vrijeme stikati? <i></i>
Ana28
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 105
Pridružen/a: 10 kol 2003, 23:01
Lokacija: Zagreb

Re: Re:Pula -otvoren centar za Sy. Down

PostPostao/la Lulu » 29 tra 2006, 01:01

Evo dizem ovaj topic jer sam (smo) napokon bili u Puli.<
><
>Proslu subotu, nas tri obitelji iz Rijeke, nekoliko iz Zagreba i Cakovca i naravno domacini.<
>Bilo je super. Vrijeme prekrasno, rostiljada i veeeeliki stol u ogromnom dvoristu. 'Mali' daunici svih uzrasta, od 2 do 52god plesali na glazbu s razglasa, mlade cure (neke sto rade, neke sto volontiraju u centru) ih animirali i zabavljali do iznemoglosti. <
>Stigli smo tamo oko podne, Lulu je 'pala' tek oko pet popodne. Do tad je bilo posvuda... ...tako da sam na jedno uho slusala i hvatala price mame Branke, koja je sve to pokrenula. Evo sto sam uspjela pohvatati, ako sam sto krivo skuzila nemojte zamjeriti, Lulu je bila k'o navijena, a baka koja je bila s nama nije mogla pratiti njen tempo <
><
>To je stvarno oooogromna zgrada (bivsa garnizonska ambulanta) i posao koji je do sada napravljen, a i ono sto se jos planira napraviti je stvarno ogroman pothvat mami Branki koja sve to vuce, tati i svim mamama, tatama i ostalima koji im pomazu. Zelim im svu srecu i snagu (i strpljenje i volju i entuzijazam i sredstva i razumjevanje i sve ...)da izguraju do kraja sto su zaplanirali.<
><
>Od prije je sredjen dnevni centar sa razlicitim kabinetima (likovni, glazbeni, logopedski, defektoloski, za fizikalnu i kineziterapiju), sada se intenzivno dovrsava smjestajni dio. Kada to bude gotovo planiraju se organizirati razliciti seminari, edukacije i sl. za roditelje i djecu iz cijele Hrv. Jedan dio ce biti i stacionar za one kojima je potreban (privremeni ili stalni), nikome to nije drago cuti, ali kako je netko ranije rekao, nazalost i to je ponekad potrebno. Mama Branka kaze, nakon pojavljivanja u medijima, vec ima i takvih upita iz razl. krajeva Hrv.<
>Kompletno je uredjen i uskoro starta s radom vrtic za svu djecu (sa ili bez sindroma i poteskoca) koji ce raditi cijeli dan, dakle i za onu djecu cije mame rade i popodnevnu smjenu.<
>Dakle puno toga je vec napravljeno, jos vise toga ima za napraviti... nadam se da ce se svi planovi i ostvariti i da ce uistinu zazivjeti Hrvatski centar za DS te postati mjesto gdje cemo se svi moci susretati, razmjenjivati iskustva i ideje, te se dalje educirati i nasa djeca i mi roditelji, ali i strucnjaci koji s nasom djecom rade. <
><
>Hvala pulazanima na lijepoj i toploj do
odoslici <
><
><
><i>Edited by: Lulu at: 29/4/06 1:08<
></i>
L 26.05.2003.
P 11.05.2007.
Avatar
Lulu
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 105
Pridružen/a: 05 vel 2006, 00:37
Lokacija: out of reach

Prethodna

Natrag na Djeca s teškoćama u razvoju

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 4 gostiju.

cron