Sada je: 29 ožu 2024, 10:12.

Vojta metoda vježbanja

Ako vaše dijete ima bilo kakvih problema u razvoju, svratite ovamo. Pitajte, ispričajte svoju priču, podijelite svoja iskustva. Mjesto na kojem ćete dobiti puno informacija, pomoći, savjeta i vidjeti da uopće niste sami.

Moderator/ica: nadicab

Re: Vojta metoda vježbanja

PostPostao/la marija30 » 24 ruj 2014, 22:39

Drage mame,ja imam djecaka kojemu je sa 10 mjeseci dijgnosticirana misicna distrofija,.djecak sada ima 6 godina,od druge godine vjezbamo vojtu u Zlatnom cekinu u Slav.brodu.Njegovo stanje je iznenadujuce dobro,s obzirom da se radi o duchenne distrofiji,najtezi oblik.Vjezbe po vojti su jako dobre za odrzavanje misica,mi vjezbamo jednom na dan pola sata,jer je za distrofiju to dovoljno,sve vise je previse.Mi uspjevamo odrzati sve pod kontrolom ovim vjezbama,vjezbe su jako dobre i ucinkovite,a bobath u nasem slucaju nije ni spomenut,.iako za neke druge bolesti jest.Evo malo sam citala forum i zeljela svoje iskustvo s vojtom podijeliti sa svima vama,pozdrav
marija30
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 38
Pridružen/a: 24 sij 2014, 22:15

Re: Vojta metoda vježbanja

PostPostao/la nadicab » 30 ruj 2014, 07:23

I nasa mala susjeda, 8 god. isto ide na Vojtu u Klaicevu.
Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree, it will live its whole life believing that it is stupid. - Albert Einstein
Denis, 16.05.2000.
http://www.udruga-oko.hr
Avatar
nadicab
Prepečena plavuša
 
Postovi: 17714
Pridružen/a: 04 svi 2001, 00:17
Lokacija: Zagreb, Kvatrić

Re: Vojta metoda vježbanja

PostPostao/la marija30 » 30 ruj 2014, 21:58

Vojta je zaista ucinkovita vjezba,iako onako naocigled izgleda malo neuvjerljivo s onim pritiskanjem,ali u biti jako dobra,u nasem slucaju djeluje odlicno,samo vjezbanje i vjezbanje,rezultati su brzo vidljivi,puno srece zelim svima s vjezbama i da sve bude ok
marija30
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 38
Pridružen/a: 24 sij 2014, 22:15

Re: Vojta metoda vježbanja

PostPostao/la kat5252@net.hr » 05 stu 2015, 14:56

dobar dan drage mame da li i jedna mama ima dijete s dijagnozom spina bifida hidrocefalus ako ima zanima me vasa iskustva sto se tice vjezbe po vojti mi smo neki cetvrti stupanj pa se nadamo da cemo i mi prohodati uz pomoc vjezbi isli smo i idemo na goljak vjezbe po bobathu al to nam nije dovoljno bili smo nedavno na razgovoru kod dr.polovine i cekamo termin kod dr.suzane isto vjezbe po vojti :( :roll
kat5252@net.hr
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 1
Pridružen/a: 05 stu 2015, 14:43

Prethodna

Natrag na Djeca s teškoćama u razvoju

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.