Sada je: 14 svi 2024, 19:54.

Candida i razne dijete - x-ti put

Ako vaše dijete ima bilo kakvih problema u razvoju, svratite ovamo. Pitajte, ispričajte svoju priču, podijelite svoja iskustva. Mjesto na kojem ćete dobiti puno informacija, pomoći, savjeta i vidjeti da uopće niste sami.

Moderator/ica: nadicab

Re: Candida i razne dijete - x-ti put

PostPostao/la Anni » 27 sij 2009, 15:12

najmanje je vazno kojoj grani meidicine ljecnik pripada, vazno je da ima dobro znanje i da to znanje djeci( milsim na spektar ) pomogne, a ne samo da nam djete bude dio nekih statistika.
Anni
 

Re: Candida i razne dijete - x-ti put

PostPostao/la tam » 27 sij 2009, 17:25

Evo me, nažalost, neki me problemi sprečavaju da se češće javljam...
Ja se u svemu vodim logikom i dokazima. U startu, ja sam isto samo jedna zabrinuta mama, no moje zvanje mi je dalo potrebno predznanje da neke od tih svih silnih dokaza i teorija posložim u nešto što za mene "drži vodu", da se tako izrazim, a time ne prkosi logici i drzeći se principa "što je najbolje za moje dijete".
A intolerancije i peptidi su međusobno povezani "štetom na crijevima"...
Pozdrav svima
tam
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 52
Pridružen/a: 03 lis 2007, 08:07
Lokacija: Zagreb

Re: Candida i razne dijete - x-ti put

PostPostao/la marijanama » 27 sij 2009, 17:33

Kratko, jasno i jezgrovito. baš mi se sviđa. Šteta što ne možeš doći češće. pozdrav
Avatar
marijanama
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 458
Pridružen/a: 14 ruj 2008, 18:42

Re: Candida i razne dijete - x-ti put

PostPostao/la Anni » 27 sij 2009, 22:36

tam je napisao/la:Evo me, nažalost, neki me problemi sprečavaju da se češće javljam...
Ja se u svemu vodim logikom i dokazima. U startu, ja sam isto samo jedna zabrinuta mama, no moje zvanje mi je dalo potrebno predznanje da neke od tih svih silnih dokaza i teorija posložim u nešto što za mene "drži vodu", da se tako izrazim, a time ne prkosi logici i drzeći se principa "što je najbolje za moje dijete".
A intolerancije i peptidi su međusobno povezani "štetom na crijevima"...
Pozdrav svima



tocno Tam , izvor velikog djela simptoma neke od nase djece lezi u " steti" na crijevima. Uz ljecenje crijeva i otklanjana uzrocnika koji su doveli do disbalansa u crijevima trebalo bi se i opce stanje popraviti .
Anni
 

Re: Candida i razne dijete - x-ti put

PostPostao/la soma » 28 sij 2009, 04:14

Cure, opustite se, sto ste toliko napete...
Samo sam se nasalila....
soma
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 102
Pridružen/a: 06 srp 2007, 09:25

Re: Candida i razne dijete - x-ti put

PostPostao/la Anni » 28 sij 2009, 11:43

nismo mi draga Soma uopce napete, ja lezerno vec dva dana trazim na internetu podatak o nastajanju neuroloskih poremecaja zbog ne konzumiranja glutena...al nisam jos niti jedan clanak nasla o tome.
Moram se drzati onoga" strpljen-spasen".
Anni
 

Re: Candida i razne dijete - x-ti put

PostPostao/la marijanama » 28 sij 2009, 11:51

ja sam kontaktirala našeg pedijatra i Dan dr nemaju pojma da se uopće u svezi toga javljaju neurološka oštećenja. dakle mirno spavajte. Ne treba nikom Apaurin.
Avatar
marijanama
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 458
Pridružen/a: 14 ruj 2008, 18:42

Prethodna

Natrag na Djeca s teškoćama u razvoju

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.