Sada je: 28 ožu 2024, 10:10.

Ortopedske cipelice

Ako vaše dijete ima bilo kakvih problema u razvoju, svratite ovamo. Pitajte, ispričajte svoju priču, podijelite svoja iskustva. Mjesto na kojem ćete dobiti puno informacija, pomoći, savjeta i vidjeti da uopće niste sami.

Moderator/ica: nadicab

Re: Ortopedske cipelice

PostPostao/la flipper » 31 kol 2010, 09:51

sada vidim da imaju i tenisice na čičak ( ajde na taj se način bar obuje samostalno a vezice su SF za nas)
flipper
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 567
Pridružen/a: 07 ruj 2007, 17:19

Re: Ortopedske cipelice

PostPostao/la lulamae » 01 ruj 2010, 00:46

nakon sedme godine tek za 8 mjeseci..da..da..
dobro se vidi samo srcem, bitno je očima nevidljivo...
Avatar
lulamae
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1785
Pridružen/a: 12 svi 2006, 10:08

Re: Ortopedske cipelice

PostPostao/la Noelle » 01 ruj 2010, 16:14

pa zar se nakon 7 godina nogice ne "poprave" ?
Z. 14.12.2008.
Avatar
Noelle
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 551
Pridružen/a: 04 lis 2008, 21:59
Lokacija: Zagreb

Re: Ortopedske cipelice

PostPostao/la lulamae » 02 ruj 2010, 23:15

pa..ovisi o dijagnozi..moj adrian ima hemiparezu i valgus stopala tako da sumnjam da bu to ikad kak treba..
dobro se vidi samo srcem, bitno je očima nevidljivo...
Avatar
lulamae
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1785
Pridružen/a: 12 svi 2006, 10:08

Re: Ortopedske cipelice

PostPostao/la Noelle » 09 pro 2010, 12:04

idemo sutra kod fizijatra po novu doznaku...
ima li kakvih novih info o cipelicama tj. gdje ići osim kod Valeka?
Skeptična sam prema onom Servusu...
Z. 14.12.2008.
Avatar
Noelle
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 551
Pridružen/a: 04 lis 2008, 21:59
Lokacija: Zagreb

Re: Ortopedske cipelice

PostPostao/la Mammamia » 09 pro 2010, 12:16

Ortostep ili Bauerfeind. Pogledaj, raspitaj se, vidi što bi vama najbolje odgovaralo. :mah
Mihaela, Margarita i Antonija
Avatar
Mammamia
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 713
Pridružen/a: 26 ruj 2007, 11:49
Lokacija: Zadar

Re: Ortopedske cipelice

PostPostao/la Noelle » 09 pro 2010, 13:26

Ortostep ..ništa..čeka se 2 mj, kataloški odabir modela...uputila me na Valeka :roll
probat ću vidjeti modele u Bauerfeind...ima li tko iskustva sa njihovim cipelicama?
Z. 14.12.2008.
Avatar
Noelle
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 551
Pridružen/a: 04 lis 2008, 21:59
Lokacija: Zagreb

Re: Ortopedske cipelice

PostPostao/la ptica » 09 pro 2010, 17:33

b. isto ima kataloški odabir, čeka se mjesec dana ali moraš paziti da majstor napiše točan datum kad si naručila cipele jer ak dođeš u četvrtak, on će pisati kao da si došla sljedeći pon.

cipele mmožeš vidjeti jedino ako su neke trenutno izrađene pa ti ih donesu (ali moraš tražiti)

ulošci se vade, jako su kvalitetni, tanki a ne ko valekove spužve. njih ti isto pokažu.

mi icipele trebali dobiti ovaj tjedan ali radi majstorove preinake datuma čekam još tjedan dana :roll
Avatar
ptica
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 107
Pridružen/a: 07 lis 2008, 21:54

Re: Ortopedske cipelice

PostPostao/la Mammamia » 12 pro 2010, 16:54

Noelle je napisao/la:Ortostep ..ništa..čeka se 2 mj, kataloški odabir modela...uputila me na Valeka :roll
probat ću vidjeti modele u Bauerfeind...ima li tko iskustva sa njihovim cipelicama?

Ne znam, nama su bile gotove za probu za 3 tjedna, a onda još oko tjedan dok stave pravi đon i pošalju. Birali smo kataloški, ali sam pitala savjet koje bi modele preporučili s obzirom na naše potrebe i zasad sam zadovoljna. Više nego kod Valeka gdje sam vidjela ona 2 modela što su nam nudili i zaključila da ni jedne nećemo uspjeti obuti. Oni su me razuvjeravali, na kraju je ispalo kako sam ja rekla: nisam joj mogla obuti cipele, a kad sam uspjela, ona je imala takve žuljeve da smo na kraju kupili cicibanke. :dunno Zato kažem, vidi što vama najbolje odgovara, jer što je nama dobro ne mora nužno biti dobro i za tebe i tvoje dijete, a što se čekanja i ostalog tiče, valjda ovisi kako na koga naletiš. Nama je žena čak savjetovala da dođemo oko mjesec dana prije nego što dobijemo doznaku, tako da se cipele naprave dok dođe doznaka i tako je i bilo. E sad, možda neki ne žele početi raditi cipelu dok ne vide doznaku. :dunno
Mihaela, Margarita i Antonija
Avatar
Mammamia
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 713
Pridružen/a: 26 ruj 2007, 11:49
Lokacija: Zadar

Re: Ortopedske cipelice

PostPostao/la Noelle » 15 pro 2010, 14:04

Mammamia...vi ste u Zadru...
u Zg neće ništa raditi dok ne dobiju doznaku...
bili smo u Servusu na izmjeri...vjerojatno ćemo sad probati njihove jer mi je doktor opet njih savjetovao radi čvrstoće i precizne izrade...a za sandalice za 6 mj. ćemo opet vidjeti nešto drugo možda...

ptica...javi mi dojmove
Z. 14.12.2008.
Avatar
Noelle
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 551
Pridružen/a: 04 lis 2008, 21:59
Lokacija: Zagreb

Re: Ortopedske cipelice

PostPostao/la aina » 28 pro 2010, 23:36

http://www.otos.hr/

Jel netko radio kroz ovog predstavnika? Navodno dodu kuci izmjeriti? Njihov letak sam dobila u bolnici od ortopeda kao jedini u zupaniji (Vtc).
aina
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 155
Pridružen/a: 28 stu 2007, 23:15

Re: Ortopedske cipelice

PostPostao/la Noelle » 08 ožu 2011, 16:36

update..
cipelice iz Servusa...tak..nije neki model, popikavala se u njima prvih mjesec dana ( malo su veće )...stavili smeđe žnirance na bordo cipelice :roll ..već su se ogulile od popikavanja...
neku mamu sam srela kod pedijatra i prepoznala model na sinćiću...niti ona nije baš zadovoljna...veli da malom ne diše noga u njima...

uglavnom..sandalice nećemo tamo raditi...

ima li nekih novosti...?
Z. 14.12.2008.
Avatar
Noelle
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 551
Pridružen/a: 04 lis 2008, 21:59
Lokacija: Zagreb

Re: Ortopedske cipelice

PostPostao/la korny » 22 srp 2011, 14:26

Pozdrav svima :mah I mi smo nezadovoljni cipelicama iz Servusa jer su se doslovno raspale i probužale nakon 4 mjeseca. Sada smo dobili nove doznake i ne pada nam na pamet tamo ih raditi. Ima li među vama koga tko je nakon Servusa isprobao neku drugu firmu i kakva su vam iskustva? Hvala! :)
Avatar
korny
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 659
Pridružen/a: 28 ožu 2009, 20:50

Re: Ortopedske cipelice

PostPostao/la Noelle » 01 kol 2011, 09:25

korny je napisao/la:Pozdrav svima :mah I mi smo nezadovoljni cipelicama iz Servusa jer su se doslovno raspale i probužale nakon 4 mjeseca. Sada smo dobili nove doznake i ne pada nam na pamet tamo ih raditi. Ima li među vama koga tko je nakon Servusa isprobao neku drugu firmu i kakva su vam iskustva? Hvala! :)


Mi smo sandalice kod Valeka opet napravili...ovogodišnji model sa malo višljim dijelom oko članka je odličan...fino hoda u njima i ova ljubičasta boja je jako zahvalna...

U Servusu mi više ne pada na pamet išta raditi...nama se nisu raspale ali đon je katastrofa...
Neznam kako je u Bauerfindu za zimske cipelice, proučit ću malo pa vidjeti gdje ćemo raditi zimske...
Z. 14.12.2008.
Avatar
Noelle
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 551
Pridružen/a: 04 lis 2008, 21:59
Lokacija: Zagreb

Re: Ortopedske cipelice

PostPostao/la korny » 10 kol 2011, 22:28

Evo, mi dali na izradu u zadarski Inko centar pa ćemo vidjeti. Ništa nas ne može iznenaditi, nažalost :roll
Avatar
korny
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 659
Pridružen/a: 28 ožu 2009, 20:50

Re: Ortopedske cipelice

PostPostao/la Noelle » 22 svi 2012, 09:20

podižem topic...
na kontroli zimus kod fizijatra...nismo više dobili doznaku ( napunila 3.g )...Valekove uloške smo nosili u zimskim cipelicama i čizmama...i onda smo razmišljali platiti ljetne sandalice...međutim ipak odem ja privatno kod ortopeda i ispadne da nije nikad niti trebala nositi ortopedske cipelice, da je nogica i ostalo srazmjerno dobi djeteta...još malo gazi prema unutra tj. stopalo joj je malo iskrivljeno ali mi je ortoped rekao da je to normalno...
a kad je pročitao dijagnozu fizijatra...sablaznio se ... :dunno
a već sam htjela iskeširati 600kn...
Z. 14.12.2008.
Avatar
Noelle
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 551
Pridružen/a: 04 lis 2008, 21:59
Lokacija: Zagreb

Re: Ortopedske cipelice

PostPostao/la laya » 24 lis 2012, 14:22

Cure trebam pomoc.
Bili smo danas kod fizijatra i dao nam je doznaku za ortopedske cipelice jer gazi malo prema van do sada nije bilo govora o tome, a idemo svaki tjedan na vjezbice.
Ono sto mene brine je da ce to biti krute cipelice sa ortopedskim uloskom, a citala sam da se ortopedske cipelice nebi trebao nositi tako rano?
Sad sam sva zbunjena, pa ako netko ima pametan savjet o tome bila bih zahvalna.
20.06.2009 slika
Nika 18.07.2011 slika
Avatar
laya
slikofon
 
Postovi: 1161
Pridružen/a: 11 sij 2011, 15:02
Lokacija: Zagreb

Re: Ortopedske cipelice

PostPostao/la dujeluka » 16 sij 2016, 09:39

mi smo prije mijesec dana dobili Valekove cipele sa kojjima smo jako razočarani. Naime, dijetetu uopće nisu uzeli otisak, maistor je samo preko čarapa opipao nogu i na osnovu toga napravio cipelu. Kada sam ih pitala zašto nisu uzeli otisak bili su jako drski prema nama i dosta bahato su se postavili. Uglavnom doznaka je već bila naplaćena pa smo uzeli cipele ali dijetetu se nakon 20 dana hod pogoršao. Užasno sam razočarana od tih cipela sam puno očekivala.
Da li ih mogu negdje prijaviti za reklamaciju?
dujeluka
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 1
Pridružen/a: 16 sij 2016, 08:51

Prethodna

Natrag na Djeca s teškoćama u razvoju

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 7 gostiju.