Sada je: 29 ožu 2024, 07:24.

Školarci 2011/2012.

Ako vaše dijete ima bilo kakvih problema u razvoju, svratite ovamo. Pitajte, ispričajte svoju priču, podijelite svoja iskustva. Mjesto na kojem ćete dobiti puno informacija, pomoći, savjeta i vidjeti da uopće niste sami.

Moderator/ica: nadicab

Re: Školarci 2011/2012.

PostPostao/la martina mama » 22 svi 2012, 23:31

Nadice, produzeni strucni rad se ne placa.
Pravilnik koji si prvi linkala je relevantan. Ovo drugo je idemovo tumacenje. Ono ti moze pomoci ukoliko vam budu mijenjali kategorizaciju da se ne date na prilagodjeni.
Produzeni strucni rad moze biti i u nekoj drugoj skoli, a djeca bi morala imati slicne poteskoce.
Raspitaj se malo postoji li neka vec formirana skupina u zg pa ocijeni spadate li vi tu ili ne.
martina mama
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1651
Pridružen/a: 22 pro 2002, 15:34

Re: Školarci 2011/2012.

PostPostao/la nadicab » 22 svi 2012, 23:42

danas odgovarao geografiju i dobio 5. engleski test je napisao za 4 :yess
jos ovaj tjedan treba odgovarati prirodu. u petak idu na izlet i nemaju skolu, pa nam ostaje jos samo slijedeci tjedan skole prije operacije.
Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree, it will live its whole life believing that it is stupid. - Albert Einstein
Denis, 16.05.2000.
http://www.udruga-oko.hr
Avatar
nadicab
Prepečena plavuša
 
Postovi: 17714
Pridružen/a: 04 svi 2001, 00:17
Lokacija: Zagreb, Kvatrić

Re: Školarci 2011/2012.

PostPostao/la martina mama » 23 svi 2012, 11:22

Koji trud!!! Bravo za Denisa i za mentore;-)
martina mama
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1651
Pridružen/a: 22 pro 2002, 15:34

Re: Školarci 2011/2012.

PostPostao/la nadicab » 23 svi 2012, 12:24

hvala :D ovo ne pišem zato da se hvalimo, nego da istaknem koliki je uložen veliki trud u sve to. Ja uvijek imam neku rezervu prema ocjenama, da li on dobiva ocjene i na račun invalidnosti ili su to zbilja realne ocjene. Ove dvije su sigurno realne.
Zato sada mučimo s objašnjavanjem decimalnih brojeva:
5 < 25
ali
0,5 > 0,25

to tražim neki dobar način kako da mu to sjedne, a ne samo da bez razumijevanja to prihvati
Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree, it will live its whole life believing that it is stupid. - Albert Einstein
Denis, 16.05.2000.
http://www.udruga-oko.hr
Avatar
nadicab
Prepečena plavuša
 
Postovi: 17714
Pridružen/a: 04 svi 2001, 00:17
Lokacija: Zagreb, Kvatrić

Re: Školarci 2011/2012.

PostPostao/la IRENA » 23 svi 2012, 20:37

nadicab je napisao/la:Zato sada mučimo s objašnjavanjem decimalnih brojeva:
5 < 25
ali
0,5 > 0,25

to tražim neki dobar način kako da mu to sjedne, a ne samo da bez razumijevanja to prihvati

Nisam ti ja baš ziher da to i drugi petaši ZAISTA razumiju ?! Jednostavno nauče da ako je decim.broj onda u usporedbi gledaju prvi broj iza nule i taj vodi " glavnu riječ" , ako su ta dva ista onda šefom postaje idući broj tralalalala...
Ako baš hoćeš da razumije onda bi trebao povezati znanje iz razlomaka sa decimalnima . Znači da prvo skuži da je 0,25 zapravo 1/4 a 0,5 je 1/2 .. no što kad se dođe do usporedbe npr . 0,125 i 0,458 ? Tak da bih se ja zadržala na tralalala principu :mrgreen
Jan 1999. i Vito 2003. i Gita 2008.
IRENA
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1015
Pridružen/a: 13 lip 2001, 09:42

Re: Školarci 2011/2012.

PostPostao/la martina mama » 24 svi 2012, 09:27

Jesi li probala konkretizirati decimalne brojeve, bas kao sto ste radili cijele? Napraviti od kartona stapic velicine jedan jednom bojom. Decimale napraviti kao stapice u nekoj drugoj boji (proporcionalno njihovoj velicini). Postaviti pravilo da ispred zareza smiju biti samo stapici velicine jedan, a iza oni koji su manji od jedinicnog. Usporedjujuci visine decimalnih stupaca, moze steci dojam o razlici izmedju 0,5 i 0,25.
Na tu shemu smo mi radili zbrajanje i oduzimanje preko desetice. Upamtila je slike i onda tocno znala koliko ostaje preko desetice.
Na isti nacin se moze osjetiti i decimale i skuziti zasto je 0,25<0,5 i koliko bi tih 0,25 trebalo da se dobije 0,5...
Marta ti jako voli kad se crtanjem, stvarnim primjerima podupiru zadaci iz matematike. Kaze da tako moze vizualizirati situaciju.
martina mama
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1651
Pridružen/a: 22 pro 2002, 15:34

Re: Školarci 2011/2012.

PostPostao/la nadicab » 30 svi 2012, 10:51

U ponedjeljak pisao hrvatsku gramatiku (loše), jučer matematiku (loše) i odgovarao njemački.
Poludila sam na te njegove blokade: znam da sve to zna, vježbali kod kuće, ali na testu se zablokira i nema tog ključa koji bi odblokirao :ne
Sutra pišu povijest, a u petak bi trebao odgovarati i tehnički i informatiku - udarnički tjedan :ajme :nesvist
Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree, it will live its whole life believing that it is stupid. - Albert Einstein
Denis, 16.05.2000.
http://www.udruga-oko.hr
Avatar
nadicab
Prepečena plavuša
 
Postovi: 17714
Pridružen/a: 04 svi 2001, 00:17
Lokacija: Zagreb, Kvatrić

Re: Školarci 2011/2012.

PostPostao/la IRENA » 30 svi 2012, 20:36

I kod nas udarnički - Janu pun kufer , meni i prepun :ajme . Test za testom + još novog gradiva...
Neko jutro ga u 6 nađem za kompom - pregledava stranicu Moj posao i na glas se pita " Lidl ili Grawe? ". Dosta mu škole - išo bi radit !
Ok sine - ako mogu sugerirati Grawe? :lol
Malo ću uzurpirati ovaj "posebni" prostor da se pohvalim mojim Malcolmom u sredini ( onIm koji sam sebe naziva " posebno osjetljivim djetetom" ) - bila danas i za njega na informacijama - ne samo što su ocjene sjajne , već ga učiteljica pohvalila i za ponašanje ( sunce mamino)i za kolegijalnost ( sunce mamino) i za marljivost ( sunce mamino) .. i tako - baš sam se valjuškala u zadovoljstvu . I još k tome - prestao je sa onim cendranjima i nesigurnostima - sazorio momak - sunce mamino .
Jedino mu rukopis - katastrofa ! ( sunce mu mamino !!!) ( Ne bi učiteljica nit spomenula, već sam ja ( zločesta ja - ali fakat mu je rukopis ko nogopis :ajme )
Dan po dan ( odbrojavam) ... i ova šk. godina polako ide kraju . BOGU HVALA :nesvist
Jan 1999. i Vito 2003. i Gita 2008.
IRENA
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1015
Pridružen/a: 13 lip 2001, 09:42

Re: Školarci 2011/2012.

PostPostao/la martina mama » 31 svi 2012, 14:16

Marta je na ekskurziji do sutra navecer. Otputovala je sva euforicna. U utorak je euforija splasnula, a navecer su krenule suze da joj falimo. Odbila je da dodjemo po nju jer da ce se izboriti sama sa sobom. Vec jucer je bila dobro, malo vise zivkala. Danas ujutro nam se nije javila. Jos sutra i gotovo!!!:-)
Drugih problema nije bilo.
Ovo je za Martu najveci uspjeh ove godine!! A i za nas.;-)
martina mama
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1651
Pridružen/a: 22 pro 2002, 15:34

Re: Školarci 2011/2012.

PostPostao/la nadicab » 31 svi 2012, 14:32

bravo za Martu i roditelje :yess
mi jucer zajednicki radili prezentaciju o Areni i danas je briljirao :luv jos ga je prof. pohvalila jer on je sve napamet trebao znati, nije mogao ba iti pogled da se prisjeti jer ne vidi. Samo mu je asistentica rekla koji je naslov na slajdu i on je govorio. Na kraju se zahvalio i dobio pljesak! :yess
Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree, it will live its whole life believing that it is stupid. - Albert Einstein
Denis, 16.05.2000.
http://www.udruga-oko.hr
Avatar
nadicab
Prepečena plavuša
 
Postovi: 17714
Pridružen/a: 04 svi 2001, 00:17
Lokacija: Zagreb, Kvatrić

Re: Školarci 2011/2012.

PostPostao/la IRENA » 31 svi 2012, 20:54

Bravo i za Martu i za Denisa :srca
Jan 1999. i Vito 2003. i Gita 2008.
IRENA
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1015
Pridružen/a: 13 lip 2001, 09:42

Re: Školarci 2011/2012.

PostPostao/la martina mama » 31 svi 2012, 21:57

Bravo za Denisa!!!
Znas, Nadice, ovaj Denisov povremeni blok memorije, to ti sve ide s teskocama koje ima. I Marta ima dane kad briljira, ali i one kad iz nje bolje nista ne izvlaciti. Denisa zeza memorija, Martu koncentracija. To je kriz koji nose i to dosta uspjesno. Na nama je da ne upadamo u komu u one lose dane.
Je'l se vidi da mi dijete sutra dolazi s ekskurzije pa sam ovako pametna?
Marta je veceras na izboru za miss. Jos uvijek se nisu vratile s tuluma. Inace nije htjela sudjelovati u tim vecernjim zabavama. Sinoc bila na pidzama party-ju, al samo sat vremena. Veceras se pustila od kraja. Zvali ju mi, al rekla da se mora spremati i da nema vremena za razgovor. Htjela je samo cuti sestru. Nas tko sisa.
Ja sam psihicki izmorena. Ko Domijev tata:-)
Ipak, zadovoljna jer je ovo za sve nas veliki korak naprijed.
Jos sutra i gotovo!!
martina mama
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1651
Pridružen/a: 22 pro 2002, 15:34

Re: Školarci 2011/2012.

PostPostao/la IRENA » 31 svi 2012, 22:26

martina mama je napisao/la:....Veceras se pustila od kraja. Zvali ju mi, al rekla da se mora spremati i da nema vremena za razgovor. Htjela je samo cuti sestru. Nas tko sisa.
Ja sam psihicki izmorena. Ko Domijev tata:-)
Ipak, zadovoljna jer je ovo za sve nas veliki korak naprijed.
Jos sutra i gotovo!!

Bravo Marta još jedared :yess - i da - koga vraga gnjavite dijete dok se zabavlja ??? :baba ;)
Jan 1999. i Vito 2003. i Gita 2008.
IRENA
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1015
Pridružen/a: 13 lip 2001, 09:42

Re: Školarci 2011/2012.

PostPostao/la DomiMama » 01 lip 2012, 01:07

IRENA je napisao/la:
martina mama je napisao/la:....Veceras se pustila od kraja. Zvali ju mi, al rekla da se mora spremati i da nema vremena za razgovor. Htjela je samo cuti sestru. Nas tko sisa.
Ja sam psihicki izmorena. Ko Domijev tata:-)
Ipak, zadovoljna jer je ovo za sve nas veliki korak naprijed.
Jos sutra i gotovo!!

Bravo Marta još jedared :yess - i da - koga vraga gnjavite dijete dok se zabavlja ??? :baba ;)


potpisujem... :mrgreen

i da, domijev tata je nakon sto se putnik vratio i nakon sto je vidio slikice iz grada mladih izjavio: bila si u pravu! :bis

;)
Srecica Borna 5.3.2004.
BAOKULJG Dominik 6.9.2005.
Ljetnica Marta 18.6.2012.
"Važno je znati da neki procesi ne mogu biti uspješni ako se ne potrudimo oko njih. Ne možemo biti tolerantni na daljinu. Ne možemo biti humani, ako nismo s ljudima koji trebaju našu humanost." Beppa Joseph
Avatar
DomiMama
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1020
Pridružen/a: 28 ruj 2005, 14:11
Lokacija: Zagreb

Re: Školarci 2011/2012.

PostPostao/la DomiMama » 01 lip 2012, 01:09

nadicab je napisao/la:. Na kraju se zahvalio i dobio pljesak! :yess

:1
bravo Denis!
Srecica Borna 5.3.2004.
BAOKULJG Dominik 6.9.2005.
Ljetnica Marta 18.6.2012.
"Važno je znati da neki procesi ne mogu biti uspješni ako se ne potrudimo oko njih. Ne možemo biti tolerantni na daljinu. Ne možemo biti humani, ako nismo s ljudima koji trebaju našu humanost." Beppa Joseph
Avatar
DomiMama
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1020
Pridružen/a: 28 ruj 2005, 14:11
Lokacija: Zagreb

Re: Školarci 2011/2012.

PostPostao/la DomiMama » 01 lip 2012, 01:14

IRENA je napisao/la:Jedino mu rukopis - katastrofa ! ( sunce mu mamino !!!) ( Ne bi učiteljica nit spomenula, već sam ja ( zločesta ja - ali fakat mu je rukopis ko nogopis :ajme )
Dan po dan ( odbrojavam) ... i ova šk. godina polako ide kraju . BOGU HVALA :nesvist

ovako i kod mog starijeg i uopce ne znam kako to ispraviti i ima li uopce svrhe ... iako on vec sad filozofira da ni tata ni ja nista ne pisemo nego samo radimo na kompu.... :roll :ajme
a kaj je najgore, u pravu je... mene sad zaboli ruka ako imam nesto napisati duze od par recenica... :/
Srecica Borna 5.3.2004.
BAOKULJG Dominik 6.9.2005.
Ljetnica Marta 18.6.2012.
"Važno je znati da neki procesi ne mogu biti uspješni ako se ne potrudimo oko njih. Ne možemo biti tolerantni na daljinu. Ne možemo biti humani, ako nismo s ljudima koji trebaju našu humanost." Beppa Joseph
Avatar
DomiMama
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1020
Pridružen/a: 28 ruj 2005, 14:11
Lokacija: Zagreb

Re: Školarci 2011/2012.

PostPostao/la nadicab » 01 lip 2012, 09:17

i da, domijev tata je nakon sto se putnik vratio i nakon sto je vidio slikice iz grada mladih izjavio: bila si u pravu!

kada će ti muški konačno naučiti da smo mi UVIJEK u pravu :bis
Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree, it will live its whole life believing that it is stupid. - Albert Einstein
Denis, 16.05.2000.
http://www.udruga-oko.hr
Avatar
nadicab
Prepečena plavuša
 
Postovi: 17714
Pridružen/a: 04 svi 2001, 00:17
Lokacija: Zagreb, Kvatrić

Re: Školarci 2011/2012.

PostPostao/la martina mama » 01 lip 2012, 14:40

Dobila he nagradu za najbolji styling i frizuru. Vraca se DOMA!!!! Izdrzali svi!!!
martina mama
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1651
Pridružen/a: 22 pro 2002, 15:34

Re: Školarci 2011/2012.

PostPostao/la IRENA » 01 lip 2012, 20:54

martina mama je napisao/la:Dobila he nagradu za najbolji styling i frizuru. Vraca se DOMA!!!! Izdrzali svi!!!

To ti ja nazivam pravom uspješnom pričom - ne samo da je otišla na terensku nastavu, odradila istu, savladala uspješno vlastite demone .. već je to odradila sa stilom i najboljom zurkom ! Marta :klanja
Jan 1999. i Vito 2003. i Gita 2008.
IRENA
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1015
Pridružen/a: 13 lip 2001, 09:42

Re: Školarci 2011/2012.

PostPostao/la martina mama » 01 lip 2012, 23:12

:-) Vratila se puna dojmova, izljubila sestru koja ju je pred ulazom docekala skandirajuci Mata, Mata!! Jako je zadovoljna!! I mi!!
martina mama
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1651
Pridružen/a: 22 pro 2002, 15:34

Re: Školarci 2011/2012.

PostPostao/la martina mama » 19 kol 2012, 00:31

Kupili smo knjige. Pala sam u depresiju od toga sto nas ceka ove godine.
martina mama
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1651
Pridružen/a: 22 pro 2002, 15:34

Re: Školarci 2011/2012.

PostPostao/la Lela32 » 19 kol 2012, 13:16

Moj sin ne moze docekati da mu dodu knjige i da krene u skolu jel i vasi tako? Ja inace nisam voljela skolu nikako :hahaha a on me stvarno iznenadjuje jer samo kuka kad ce pa kad ce ....Inace prvi je prosao sa 5 sad ce u 2 razred i stvarno ima volje za sve
slika
slika
Avatar
Lela32
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 169
Pridružen/a: 02 tra 2012, 22:15

Re: Školarci 2011/2012.

PostPostao/la nadicab » 20 kol 2012, 09:27

mmama, ak smo mi uspjeli, bude i marta još bolje. Nama je puno pomoglo pozitivno ozračenje profesora
Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree, it will live its whole life believing that it is stupid. - Albert Einstein
Denis, 16.05.2000.
http://www.udruga-oko.hr
Avatar
nadicab
Prepečena plavuša
 
Postovi: 17714
Pridružen/a: 04 svi 2001, 00:17
Lokacija: Zagreb, Kvatrić

Re: Školarci 2011/2012.

PostPostao/la martina mama » 20 kol 2012, 23:55

Hvala ti, Nadice!! Vasi uspjesi i neuspjesi su nam svjetlo na putu. Otaljali smo jos jedan napad prije Vele Gospe. Tako da me to jos izdeprimiralo. Danas sam isla doktorici po bolovanje i zeni se isplakala do koljena. Nije me poslala psihijatru vec je zakljucila da je to zivot. Napisala mi je jos tjedan dana i preporucila da se veselim suncu i moru. U to ime smo ispratili sunce sve dok se nije utopilo za Marjanom. Nema druge.
martina mama
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1651
Pridružen/a: 22 pro 2002, 15:34

Re: Školarci 2011/2012.

PostPostao/la martina mama » 21 kol 2012, 00:04

Nadice, sto nam savjetujes? Sa svakim posebno od pocetka ili prepustiti strucnoj sluzbi da oni to odrade? Opekli smo se na njihov ritam prve cetiri godine. Sad je defektologica bila rekla da joj se odmah po Veloj Gospi javimo. Zivkamo, odlazimo u skolu, ali sada ispada da radi tek od iduceg tjedna. Sumljiv mi je taj njen angazman. Nasa defektologica misli da s nalazom s ERF-a moramo razgovarati sa svakim profesorom posebno. Kako ste to vi odradili?
martina mama
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1651
Pridružen/a: 22 pro 2002, 15:34

Re: Školarci 2011/2012.

PostPostao/la Dinkic » 21 kol 2012, 09:21

Mi smo u nasoj skoli i prosle kada je Jan isao u peti razred i ove godine kada ide Filip imali sastanak sa svim uciteljima predmetne nastave krajem lipnja. Na sastanku su bili svi ucitelji koje ce Filip imati u petom razredu, bila je Filipova uciteljica od 1-4 razreda, njegova asistentica koja ostaje i ovu godinu s njim (model strucno osposobljavanje bez zaposljavanja preko HZZa), strucna sluzba (pedagog) i Ravnateljica. Malo smo pojasnili sto i kako je Filip do sada radio i ucio i pokazali im materijale kako Filip uci, a kod njegove uciteljice imaju i sve materijale oko testiranja. Kako tri ucitelja (ENG, VJE, GLA) vec poznaju Filipa oni su prenijeli svoja iskustva kolegama i na samom sastanku.

Sastanak je bio jako, jako dobar, a poslije smo ostali s nekim uciteljima. S kojima nismo stigli s njima je u medjuvremenu vec obavila razgovore nasa asistentica. Na pojedinacnim razgovorima smo prosli sve gradivo ove godine i porazgovarali. Za jedan predmet (MAT) je asistentica toliko detaljno prosla po gradivu da uciteljica ima skoro spreman prilagodjeni plan za Filipa za cijelu godinu. Za HR sam ja prosla s uciteljicom svaki sat prvog polugodista, ukazala mi je na vazne stvari, ja sam njoj priblizila kako bi i sto mogao Filip tako da smo mislim napravili zaista jako puno.
Jako sam im zahvalna za vrijeme i angazman i moram priznati iako ima jako puno toga u petom razredu nekako mi je lakse te su misli uglavnom na gradivu i slaganju materijala kako bi Filip lakse mogao uciti i pratiti nastavu.

Imamo planove za sve vazne predmete i tijekom ljeta sam vec nesto slozila od materijala za nove predmete (POV, GEO, PRI). Ostalo je jos malo vremena no nadam se da cu imati cijeli deveti mjesec spreman i za HR i ENG. Na pocetku su i testovi pa ce biti i ponavljanja i u skoli i doma.

Inace Hvatska zajednica za Down sindrom (HZDS) pokusava za svako dijete koje ide u peti razred organizirati edukaciju ili strucno predavanje (drze ih profesori s ERFa) u skoli za ucitelje predmetne nastave. Vidimo da je to jako dobar nacin da se djeca s teskocama u ucenju, njihove mogucnosti i teskoce sto bolje priblize uciteljima. Ove godine cetvero djece s DSom ide u peti razred i odrzane su dvije edukacije i treba jos jednu. Kako smo u nasoj skoli vec imali predavanja ove godine je bio dovoljan sastanak i upoznavanje s Filipom i nama roditeljima.
F 15.12.2000.
"Kada Bog ima za tebe plan onda su svi tvoji planovi samo zrnca pijeska na obali morskoj."
Avatar
Dinkic
kraljevna bez zrna graska
 
Postovi: 2411
Pridružen/a: 13 pro 2004, 18:21
Lokacija: Zagreb

Re: Školarci 2011/2012.

PostPostao/la martina mama » 21 kol 2012, 10:12

Dinkic, tako bi to trebalo izgledati. Mi smo takav sastanak predlagali za lipanj, ali je to njima tada bilo prekomplicirano, prerano. S uciteljicom smo imali relativno dobru suradnju prve tri godine. Kasnije sve znate.
Ako defektologica ne sazove sastanak, a mislim da nece, mi cemo sami razgovarati sa svakim profesorom. Mislim upravo ovo sto ste vi napravili, pokazati materijale koje smo radili kod kuce, ukazati na neke specificnosti martinog procesa ucenja i da svak bude upoznat sa uputama koje smo dobili na ERF-u.
Asistenta jos nemamo. Ova koja je bila od drugog mjeseca, ne moze.
Nema druge nego krenuti polako.
martina mama
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1651
Pridružen/a: 22 pro 2002, 15:34

Re: Školarci 2011/2012.

PostPostao/la † zmijac » 22 kol 2012, 09:16

svaka čast Dinkiću i martinoj mami na već gotovim pripremama.
Mi tek( iz raznih razloga) u subotu idemo na more :ajme
knjige za 4 su zamotane i to je sva odrađena priprema :ajme
malo smo vježbali matematiku, malo pisali i čitali lektiru i to je to- nadam se da nam se nerad neće obiti o glavu.
asistenta ( po zadnjim info) Grad još plaća .
i držimo fige svima
nije više AKO,već KAD !
† zmijac
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 177
Pridružen/a: 01 srp 2005, 18:05

Re: Školarci 2011/2012.

PostPostao/la nadicab » 23 kol 2012, 15:09

i ja sam htjela kao DInkić, ali ravnateljica je rekla :bigno da će se sve to odraditi na sjednici, a tu je i defektologica koja će za svako dijete odraditi svoj dio ... u principu je sve prošlo puno bolje nego što sam mislila, a ono gdje je štekalo ćemo popraviti ove ŠG.
Mi svakodnevno radimo matematiku i engleski i njemački - da se mozak ne ulijeni previše.
Veliki dio toga odrađujemo kroz igru tj kroz aplikacije na ipadu :up
Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree, it will live its whole life believing that it is stupid. - Albert Einstein
Denis, 16.05.2000.
http://www.udruga-oko.hr
Avatar
nadicab
Prepečena plavuša
 
Postovi: 17714
Pridružen/a: 04 svi 2001, 00:17
Lokacija: Zagreb, Kvatrić

Re: Školarci 2011/2012.

PostPostao/la IRENA » 25 kol 2012, 11:47

drage moje - nastavite na novom topicu - sretno svima u novoj šk. godini :)
Jan 1999. i Vito 2003. i Gita 2008.
IRENA
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1015
Pridružen/a: 13 lip 2001, 09:42

Prethodna

Natrag na Djeca s teškoćama u razvoju

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 23 gostiju.

cron