Sada je: 10 svi 2024, 22:10.

DOWNIĆI VIII-2014.

Ako vaše dijete ima bilo kakvih problema u razvoju, svratite ovamo. Pitajte, ispričajte svoju priču, podijelite svoja iskustva. Mjesto na kojem ćete dobiti puno informacija, pomoći, savjeta i vidjeti da uopće niste sami.

Moderator/ica: nadicab

Re: DOWNIĆI VIII-2014.

PostPostao/la irena1506 » 03 ruj 2014, 11:29

Pozz svima!!!!!
Nas Kiki za 5 dana polazi u 5. razred.Svi grizemo nokte i na rukama i na nogama, samo se on veseli i strasno je ponosan sto ce i on sada biti petas!!!!Godinama do sada petasi su mu bili najzloglasnija ekipa u sk, ako se nesto lose dogodilo, po Kikiju to su napravili petasi :bigno
Irena i Dinka i svi ostali koji imate djecu u visim razredima, molim savjete kako najbolje suradjivati s toliko puno novih nastavnika.....
Kiki je krenuo s dvije godine odgode u redovnu skolu i imao je asistenticu samo u 4. razredu, vidjet cemo hoce li se snaci dalje.....
Unaprijed svim skolarcima zelim sretan pocetak!!!!!!
irena1506
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 36
Pridružen/a: 17 lip 2002, 10:39

Re: DOWNIĆI VIII-2014.

PostPostao/la nadicab » 08 ruj 2014, 12:39

dječak s Down sindromom prerezao vrpcu na otvorenju nove škole na Kajzerici
slika
Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree, it will live its whole life believing that it is stupid. - Albert Einstein
Denis, 16.05.2000.
http://www.udruga-oko.hr
Avatar
nadicab
Prepečena plavuša
 
Postovi: 17717
Pridružen/a: 04 svi 2001, 00:17
Lokacija: Zagreb, Kvatrić

Re: DOWNIĆI VIII-2014.

PostPostao/la sretnamama32 » 23 lis 2014, 14:56

Pozdrav...
Znima me da li tko sa svojim djetetom ide kod zubara u Perkovčevu i kakva su iskustva?
06.06.2007., 02.05.2010. mamine princeze
http://handmadebyr.blogspot.com/
Avatar
sretnamama32
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 224
Pridružen/a: 25 svi 2008, 22:58

Re: DOWNIĆI VIII-2014.

PostPostao/la alexandra » 23 lis 2014, 16:14

micek s otvorenja škole je moj susjed i prijatelj :luv

što se tiče zubara, par puta smo bili u prekovčevoj - vrlo su pažljivi i strpljivi, ali dijete mora surađivati. mi smo od drugih problema :nata pa na kraju ipak popravljamo zube u totalnoj.
ako treba, pišam crveno
Avatar
alexandra
idealni svjedok
 
Postovi: 12085
Pridružen/a: 26 srp 2002, 10:59

Re: DOWNIĆI VIII-2014.

PostPostao/la Dinkic » 26 lis 2014, 16:25

Mi smo išli na fakultet u Gundulićevoj, morali smo vaditi veći dio mliječnih zubića jer nisu išli van, a trajni su izlazili.
F 15.12.2000.
"Kada Bog ima za tebe plan onda su svi tvoji planovi samo zrnca pijeska na obali morskoj."
Avatar
Dinkic
kraljevna bez zrna graska
 
Postovi: 2411
Pridružen/a: 13 pro 2004, 18:21
Lokacija: Zagreb

Re: DOWNIĆI VIII-2014.

PostPostao/la Dinkic » 06 pro 2014, 19:48

Kako zaista niti mi roditelji znamo pa tako ni stručnjaci koliko naša djeca mogu, mi se opet radujemo novim iznenađenjima. Naša nova asistentica je otkrila da Filip može pisati diktat iz engleskog, oduševljen i Filip i mi, a posebno profesorica iz ENG. Asistentica mu je govorila riječi, a on je pisao, točan 100% engleski speling, bilo je 30tak riječi. Tema je bila dvije velike kraljice, Elizabeth I i Mary Queen of Scots iz teksta o njima dvjema. Izvukla sam mu 20 riječi o svakoj iz tekstova o njima i učio ih je preko flashcards i to s engleskim i s hrvatskim nazivom. S tim karticama uči riječnik i hrvatskog i engleskog jezika. Znali smo da uz sličicu može bez problema napisati riječ na engleskom i hrvatskom i to mu ide jako dobro, a da same riječi može napisati samo slušajući to čak nismo ni pokušavali.
F 15.12.2000.
"Kada Bog ima za tebe plan onda su svi tvoji planovi samo zrnca pijeska na obali morskoj."
Avatar
Dinkic
kraljevna bez zrna graska
 
Postovi: 2411
Pridružen/a: 13 pro 2004, 18:21
Lokacija: Zagreb

Re: DOWNIĆI VIII-2014.

PostPostao/la IRENA » 08 pro 2014, 15:57

Dinkic je napisao/la:Kako zaista niti mi roditelji znamo pa tako ni stručnjaci koliko naša djeca mogu, mi se opet radujemo novim iznenađenjima. Naša nova asistentica je otkrila da Filip može pisati diktat iz engleskog, oduševljen i Filip i mi, a posebno profesorica iz ENG. Asistentica mu je govorila riječi, a on je pisao, točan 100% engleski speling, bilo je 30tak riječi. Tema je bila dvije velike kraljice, Elizabeth I i Mary Queen of Scots iz teksta o njima dvjema. Izvukla sam mu 20 riječi o svakoj iz tekstova o njima i učio ih je preko flashcards i to s engleskim i s hrvatskim nazivom. S tim karticama uči riječnik i hrvatskog i engleskog jezika. Znali smo da uz sličicu može bez problema napisati riječ na engleskom i hrvatskom i to mu ide jako dobro, a da same riječi može napisati samo slušajući to čak nismo ni pokušavali.

Bravo Filipe ! :joy Kako ja nisam imala vremena za kartice mi pišemo engleski " po Vuku" :ajme .. neki dan mi na SMS stigne poruka od Jana :aj lav ju madr ! jor bejbi ! :nesvist ( da MADR )
Jan 1999. i Vito 2003. i Gita 2008.
IRENA
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1015
Pridružen/a: 13 lip 2001, 09:42

Prethodna

Natrag na Djeca s teškoćama u razvoju

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.