Sada je: 26 tra 2024, 21:53.

Dobar dan

Ako vaše dijete ima bilo kakvih problema u razvoju, svratite ovamo. Pitajte, ispričajte svoju priču, podijelite svoja iskustva. Mjesto na kojem ćete dobiti puno informacija, pomoći, savjeta i vidjeti da uopće niste sami.

Moderator/ica: nadicab

Dobar dan

PostPostao/la Dallas » 21 lis 2015, 16:21

Ovo je moje prvo sudjelovanje u ovakvom obliku druzenja, moja majka mi je rekla da se na forumu treba prvo predstaviti.
Imam dvoje djece 12 god. i 7 god.
Moj razlog prikljucenja ovom forumu je zbog raznih savjeta. Moja manja djevojcica rodena 2008 ima epilepsiju. Do svibnja 2014 bila je veselo dijete, pjevala je, pricala puno i brojala do 50, crtala. U svibnju 2014 imala je dva epilepticna napada u trajanju od 5 i 7 min. Koristi depakine i keppra; vise ne hoda (hodala je uz pomoć hodalice) , ne govori, vratila se na pelene.
Iako koristi najvecu dozu za njenu dob lijekova ona i dalje dnevno ima dosta kratkih trzajeva, traju po 2 do 6 sekundi. Hranimo je mi. Uglavno se ponasa ko dijete od godinu dana. Svaki savjet nam je dobrodošao.
Dallas
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 6
Pridružen/a: 21 lis 2015, 15:59

Re: Dobar dan

PostPostao/la Renci » 05 stu 2015, 11:00

Pozdrav i dobro dosla :hug
O kojoj vrste epilepsije se radi? Meni to zvuci kao mioklona epilepsija.
Gdje se ljecite ?
Avatar
Renci
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 156
Pridružen/a: 11 vel 2003, 22:06

Re: Dobar dan

PostPostao/la nadicab » 05 stu 2015, 12:23

dobro došla :buket
očito su joj prvi napadi dosta toga uništili :/
Moj sin ima 15,5 godina i ima mioklonizme već 7 godina. Pije Trileptal
Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree, it will live its whole life believing that it is stupid. - Albert Einstein
Denis, 16.05.2000.
http://www.udruga-oko.hr
Avatar
nadicab
Prepečena plavuša
 
Postovi: 17717
Pridružen/a: 04 svi 2001, 00:17
Lokacija: Zagreb, Kvatrić


Natrag na Djeca s teškoćama u razvoju

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.