Switch to full style
Od kolijevke pa do groba....khm...khm...je školsko doba.
Odgovori

Vaterpolo

30 lip 2013, 09:00

Ne znam jel' uopće mjesto za temu, pa se unaprijed ispričavam.

dakle, nakon isprobavanja svega i svačega :zub, šef (8godina) se zapalio za vaterpolo, trenirajuć u sklopu "divlje lige".
Kako funkcionira treniranje u ZGB, jel premal, mora li prvo u školu plivanja (on je izvrstan plivač), koji je najbolji klub, kakvi su treninzi?
Kolko para? :zub
Ako netko zna, jako bi zahvalna bila.

Re: Vaterpolo

30 lip 2013, 09:32

Ne mora prvo u skolu plivanja ako je dobar plivac.
Na Utrinama su treninzi u katastrofalno vrijeme (20.30-22 :bidan ), mi smo zato i odustali od vaterpola (vaterpolo klub medveščak).
Na Mladosti su treninzi ranije, mislim da oko 17h (ali nama predaleko pa bi ga usred najvece prometne guzve trebao netko - jer ja sam tada jos na poslu) voziti na drugi dio grada. Za ovo na Mladosti ce ti Rima znati sve ;) .

Re: Vaterpolo

30 lip 2013, 10:51

Na Mladosti su treni zi svaki dan od 16:45-18, uzasno vrijeme ako fadis do 4.
Cijena je 200 kn a placanje je ziva kemija jer im je racun blokiran, trener ne smije hzet lovu pa hvatas tajnika koji radi do 3 :ajme
Luka je trenirao plivanje tri godine prije pa je prosao prijemni odmah, al nije obavezno ako je dobar plivac.
Parking je 5kn za ulaz.

Re: Vaterpolo

09 ruj 2016, 14:01

podizem
Stariji sin (11 god) zafitiljio da bi on na vaterpolo, cijelo ljeto igraju, bas se zagrijao...

Uglavnom, nasli smo na netu da Mladost upisuje klince bas njegove dobi u skolu vaterpola.
Jutros ga je mm vodio na testiranje, prosao je i sad bi krenuo.

Sto se lokacije tice - nama je Mladost ok, ima tri tramvajske stanice, moze ici sam, no zanimaju me treninzi, intenzitet, "strogost", cjelokupna atmosfera u klubu... Jutros su mu rekli da su treninzi svaki dan (u turnusima, ovisno o skoli) ali da smije izostat 1-2 puta tjedno, ovisno o drugim obavezama. MM nije uspio vidit trenera, nije se pojavio ispred kod recepcije a iza nije smio uci. :dunno

Re: Vaterpolo

09 ruj 2016, 15:46

Atmosfera je odlična, ima dosta zabave i putovanja, dečki su "ekipa", očekuj da su treninzi možda za prvu godinu škole ok, ali kasnije prilično zahtjevni (i nužno je ne izostajati), vaterpolo je dosta zahtjevan sport.

Re: Vaterpolo

09 ruj 2016, 19:46

bas lijepo, hvala na info :zivili
sto se treninga tice, po sadasnjem rasporedu, jednom tjedno nece moci ici jer mu je strani jezik prebacen u kontra turnus u skoli i za sad se poklapa sa terminom treninga (doduse, raspored jos nije trajan)
Odgovori