28 ruj 2010, 13:07
29 ruj 2010, 12:26
(duplicke su smislile da bi one ringispil
mislim da cu malo prepisati od tebe
)
super, super, kravica mi je posebno preslatka
29 ruj 2010, 13:39
Solea je napisao/la:ponavljam, replicirajte bez kopiranja fotki!
30 ruj 2010, 10:26
30 ruj 2010, 12:02
30 ruj 2010, 13:39
super mi je ova ideja za morski svijet.
koja je to?
30 ruj 2010, 14:09
i ideja s cokoladnim cipsom je odlicna!
30 ruj 2010, 15:04
Baš po mom guštu 

10 lis 2010, 19:40


10 lis 2010, 19:53

10 lis 2010, 19:56
10 lis 2010, 20:31
10 lis 2010, 20:39
10 lis 2010, 21:36
krasna torta!
10 lis 2010, 21:40
10 lis 2010, 21:58
10 lis 2010, 22:29
11 lis 2010, 07:21

11 lis 2010, 08:49
olja je napisao/la:Giami, nekako mislim da sam vidjela negdje ove tvoje torte. Jesi li ih možda kačila na Coolinariku?
11 lis 2010, 09:06
11 lis 2010, 09:17
13 lis 2010, 08:31
i kod nas su prosla slavlja i pravljenje pripadajucih im torti
AA su komentarisale da su torte OK, al' se zato najmanja guza odusevila



i pripadajuci "poklopac" - koji sam zaboravila staviti na tortu![]()
13 lis 2010, 09:14
BTW, uopce ti nije niti trebao poklopac.
Kao sto sam rekla, detalji...
Super super. Prava djecja torta. 
13 lis 2010, 10:05
kako si radila tu ogrlicu, od bombončića ili je i to ticino... ako je, svaka čast na strpljenju
13 lis 2010, 15:06
13 lis 2010, 17:29
LTL je napisao/la:boysmama,prekrasno,savršeno,svaka ti čast![]()
![]()
![]()
možeš ju gledatii gledati i šteta ju je rezati uopće,stvarno je prelijepa!
AA,kakve predivna ideja,i torta,i detalji,svaka vam čast!
14 lis 2010, 08:00
15 lis 2010, 07:59
nina i nika je napisao/la:Nekako sam skuzila da na rodjendanima su djeca odusevljena kad mogu copkati detalje zato i ja uvijek radim sitne detalje koje onda mogu prije rezanja torte maznuti.BTW, uopce ti nije niti trebao poklopac.
![]()
boysmama je napisao/la:kako si radila tu ogrlicu, od bombončića ili je i to ticino...
na odjelu bombona sam nasla vec gotove ogrlice, pa eto
17 lis 2010, 16:43
):
17 lis 2010, 17:54