Tema je zaključana

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

28 ruj 2010, 13:07

giami, super su sve, a pingvini su savršeni.

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

29 ruj 2010, 12:26

Anamija, odlican je kovceg :zivili (duplicke su smislile da bi one ringispil :roll al su valjda vidjevsi moju facu rekle, da ako to ne znam napraviti da im napravim kutiju za nakit :alc mislim da cu malo prepisati od tebe :dada )

olja :srca super, super, kravica mi je posebno preslatka
sama si radila sve figurice? :klanja

giami :up

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

29 ruj 2010, 13:39

Solea je napisao/la:ponavljam, replicirajte bez kopiranja fotki!

Ispričavam se, nisam ovo vidjela prije. Odsad sam pažljiva.

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

30 ruj 2010, 10:26

evo jedne zgodne ideje...

slika

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

30 ruj 2010, 12:02

giami :shock ,prekrasne su,al i meni je zimska najljepša,pogotovo jer moji sad obožavaju crtić s pingvinima! kakvu si tortu radila?

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

30 ruj 2010, 13:39

olja, odlične torte, odlične!!! :dada super mi je ova ideja za morski svijet.
giami, prelijepo....

bome ste prave majstorice za fondan, a ja nikako da se usudim...

ANA, skroz mi primamljivo izgleda ova tvoja tortica :liza koja je to?

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

30 ruj 2010, 14:09

ana, lijepo izgleda :dada i ideja s cokoladnim cipsom je odlicna!

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

30 ruj 2010, 15:04

Ana, wow, odlično izgleda ova tvoja torta :up Baš po mom guštu :dada
Giami, nekako mislim da sam vidjela negdje ove tvoje torte. Jesi li ih možda kačila na Coolinariku? Odlične su, inače, jako uredne i čiste :dada
Masho, probaj fondan - zaista je jednostavno rukovati njime. Ovo mi je bio prvi put! I već imam naručenu tortu za 18 rođendan uskoro :)

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

10 lis 2010, 19:40

cure moje, dugo me nije bilo na ovom topicu, sad tek vidim koliko ste vrijedne i kreativne bile :klanja

torte su vam sve super, carice ste! :zivili

ja sam se dosad uglavnom aktivirala samo za slavljeničke prigode :lol

evo i mog novog uratka za 1. rođendan mlađeg sinčića:

slikaslika

i s druge strane: sušilo za robu

evo i ježić izbliza:

slika

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

10 lis 2010, 19:53

boysmama, :klanja
bez rijeci sam!!

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

10 lis 2010, 19:56

:klanja

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

10 lis 2010, 20:31

:buket

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

10 lis 2010, 20:39

boysmama :shock ,suuper.
smeđa boja je koja? :mrgreen

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

10 lis 2010, 21:36

boysmama, :5 krasna torta!

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

10 lis 2010, 21:40

fenomenalno!

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

10 lis 2010, 21:58

ajme :klanja
zlatne ruke imas

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

10 lis 2010, 22:29

savrseno
:klanja
nema druge nego u biznis se baciti
:zivili

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

11 lis 2010, 07:21

hvala curke :kiss

zauvijekmama, znaš da razmišljam o tome...

Madir, smeđa boja je čokoladno-smeđa u gelu iz "sve i svašta"...

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

11 lis 2010, 08:49

boysmama fantastično :klanja

olja je napisao/la:Giami, nekako mislim da sam vidjela negdje ove tvoje torte. Jesi li ih možda kačila na Coolinariku?

nisam ih nigdje stavljala osim ovdje. a čuj možda si vidjela slične jer ideje sam našla na netu samo sam ih prilagodila sebi.

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

11 lis 2010, 09:06

da, sigurno je tako. u svakom slucaju, prelijepe su - izgledaju bas profi :)

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

11 lis 2010, 09:17

boysmama divno!!!!

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

13 lis 2010, 08:31

boysmama :klanja :klanja :klanja

:znoj i kod nas su prosla slavlja i pravljenje pripadajucih im torti :znoj AA su komentarisale da su torte OK, al' se zato najmanja guza odusevila :srca

za djeciju festu
slika
i pripadajuci "poklopac" - koji sam zaboravila staviti na tortu :oops:
slika

party za odrasle
slika
i pripadajuci "poklopac" - koji sam zaboravila staviti na tortu :oops:

slika

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

13 lis 2010, 09:14

Super je ovaj nakit. Sigurna sam da su cure bile odusevljene. Nekako sam skuzila da na rodjendanima su djeca odusevljena kad mogu copkati detalje zato i ja uvijek radim sitne detalje koje onda mogu prije rezanja torte maznuti. :) BTW, uopce ti nije niti trebao poklopac. :kima

boysmama, predivan ti je jezurka. Jako lijep i cijela torta je bas profi. Jako uredno izgleda.

olja, morski svijet :5 Kao sto sam rekla, detalji... ;) Super super. Prava djecja torta.

ANA CASH, lijepa je torta. Efektna i izgleda jako ukusno. ;)

giami, super mi je zimska torta. Jako si dobro napravila pingvinice. Bas su slatki. I hello Kitty je lijepa. Figurica je bas dobro ispala. :5

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

13 lis 2010, 10:05

AA, super su ti torte :srca kako si radila tu ogrlicu, od bombončića ili je i to ticino... ako je, svaka čast na strpljenju :up

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

13 lis 2010, 15:06

boysmama,prekrasno,savršeno,svaka ti čast :buket :1 :srca
možeš ju gledatii gledati i šteta ju je rezati uopće,stvarno je prelijepa!

AA,kakve predivna ideja,i torta,i detalji,svaka vam čast!

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

13 lis 2010, 17:29

LTL je napisao/la:boysmama,prekrasno,savršeno,svaka ti čast :buket :1 :srca
možeš ju gledatii gledati i šteta ju je rezati uopće,stvarno je prelijepa!

AA,kakve predivna ideja,i torta,i detalji,svaka vam čast!

bravo!

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

14 lis 2010, 08:00

Curke, torte su vam predivne i maštovite! :1

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

15 lis 2010, 07:59

hvala :srca

nina i nika je napisao/la:Nekako sam skuzila da na rodjendanima su djeca odusevljena kad mogu copkati detalje zato i ja uvijek radim sitne detalje koje onda mogu prije rezanja torte maznuti. :) BTW, uopce ti nije niti trebao poklopac. :kima

o da, djeca obozavaju detalje... prvo su "pocopkale" sve cvjetice i bombonice, pa su onda jele tortu :lol

boysmama je napisao/la:kako si radila tu ogrlicu, od bombončića ili je i to ticino...

ideja je bila da pravim ogrlice od ticina, ali, ali :naughty na odjelu bombona sam nasla vec gotove ogrlice, pa eto :oops:
al' u svoju odbranu mogu reci :mrgreen da sam pravila sve cvjetice i na svaki pojedinacno lijepila perlice :znoj

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

17 lis 2010, 16:43

Torta za 18. rodjendan (malo je više crvena i malo manje sjajna nego na slici :) ):
slika

edit:
AA, torte su odlične, ali priznajem da su mi oni muffini baš natjerali vodu na usta :)

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

17 lis 2010, 17:54

olja, torta ti je super :5
Tema je zaključana