O kuhanju, receptima, sezonskim i zdravim namirnicama, najboljim pečenjima, najfinijim kremama, najslađim kolačićima... o hrani.
16 ožu 2010, 16:09
nestalo za 10 minuta,nije se ni ohladio! Stvarno jako fino i jednostavno! ja sam dodala malo cimeta!

evo recepta
http://ltl.coolinarika.com/slike/prikazi/297417
16 ožu 2010, 17:13
Ovo je ludilo za vidit i moram pokušat za napravit!
Tvoja torta se radi sada ponovo za mlađeg sina za njegov rođendana,jer mu se jako svidila kada sam je radila za starijega !
16 ožu 2010, 17:19
izgleda prekrasno
16 ožu 2010, 17:36
stavljam na listu - obavezno probati
16 ožu 2010, 17:38
Wow!
16 ožu 2010, 17:39
Nisam gledala recept, ali bas fora izgleda.
16 ožu 2010, 17:46
odlicno izgleda,prefino
16 ožu 2010, 18:28
enđi,baš mi je drago
hvala vam

probajte,meni je još drugi dan mirisalo po kolaču,uskoro ću raditi ponovno!
16 ožu 2010, 19:31
LTL - wow!!!
Od kruha do nabujka...tebi sve tako lijepo ispada...
16 ožu 2010, 20:50
guljka,to ti je skroz jednostavno za napraviti
16 ožu 2010, 22:48
dobro izgleda a kombinacija sira, jabuka, griza i cimeta moze biti samo dobitna
16 ožu 2010, 22:51
ltl-može običan kalup za torte,onaj standardni
16 ožu 2010, 22:56
madir ,ovaj moj je promjera 24 cm! znaći nešto malo manji!
16 ožu 2010, 22:57
e to.mislila sam da je kakva terakota ili sl.u pitanju.provat ću.znaš da ja volim šta jednostavnije i šta brže.
hvala draga
16 ožu 2010, 23:15
sto mu gromova! sto mi se ovo sad jede aaaaaaaaaaaaaaaa
bjezim
16 ožu 2010, 23:16

šuti,ja razmišljam o njemu satima
18 ožu 2010, 10:58
Upravo se peče
18 ožu 2010, 12:59
Ja kupila sastojke,pa večeras na posao
18 ožu 2010, 13:37
mahima,madir
18 ožu 2010, 13:47
Divno!
Ovo ću svakako probati! Možda već danas!
18 ožu 2010, 13:49
Au,nemam smeđeg šećera.Ma može i bez jel?
18 ožu 2010, 13:50
madir, ja sam stavila bijeli šećer
18 ožu 2010, 14:44
Izvrstan je kolač, cure
Čim sam vidjela da ide tako malo šećera - oduševila sam se; a jabuke mljac mljac
18 ožu 2010, 15:19
mahima je napisao/la:Čim sam vidjela da ide tako malo šećera - oduševila sam se
pa secer mozes smanjiti u gotovo svakom kolacu.
ja secer ne smanjujem samo kad ga dodajem bjelanjcima a trebam od njih napraviti jako cvrst snijeg, npr za beze kore ili kad radim šaum.
18 ožu 2010, 16:12
ova slika zove da ga zagrizeš
natjerala me da idem skinuti recept. a najprije sam pomislila gle ti nju stavila nam samo sliku, a nigdje recepta
18 ožu 2010, 16:22
Ma ovaj kolač mi miriše na zdravo - malo šećera, griz, jabuka - svježi sir...Mislim da je miljama udaljen od čokoladnih muffina, npr.
18 ožu 2010, 19:50
madir,kako ide
18 ožu 2010, 20:18
Ide,ide draga.
Eno se peče,već sam i suđe sredila.
I sad
Miriše mi tako zdravo.
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.