O kuhanju, receptima, sezonskim i zdravim namirnicama, najboljim pečenjima, najfinijim kremama, najslađim kolačićima... o hrani.
Odgovori

nabujak od sira i grisa sa jabukama

16 ožu 2010, 16:09

nestalo za 10 minuta,nije se ni ohladio! Stvarno jako fino i jednostavno! ja sam dodala malo cimeta!
slika

evo recepta
http://ltl.coolinarika.com/slike/prikazi/297417

Re: nabujak od sira i grisa sa jabukama

16 ožu 2010, 17:13

Ovo je ludilo za vidit i moram pokušat za napravit!
Tvoja torta se radi sada ponovo za mlađeg sina za njegov rođendana,jer mu se jako svidila kada sam je radila za starijega ! :kiss

Re: nabujak od sira i grisa sa jabukama

16 ožu 2010, 17:19

izgleda prekrasno :5

Re: nabujak od sira i grisa sa jabukama

16 ožu 2010, 17:36

:5
stavljam na listu - obavezno probati :zivili

Re: nabujak od sira i grisa sa jabukama

16 ožu 2010, 17:38

Wow! :D

Re: nabujak od sira i grisa sa jabukama

16 ožu 2010, 17:39

Nisam gledala recept, ali bas fora izgleda.

Re: nabujak od sira i grisa sa jabukama

16 ožu 2010, 17:46

odlicno izgleda,prefino :dada

Re: nabujak od sira i grisa sa jabukama

16 ožu 2010, 18:28

enđi,baš mi je drago :kiss
hvala vam ;) probajte,meni je još drugi dan mirisalo po kolaču,uskoro ću raditi ponovno! ;)

Re: nabujak od sira i grisa sa jabukama

16 ožu 2010, 19:31

LTL - wow!!! :shock

Od kruha do nabujka...tebi sve tako lijepo ispada...

Re: nabujak od sira i grisa sa jabukama

16 ožu 2010, 20:50

guljka,to ti je skroz jednostavno za napraviti :dada

Re: nabujak od sira i grisa sa jabukama

16 ožu 2010, 22:48

dobro izgleda a kombinacija sira, jabuka, griza i cimeta moze biti samo dobitna :liza

Re: nabujak od sira i grisa sa jabukama

16 ožu 2010, 22:51

ltl-može običan kalup za torte,onaj standardni

Re: nabujak od sira i grisa sa jabukama

16 ožu 2010, 22:56

madir ,ovaj moj je promjera 24 cm! znaći nešto malo manji!

Re: nabujak od sira i grisa sa jabukama

16 ožu 2010, 22:57

e to.mislila sam da je kakva terakota ili sl.u pitanju.provat ću.znaš da ja volim šta jednostavnije i šta brže.
hvala draga :kiss

Re: nabujak od sira i grisa sa jabukama

16 ožu 2010, 22:58

:zivili

Re: nabujak od sira i grisa sa jabukama

16 ožu 2010, 23:15

sto mu gromova! sto mi se ovo sad jede aaaaaaaaaaaaaaaa
bjezim

Re: nabujak od sira i grisa sa jabukama

16 ožu 2010, 23:16

:dada šuti,ja razmišljam o njemu satima :baba

Re: nabujak od sira i grisa sa jabukama

18 ožu 2010, 10:58

Upravo se peče :D

Re: nabujak od sira i grisa sa jabukama

18 ožu 2010, 12:59

Ja kupila sastojke,pa večeras na posao :joy

Re: nabujak od sira i grisa sa jabukama

18 ožu 2010, 13:37

mahima,madir :zivili

Re: nabujak od sira i grisa sa jabukama

18 ožu 2010, 13:47

Divno!
Ovo ću svakako probati! Možda već danas! :srca

Re: nabujak od sira i grisa sa jabukama

18 ožu 2010, 13:49

Au,nemam smeđeg šećera.Ma može i bez jel? :conf

Re: nabujak od sira i grisa sa jabukama

18 ožu 2010, 13:50

madir, ja sam stavila bijeli šećer

Re: nabujak od sira i grisa sa jabukama

18 ožu 2010, 14:44

Izvrstan je kolač, cure :dada

Čim sam vidjela da ide tako malo šećera - oduševila sam se; a jabuke mljac mljac :D

Re: nabujak od sira i grisa sa jabukama

18 ožu 2010, 14:54

:bravo :bravo
Jedva čekam večer da ga napravim. ;)

Re: nabujak od sira i grisa sa jabukama

18 ožu 2010, 15:19

mahima je napisao/la:Čim sam vidjela da ide tako malo šećera - oduševila sam se


pa secer mozes smanjiti u gotovo svakom kolacu.

ja secer ne smanjujem samo kad ga dodajem bjelanjcima a trebam od njih napraviti jako cvrst snijeg, npr za beze kore ili kad radim šaum.

Re: nabujak od sira i grisa sa jabukama

18 ožu 2010, 16:12

ova slika zove da ga zagrizeš :5
natjerala me da idem skinuti recept. a najprije sam pomislila gle ti nju stavila nam samo sliku, a nigdje recepta :mrgreen

Re: nabujak od sira i grisa sa jabukama

18 ožu 2010, 16:22

Ma ovaj kolač mi miriše na zdravo - malo šećera, griz, jabuka - svježi sir...Mislim da je miljama udaljen od čokoladnih muffina, npr. :mrgreen :lol

Re: nabujak od sira i grisa sa jabukama

18 ožu 2010, 19:50

madir,kako ide ;)

Re: nabujak od sira i grisa sa jabukama

18 ožu 2010, 20:18

Ide,ide draga.
Eno se peče,već sam i suđe sredila.
I sad :kima
Miriše mi tako zdravo.
Odgovori