Sada je: 13 svi 2024, 21:15.

Jesenska platnena parlaonica (23. dio)

Moderator/ica: nevenera

Re: Jesenska platnena parlaonica (23. dio)

PostPostao/la Inkić » 16 pro 2012, 11:06

Nevenera, :lol bila bih presretna da moj muž stavi pelene prati, pa makar ih i obojao. Gledaj pozitivno!

Linere ne koristim. Samo stay dry. Ne da mi se još i to prati i ravnati i sušiti. Brže mi je isprati kakicu. Trenutačno me čeka masakr u kadi :D. A vlažne maramice mi umucave čičke na pelenama tako da sam odustala od njihovog pranja.

Netko je pitao gdje sam kupila knickernappies... Na e-bayu i super mi je http://www.nickisdiapers.com/pocket-diapers.html

Moje noćne pelene nenormalno smrde. Odkuhala sam ih, ispirala... Još mi jedino preostaje lonac. Stalno se dvoumim oko vunenih... Kad bi znala da neće baš toliko smrditi uložila bih... Ako bih se odlučila na disanu a mali mi sada nosi 86 koji broj da uzmem?
Inkić
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 34
Pridružen/a: 02 lip 2012, 14:43

Re: Jesenska platnena parlaonica (23. dio)

PostPostao/la nevenera » 16 pro 2012, 12:05

za disanu uvijek treba broj veće, tako mi rekoše stručne osobe :lol

radi roze boje mi je koma jer držim radionice o platnenim. što će ljudi reć kad to vide :ajme

jučer mi sveki, nakon 3,5 godine što sam prvi put koristila platnene rekla da je gledala na tv-u prilog i da su one jeftinije i zdravije. valjda mi to dođe kao certifikat da ipak misli da nisam 100% luda. već samo 50% :hahaha
Avatar
nevenera
idejni kreator MUD-a
 
Postovi: 39332
Pridružen/a: 03 kol 2008, 14:18

Re: Jesenska platnena parlaonica (23. dio)

PostPostao/la srečica18 » 16 pro 2012, 12:14

Neve nikad nije kasno hahaha ja jucer ostala sokirana kad sam cula sta se sve stavlja u obicne pelene,grozno uzasno kriminalno.Na kraju nas je zena s predavanja molila da koristimo pp a ja sva vazna hahaha bas sam bila ponosna jer nusam luda mada to vecina misli hahaha
slika
I believe in angels, something good in everything I see
Avatar
srečica18
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2802
Pridružen/a: 05 srp 2007, 18:21
Lokacija: blizu mora

Re: Jesenska platnena parlaonica (23. dio)

PostPostao/la Mala Bornica » 16 pro 2012, 13:48

Vec neko vrijeme stavljam jednokratnu za noc, tako se zapisavao, i lose spavao, i svasta nesto, pa guza crvenija od pp nego jednokratnih... Pa gledam neiskoristenu disanu... Moram vratiti nocnu pp.

Neve, mozda im se vrati boja nakon nekoliko pranja.
A to ti je skuza da kupis par novih pelenica :xmasgrin . Zbog radionica, naravno. :xmasgrin
B, 2001.
E, 2002.
D, 2011.
Avatar
Mala Bornica
Sunčeko
 
Postovi: 15993
Pridružen/a: 08 tra 2001, 21:47

Prethodna

Natrag na Platnene pelene

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.