Sada je: 29 ožu 2024, 08:26.

Jesenska platnena parlaonica (32.dio)

Moderator/ica: nevenera

Re: Jesenska platnena parlaonica (32.dio)

PostPostao/la latica » 07 sij 2015, 16:09

:lol nisam se ni ja tome nadala. mislim da je problem najviše u tome što nekako imam dojam da su joj sve pelene knap, tj. da je urezuju ako stavim dodatni uložak, a bez tog dodatnog ne drži kako treba jer su se ovi originalni dosta istrošili - ipak je to druga beba u njima. a nove pelene koje sam njoj kupila su mi iskreno nekako gore nego te stare - uglavnom mislim na popice, njih imamo najviše - sve su nekako prečvrste gumice. i tako, nemam sad baš namjeru investirat u nove pelene, a ovako stalno razmišljam jel je steže, oće procurit i sl.
mislim ipak su mi daleko draže nego da stavljam jednokratne, samo sam se nekako umorila od pelena, suši, peri, slaži, stalo u krug :lol
a i svi su me okolo opet iznapadali, posebno zbog tog 'urezivanja' - ja njima nikad nisam bila normalna s tim pelenama i po njima si ja ne dam dokazat :roll

neve, ne sjećam se do koliko točno idu te male, ali mislim da oko 6 kg ako se dobro sjećam, znam da ih je moj M jako jako brzo prerastao, a seka ih je duže nosila jer je u početku slabo dobivala na težini ...
evo sad gledam na googlu - do nekih 8 kg kažu :dunno
slika Moja 3M
Avatar
latica
Bigul
 
Postovi: 7412
Pridružen/a: 17 pro 2009, 23:41

Re: Jesenska platnena parlaonica (32.dio)

PostPostao/la nevenera » 07 sij 2015, 16:59

mi smo na nekih 6 kg i taman mi se čini da su tu negjde :lol i ja isto našla 8 pa da pitam :p

gumice na pop in v1 jesu jake, ali kako mojima ne smeta, istina je da se urežu, ne smeta ni meni :lol ne bune se, samo se vidi kad se skine.
Avatar
nevenera
idejni kreator MUD-a
 
Postovi: 39332
Pridružen/a: 03 kol 2008, 14:18

Re: Jesenska platnena parlaonica (32.dio)

PostPostao/la SuperNova » 07 sij 2015, 17:40

Neve, kako stavljaš tetru, onako duguljasto složenu samo između nogu ili nekako omotaš (ako kužiš šta mislim)? Ide li kakva robica preko vunenih? Može li se zakopčati bodi preko i ima li to uopće smisla? :dunno
Mamino zlato 3.10.2014
Avatar
SuperNova
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 268
Pridružen/a: 10 pro 2014, 18:18

Re: Jesenska platnena parlaonica (32.dio)

PostPostao/la Janja » 08 sij 2015, 01:09

Ja imam vunenu disanu 98/104 M ima 10,5 kg. Veća mu je, ali drži odlično, a kupila sam rabljenu. Ja stavim u pelenu noćni i mali uložak, preko vuneni i obučen ga u pidžamu, još ni jednom nije obilno popustio i dva puta sam ga lanolizirala. I da bodi se bez problema zakopča i normalno se obuče, izgleda malo potfutrano, ali je super i ništa nigdje ne stišće. Ujutro ad ga skinem stavim ga da se posuši jer bude vlažan iznutra i opet je spreman za korištenje.
slikaslikaslika
Avatar
Janja
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1857
Pridružen/a: 18 pro 2009, 18:17
Lokacija: među zvijezdama

Prethodna

Natrag na Platnene pelene

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.

cron