Sada je: 28 ožu 2024, 10:03.

NOVA MEDICINA - dr. SAŠA TEŠIĆ

Ako vaše dijete ima bilo kakvih problema u razvoju, svratite ovamo. Pitajte, ispričajte svoju priču, podijelite svoja iskustva. Mjesto na kojem ćete dobiti puno informacija, pomoći, savjeta i vidjeti da uopće niste sami.

Moderator/ica: nadicab

NOVA MEDICINA - dr. SAŠA TEŠIĆ

PostPostao/la lea.marijela » 18 ožu 2008, 23:44

Eto ja opet trebam pomoč!
Da li netko možda koristi usluge dr.Saše Tešića ili njegovog brata ili imate neka saznanja o ovoj metodi ili možda iskustva podjelite moli samnom obzirom da nigdje na forumu nisam uspjela naći ništa o ovoj temi. :klanja
LEA 0,870 - 2006 / DOMINIK 2003 / NIKA 2001 /
Avatar
lea.marijela
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 338
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 11:23
Lokacija: Zaprešić


Re: NOVA MEDICINA - dr. SAŠA TEŠIĆ

PostPostao/la faith » 19 ožu 2008, 08:23

Moja prijateljica je bila kod Saše na tretmanima za rame, imala je ukočeno rame i nije mogla micati s rukom od bolova, davao joj je inekcije i još nekakvi tretman sličan kiropraktici, više joj se nikada bol nije vratila, a to je bilo prije 5 godina. Nagovarala me da odem s mojim dečkima ali nisam.
Shine as the light you are (dr. Eric Pearl).

Tražim ljude, što više ljudi, koji imaju neograničenu sposobnost uvjerenja da ne postoji nešto što je nemoguće učiniti (H. Ford).
Avatar
faith
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1346
Pridružen/a: 06 lip 2006, 17:33
Lokacija: Zagreb

Re: NOVA MEDICINA - dr. SAŠA TEŠIĆ

PostPostao/la lea.marijela » 19 ožu 2008, 10:49

Ono što ja znam a informaciju sam dobila preko jedne mame iz Male Kuće je da je za pregled i dijagnostiku kod njega obavezan CT jer se na nalazu CT-a bazira cjela priča. Djete se u vremenu tretmana treba kupati u kadi s mamom, spavati s mamom u krevetu i po mjeri mu se izrade nekakvi čepići za uši koje neznam kolko vremenski mora nositi. Provjereno znam da bez papira iz CT-a išćita gotovo sve dijagnoze bez greške.Jedna moja prijateljica je u postupku kod dr. Tešića sa jako bolesnim klincem koji nemre nikam sa svojim tjelom, ne kontrolira glavu, ne komunicira niš. Mislili su da je nešto metabolički al nije. Nakon prvog pregleda naručili su čepiće i sad ih išćekuju obzirom da nisu iz Zagreba al su krenuli sa kupanjem i spavanjem.Mali je progugutal i profrfljal i na par sekundi počeo odizat i zadržavat glavu. Oni su oduševljeni. Neznam ak još kaj rade nismo išle u detalje.
dr.Tešić kad se dođe kod njega na pregled da na raspolaganje nekoliko brojeva telefona roditelja koji su prošli tretmane kako bi porazgovarali s njima i dobili uvid u lječenje. Inaće to je u svijetu priznata metoda koja je osmišljena prvenstveno za tretiranju raka i tu su postignuti jako veliki rezultati, al sve veće rezultate postižu i na drugim planovima. Inače dr koji je postavijo tu teoriju se zove dr.Ryke Geerd Hamer ak se ne varam NJemac je i o njemu i metodi ima puno na netu.Ja sam zvala za Leu i rekao je da može pomoč al nismo dalje išli jer treba snimit CT a na to se nismo odlučili zbog komentara neuropedijatra da ću morat potpisat izjavu ak bum željela da se CT napravi preko njega jer on smatra za Leu pre štetnim zračenje CT-a.Pregled košta ak se ne varam 200,00 Kn za djecu a CT kod njega 400,00 Kn. :mah
LEA 0,870 - 2006 / DOMINIK 2003 / NIKA 2001 /
Avatar
lea.marijela
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 338
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 11:23
Lokacija: Zaprešić

Re: NOVA MEDICINA - dr. SAŠA TEŠIĆ

PostPostao/la lea.marijela » 19 ožu 2008, 10:50

Kurtizana hvala to je to samo me sad interesiraju iskustva ona dobra i loša ak ih ima :mah
LEA 0,870 - 2006 / DOMINIK 2003 / NIKA 2001 /
Avatar
lea.marijela
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 338
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 11:23
Lokacija: Zaprešić

Re: NOVA MEDICINA - dr. SAŠA TEŠIĆ

PostPostao/la camelia » 19 ožu 2008, 12:26

Znam mamu cija curica sa DS-om nosi te cepice vec dosta dugo i idu kod dr .T,bili su i na ct-u i dr je slao njihov nalaz dr Hameru u Spanjolsku.I mi smo na prvu htjeli probati ,onda smo poceli biti malo skepticni.....bezveze jer skoditi sigurno nemoze.Mogu pitati mamu kak se njima nakon toliko vremena mala cini....ja je sad vec dosta dugo nisam vidjela,a vjerujem da bi mi bila velika razlika,sigurno pozitivna.Cim nekaj saznam javim!
camelia
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 143
Pridružen/a: 22 ruj 2006, 19:48

Re: NOVA MEDICINA - dr. SAŠA TEŠIĆ

PostPostao/la lulamae » 19 ožu 2008, 23:38

mi smo bili kod njega jedanput..isto mi je rekao da moramdonijeti nalaze ct-a alna foliji..ja sam imala na papiru al rekao je da se ne vidi dobro i da bi to onda poslao tom doktoru u spanjolsku da pogleda..imala sam nalaze mr-a na foliji al je bas rekao da mora biti ct..ne znam zasto a na mr-u se inace bolje vidi..no dobro..i tak,vise se ni ne sjecam kaj mi je sve rekao..dosta toga je iscitao iz nalaza mr-a i prije nego je popricao sa mnom sto je adrianu..rekao mi je i zasto se to dogodilo..nesto u vezi nekih situacija koje sam dozivjela u trudnoci i to je utjecalo na adriana..zapravo i sama oduvijek mislim da je to upravo zato..i tako,predlozio je ako bude trebalo da bi nosio cepice za usi a meni je to ipak bilo malo previse s obzirom na to da ni ne vidi i jos ne bi ni cuo..to mi je bilo pregrozno za zamisliti..a stvarno je puno napredovao od tad,mislim,za to vrijeme odkad smo bili kod njega,i propricao i postao otvoreniji i socijaliziraniji,a mislim da ne bi tako bilo da sam ga skroz zatvorila u taj svijet bez zvuka i vida..
u globalu,nije na mene ostvaio neki dojam,jer mi je pricao neke stvari koje bi svako imalo inteligentan zakljucio...tako da nisam dizala halabuku oko tih njegovih zakljucaka...i sama bi to skuzila za nekog drugog na temelju razgovora,govora tijela itd..
ali,dapace,mislim da bi trebali otici jer je to samo moje misljenje a svatko drugacije razmislja i mozda vama uspije pomoci..stetiti sigurno ne moze i ja sam za to da se isproba sve sto se moze a da nije previse invazivno il sto vec..svakako odite,pa vidite..steknite vlastiti dojam..tih par sto kuna ne bu vam tak usfalilo..
al ono da smo trebali biti u kadi za vrijeme pregleda,nismo..
dobro se vidi samo srcem, bitno je očima nevidljivo...
Avatar
lulamae
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1785
Pridružen/a: 12 svi 2006, 10:08

Re: NOVA MEDICINA - dr. SAŠA TEŠIĆ

PostPostao/la HALLOHALLO » 27 ožu 2009, 12:08

Da li mi netko može dati kontakt od dr. Saše Tešića?
HALLOHALLO
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 1
Pridružen/a: 27 ožu 2009, 12:05

Re: NOVA MEDICINA - dr. SAŠA TEŠIĆ

PostPostao/la Djeni » 27 ožu 2009, 12:12

Mislim da je Blizanci bila kod njega, probaj joj poslat pp
Lamia 18.09.1997
Lana 27.08.2003.
Leila 18.08.2009
Avatar
Djeni
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 696
Pridružen/a: 27 ožu 2004, 19:00
Lokacija: DUBROVNIK

Re: NOVA MEDICINA - dr. SAŠA TEŠIĆ

PostPostao/la Lotta » 27 ožu 2009, 17:27

dajte cure specificirajte malo, dal se tu radi o nekakvoj alternativnoj medicini, il je cisto klasicna ali uz neke novine i drugacije i nove metode??
Avatar
Lotta
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 194
Pridružen/a: 19 sij 2007, 20:48

Re: NOVA MEDICINA - dr. SAŠA TEŠIĆ

PostPostao/la lulamae » 28 ožu 2009, 22:35

ja imam neki br od dr.tesica 098/210-845
dobro se vidi samo srcem, bitno je očima nevidljivo...
Avatar
lulamae
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1785
Pridružen/a: 12 svi 2006, 10:08

Re: NOVA MEDICINA - dr. SAŠA TEŠIĆ

PostPostao/la blue angel » 05 tra 2011, 19:43

Da , to je važeći broj dr Saše. Osobno ga vrlo dobro poznajem , njegovi smo pacijenti , cijela obitelj , radije uzmem za klince njegov biljni , prirodni koktel , nego antibiotik kod doktorice...Oduševljena sam sa njegovim pristupom lječenju , rješava me i moje boli u leđima.
Inače , sa mojom djevojčicom sa PP smo bili i kod dr Hamera u Španjolskoj , ako nekoga zanima više , javite se na private.
Uglavnom , o njemu sve najbolje.
Dum spiro spero...
Avatar
blue angel
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 7
Pridružen/a: 26 ožu 2011, 21:17
Lokacija: Zagreb


Natrag na Djeca s teškoćama u razvoju

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 9 gostiju.