Sada je: 28 ožu 2024, 10:40.

ljetni kamp na Solti

Od kolijevke pa do groba....khm...khm...je školsko doba.

Moderator/ica: medo14

ljetni kamp na Solti

PostPostao/la Nana1971 » 01 svi 2009, 19:49

S obzirom da smo usli u svibanj, pojacava se osjecaj da dolazi ljeto i praznici :D Juniorka u tom razmisljanju donijela reklamu iz skole, za ovo http://www.euroclub.hr
Znate li nekog tko je tamo bio, ima li kakvih preporuka ili zamjerki? Posebno sam zainteresirana za iskustva iz prve ruke, ali ako nitko vas nije bio i iskustva iz sireg kruga bit ce dragocjena. Također ako netko ljetuje u blizini, eventualne komentare na organizaciju, paznju voditelja oko suncanja/kupanja djece i sl. Sve me zanima.

edit: krivi link
Zadnja izmjena: Nana1971; 02 svi 2009, 09:17; ukupno mijenjano 2 put/a.
Zemlja je smrtnim sjemenom posijana Ali smrt nije kraj Jer smrti zapravo i nema
I nema kraja Smrću je samo obasjana Staza uspona od gnijezda do zvijezda. Mak Dizdar
Avatar
Nana1971
blissful reduša
 
Postovi: 24551
Pridružen/a: 18 tra 2002, 13:33
Lokacija: ovčica na Božjem pašnjaku

Re: ljetni kamp na Solti

PostPostao/la grozni » 02 svi 2009, 09:12

http://www.euroclub.hr/

i ja bi tamo dijete poslao !
nisam na webu baš nešto pronašao...

evo, iz perspektive klinke koja je bila tamo (s njenog bloga), pa izvlačite zaključke :
...ali ja sada ovaj tjedan bila na solti u kampu pa imam nesto i da pisem.u nedjelju13.7.2008 ella,marko,alan i ja isli samo na soltu u ljetni kamp.bilo nam je super.krenuli ni u nedjelji u 5.00 iz rijeke.vozili smo se do spilita 6 sati tj. u 11.00 bili smo tamo.u 11.30 bilo nam je tarajekt za na soltu pa smo dosli u 13.00.kada smo dosli morali smo ispunjavati sve neke listice kako bi znali tko smo i sto smo MORONI.uglavnom ella i ja u basu upoznale dvije cure s kojima smo se skompale i bile s njima u sobi. animatori i ucitelji za dobrodoslicu su nam izveli striptiz i gadali su nas vodenim balonimau ponedjeljak su nam poceli obavezni satovi koji su sastavni dio programa.no bilo je zabavno jer smo mi bili u sportskoj grupi i samo smo bili igrali odbojku.svaki smo dan imali ta 3 skolska sata.u ponedjeljak smo upoznali punno novih prijatelja wiii wiii.u utorak je bilo otvorenje olimpiskih igara.tamo smo se zabamljeli i bila je noc zamjena spolova.marko,dominik i matthias obukli su se u cure i bili su nasminkami kao one,a ella,iva,kača,ja,juda i ostale cure u decke ta je noc bila super.dosla i srijeda bio je izbor za misicu i mistera puno se njih prijavilo no samo je bio jedan mister i jedna missica,a to su bili cetrnaestogodisnjakinja judita i devetogodisnjak brunou cetvrtak je bio izbor za kraljicu i kralja solte(na tome nisam bila pa neznam sta se zbivalo)u petak je moja frendica ella imala rodendan i isli smo na izlet na brac.bilo je super bili smo na akvaganima.ella nas je pizzom castila u subotu jer je tjela cekat marka i alana da se vrate s izleza jer su oni isli u trogir.u subotu smo imali neki tralent show pa samo morali ili plesat ili pjevat..hihi kada samo vjezbali plesat elli je koljeo otislo u stranu(skoro da ga je slomila jojjj)onda je morala cijeli dan lezati u krevetu.no ipak nas je castila s pizzom.taj dan smo se trebale pakirat jer smo sutradan isle doma.sve smo spakirali i u nedjelju ujutro krenuli s solte.ja sam bila plakala i drugi isto jer smo se svi bili tako zblizili i bilo nam je tako super.nikada necu zaboraviti ovo ljetovalje.nadam se ljudi da se vidmo sljedece god tamo na solti.mi smo doma dosli oko 17.30 i od tada samo lezim u krevetu i sada pisem ovaj post ae ljudi idem se ja nastavit izlezavat jer sam umorna ko pas ae pussa volim vas sve i kommajte mi byeeeee
grozni
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 305
Pridružen/a: 08 ožu 2004, 13:44

Re: ljetni kamp na Solti

PostPostao/la Luantaro » 02 svi 2009, 11:00

i ja bih svoju poslala
baš budem ju pitala želi li ići
Avatar
Luantaro
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2378
Pridružen/a: 03 ruj 2005, 22:46

Re: ljetni kamp na Solti

PostPostao/la Mala Bornica » 02 svi 2009, 12:47

moje necakinje su bile prosle godine (5. i 6. razred) i nisu bile bas zadovoljne. pitat cu ih danas da se prisjete pa cu napisati njihovo vidjenje. necak je isto jednom bio, njemu je bilo o.k., ali ne toliko da ode sljedece godine ponovo.
Avatar
Mala Bornica
Sunčeko
 
Postovi: 15989
Pridružen/a: 08 tra 2001, 21:47

Re: ljetni kamp na Solti

PostPostao/la grozni » 02 svi 2009, 15:35

pitaj pitaj !

Lu, hoćemo ih poslat zajedno ? :naughty
grozni
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 305
Pridružen/a: 08 ožu 2004, 13:44

Re: ljetni kamp na Solti

PostPostao/la Luantaro » 02 svi 2009, 19:05

grozni, mogli bismo
MB, aj napiši iskustva pa da čujemo, baš me zanima
nekak mi ju se ne da slati ako nisu dobra iskustva
Avatar
Luantaro
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2378
Pridružen/a: 03 ruj 2005, 22:46

Re: ljetni kamp na Solti

PostPostao/la lastavica » 04 svi 2009, 08:32

evo iskustava iz druge ruke :mrgreen:
malena je već bila par puta, što znači da su zadovoljne i ona i njena mama :)
lastavica
Lastatrans
 
Postovi: 15451
Pridružen/a: 16 tra 2002, 11:55

Re: ljetni kamp na Solti

PostPostao/la mamalada1 » 04 svi 2009, 10:18

A za koliko staru djecu je kamp. Moj sin ide u treći razred i priličan je malac samostalac
Avatar
mamalada1
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 43
Pridružen/a: 19 tra 2007, 13:48
Lokacija: zagreb

Re: ljetni kamp na Solti

PostPostao/la Mala Bornica » 06 svi 2009, 08:31

ovako otprilike: one su upale u grupu sa mladjom djecom, znaci nije im pasalo drustvo, pa je to osnovni razlog zasto im nije bilo dobro. posljedicno, nista nije valjalo :mrgreen: .

sa roditeljske strane: one su morale otici dan ranije, pa su roditelji otisli po njih, i stekli su dojam ne bas dobre organiziranosti. prakticki se nisu imali kome javiti i reci da su dosli po djecu. i nitko nije vodio racuna da djeca npr. pojedu dorucak. i bilo je dosta smeca oko bungalova.

e sad, to nis nije razlog da vi svoju djecu ne posaljete, i ja bi svoju poslala da ide u svom drustvu.

a kamp je od prvog razreda na dalje cini mi se.
Avatar
Mala Bornica
Sunčeko
 
Postovi: 15989
Pridružen/a: 08 tra 2001, 21:47

Re: ljetni kamp na Solti

PostPostao/la lastavica » 06 svi 2009, 09:30

malena iz mog posta je išla sa društvom iz razreda, a vodio ih je profesor iz engleskog
lastavica
Lastatrans
 
Postovi: 15451
Pridružen/a: 16 tra 2002, 11:55

Re: ljetni kamp na Solti

PostPostao/la Nana1971 » 06 svi 2009, 09:31

moja ide od 12-19.srpnja s ekipom iz razreda (njih pet cura).
Zemlja je smrtnim sjemenom posijana Ali smrt nije kraj Jer smrti zapravo i nema
I nema kraja Smrću je samo obasjana Staza uspona od gnijezda do zvijezda. Mak Dizdar
Avatar
Nana1971
blissful reduša
 
Postovi: 24551
Pridružen/a: 18 tra 2002, 13:33
Lokacija: ovčica na Božjem pašnjaku

Re: ljetni kamp na Solti

PostPostao/la Luantaro » 06 svi 2009, 09:42

eh, da, to je super kad imaju ekipu
Avatar
Luantaro
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2378
Pridružen/a: 03 ruj 2005, 22:46

Re: ljetni kamp na Solti

PostPostao/la Mala Bornica » 06 svi 2009, 11:15

malena iz mog posta je išla sa društvom iz razreda, a vodio ih je profesor iz engleskog


to je sigurno sasvim druga prica. moje necakinje su isle same.
Avatar
Mala Bornica
Sunčeko
 
Postovi: 15989
Pridružen/a: 08 tra 2001, 21:47

Re: ljetni kamp na Solti

PostPostao/la grozni » 07 svi 2009, 11:49

moja ide od 12-19.srpnja


koliko je to perja ? svi su termini po onoj cijeni ili ?
grozni
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 305
Pridružen/a: 08 ožu 2004, 13:44

Re: ljetni kamp na Solti

PostPostao/la Berta » 07 svi 2009, 19:45

istu stvar imate i u zaostrogu
http://www.eklata.com/hr/ljetni-kamp/lokacije/eklata-youth-resort-zaostrog.html
u novoobnovljenom djecjem odmaralistu (ovaj kamp se do prije dvije godine odrzavao na otoku Obonjanu, a onda preselio u Zaostrog). Moji su jos maleni pa nisu bili, ali povratne informacije koje imam za ovaj kamp su nesto bolje nego za Soltu :dunno
Inace svaka veca agencija radi barem s jednim od ovih programa pa ako vam igra plaćanje na rate mozete preko njih
Avatar
Berta
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2895
Pridružen/a: 19 srp 2002, 15:58
Lokacija: tu negdje

Re: ljetni kamp na Solti

PostPostao/la mamalada1 » 08 svi 2009, 10:21

Ja podržavam samostalni djetetov odlazak na kraće vrijeme (da se ne drži za suknju i sa 15 godina), ali ova priča sa dezorganizacijom ne ulijeva povjerenje. Otišla bih ja to izvidit :dada
Avatar
mamalada1
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 43
Pridružen/a: 19 tra 2007, 13:48
Lokacija: zagreb

Re: ljetni kamp na Solti

PostPostao/la sunce » 11 svi 2009, 22:51

ja danas potpisala starijem da ide :zivili , u 1. terminu. Idu 3 decka i 1 djevojcica iz razreda (4.zavrsavaju)
MATIJA 99
VIKTOR 04
Avatar
sunce
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 725
Pridružen/a: 28 kol 2006, 21:51
Lokacija: Zagreb grad

Re: ljetni kamp na Solti

PostPostao/la Crvena » 26 svi 2009, 11:09

EKLATA NE I NE I NE!!! :baba
Ne znam ni odakle da počnem...moja klinceza bila lani, nakon 2.razreda osnovne. Dakle...u samom odmaralištu imaju hrpu automata za igru gdje djeca troše lovu. Što automati za igru imaju raditi u dječjem odmaralištu osim musti novce? Hrana je bila loša, a moja klinceza stvarno nije izbirljiva, jede i brokulu i kelj i meso i juhu i grah...i smršavila je. Za "povratnički" obrok tražila je SALATU (???) jer "tjedan dana nije vidjela povrće osim uvenule zelene salate i krumpira"
Sve se dodatno plaća, izlet, CD, sve...da ne kažem da su ih za potrebe slikanja obukli u majice na kojima piše Eklata, slikali ih, a zatim im uzeli majice!
Ono što me izluđivalo - lijepo se dogovorimo da ćemo mi dovesti dijete jer smo ljetovali nedaleko Zaostroga, a onda me u večer polaska iz ZG zovu gdje mi je dijete jer samo nju čeka cijeli bus? Da ne spominjem da nam nisu na vrijeme poslali popis što sve treba ponijeti, a telefonom su mi rekli da joj ne treba mobitel: obzirom da je i naše mišljenje da osmogodišnjem mozgu ne treba zračenje mobitela, nismo joj ga dali. Nakon što je otišla, stigao je iz Eklate popis potrebnih stvari na kojem je bio i mobitel!!! Prije povratka, poučena lošim iskustvima, opet sam zvala jer sam još na prijavnici napisala da dijete u povratku ide u RI, ne u ZG: naravno da su je stavili na popis za ZG (jer je adresa življenja u ZG) i da bi je ukrcali u krivi bus da nisam tlačila. Na glupom papiru kojeg smo od njih dobili je pisalo da u RI stižu u ponedjeljak u 3-4 u jutro, pa sam i to provjerila i ustanovila da stižu u nedjelju pred večer. Sva sreća pa je u busu bio normalan voditelj koji je dao Katarini mobitel da se javi kad su bili nadomak Rijeke.
Na istom papiru je pisao i broj telefona u kampu "kraj kojeg će uvijek netko biti" - ukratko, uspjela sam razgovarati s djetetom tek treći dan jer se na glupi telefon nitko nije javljao pa sam zvala sve druge brojeve do kojih sam došla. Sve u svemu, neozbiljno i svakako preskupo za ono što nude!!! Odgovorno to tvrdim jer je to isto dijete 6 mjeseci kasnije bilo na skijanju u Austriji u drugoj organizaciji (Zagrebački školski športski savez) i vratila se preoduševljena svime. Bili su na izletu, donijela je uspomene - i sve je bilo uključeno u cijenu.
I sama sam kao dijete puno puta išla na kojekakve ljetne škole/odmore, a u razgovoru s mojom mamom saznala sam da nikad nije prolazila takve cirkuse kao mi s Eklatom!
Principessa 11.03.2000., 3450g /54 cm
Vrlo Mali Princ 13.10.2008., 1690g / 39cm
Avatar
Crvena
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 205
Pridružen/a: 23 stu 2008, 22:07
Lokacija: Gdje je srce tu je dom

Re: ljetni kamp na Solti i Eklata

PostPostao/la Crvena » 11 lip 2009, 19:28

dižem topic jer je aktualan, a ne bih htjela da se netko opeče na Eklatu kao što smo se mi lani :ne
Principessa 11.03.2000., 3450g /54 cm
Vrlo Mali Princ 13.10.2008., 1690g / 39cm
Avatar
Crvena
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 205
Pridružen/a: 23 stu 2008, 22:07
Lokacija: Gdje je srce tu je dom

Re: ljetni kamp na Solti

PostPostao/la Obicna cura » 02 sij 2014, 02:55

Ovako, zbilja neznam kako sam zavrsila na forumu mame i bebe hahha kad sam zavrsila 8 razred. Znam da su ovo postovi neki jos iz 2005. Ali ovo pisem jer imam neku potrebu. Ove godine smo bili na maturalcu u Zaostrogu, eklata. Bilo je: zatvor!! Ovako: disko je bio od 9 do pola 11 i bio je OBAVEZAN. S tim da pod disko oni misle na pustanje narodnjaka u jako malom zatvorenom prostoru iz kojeg te ne pustaju van. Sto se tice "animatora" bili su bahati i bezobrazni, ponasali su se prema svima nama kao prema delikventima u domu. E da, dobili smo i vodica koji je ismijavao jednu curu i pricao proste viceve u busu punom djece i pofesorica. Hmm a sobe? Sobe su bile vec strgane i zmazane od prijasnjih osmasa. Strgane kvake i tragovi krvi ( u zenskim sobama) posvuda. Oni su se ponasali kao da je sve normalno, rekli su nam: vi prvi dan napravite popis sta je potrgano tako da znamo sta vi niste napravili :shock :ajme :bigno
Obicna cura
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 1
Pridružen/a: 02 sij 2014, 02:38

Re: ljetni kamp na Solti

PostPostao/la Mala Bornica » 17 ožu 2014, 13:52

ima netko friskih iskustava? moji su se zainteresirali za ovo ljeto za taj kamp, a citajuci unazad i nije bas nesto (i ja sam pisala :lol), ali tko zna, mozda je sada drugacije...

a bas je lijepo sve zamisljeno:

http://www.euroclub.hr/hr/sve-o-ljetnom-kampu
B, 2001.
E, 2002.
D, 2011.
Avatar
Mala Bornica
Sunčeko
 
Postovi: 15989
Pridružen/a: 08 tra 2001, 21:47

Re: ljetni kamp na Solti

PostPostao/la Dobri andjeo » 22 ožu 2014, 20:12

Ovo zvuci ko nocna mora :strah sve po redu :strah bome ja moje tu nebum pustila :ajme rade da kad budu starije idu van nekam.
"Ja sam Alfa i Omega,Prvi i Posljednji,Početak i Svršetak!"
Avatar
Dobri andjeo
zlatna ribica
 
Postovi: 39142
Pridružen/a: 16 ožu 2006, 10:22
Lokacija: Zagreb

Re: ljetni kamp na Solti

PostPostao/la danko2000 » 14 kol 2018, 15:27

Evo Vam malo o Euroclub d.o.o. iz 2002 godine:

https://www.vecernji.hr/vijesti/krimina ... ima-720660


A ovo je moje iskustvo iz 2018. godine:

Želim podijeliti jedno vrlo negativno iskustvo sa Activo dječjim kampom (Euroclub d.o.o.) u Brodarici kraj Šibenika. Naime, kamp nema dežurnog liječnika (možete li to zamisliti - hrpa djece bez liječnika!) pa nisu prepoznali da je naš klinac duboko dehidriran uslijed crijevne viroze koju je tamo zaradio.

Kao da nam je netko šapnuo da ga odemo pokupiti na povratku kući kod Gospića (a ne pustiti do Zagreba). U Gospiću je odmah završio u bolnici, bio je 2 dana na infuziji koja mu je, praktički, spasila život! (hvala svima na iznimnoj ljubaznosti i stručnosti u Općoj bolnici Gospić!)

Ovo šaljem čisto kao upozorenje drugim roditeljima pri odluci o odabiru kampa za svoje dijete.
danko2000
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 2
Pridružen/a: 14 kol 2018, 11:59


Natrag na Školarci (i studenti)

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 4 gostiju.