Sada je: 19 tra 2024, 06:23.

koja kolica koristite II. dio

Podforum posvećen prvoj godini života vašeg djeteta.

Moderator/ica: Hajdi

koja kolica koristite II. dio

PostPostao/la nevenera » 31 lis 2011, 10:22

ovo je nastavak od prvog dijela http://mameibebe.biz.hr/phpBB2/viewtopic.php?f=48&t=27957

što se gleda kod odabira kolica, ovako sam našla negdje kad sam ja tražila
1. Težina - uračunaj i težinu djeteta
2. Ručke - dobro je da su prilagodljive po visini
3. Model - 3u1, 2u1 i slično
4. Položaji sjedala - da se može spustiti u nulti položaj, da se okreće prema i od majke
5. Lakoća upravljana - prednji kotači koji se mogu micati u svim smjerovima
6. Kotači - gumeni
7. Sigurnosni pojasevi - lagano da se mogu otkopčati i biti udobna i sigurna za dijete, poželjan je pojas koji se učvršćuje u pet točaka, podesiv po veličini
8.Sklapanje

dosta ljudi gleda i - veličinu košare, navlaka za kišu, i slično
s obzirom na vaše prioritete izaberite što nam najviše paše

dobar članak o odabiru kolica: http://www.roda.hr/tekstovi.php?TekstID=166&Tekst2ID=168&Show=711
Avatar
nevenera
idejni kreator MUD-a
 
Postovi: 39332
Pridružen/a: 03 kol 2008, 14:18

Re: koja kolica koristite II. dio

PostPostao/la laya » 02 stu 2011, 01:59

Evo budem ja prva u drugom djelu ;)
Plebani D1 3u1 iz adaxa..
Težina-kolica 7,5, sportski dio-2,5kg, a košara 4,5 kg.
Ručke-nisu podesive po visini ali mm je visok 2 metra i njemu su dovoljno visoka...
Spušta-se u nulti položaj, sportski dio se ne okreće prema mami..
Prednji kotači-se miču u svim smjerovima..
Na sportskom djelu je veznanje u 5 točaka podesivo po visini, nismo ju još puno vozili u tome ali mislim da se relativno lako otkopčava..
Sklapaju se kao kišobran kolica jako jednostavno, kad se sklope imaju ručkicu sa strane da se mogu jedostavno nosit, lagano se i rasklapaju..
Kolica su povoljna, od opreme se dobije navlaka za kišu, torba sa podlogom za presvlačenje...
Ja sam zadovoljna s njima ali problem nam je što nam kolica i košara ne stanu u auto, jer je mali gepek,a mi dosta putujemo... pa smo sad stavili sportski dio.. Košara ima par položaja, ma da ne kužim čemu to...
Autosjedaica je ok grupa 0-13kg... Ugl košaru nisam previše iskoristila... već sam ju spremila koristili smo ju za ljetne šetnje i spavala je u tome u preko dan, ona ima 3 mj i više ju ne koristimo.. Da sada kupujem kolica kupila bi ona koja idu u nulti položaj i okreću se prema mami i od mame i malo skuplju i kvalitetniju AS. iako je ova napravljena po EU standardima ali ne znam baš koliko je sigurna.. Što se tiče cijene i kvalitete zadovoljna, ali ja više nebi uzimala 3u1 jer mi nije to neko rješenje ako se dosta putuje, a ne volim ju vozit u kolicima u AS.. Ispričavam se za poduži post i ako nekog još nešto zanima neka se javi.. :mrgreen :mah
20.06.2009 slika
Nika 18.07.2011 slika
Avatar
laya
slikofon
 
Postovi: 1161
Pridružen/a: 11 sij 2011, 15:02
Lokacija: Zagreb

Re: koja kolica koristite II. dio

PostPostao/la laya » 02 stu 2011, 02:05

Da nadodam vizualno su ljepa, ali se ne mogu upravljat jednom rukom to mi malo smeta...
20.06.2009 slika
Nika 18.07.2011 slika
Avatar
laya
slikofon
 
Postovi: 1161
Pridružen/a: 11 sij 2011, 15:02
Lokacija: Zagreb

Re: koja kolica koristite II. dio

PostPostao/la nevenera » 02 stu 2011, 08:09

laya je napisao/la: ja više nebi uzimala 3u1 jer mi nije to neko rješenje ako se dosta putuje, a ne volim ju vozit u kolicima u AS..

i ja sam ovo zaključila pomoću topika na forumu pa nisam uzela 3u1 kad je tin bio u pitanju, AS nam je lošija ipak no stoji fixno u autu. košaru nisam uzela jer mi tad nije trebala, sad mislim da će mi trebati. makar, kolic ami imaju dosta dobru navlaku i idu u nulti položaj
Avatar
nevenera
idejni kreator MUD-a
 
Postovi: 39332
Pridružen/a: 03 kol 2008, 14:18

Re: koja kolica koristite II. dio

PostPostao/la Hajdi » 02 stu 2011, 10:02

Za zimsku bebu sam uzela 3-u-1 i to je bio puni pogodak, košara je bila neophodna, puno smo se vozili i razvažali pa je jako dobro došla i as na kolicima. Za ljetne bebe nisam imala košaru. Inače sam uvijek imala Peg Perego Pliko (prije stariji, sad noviji model) koji ima i malu platformicu za starije dijete da se može voziti. Jedino što mi je bilo bez veze je navlaka za kišu jer mi se po kiši nismo šetali tako da sam možda jednom koristila tu navlaku.
Avatar
Hajdi
Sveta krava
 
Postovi: 12217
Pridružen/a: 07 kol 2002, 16:02

Re: koja kolica koristite II. dio

PostPostao/la ivanica » 02 stu 2011, 10:41

Booook svima mamicama!!!
Iako sam tek trudna već sad razmišljam o jednim zgodnim kolicima,koja mi se jako sviđaju :le ,ali ne znam puno o njima i ne znam nikoga da ih ima!!!
To su kolica Pierre cardin 2 u 1,znači sa autosjedalicom,sklapanje kišobran,i kolica i autosjedalica imaju zimsku navlaku,zaštitu za kišu,košaru ispod kolica.Idu skroz u ležeći,konstrukcija je od aluminija,pa su kolica u isto vrijeme lagana,a opet čvrsta.Vezanje je u pet točaka,klasični model na četiri kotača(odnosno 6 jer su prednji dupli),pomični prednji kotači u svim smjerovima.Stavila bih link,kad bih znala kako-ali totalni sam početnik,pa niš od toga :|
Zanima me ima li koja od vas ova kolica ili poznaje nekoga tko ima??? Pretpostavljam da su to kolica neke srednje kvalitete,ali svakako bi dobro došla koja dobra riječ o njima!!!
hvala :mase
slika
ivanica
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 30
Pridružen/a: 14 lis 2011, 10:34

Re: koja kolica koristite II. dio

PostPostao/la laya » 02 stu 2011, 18:23

Ja sam iz Njemacke dobila vrecu za setanje po zimi, vreca je podstavljena s čini mi se, ovčjim krznom.. super stvar bebi sigurno nije hladno u tome, dok sam bila trudna koristila ju je moja tetka za svoju zimsku bebu i bila je odusevljena... to mi se cini super rjesenje za zimsku bebu...
Mm, ja i beba živimo preko tjedna u jednoj zabiti zbog posla, preko vikenda, praznika i slobodnih dana vraćamo se u ZG.. meni do dućana i natrag treba 15 km, ako idemo do nekog trgovačkog centra košara u prtljažnik kolica na prednje sjedalo, malo nezgodno...
AS iz kompleta se ljepo fixira u auto ali možda bi ipak uzela neku provjerniju.. Gledala sam romer ova grupa od 9kg na dalje ali poprilično košta tako da ćemo vidjeti za poslje..
20.06.2009 slika
Nika 18.07.2011 slika
Avatar
laya
slikofon
 
Postovi: 1161
Pridružen/a: 11 sij 2011, 15:02
Lokacija: Zagreb

Re: koja kolica koristite II. dio

PostPostao/la Mala Bornica » 15 stu 2011, 13:11

prevelik je izbor kolica, meni je tesko izbrati...

treba mi samo sportski dio, ali da ima lezeci polozaj za malu bebu, i da se moze okretati bilo rucka ili sjedalica, tako da mogu bebu u oba smjera voziti. i ne smiju biti preteska, tako da ih jednostavno mogu stavljati i vaditi iz prtljaznika, a ni prevelika ne bi smjela biti kad su sklopljena.

u uzi izbor su usla sljedeca kolica:
- peg perego Uno: http://us.pegperego.com/babyproducts-catalog/2011/Uno
- jane solo (matrix): http://adax.hr/kolica/
- b-smart romer na 4 kotaca: http://www.svijet-beba.hr/romer-b-smart-4__2330-2.htm

ni jedna nisam vidjela uzivo, i nije mi jednostavno ni doci do ducana koji ih imaju na stanju...

htjela sam i chicco living (http://www.chicco.hr/NewsDetails/608/lang/Croatian/Novi-Trio-Living-Love-uskoro-u-ponudi.wshtml), ali njih ne prodaju samo sportski dio, nego 3u1, a to mi je onda preskupo jer mi ne treba.

tako da sada surfam i citam i istrazujem, i planiram kako da izvedem da ih ipak vidim...
B, 2001.
E, 2002.
D, 2011.
Avatar
Mala Bornica
Sunčeko
 
Postovi: 15991
Pridružen/a: 08 tra 2001, 21:47

Re: koja kolica koristite II. dio

PostPostao/la Diami » 15 stu 2011, 18:58

Ja sam uzela peg perego easy drive switch i jako sam zadovoljna. Gledala bih i inglesina otutto i free (kod nas se mislim mora naručiti ako se hoće samo sportski dio jer inače prodaju samo u kompletu 3u1).

najbolje ti je da sva odeš pogledati, isprobati i vidiš koja ti najbolje pašu, da li želiš jednu ručku u komadu ili odvojene ručke ti isto igra ulogu, pogledaj na koju se dimenziju sklapaju, probaj ih sama podići.
Avatar
Diami
ne stignem sanjati
 
Postovi: 5252
Pridružen/a: 30 lip 2008, 09:03
Lokacija: Poing

Re: koja kolica koristite II. dio

PostPostao/la aniram 103 » 15 stu 2011, 21:01

Imala sam jane solo matrix i šoping košara je užas :strah
jer kako voziš ono šta si stavia vuće ti se po podu ili asfaltu po čemu već voziš
i tako se kida...

Svakako gledaj kad uzimaš kolica da ti iiza već imaju malu platformicu
ili plastiku kao za noge a to će bit spas kad budeš
imala drugo dijete.
..
Ja sad imam dvoje djece i pikolo kolica i naravno starije dijete nema
di stat a da uzimam oni nasa+tavak on je 450 kn mislim previše...

I sad ih mjenjam uzet ću peg perego P3 ili Camo-ova sa jednom
ručkom mislim da je puno bolje imat jednu ručku..
Eto to je sve...
Ali pazi sa JANE kolicama i obavezno gledaj košaru za šoping..
:mah

I mislim da nije loše ni uzet polovna kolica...
ako su naravno dobra jer je to sve ista stvar samo duplo jeftinija..
slikaslika
Avatar
aniram 103
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 484
Pridružen/a: 18 sij 2010, 18:22
Lokacija: u kući

Re: koja kolica koristite II. dio

PostPostao/la seve » 15 stu 2011, 21:07

Meni su dobra chicco i move..Ima li ih tko?
kakva su u praksi???
slika
Avatar
seve
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 833
Pridružen/a: 25 lip 2010, 20:06

Re: koja kolica koristite II. dio

PostPostao/la nevenera » 15 stu 2011, 21:12

ja imam chicco i prezadovoljna sam s njima
slika
lagana su ko perce, lako se sklapaju, imaju nulti položaj, ima košaru, kišnu navlaku, zimsku navlaku. lagana kišobran kolica. zakon su.
Avatar
nevenera
idejni kreator MUD-a
 
Postovi: 39332
Pridružen/a: 03 kol 2008, 14:18

Re: koja kolica koristite II. dio

PostPostao/la aniram 103 » 15 stu 2011, 21:16

Ja sam ih tila ali onda mi nema di stariji mali stat takko
da ću sad uzet polovna peg perego ili cam-ova..
Čini mi se najbolja opcija i za bebu i za malloga..
slikaslika
Avatar
aniram 103
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 484
Pridružen/a: 18 sij 2010, 18:22
Lokacija: u kući

Re: koja kolica koristite II. dio

PostPostao/la nevenera » 15 stu 2011, 21:25

da, ove nemaju onu prečku za starije dijete ali se može uzet onaj nastavak pa se i tome doskoči, samo je nastavak skup :ajme
slika
Avatar
nevenera
idejni kreator MUD-a
 
Postovi: 39332
Pridružen/a: 03 kol 2008, 14:18

Re: koja kolica koristite II. dio

PostPostao/la aniram 103 » 15 stu 2011, 22:28

da nastavak je i na njuškalu 450 kn božr sačuvaj...toliko vataju na te dječije stvari da je to ajme...
Pa više mi se isplati uzet cam-ove ili peg perego polovne nego taj nastavak
ali još ima za uzet plebanove,bertonova...
A šta češ
slikaslika
Avatar
aniram 103
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 484
Pridružen/a: 18 sij 2010, 18:22
Lokacija: u kući

Re: koja kolica koristite II. dio

PostPostao/la Mala Bornica » 16 stu 2011, 13:06

Svakako gledaj kad uzimaš kolica da ti iiza već imaju malu platformicu
ili plastiku kao za noge a to će bit spas kad budeš
imala drugo dijete.


mislim da je to islo meni, pa samo da kazem kako mi je ovo trece dijete a brat i sestra su preveliki da bi se vozili na kolicima :mrgreen . ali inace savjet je odlican, jer sam za njih imala peg perego veneziu ( uno je zamijenio veneziu) koja je imala tu preckicu i cura se puno tu vozila. a bome je i sjedila na prednjoj pregradi ponekad...

dobar tip za jane solo.... hvala :)
B, 2001.
E, 2002.
D, 2011.
Avatar
Mala Bornica
Sunčeko
 
Postovi: 15991
Pridružen/a: 08 tra 2001, 21:47

Re: koja kolica koristite II. dio

PostPostao/la aniram 103 » 16 stu 2011, 15:39

Ajde da su nekome dobri i moji savjeti...
JA ih sad imam dvoje i stvarno gledam kako uzet druga kolica...
baš radi te platformice iza tako da mi mlai može stat nekako sam sigurnija
kad je ispred mene...
A šta se tiče pikolo kolica stvarno su super i velika košara stane skoro cila
spiza unutra,,,
slikaslika
Avatar
aniram 103
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 484
Pridružen/a: 18 sij 2010, 18:22
Lokacija: u kući

Re: koja kolica koristite II. dio

PostPostao/la Mala Bornica » 17 stu 2011, 14:49

Poslala sam MMa u soping sa detaljnim uputama, i nakon sto je proucio gore navedene modele, vratio se doma sa chicco living kolicima :mrgreen . U trstu se moze kupiti i samo sportski dio, i to za 220eura kad se uracuna povrat ive. Puno jeftinije od pp switch, koji mu je bio drugi izbor. Sad ih ja moram prouciti...
B, 2001.
E, 2002.
D, 2011.
Avatar
Mala Bornica
Sunčeko
 
Postovi: 15991
Pridružen/a: 08 tra 2001, 21:47

Re: koja kolica koristite II. dio

PostPostao/la plavooka12 » 22 stu 2011, 21:19

aniram 103 je napisao/la:Imala sam jane solo matrix i šoping košara je užas :strah
jer kako voziš ono šta si stavia vuće ti se po podu ili asfaltu po čemu već voziš
i tako se kida...


Ali pazi sa JANE kolicama i obavezno gledaj košaru za šoping..
:mah

.


nije istina ovo za košaru, samo treba one stražnje kukice postaviti na višu razinu na konstrukciji kolica i voziš u njma što god hoćeš, samo moraš puniti prtljagu od sprijeda. Ja sam imala za prvo dijete, evo imam ih i za drugo, skroz su se isplatila, prešla sam s njima kilometre i kilometre, kotači su se malo pohabali, ali drže se. Da mi se kaj s njima dogodi, odmah bi kupila takva ista!
Avatar
plavooka12
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 717
Pridružen/a: 21 ožu 2007, 20:29

Re: koja kolica koristite II. dio

PostPostao/la AmelieP » 25 stu 2011, 23:14

Evo ja sam nova na forumu :mah pa da malo krenem s ovom temom popunjavati kvotu postova :D :D :D
Mi imamo Kiddy Click and move kolica i zadovoljna sam s njima
Jako su lagana - 5.4 kg i mogu ih nositi u jendoj ruci dok mi je u drugoj ruci klinac od 4 i po mjeseca i 9 kila :lol (imam set stepenica za proći)
Ručke na žalost nisu podesive po visini pa kolica nisu za visoke osobe.
Model je 3 u 1 od...svaki dipo se može posebno kupiti ali mi smo sve dijelove skupa kupili i dobili popust. Autosjedalica je mrak ali općenito sve Kiddy AS su super.
Sjedala...hm..ima košaru do 6. mjeseca i onda ide onaj kišobran dio koji s ena žalost ne može spustiti u nulti položaj i to mi je žao jer je košara mom
klincu postala mala. Svi dijelovi se okreću u oba smjera.
Ima 4 kotača i lako su upravljiva.
Kotači su gumeni ali nisu na napuhivanje i to je model sa 4 kotača ali ima i sa 3.
Sklapa se lako ali nisu kao kišobran kolica..zauzimaju relativno malo mjesta u autu s obzirom na vrstu (iako imam stara Chicco kolica i ta se sklapaju kao kišobran i puno su manja)
nisam još probala ovaj 'glavni' dio...al ne mogu dočekati...
Kolica su zbilja jednostavna bez nepotrebnih dodataka...ono...vozi miškooo :D pa dokle stigneš :)
Dobije se zimska navlaka za noge.
eto...malo da razbijem slijed peg perega..inglesine i chicca ;)
slika
Mali div Dino 10. 07. 11.
AmelieP
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 27
Pridružen/a: 05 stu 2011, 20:02

kolica pikolo kakva iskustva imate o njima?

PostPostao/la tajanstvena ruža » 16 pro 2011, 16:21

Pozdrav svima od mene buduće mame koja ima veliku dvojbu koja kolica kupiti pikolo ili Jane?kakva su vaša iskustva molim da mi pomognete :kiss hvalaaa
tajanstvena ruža
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 4
Pridružen/a: 16 pro 2011, 16:03

Re: kolica pikolo kakva iskustva imate o njima?

PostPostao/la aniram 103 » 16 pro 2011, 16:40

ja imam pikolo 2009 god proizvodnja i skroz su dobra velika soping košara ima autosjedalicu za bebe od
0-1 god i ručka im se može prebacivati naprijed nazad...
A jane sam imala svega nekoliko mjeseci i užas em što mi se šoping košara vukla po podu i bez toga šta sam išta stavila u nju baš me razočarala...
Ali nije ni svaki model isti alli poprilično su loša bar meni....

A sad da idem uzimat uzela bi ili cam-ova ili prenatal....
Ta kolica su skroz dobra i to bii uzimala polovna jer ih stvarno imA prekrasnih...
slikaslika
Avatar
aniram 103
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 484
Pridružen/a: 18 sij 2010, 18:22
Lokacija: u kući

Re: kolica pikolo kakva iskustva imate o njima?

PostPostao/la tajanstvena ruža » 17 pro 2011, 18:50

aniram 103 je napisao/la:ja imam pikolo 2009 god proizvodnja i skroz su dobra velika soping košara ima autosjedalicu za bebe od
0-1 god i ručka im se može prebacivati naprijed nazad...
A jane sam imala svega nekoliko mjeseci i užas em što mi se šoping košara vukla po podu i bez toga šta sam išta stavila u nju baš me razočarala...
Ali nije ni svaki model isti alli poprilično su loša bar meni....

A sad da idem uzimat uzela bi ili cam-ova ili prenatal....
Ta kolica su skroz dobra i to bii uzimala polovna jer ih stvarno imA prekrasnih...




A neka druga marka kolica što misliš o njima?puno hvala za ova pitanja,ja sam dobila katalog 2011 jane i onako mi se čine ok,a i cijena je dobra,a za pikolo mi je cijena prejeftina pa me strah :(
tajanstvena ruža
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 4
Pridružen/a: 16 pro 2011, 16:03

Re: kolica pikolo kakva iskustva imate o njima?

PostPostao/la aniram 103 » 17 pro 2011, 18:59

Pa napisala sam da sad idem uzimat uzela bi cam-ova ili prenatal.
U početku dok bebu voziš u košari ili autosjedalici koja ide na konstrukciju
kolica cijelo vrijeme gledaš bebu a kad napuni god dana već sjedi i možeš je vozit a da je okrenuta od
mame...
A pikolo kolica sa obzirom na njihovu cijenu dobra su,...
slikaslika
Avatar
aniram 103
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 484
Pridružen/a: 18 sij 2010, 18:22
Lokacija: u kući

Re: kolica pikolo kakva iskustva imate o njima?

PostPostao/la danijela81 » 17 pro 2011, 19:26

nama su Pikolo bila katastrofa, jedina kolica koja su nam se raspala nakon jako malo korištenja (a imali smo ih 4).
dobili smo ih na poklon, nisamo sami birali. ne znam koji model, ručka se prebacuje, i imaju autosjedalicu koja se može montirati na njih. kotači su naprijed dvostruki, a iza veći jednostruki sa zajedničkom kočnicom.
hitno su nam trebala druga, a nismo imali novaca, pa smo kupili polovna Peg Pereggo Venezia, najbolja kolica koja sam ikad imala prilike voziti. nemamo auto, pa smo ih zbilja koristili svaki dan, više puta dnevno. prošla su sve i svašta, drndala se po svakakvim terenima, nikad s njima nije bilo nikakvih problema, sve dok se nije plastika malo izvila kad je mali bio već malo veći (inače je kilažom uvijek van svake krivulje, pa nije ni čudo). kada bih opet kupovala, sigurno bih kupila neka slična, ili model "nasljednik" Venezie, ili samu Veneziu ako je još ima po dućanima (mislim da se više ne proizvodi). postojala su u Kiki i nekakva jeftinija kolica (oko 800kn), kopija Venezie. imali smo ih na posudbu par dana. isto su ok, skoro jednake, samo što im se kupola nije mogla spustiti skroz nisko. sitni detalj, ali pokazalo se u praksi da i nije baš nebitan.

sad bih kupovala možda ova:

http://us.pegperego.com/babyproducts-catalog/2011/Uno
iako već vidim jednu zamjerku - kod Venezie su kotači bili bolje rješenje, jer kad se ručka prebacila na drugu stranu, ovi prednji su se mogli zakočiti da idu samo ravno, a stražnji su se mogli podesiti da se okreću, znači jednako s obje strane.
kod ovih vidim da nema te mogućnosti, i da bi ova prečkica za djetetove noge mogla smetati kada se vozi u suprotnom smjeru. tako je nama smetala kad bi vozili Pikolo, pa smo ih vozili skroz pogrbljeni (totalno nepraktično, stalno nogama udaraš u tu prečkicu i u kotače).
s druge strane, nikada ne bih kupila kolica kojima se ručka ne može okrenuti (koliko puta nas je to spasilo sunca koje mu je jako smetalo za okice). samo treba uvijek isprobati kako je voziti ih u suprotnom smjeru.
i nikada ne bih uzimala neka teška i velika kolica (ooogromna greška). i dobro je da su što manja kada se sklope.
Vi ste sol zemlje, vi ste svjetlo svijeta!
V. 03.11.2008. :luv
R. 11.06.2014. :luv
Avatar
danijela81
(pre)fina gospoja
 
Postovi: 10381
Pridružen/a: 26 svi 2008, 08:57
Lokacija: Osijek

Re: kolica pikolo kakva iskustva imate o njima?

PostPostao/la tajanstvena ruža » 20 pro 2011, 16:36

Hvala vam drage moje puno ste mi pomogle još do 5mj :mah imam vremena al je lakše kad se posavjetuješ pa ti lakše:)Pozdrav od mene iz Osijeka
tajanstvena ruža
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 4
Pridružen/a: 16 pro 2011, 16:03

Re: kolica pikolo kakva iskustva imate o njima?

PostPostao/la fancy » 21 pro 2011, 00:10

Pikolo su uzasna kolica. Ja sam ih dobila za babine, jeste da ih stalno vozim, sem kad je kisa ili snijeg, ali su vec nakon dva-tri mjeseca tockovi poceli da stekaju, tj. da se koce i okrecu kako im se cefne, pa je to muka ziva dok dodjem gdje trebam. Sad na proljece planiram uzeti kisobran kolica, radije polovna, a da su dobra, nego neki ovakav jeftini krs, pa da ugrozavam i svoju i djetetovu sigurnost. To kazem jer su mi se jednom zakocila na sred ulice koja je jako prometna, jako sam se prepala i uzasan osjecaj...
I won't put my hands up and surrender...
There will be no white flag above my door...
Avatar
fancy
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 997
Pridružen/a: 03 pro 2010, 00:05

Re: kolica pikolo kakva iskustva imate o njima?

PostPostao/la moja ljubav » 21 pro 2011, 09:10

nama su Pikolo bila katastrofa, jedina kolica koja su nam se raspala nakon jako malo korištenja (a imali smo ih 4).
dobili smo ih na poklon, nisamo sami birali. ne znam koji model, ručka se prebacuje, i imaju autosjedalicu koja se može montirati na njih. kotači su naprijed dvostruki, a iza veći jednostruki sa zajedničkom kočnicom.
Ovo je totalno istina najgora kolica sto postoje nama su 2 puta kotaci padali uzas :ajme
Avatar
moja ljubav
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 700
Pridružen/a: 10 ožu 2011, 21:45

Re: kolica pikolo kakva iskustva imate o njima?

PostPostao/la Adorabla » 21 pro 2011, 11:49

selim ovo na Djecu 0-1
Avatar
Adorabla
Medena
 
Postovi: 27744
Pridružen/a: 17 tra 2004, 13:30

Re: kolica pikolo kakva iskustva imate o njima?

PostPostao/la nevenera » 21 pro 2011, 14:48

spajam se topikom o kolicima
Avatar
nevenera
idejni kreator MUD-a
 
Postovi: 39332
Pridružen/a: 03 kol 2008, 14:18

Sljedeća

Natrag na Djeca od 0 do 1

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 4 gostiju.

cron