Sada je: 13 svi 2024, 05:44.

kad su naučili plivati ?

Ovdje možete pitati sve što vas zanima u vezi odgoja i roditeljstva, neovisno o dobi djeteta, ali i podijeliti svoja iskustva i razmišljanja s drugim mamama.

Moderatori/ce: latica, Crazy Daisy

Re: kad su naučili plivati ?

PostPostao/la latica » 13 tra 2011, 14:28

Thank you volo :mah
vidim da je tamo i jeftiniji nego u brežicama!
slika Moja 3M
Avatar
latica
Bigul
 
Postovi: 7413
Pridružen/a: 17 pro 2009, 23:41

Re: kad su naučili plivati ?

PostPostao/la kristina2002 » 16 tra 2011, 23:45

Ja bila u školici i bilo je supač....
moja preporuka http://skolaplivanja.webs.com/
kristina2002
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 15
Pridružen/a: 29 sij 2009, 14:11

Re: kad su naučili plivati ?

PostPostao/la titirlica » 17 tra 2011, 09:03

kristina je supač ali ja nebi u bazen sa malenim , tako da mi je bolja varijanta ova škola na domu športova gdje su sami u bazenu sa trenerima :dada
Avatar
titirlica
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1549
Pridružen/a: 05 pro 2010, 23:05
Lokacija: zabreg

Re: kad su naučili plivati ?

PostPostao/la kristina2002 » 17 tra 2011, 17:22

nitko ne tjera roditelje da idu s djetetom u bazen ako je dijete starije od 3 godine.
ako je dijete mlađe od 3 onda može individualno ići s trenerom u bazen a roditelj promatra.
ma kako god moja su djeca oduševljena. Unatoč tome što su naučila jaaako dobro plivati i dalje idu i rade na tehnikama. A ja se toplo nadam da će poželjeti u neki klub, gdje će na selekciji biti sigurno najbolje.
kristina2002
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 15
Pridružen/a: 29 sij 2009, 14:11

Re: kad su naučili plivati ?

PostPostao/la kristina2002 » 17 tra 2011, 17:22

nitko ne tjera roditelje da idu s djetetom u bazen ako je dijete starije od 3 godine.
ako je dijete mlađe od 3 onda može individualno ići s trenerom u bazen a roditelj promatra.
ma kako god moja su djeca oduševljena. Unatoč tome što su naučila jaaako dobro plivati i dalje idu i rade na tehnikama. A ja se toplo nadam da će poželjeti u neki klub, gdje će na selekciji biti sigurno najbolje.
kristina2002
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 15
Pridružen/a: 29 sij 2009, 14:11

Re: kad su naučili plivati ?

PostPostao/la Berta » 27 tra 2011, 21:40

moji su proplivali bez leptirica oko 5 godina oboje. Tjedan dana na moru, nesto malo na rijeci, nikakve bebe-ribe i slicno. On trenira plivanje od 6. godine suludim entuzijazmom, ona od 5,5 (nesto manje entuzijazma). Mozda bi proplivali prije da su isli vise ne more ili na bazene, al ne cini mi se da su nesto propustili time sto su proplivali s 5 :dunno Svakako je kljucno ne forsirati ih da se ne prestrase vode, sve drugo sto ih vezano uz vodu veseli treba podrzati :dada
Avatar
Berta
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2895
Pridružen/a: 19 srp 2002, 15:58
Lokacija: tu negdje

Re: kad su naučili plivati ?

PostPostao/la patkica » 27 tra 2011, 21:53

Apsolutno ništa ne propuste ako proplivaju s 5, ili 6, ili 7... gledano vako sa strane, jedini benefit je nama da se možemo hvalit po forumu i medju frendovima ko je kad (a što ranije) proplivao.
Meni osobno (a to nema veze s njima tj. dal ima koristi dijete od toga ili ne) - s obzirom da ja volim boravit uz more, i ljeti budemo dosta na moru - meni je bio bitan taj trenutak proplivavanja, jer sam imala uvijek strah od slučajnog pada u vodu. Svako ima neku svoju briju koja ga čačka u mozgu, meni to nije davalo mira- stariji je uvijek (od kad je prohodao do dana današnjeg) tip koji samo "nestane" i vječito ga tražim (pa tako i na moru) a ona je ko kamikaza jurila u more uvjerena da zna i može, i morala sam jako paziti da se ne prošvera dok ne gledam, toga me bilo strah.
Avatar
patkica
svizac
 
Postovi: 24388
Pridružen/a: 11 vel 2001, 22:34
Lokacija: u ormaru

Re: kad su naučili plivati ?

PostPostao/la titirlica » 28 tra 2011, 07:43

patkice zar i svi ostali ne žele da im djeca proplivaju upravo zbog tog straha :dunno ja jedva čekam da moj propliva upravo da se ne tresem svaki puta kad stane na mul i gleda ribice , cijelo ljeto smo na moru ,a on spada u kamikaze od rođenja , uvjeren je da zna plivati i toga me najviše strah.
Strah od vode nema niti ga je ikad imao , bili smo za uskrs na moru i naravno ušao je u vodu (ledaru) da mi pokaže kako zna plivati ( u majici) :roll voda je bila toliko hladna da su se samo psi kupali ali ni to mu nije smetalo :mrgreen
Avatar
titirlica
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1549
Pridružen/a: 05 pro 2010, 23:05
Lokacija: zabreg

Prethodna

Natrag na Odgoj djece

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.