Ovdje možete pitati sve što vas zanima u vezi odgoja i roditeljstva, neovisno o dobi djeteta, ali i podijeliti svoja iskustva i razmišljanja s drugim mamama.
Odgovori

Re: Trogodišnjak sve grize

24 svi 2013, 17:31

ajme diami... ja ne mogu ni predocit si polozaj u koji si se savila dojeci oboje..... a kako bi troje.... :shock

meni frendica ima tri sina... najmlaji je sad dtri mjeseca i naravno doji sve u sesnaest... oba starija su bila navezana na cicu tj ne tolko na cicu kolko na mamu... najstariji je dudao sve dok se nije rodio mladji... pa onda taj mladji sve do mjesec il dva prije rodjenja najmladjeg... i naravno obojica su bila vise nego zalosna kad su morala "predat stafetu" a za ne falit oba su jaki karakteri... kako je ona uspjela ne znam detaljno ali nesto u stilu im je objasnila kako su oni sad veliki momci i da je cica za malu bebu il slicna prica..... daklem igraj na kartu "starijeg i pametnijeg".... a ako ne prodje..... a nista probaj barem uvest neki "vozni red"........

Re: Trogodišnjak sve grize

25 svi 2013, 14:22

Ma kakvih troje... Karla sam odvikla sa 3g, onako naglo, jesam mu prije već mjesec dva govorila kako je velik, kako mu to više neće trebati, al je opet bilo naglo s jednog dana na drugi, no meni je stvarno bilo dosta...

Sad me frka kako podijeliti pažnju na njih troje da nitko ne bude zakinut, kad već s dvoje imam počesto trenutke kad mi see čini da ih nikako ne mogu oboje "zadovoljiti"...
Odgovori