Sada je: 13 svi 2024, 08:42.

rekonstrukcija plina

Svaštara - informacije o svemu i svačemu, što i gdje kupiti (od haljine do parketa), kamo na izlet, čime i kako čistiti, kako sve to platiti...

Moderatori/ce: Potica, Nana1971

rekonstrukcija plina

PostPostao/la † Sanika » 22 sij 2009, 11:37

šta točno podrazumijeva rekonstrukcija plina, imate li ideje?
naime došla danas dva tipa pa kažu kako će se raditi rekonstrukcija u našoj ulici, po dvorištima, malo će nam razoriti novu fasadu :svadja i pretpostavljam da neće biti tople vode danima dok to rade? jesam li u pravu? taman ćemo imati malu bebu od dva mjeseca, pa za poludit! a i baš me zanima kak misle sanirati novu fasadu, izolaciju, jedino mogu obnoviti kompletnu a to je kod nas SF :svadja e, ljuta sam ko pas :svadja samo mi je to još falilo :svadja
Pauleta, 6.2.2003
Maksimović, 4.2.2009.
Avatar
† Sanika
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 4152
Pridružen/a: 16 kol 2002, 14:24
Lokacija: Zagreb

Re: rekonstrukcija plina

PostPostao/la saptacica » 22 sij 2009, 12:05

Da, neće bit tople vode, kuhanja na plin a ni grijanja. Mojim prijateljima je to trajalo oko dva tjedna garant.

Fasadu će ti oskrvnut iz zemlje do žutog ormarića, a to nije puno. I tak budu ju malo pokrpali, baš i mene zanima.
Avatar
saptacica
Skoro doula
 
Postovi: 4316
Pridružen/a: 22 stu 2005, 17:24

Re: rekonstrukcija plina

PostPostao/la † Sanika » 22 sij 2009, 15:35

prekrasno :svadja odusevljena sam :svadja kuhanje je na struju, a o ostalom bolje da ne razmisljam :svadja
al nema sanse da samo pokrpaju, dok ne srede fasadu kak je bilo necu im placati plin, pa nek me iskljuce :svadja
mene cak ne brine vizualno ta fasada, nego nije to ko na starim kucama da je samo cigla i zbuka, vec i stiropor fasada, i to ak se nacne nitko ne garantira da sve nece otici k vragu, pa vlaga pa sta ja znam..nemre se to smo tak pokrpati...joooooj poluditi cu majke mi :svadja
Pauleta, 6.2.2003
Maksimović, 4.2.2009.
Avatar
† Sanika
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 4152
Pridružen/a: 16 kol 2002, 14:24
Lokacija: Zagreb


Natrag na Mame (i tate!) u akciji

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.