Sada je: 16 tra 2024, 20:01.

Kupnja kvalitetnog školskog ruksaka

Svaštara - informacije o svemu i svačemu, što i gdje kupiti (od haljine do parketa), kamo na izlet, čime i kako čistiti, kako sve to platiti...

Moderatori/ce: Potica, Nana1971

Re: Kupnja kvalitetnog školskog ruksaka

PostPostao/la palunkica » 01 tra 2019, 13:05

Samo moj ima veci broj, Campus od 26 litara. Sad na njemu gimnazijalcu izgleda smijesno i nosi ga na izlete, ali tada mu je bio taman
zvrkic 12/02
Avatar
palunkica
od opernballa do heavy metala
 
Postovi: 38138
Pridružen/a: 15 tra 2004, 11:55
Lokacija: Životinjska farma

Re: Kupnja kvalitetnog školskog ruksaka

PostPostao/la Liv Tyler » 30 svi 2019, 16:48

Stigao nam je mini campus!! I pernice. :joy
M odusevljena, a i ja skupa s njom.
Stavila bi slike ali zaboravila sam vise kako se stavljaju na forum. Slikala sam ga i na mladoj, cisto radi usporedbe. I bas se vidi razlika. I napunili smo ga knjigama, stanu sve.
Moze neka brza poduka?
Avatar
Liv Tyler
idoiti popitu
 
Postovi: 14215
Pridružen/a: 08 pro 2009, 15:08

Re: Kupnja kvalitetnog školskog ruksaka

PostPostao/la Liv Tyler » 30 svi 2019, 21:21

M, za nju je ruksak, 131cm, 30,5kg, 7g
slika

B, 117cm, 17,5kg, 5g
slika
Avatar
Liv Tyler
idoiti popitu
 
Postovi: 14215
Pridružen/a: 08 pro 2009, 15:08

Re: Kupnja kvalitetnog školskog ruksaka

PostPostao/la Liv Tyler » 21 lis 2019, 09:39

Latice, kakvi su dojmovi sad u praksi? Sto cura kaze za ruksak? Tvoj dojam? Jel ti se jos cini premali?
Stane li joj sve sto si zacrta utrpati dodatno? Marenda? Bkca vode?
Avatar
Liv Tyler
idoiti popitu
 
Postovi: 14215
Pridružen/a: 08 pro 2009, 15:08

Re: Kupnja kvalitetnog školskog ruksaka

PostPostao/la latica » 21 lis 2019, 10:40

Ruksak je ok. Mrvu je mali, ali stane sve, jedino mora pazit da se rubovi knjiga ne zgužvaju kad stavlja stvari. ali stanu joj knjige iako toga ima za popizdit, stane joj pernica i još jedna manja za produženi i kutija s užinom, ali sve je onak - na knap :lol sa strane stavi bocu vode, a tjelesni mora posebno nosit u vrećici. mislim da bi opet kupila isti da sad uzimam ;)

ja sam zadovoljna jer je lagan i praktičan. oni imaju malu učionicu pa su stisnuti, ja uopće ne znam di ovi s onim ogromnim torbama spuste te torbe oko sebe?!

šta ti kažeš liv?
slika Moja 3M
Avatar
latica
Bigul
 
Postovi: 7412
Pridružen/a: 17 pro 2009, 23:41

Re: Kupnja kvalitetnog školskog ruksaka

PostPostao/la Liv Tyler » 21 lis 2019, 13:19

Hah, ne znam. Tocno kako kazes, cini se mali, a sve joj stane. Osim tog tjelesnog, da. Moja ima fasciklu za zadatke koje dobiju kopirane na papirima da joj se ne guzva ili popara i ona joj zapinje rubovima. Zapravo mene zivcira, ona ni ne primjecuje. :lol
Sve se mislim da joj kazem nek je izvadi jer su od pocetka mozda dobili par listova samo. S obzirom koliko su toga imali G i J, ona nema nista. Pa dok nesto prenese do doma bez nje, nista strasno. Marenda joj stane i boca sa strane. Nosila je par puta kroki i ta kesica joj je recimo od pritiska pukla. Gumica na rubu dzepova postranicnih joj je bas cvrsta.Nosila je otvoreno, samo sam joj napomenula da ne baca torbu okolo da se ne prospe.

I na kraju nemam sto pametno reci jer kad idem usporediti s 4you ni ne mogu. Totalno druga dimenzija. Razmisljam se bi li uzela veceg do godine pa ga ne mora ni nositi ako joj bude prevelik. Cisto za rezervu. Samo drugi uzorak.
Ona ima najmanju torbu u skoli ali to mi nije vazno. I oni nosaju tjelesni i likovni i jaknu u rukama.
Avatar
Liv Tyler
idoiti popitu
 
Postovi: 14215
Pridružen/a: 08 pro 2009, 15:08

Prethodna

Natrag na Mame (i tate!) u akciji

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 4 gostiju.