Svaštara - informacije o svemu i svačemu, što i gdje kupiti (od haljine do parketa), kamo na izlet, čime i kako čistiti, kako sve to platiti...
Odgovori

Fine kvalitetne zenske polo majice

22 kol 2018, 16:02

Vec par godina pokusavam naci fine tanke kvalitetne zenske polo majice. To je imao Marks & Spencer ali otkako su zatvorili nigdje ne nalazim.

Pa ako netko vidi molim preporuku, kupila bih odmah nekoliko u razlicitim bojama. Vazno mo je da su kvalitetne. Uobicajeni ducani nemaju (shopping centri itd.).

Re: Fine kvalitetne zenske polo majice

22 kol 2018, 21:31

Trini je napisao/la:Vec par godina pokusavam naci fine tanke kvalitetne zenske polo majice. To je imao Marks & Spencer ali otkako su zatvorili nigdje ne nalazim.

Pa ako netko vidi molim preporuku, kupila bih odmah nekoliko u razlicitim bojama. Vazno mo je da su kvalitetne. Uobicajeni ducani nemaju (shopping centri itd.).


Tom Taylor i SOliver imaju dobre.
Sad vidim da tražiš polo, muške znam da imaju ali za ženske nisam sigurna.

Re: Fine kvalitetne zenske polo majice

22 kol 2018, 22:52

s.Oliver ima i zenske. Samo jedino ne znam sto tocno tebi znaci tanke. Klasicni polo je uvijek sam po sebi razinu deblji od obicnih pamucnih majica.

Re: Fine kvalitetne zenske polo majice

23 kol 2018, 08:26

ja imam par predobrih tom tailor polo ali su kupljene u njemačkoj. ne znam jel imaju to u ponudi i kod nas
ima i u peek & cloppenburg dobrih raznih brandova na jednom mjestu mada tamo uglavnom mm kupuje.
Odgovori