Stranica: 1/1.

trudnoca

Postano: 09 stu 2010, 08:53
Postao/la sladjana zivkov
Imam 38 godina ,sumljam da sam trudna a imam kamen u zuci pa me intresuje da li ce mi to smetati ako sam trudna

Re: trudnoca

Postano: 09 stu 2010, 09:32
Postao/la Ina66
:mah
najprije napravi test na trudnoću pa onda popričaj s liječnikom ako jesi

trudnoca

Postano: 10 stu 2010, 09:46
Postao/la sladjana zivkov
Uradila sam test na trudnocu koji je pokazao da nisam trudna ali ja jos nisam dobila mestruciaju koja kasni 1o dana.Sta da radim.

Re: trudnoca

Postano: 10 stu 2010, 09:49
Postao/la skorpionka
Odi ginekologu :dada

Re: trudnoca

Postano: 10 stu 2010, 17:47
Postao/la MON
sladjana, svakako bi bilo dobro da odeš ginekologu. ovako je dosta teško nagađati što se zbiva. držim fige da je ok :mah

Re: trudnoca

Postano: 18 stu 2010, 15:41
Postao/la antonija86
Pozdrav svima !! Nova san na forumu ... imam par pitanja (ne znam jesam pogodila temu) Prije 3 godine imala sam missed (ureaplazma) koja je nakon toga izljecena. Ovaj mj. sam krenila na bebicu, radili smo intenzivno 3 najplodnija dana (od ovog pon pa do srijede, jucer) danas mi je 15-ti dan od zadnje M, iducu trebam dobit do 1.12.
Prosli tj bila sam u gin. i pogledao me na UZV i radio papu,kaze da je po UZV sve ok i da se bacimo na posao. Medutim prije 3 dana pojavio se nekakav iscjedak neugodnog mirisa i peckanja. Moj ginekolog je ovaj tjedan na bolovanju,ne znam sta da napravim, strah me ako san trudna da opet ne izgubim bebu zbog infekcije pa sam mislila cak uzet BETADINE na svoju ruku . Mozete li mi kako pomoc ??? Hvala !! :srca

Re: trudnoca

Postano: 18 stu 2010, 15:47
Postao/la aniram 103
probaj kod dežurnog ginekologa ili otiđi na hitnu.Nemoj ništa na svoju ruku jer nikad se ne zna.

Re: trudnoca

Postano: 18 stu 2010, 15:52
Postao/la tamara1981
Svaki ginekolog koji ide na godišnji treba imati svoju zamjenu tako da je najbolje da se raspitaš tko ga mijenja i odi tamo.Ja ne bih koristila ništa na svoju ruku jer ni sama ne znaš točno o čemu je riječ.Mogu biti gljivice ili bakterije ili nešto treće i tu samo liječnik može odrediti koja terapija je potrebna.

Re: trudnoca

Postano: 18 stu 2010, 16:07
Postao/la MON
nemoj ništa uzimati na svoju ruku. za svaki slučaj. i nemoj se puno uzrujavati zbog iscjetka. što god da je, riješit će se na vrijeme. kad možeš, otiđi na pregled (mislim da nije takva hitnost).

sretno i držim fige :mah

Re: trudnoca

Postano: 18 stu 2010, 16:41
Postao/la antonija86
Hvala,valjda ce sve bit ok. Bojim se zbog onoga sta mi se desilo, imala sam kiretazu nakon koja nije dobro obavljena, jako neugodno iskustvo :roll

Re: trudnoca

Postano: 18 stu 2010, 17:34
Postao/la MON
uh antonija :hug

Re: trudnoca

Postano: 19 stu 2010, 13:21
Postao/la antonija86
evo zvala sam sad moze li me zamjena primit,rekli su mi da nema potrebe da stavim vaginalete 5 dana i mazem plymicolom :o desi li se sta :beba: ubit cu ih !!! :mad: moze li gardinella utjecat na zacece ??? :?

Re: trudnoca

Postano: 19 stu 2010, 14:07
Postao/la mrs. eastwood
gle, sve moze i nista ne mora bit. ja ne znam kad sam gardinellu pokupila, prije ili poslije zaceca - ali smo je otkrili na brisu u osmom mjesecu :dunno

antonija86 je napisao/la:Prosli tj bila sam u gin. i pogledao me na UZV i radio papu,kaze da je po UZV sve ok i da se bacimo na posao.


drzi se ove misli!

a mi ti saljemo vibrice ~~~ je l tako?

Re: trudnoca

Postano: 19 stu 2010, 15:16
Postao/la MON
mrs. eastwood je napisao/la:gle, sve moze i nista ne mora bit. ja ne znam kad sam gardinellu pokupila, prije ili poslije zaceca - ali smo je otkrili na brisu u osmom mjesecu :dunno

antonija86 je napisao/la:Prosli tj bila sam u gin. i pogledao me na UZV i radio papu,kaze da je po UZV sve ok i da se bacimo na posao.


drzi se ove misli!

a mi ti saljemo vibrice ~~~ je l tako?


tako je!!! :zivili

vibriceeee
~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~

Re: trudnoca

Postano: 19 stu 2010, 20:23
Postao/la antonija86
hvala cure moje !!! nitko sretniji od mene da ugledam + za 10 dana !!! danas me lagano steze u predjelu maternice,a opet se nadan da se to :mali usađuje :D hihih :mah

Re: trudnoca

Postano: 20 stu 2010, 14:50
Postao/la tamara1981
Cure,nisam htjela otvarati novi topic pa ću svoje pitanje postaviti ovdje...M.sam zadnji put imala od 8-12.10. i sad još ni naznake od nje.U biti,stegne me malo u području jajnika(nešto kao grč),ali brzo prođe.Prije dva mjeseca sam imala neku tvorbu na jajniku i popila sam dvije ture antibiotika ali zbog nekih osobnih razloga nisam otišla na kontrolni uzv.Na kontrolu bih trebala ići 5-7 dan ciklusa a ja nikako ovaj mjesec da dobijem m.
Dali da čekam m.ili da se ipak naručim na uzv bez obzira na ciklus?Ne pazimo se već jako dugo ali mi je test(16.11.)bio negativan.

Re: trudnoca

Postano: 20 stu 2010, 23:25
Postao/la Diami
Ja bih prvo još jednom ponovila test, a onda se s rezultatom naručila na pregled ak ne dobiješ u međuvremenu. Jer ak je test negativan, moguće da je i dalje nešto na jajnicima što ometa ciklus, npr. kakva cista (u pravilu bezopasno i povlači se često samo od sebe).

Re: trudnoca

Postano: 21 stu 2010, 09:02
Postao/la tamara1981
Diami,hvala...sutra ću ponoviti test.Inače imam PCOS ali sam nakon poroda imala redovne cikluse(nije točno u dan,ali je bila svaki mjesec).Na tom zadnjem uzv-u mi nije spominjala ciste,tako da ne znam dali ih opet ima ili nema,već je spominjala tu nekakvu tvorbu.Sve se nadam da je ipak trudnoća u pitanju... :)

Re: trudnoca

Postano: 21 stu 2010, 09:36
Postao/la Diami
Pa možda i je, samo kasnija ovulacija zbog lijekova koje si pila npr. :hug A "tvorba" može biti svašta, od kakvog žutog tijela koje previše nabubri, preko vodene ciste i drugih stvari. Nadam se da ti se to povuklo i da se nije ponovno vratilo!

Re: trudnoca

Postano: 21 stu 2010, 09:49
Postao/la MON
tamara, diami je sve napisala, a meni ostaje da te grlim i držim fige :hug

Re: trudnoca

Postano: 21 stu 2010, 12:05
Postao/la tamara1981
Diami,Mon,hvala vam na odgovoru...ponovit ću sutra test i nadam se da ću vam se javiti sa ugodnom vijesti.