23 vel 2010, 18:21
24 vel 2010, 02:25


24 vel 2010, 02:57
24 vel 2010, 12:11
24 vel 2010, 12:15
24 vel 2010, 12:26
24 vel 2010, 14:01
24 vel 2010, 14:05
06 ožu 2010, 14:40
06 ožu 2010, 23:56
07 ožu 2010, 00:00
07 ožu 2010, 00:22
Stefanova_mama je napisao/la:Daj mu ih u ruke i neka ih dobro istrazi (naravno pazi da ih ne polomi), lakse ce ih prihvatiti kad mu je poznat predmet. Uzmi i ti naocare za sunce npr. Igrajte se igre ti stavis naocare, on stavi tebi, on stavi sebi, ko je to i sl.
08 ožu 2010, 11:00
08 ožu 2010, 15:03
08 ožu 2010, 15:24
danijela81 je napisao/la:toliko vuče da su mu uške pozadi već crvene.
08 ožu 2010, 19:49
22 ožu 2010, 15:16
22 ožu 2010, 16:19
22 ožu 2010, 18:56
08 ruj 2010, 00:11
08 ruj 2010, 08:22
danijela81 je napisao/la:podižem malo jer dogodilo se čudo - nakon mjeseci i mjeseci pokušavanja, Vjeran je danas PRVI put odkad ima naočale, ali zbilja prvi put, stavio naočale na okice i pogledao po sobi nekoliko trenutaka. i to čak tri puta.

08 ruj 2010, 08:25
08 ruj 2010, 08:26
za velikog dečka
08 ruj 2010, 22:25
silki je napisao/la:danijela81 je napisao/la:podižem malo jer dogodilo se čudo - nakon mjeseci i mjeseci pokušavanja, Vjeran je danas PRVI put odkad ima naočale, ali zbilja prvi put, stavio naočale na okice i pogledao po sobi nekoliko trenutaka. i to čak tri puta.
samo da pametnici pošaljem jedan veliki
bravo, bravo vjerane
09 ruj 2010, 09:22
09 ruj 2010, 10:30
steta sto nije takve bilo kad smo mi bile klinke