Sada je: 28 ožu 2024, 10:41.

Koju kremu za lice koristite?

“U zdravom tijelu - zdrav duh!” - kako biti, postati ili ostati fit; mjesto za pitanja i razmišljanja o zdravlju, njezi i raznoraznim sportskim aktivnostima.

Moderatori/ce: nevenera, ivana7997

Re: Koju kremu za lice koristite?

PostPostao/la Slavka » 24 stu 2016, 13:23

LavieenRose, hvala na preporuci :) Da, sada imaju akciju i po toj cijeni sam ja narucila. Budem isprobala, pa javim odgovara li mi.
Slavka
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 11
Pridružen/a: 11 lis 2016, 14:04

Re: Koju kremu za lice koristite?

PostPostao/la LavieenRose » 05 pro 2016, 14:45

Nema na čemu :) Nadam se da vam krema odgovara, javite... pozdrav :)
Avatar
LavieenRose
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 17
Pridružen/a: 19 srp 2016, 14:10

Re: Koju kremu za lice koristite?

PostPostao/la Slavka » 29 pro 2016, 14:39

Pozdrav! Kako što sam obećala, javljam vam svoje iskustvo s lux-factor 4D kremom... iznenađena sam nad rezultatima jer je učinak kreme fakat super! Koža je glatka i sjajna, čini mi se kao da je fleksibilnija... i to po samo 30 dana! Jedva čekam šta če biti u sljedečih mjeseci :)
Slavka
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 11
Pridružen/a: 11 lis 2016, 14:04

Re: Koju kremu za lice koristite?

PostPostao/la Dobri andjeo » 01 sij 2017, 12:01

Slavka je napisao/la:Pozdrav! Kako što sam obećala, javljam vam svoje iskustvo s lux-factor 4D kremom... iznenađena sam nad rezultatima jer je učinak kreme fakat super! Koža je glatka i sjajna, čini mi se kao da je fleksibilnija... i to po samo 30 dana! Jedva čekam šta če biti u sljedečih mjeseci :)

Mene malo strah te kreme, jel pise sastav?
"Ja sam Alfa i Omega,Prvi i Posljednji,Početak i Svršetak!"
Avatar
Dobri andjeo
zlatna ribica
 
Postovi: 39142
Pridružen/a: 16 ožu 2006, 10:22
Lokacija: Zagreb

Re: Koju kremu za lice koristite?

PostPostao/la Slavka » 08 sij 2017, 21:01

Dobri andjeo je napisao/la:
Slavka je napisao/la:Pozdrav! Kako što sam obećala, javljam vam svoje iskustvo s lux-factor 4D kremom... iznenađena sam nad rezultatima jer je učinak kreme fakat super! Koža je glatka i sjajna, čini mi se kao da je fleksibilnija... i to po samo 30 dana! Jedva čekam šta če biti u sljedečih mjeseci :)

Mene malo strah te kreme, jel pise sastav?


Ne morate se ništa bojati, to je samo krema :) I to krema, koja djeluje. No, barem meni. Na njihovoj strani je sve lijepo objašnjeno, čak imate i video od farmaceutke koja je preporuča. Malo progooglaj pa ćeš naći. Ne mogu si zamisliti kako je izgledalo svijet prije googla :)
Slavka
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 11
Pridružen/a: 11 lis 2016, 14:04

Re: Koju kremu za lice koristite?

PostPostao/la Peony » 10 sij 2017, 11:08

Ja koristim samo prirodnu kozmetiku, ali razmisljam ukljuciti serume s glikolnom i aha kiselinama, a kada rodim i prestanem dojiti (nadam se da cu dojiti) onda i na kreme s retinolom. Za sada mi je ten odlican, prirodna kozmetika (arganovo ulje i eliksir od 10-ak razlicitih vrsta ulja) odgovara mojoj kozi, ali mislim da ce mi trebati nesto jace za bore.
Peony
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 18
Pridružen/a: 24 kol 2016, 05:20

Re: Koju kremu za lice koristite?

PostPostao/la bailey » 10 sij 2017, 14:32

Koristim od Cosmela Green cream za masnu i mjesovitu kozu.
U toj dobi jos uvijek imam povremeno akne.. cini se da mi ova krema pomaze a ne isusuje kozu.
Za oko ociju imam Ulola kremu, odlicna je.
Zadnje vrijeme kupujem prirodnu kozmetiku.

Ima li jos netko masnu kozu i sto koristite?
I. 2000.
A. & R. 2007.
Avatar
bailey
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 496
Pridružen/a: 05 lis 2006, 15:05
Lokacija: Zgb.

Re: Koju kremu za lice koristite?

PostPostao/la Larissa » 21 ožu 2017, 15:48

Pozdrav svima! Imam 30godina, mješovitu kožu i vrlo teško nađem odgovarajuću kremu. Do sada sam koristila hidratantnu od Afrodite, no sada vidim da mi je postala preslaba i treba mi nešto hranjivije. Kakve su vaše preporuke? Hvala :)
Larissa
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 6
Pridružen/a: 07 ožu 2017, 14:48

Re: Koju kremu za lice koristite?

PostPostao/la Adorabla » 22 ožu 2017, 10:11

Ajme daj nam se više skinite s grbače s tim glupastim postovima o čarobnim kremama za lice koje pomlađuju kožu, skidaju bradavice i rješavaju te zatvora. Gle, ako hoćeš sudjelovati u nekoj temi, onda nas barem nemoj podcjenjivati i raditi od nas budale.
I da molim lijepo, pročitaj pravila foruma kako bismo izbjegli stalno iste priče i postove.
Avatar
Adorabla
Medena
 
Postovi: 27744
Pridružen/a: 17 tra 2004, 13:30

Re: Koju kremu za lice koristite?

PostPostao/la IINA » 22 ožu 2017, 13:15

Baš.
Ko da su tu sami maloumnici...
------------------------------
Odluka da postanete roditelj, značajna je! Morate prihvatiti da će Vam srce zauvijek živjeti izvan tijela!
Avatar
IINA
Sveta krava
 
Postovi: 6922
Pridružen/a: 15 svi 2007, 14:45
Lokacija: mib

Re: Koju kremu za lice koristite?

PostPostao/la Larissa » 26 ožu 2017, 19:46

Hvala vam na "lijepim" riječima, ali u potrazi za idealnom kremom mi to jednostavno neće pomoći :) Nadam se da još uvijek postoji netko tko će rado podijeliti savjete sa mnom... Ako ne, hvala svejedno i želim svima sjajan tjedan.
Larissa
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 6
Pridružen/a: 07 ožu 2017, 14:48

Re: Koju kremu za lice koristite?

PostPostao/la malamaja » 27 ožu 2017, 16:25

Larissa je napisao/la:Hvala vam na "lijepim" riječima, ali u potrazi za idealnom kremom mi to jednostavno neće pomoći :) Nadam se da još uvijek postoji netko tko će rado podijeliti savjete sa mnom... Ako ne, hvala svejedno i želim svima sjajan tjedan.


Balea, Nachtcreme mit Urea. cca 20 kn :mrgreen savršena
Navodno se i pomlađujem. :nata izunutra :mrgreen :p

Kad zagusti, dozvolit ću pčelama botoksiranje. I to je to. foreverjungfrau :p #samoprirodno #lovenature
Give a man a fish and he will eat for a day; teach a man to fish and he will eat for a lifetime; give a man religion and he will die praying for a fish.
Avatar
malamaja
foreverjungfrau
 
Postovi: 5927
Pridružen/a: 09 svi 2001, 11:31
Lokacija: u oblacima

Re: Koju kremu za lice koristite?

PostPostao/la Larissa » 04 tra 2017, 13:02

malamaja, hvala za odgovor :)
Larissa
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 6
Pridružen/a: 07 ožu 2017, 14:48

Re: Koju kremu za lice koristite?

PostPostao/la Jovana_ŠI » 12 vel 2020, 20:56

Mažem se već neko vrijeme Ziaja Sensitive SPF20 dnevnom, ljeti rotiram Nivea UV Sun Face Anti Shine spf50, becutan spf50, ziaja manuka tree spf10 day cream zimi. Nisam oduševljena, ali ziajina mi objedini sve nekako (nema mirisa što mi je n°1 kriterij kod odabira kreme za lice)..

slika
slika
slika
slika

cijenom su überpovoljne, ni jedna ne prelazi 55kn, a mažem ih poprilično, kao gustu pastu zbog ravnomjernog spf-a...
Jovana_ŠI
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 33
Pridružen/a: 05 vel 2020, 17:57

Re: Koju kremu za lice koristite?

PostPostao/la MartinaOP » 07 ožu 2022, 14:12

Pozdrav, počela sam korisitit maslinovo ulje za njegu kože (recept sam pronašla ovdje).

Zanimaju me ima li tko iskustva korištenja maslinovog ulja u svrhu njege suhe i dehidrirane kože.

Hvala :)
MartinaOP
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 1
Pridružen/a: 07 ožu 2022, 13:58

Re: Koju kremu za lice koristite?

PostPostao/la Jovana_ŠI » 15 tra 2023, 06:21

Moja nova rutina po savjetu ugledne dermatologice je:

[b][b]UJUTRO:
[/b][/b]
1. Umivanje vodom, bez korištenja gela / micelarne
2. Pošpricati termalnom vodom ("Avene eau thermale") u spreju
3. Pričekati 5 minuta
4. Nanosim "Eucerin Anti Pigment dual serum" za lice. Sadrži antioksidanse i thiamidol (za spriječavanje mrlja i hiperpigmentacija), uzimam količinu od 1ml za cijelo lice
5. Pričekati 5 minuta da se upije
6. Nanosim "La Roche Posay Dermallergo serum". Sadrži peptid za trenutno umirenje kože i traje kroz dan, svo crvenilo i reaktivnost kroz dan nestanu
7. Nanosim 1.25ml kreme za zaštitu od sunca, sada imam novi "La roche Posay Anthelios UV Mune 400 spf 50+ hidratantnu kremu", jer sadrži najnoviji kemijski filter koji štiti od UVA zraka koje prodiru najdublje u kožu i uzrokuju starenje
8. Za obnavljanje tijekom dana imam "La roche posay Anthelios spf 50 face mist" za lice u spreju (kada sam našminkana), a u ostalo vrijeme (naročito 5.do 10. mjesec) - nastavljam koristiti tijekom dana LRP Uvmune 400 spf 50+ hidratantnu kremu
9. Prije SPF 50 stavim "Eucerin Q10 okoloočnu kremu"

NAVEČER:

1. Umivanje vodom
2. Umivanje prvom čistilicom za otapanje SPF-a. Za to mi je najisplativije "Uriage ulje za pranje lica i tijela"
3. Umivanje "Bioderma Sensibio gelom" za umivanje
4. Sušenje lica
5. Nanošenje "Avene A Oxitive Night peeling" noćne kreme s retinaldehidom. Potentnim oblik retinoida, koji ubrzava staničnu izmjenu i smanjuje vidljivost bora, pora, mrlja, nedostatka sjaja
6. Pričekati 5 minuta
7. Nanosim "Avene A-Oxitive Yeux" okoloočna krema s retinaldehidom na područje oko očiju
8. Nanosim "Eucerin Q10 Dnevnu kremu", a tijekom zime sam znala imati "Eucerin Volume Filler" noćnu kremu ili "Eucerin Aquaporine Active" kao sloj preko "Avene A oxitive noćnog pilinga".

Imala sam testere od "Bioderma Cicabio kreme" (fantastična, bolja od Cicaplast B5 i Cicalfate-a).
Jovana_ŠI
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 33
Pridružen/a: 05 vel 2020, 17:57

Prethodna

Natrag na Fit i zdrava

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 10 gostiju.