Sada je: 18 tra 2024, 23:19.

Anti-age/lifting krema za lice

“U zdravom tijelu - zdrav duh!” - kako biti, postati ili ostati fit; mjesto za pitanja i razmišljanja o zdravlju, njezi i raznoraznim sportskim aktivnostima.

Moderatori/ce: nevenera, ivana7997

Anti-age/lifting krema za lice

PostPostao/la Helena71 » 07 vel 2011, 03:14

Molim preporuku za kremu za lice sa zatezucim efektom - da ste probale i da ste zadovoljne, i da nije iznad 250kn.
Za zene koje su se priblizile brojci 40 :mrgreen
Avatar
Helena71
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2616
Pridružen/a: 08 vel 2003, 00:34

Re: Anti-age/lifting krema za lice

PostPostao/la skorpionka » 07 vel 2011, 09:56

Ja sam od frendice dobila nekakve testere, cijeli set je unutra, nisam isprobavala jer imam trenutno njihovu drugu liniju, s pojačanom hidratacijom (tu sam ful zadovoljna, zato još nisam ovo drugo testirala). To ti je ovo:

http://farmex.hr/linija-skeyndor/corrective/

Sad ti za Corrective liniju ne znam točne cijene, ali ta dnevna hidratantna njihova NF me došla taman nešto više od 200 kuna. Cijene nisu prestrašne, njih drže uglavnom saloni i ljekarne. Ja ti rado ustupim te testere ako želiš da ne kupuješ na slijepo po usmenoj predaji.
“However beautiful the strategy, you should occasionally look at the results.”
Avatar
skorpionka
kimera a la vache
 
Postovi: 12180
Pridružen/a: 10 kol 2001, 13:21

Re: Anti-age/lifting krema za lice

PostPostao/la Helena71 » 08 vel 2011, 02:01

Skorpi, uf, ne zvuci mi simpaticno ovo da ima zmijski otrov unutra, pa makar i sinteticki :lol Hvala ti za info i ponudu, upitat cu prvo po obliznjim ljekarnama imaju li uzorke.
Moze jos preporuka :)
Avatar
Helena71
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2616
Pridružen/a: 08 vel 2003, 00:34

Re: Anti-age/lifting krema za lice

PostPostao/la Ivy26 » 08 vel 2011, 10:21

I mene zanima za borice oko očiju koje su se počele nazirati ;)
zvrkica 29.12.2002.
* 12.09.2004
poletarac 08.04.2007.


Often times we question why life is short for some and long for others,The Truth is....Life begins at birth and never dies,Those who leave before us,are only in a different place....
Avatar
Ivy26
Sveta krava
 
Postovi: 13358
Pridružen/a: 06 srp 2001, 13:21
Lokacija: selo moje malo ljepše od Pariza

Re: Anti-age/lifting krema za lice

PostPostao/la piko » 08 vel 2011, 11:31

Uf, ja sam probala valjda skoro sve kreme na tržištu, osim ovih od par tisuća kuna, i ne mogu reći za nijednu da je vau.

Več dugo koristim kreme od environa, koje mi je preporučila kozmetičarka. Imaju širok spektar proizvoda, pa svatko može naći nešto za sebe, a cijene su prihvatljive (oko 200 kn). Također su se dobre pokazale kreme od Ester Lauder, ali to je malo preskup sport za mene.

Ja imam problem za dehidriranom kožom i već se dugo razmišljam da pređem na serume, ali nisam još dovoljno pametna. :/
P, studeni 2002
F, studeni 2004
piko
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 305
Pridružen/a: 25 vel 2004, 16:22

Re: Anti-age/lifting krema za lice

PostPostao/la Rimaithor » 09 vel 2011, 11:49

helena a što si koristila do sad? Ako nisi ništa, ja nikako ne bih krenula s jakim kremama ili serumima s kiselinama, retinolom i sl.
Preporuka je da se krene polako, koža se nakon otprilike godinu dana zasiti pa prelaziš na drugu/jaču po potrebi.
Ako kreneš s udarnom kremom, tipa ove sa zmijskim otrovom, što nakon nje osim botoxa? :mrgreen
Vanity is my favourite sin.
slika
Avatar
Rimaithor
Ljupka Heidi
 
Postovi: 14734
Pridružen/a: 03 sij 2004, 10:18
Lokacija: Dragons' Den

Re: Anti-age/lifting krema za lice

PostPostao/la ivana7997 » 09 vel 2011, 11:53

a sto bi znacilo polako?

to ja za frendicu pitam :ajme
Avatar
ivana7997
Abundija
 
Postovi: 13974
Pridružen/a: 28 ožu 2002, 00:36

Re: Anti-age/lifting krema za lice

PostPostao/la folne » 09 vel 2011, 11:57

Rimaithor je napisao/la:, što nakon nje osim botoxa? :mrgreen


hijaluronska. :up mrak rezultati, a nisi kameno lice.


Meni se frendica kune u jednu Vychijevu, kaže da joj je izravnala boru mrštilicu. Baš ću ju pitati koja krema.
The basis of your life is freedom; the purpose of your life is joy.
AH
Avatar
folne
Mladenka
 
Postovi: 31648
Pridružen/a: 11 kol 2001, 13:26
Lokacija: So who what no

Re: Anti-age/lifting krema za lice

PostPostao/la titirlica » 09 vel 2011, 11:58

ajme, ja sam nekidan skužila kako sam se sva izborala oko očiju :shock bila sam uvjerena kako imam super ten , kako izgledam mladoliko :hahaha i neki dan se pogledam u autu na retrovizor i doživim šok :shock izgleda ma mi u kupaoni i nije neko svijetlo :hahaha

Dakle i meni bi trebala neka kremica za oko očiju , vidim da sad reklamiraju taj retinol c , navodno je on najbolji protiv bora ( izgladi i one koje su već tu ) , e sad nisam ni sama pametna...jel već netko koristio takvu kremu i da je zadovoljan :D
Avatar
titirlica
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1549
Pridružen/a: 05 pro 2010, 23:05
Lokacija: zabreg

Re: Anti-age/lifting krema za lice

PostPostao/la Rimaithor » 09 vel 2011, 12:03

ivana, prvo kupiš okoloočnu kremicu ili neki blaži serum (evo ja sam jako zadovoljna serumom od Dr. Schellera, kupila sam ga nedavno i to je moj prvi proizvod protiv bora, a nisam baš beba :mrgreen ), sa prirodnim sastojcima, na bazi ulja i sl. Pa uvedeš noćnu kremu. Pa cijelu liniju protiv bora. S vremenom kupuješ kreme sa jačim (sintetskim) sastavom.
Vanity is my favourite sin.
slika
Avatar
Rimaithor
Ljupka Heidi
 
Postovi: 14734
Pridružen/a: 03 sij 2004, 10:18
Lokacija: Dragons' Den

Re: Anti-age/lifting krema za lice

PostPostao/la corazon » 09 vel 2011, 12:03

ajme ja se ježim od tih krema prepunih kemije

koristim lushovu shangri la za zrelu i suhu kožu... briga me za bore, glavno da mi koža uživa :dada
Avatar
corazon
ledena kraljica
 
Postovi: 3175
Pridružen/a: 20 vel 2006, 16:53

Re: Anti-age/lifting krema za lice

PostPostao/la ivana7997 » 09 vel 2011, 12:39

Rimaithor je napisao/la:ivana, prvo kupiš okoloočnu kremicu ili neki blaži serum (evo ja sam jako zadovoljna serumom od Dr. Schellera, kupila sam ga nedavno i to je moj prvi proizvod protiv bora, a nisam baš beba :mrgreen ), sa prirodnim sastojcima, na bazi ulja i sl. Pa uvedeš noćnu kremu. Pa cijelu liniju protiv bora. S vremenom kupuješ kreme sa jačim (sintetskim) sastavom.


hvala, prenijet cu frendici :mrgreen
Avatar
ivana7997
Abundija
 
Postovi: 13974
Pridružen/a: 28 ožu 2002, 00:36

Re: Anti-age/lifting krema za lice

PostPostao/la Ivy26 » 09 vel 2011, 15:03

Imam ja kremicu za oko očiju na biljnoj bazi alverde ili takvu nekakvu ali nije da se vidi neki efekt
zvrkica 29.12.2002.
* 12.09.2004
poletarac 08.04.2007.


Often times we question why life is short for some and long for others,The Truth is....Life begins at birth and never dies,Those who leave before us,are only in a different place....
Avatar
Ivy26
Sveta krava
 
Postovi: 13358
Pridružen/a: 06 srp 2001, 13:21
Lokacija: selo moje malo ljepše od Pariza

Re: Anti-age/lifting krema za lice

PostPostao/la Barbi » 09 vel 2011, 15:09

Ja sam ih probala par (nije baš da sam bila redovita s upotrebom :ajme) ali ni od jedne nisam vidjela nikakav efekt. :dunno
Ma briga me, ja sam sebi krasna, s borama ili bez njih. :kima
We do not see the things as they are, we see the things as we are. :proljece
Avatar
Barbi
gospođa pukovnica
 
Postovi: 28727
Pridružen/a: 07 vel 2002, 12:29
Lokacija: Zg

Re: Anti-age/lifting krema za lice

PostPostao/la † Sanika » 09 vel 2011, 15:17

Ja sam skužila da mi najbolje paše "krema" zvana godišnji odmor, genijalno zateže lice :p

No osim te rijetke "kremice", dobro mi je i ovo:
L'oreal, dvobojna, kombinirana crveno bijela krema za oko očiju, plus za lice ova u skroz crvenoj kutijici...s Andie MacDowell ;)

REVITALIFT
Pauleta, 6.2.2003
Maksimović, 4.2.2009.
Avatar
† Sanika
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 4152
Pridružen/a: 16 kol 2002, 14:24
Lokacija: Zagreb

Re: Anti-age/lifting krema za lice

PostPostao/la palunkica » 09 vel 2011, 15:24

Ja i dalje, a najstarija sam ovdje, ne koristima apsolutno nikakvu kremu za oko očiju. Ili baš ako osjetim suho onda namažem s kremom s kojom inače mažem lice.

Bora imam malo

Edit - evo jedan prigodni
http://dalje.com/hr-zivot/istine-i-zablude-o-kremama-protiv-bora/30578
zvrkic 12/02
Avatar
palunkica
od opernballa do heavy metala
 
Postovi: 38140
Pridružen/a: 15 tra 2004, 11:55
Lokacija: Životinjska farma

Re: Anti-age/lifting krema za lice

PostPostao/la mamashnita od noje » 09 vel 2011, 15:43

corazon je napisao/la:ajme ja se ježim od tih krema prepunih kemije

koristim lushovu shangri la za zrelu i suhu kožu... briga me za bore, glavno da mi koža uživa :dada

:5
Avatar
mamashnita od noje
Muza
 
Postovi: 16392
Pridružen/a: 10 stu 2005, 14:01

Re: Anti-age/lifting krema za lice

PostPostao/la sany » 10 vel 2011, 00:11

Avatar
sany
la plus jolie petite aux yeux bleus
 
Postovi: 1918
Pridružen/a: 07 ožu 2002, 18:58

Re: Anti-age/lifting krema za lice

PostPostao/la ivana7997 » 10 vel 2011, 11:30

taj hauschka je meni gadnu nvovlju donio, nisam se uspjela rijesiti flekica i pristica jos danima nakon koristenja. :dunno
Avatar
ivana7997
Abundija
 
Postovi: 13974
Pridružen/a: 28 ožu 2002, 00:36

Re: Anti-age/lifting krema za lice

PostPostao/la Trini » 10 vel 2011, 11:58

I ja sam prije godinu dana otvorila slican topic. Odjednom mi se cinilo da se tonus lica opustio, i to drasticno.

kad pogledam slike iz tog vremena, izgledam prestrasno!

Meni je pomoglo puno spavanja i odmora. Helena, to si sad ne mozes priustiti, ali eto - prije nego probas kreme, znaj da ce ti se koza zategnuti nakon sto dodjete u fazu mirnih noci.
Avatar
Trini
sv. Monika
 
Postovi: 6451
Pridružen/a: 26 tra 2002, 15:06

Re: Anti-age/lifting krema za lice

PostPostao/la Ida » 10 vel 2011, 22:07

da li je iko probao "prirodnu" kozmetiku za lice tipa maski od banana i ulja od badema?
i ja se jezim tih kemija od kojih, iskreno receno, nisam vidjela puno napretka. Spravljate li ista svojerucno?
Kiki 2003
Koko 2004
Kiko 2006
Avatar
Ida
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 247
Pridružen/a: 24 ruj 2001, 21:36
Lokacija: na obali Pacifika

Re: Anti-age/lifting krema za lice

PostPostao/la Helena71 » 12 vel 2011, 02:03

Rima - pogodila si, nisam koristila nist! :bonk Samo zimi bilo koju kremu da mi zrak ne istipa lice jer budem crvena ko :loce
Bore mrstilice imam u T-zoni masne koze i nisu mi problem kao ni one oko ociju.
Problem je boranje koze obraza koja mi je suha - od jagodice do ruba donje celjusti. Dakle treba mi nesto da joj odrzi elasticitet.
Ida, znam da nasa Kurtizana svasta spravlja, ja nis u kucnoj radinosti. Jedino muffine od banana :lol
Sanika, ti vidis rezultata s tom Revitalift? Tu mi je najlakse i kupiti, skup sa specerajem :p
Serumi me samo podsijecaju na sastav krvi i zavod za transfuziju :lol
Folne, sto kaze frendica?
I ja na godisnjem izgledam odlicno, bar 5 godina mladja.
Trini, kakvo spavanje?! Nespavanje je tek pocelo :lol
Avatar
Helena71
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2616
Pridružen/a: 08 vel 2003, 00:34

Re: Anti-age/lifting krema za lice

PostPostao/la Masha » 12 vel 2011, 10:52

Ida je napisao/la:da li je iko probao "prirodnu" kozmetiku za lice tipa maski od banana i ulja od badema?
i ja se jezim tih kemija od kojih, iskreno receno, nisam vidjela puno napretka. Spravljate li ista svojerucno?

ja za skidanje šminke koristim ulje od badema, tako da mi koža navečer prije spavanja bude dobro natapkana time i super je.
inače mi je ten dobar, ali koža suha užasno tako da nakon umivanja osjećam kao da mi se lice stisnulo za dva broja manje. jedini spas mi je baš to bademovo ulje, isto tako i za mazuckanje nakon tuširanja.
Avatar
Masha
dzkić više tekućine
 
Postovi: 1927
Pridružen/a: 27 ruj 2005, 18:48

Re: Anti-age/lifting krema za lice

PostPostao/la cleonikky » 12 vel 2011, 13:55

meni je bio-oil odlican za moje lice, bas vidim primjenu kad ga koristim uzastopce.
http://www.bio-oil.com/uses.html
Tamariki slika Zvijezdicaslika

The mind, even while looking,sees nothing.
The heart, even without looking,sees everything.
Avatar
cleonikky
volim zeleno
 
Postovi: 1398
Pridružen/a: 03 sij 2004, 03:17
Lokacija: Down Under

Re: Anti-age/lifting krema za lice

PostPostao/la † Sanika » 12 vel 2011, 18:55

Helena71 je napisao/la:Sanika, ti vidis rezultata s tom Revitalift? Tu mi je najlakse i kupiti, skup sa specerajem :p


Kupila sam je bila na onom Kozmo 50 % :mrgreen i ono kaj sigurno mogu reći za nju (crvenu, Andie) je da mi je kompletno lice postalo glađe i čišće.
Ono kaj mi se ne sviđa je to kaj je ja jako sporo trošim, a ona se stajanjem onako zgusnula pa mi je sad teško razmaziva, a imam je još nešto manje od pola :dunno
Ona za oko očiju je dobra, samo ja imam više problema sa spuštenijim kapcima nego sa borama, a mislim da za to ni jedna krema nemre pomoći :ajme
Pauleta, 6.2.2003
Maksimović, 4.2.2009.
Avatar
† Sanika
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 4152
Pridružen/a: 16 kol 2002, 14:24
Lokacija: Zagreb

Re: Anti-age/lifting krema za lice

PostPostao/la Diamanda » 15 vel 2011, 12:34

Za bore oko ociju je dobar sok od svjeze naribane mrkve(natapka se s vaticom oko ociju).....za mrljice po licu ili rukama je dobar grejp,odrezes kriskicu i njom trljas po licu :znoj (oko ociju ne)....sa ostatkom istrljaj ruke i poslije su tak bijele i meke....
Kad imam svjeze domace vrhnje od toga napravim piling masku...zlicicu vrhnja i pola zlicice kukuruznog brasna i trljam ....poslije je koza tako mekana ali i ima miris(ne bas ugodan)....ali to radim navecer, do jutra se nist ne osjeti....MM te veceri spava u drugoj sobi,eto kakve smo mi zene....sto sve radimo radi ljepote. :mrgreen
Arian&Vilim

I Want To Be The Girl With The Most Cake...
Avatar
Diamanda
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 78
Pridružen/a: 04 kol 2002, 23:04
Lokacija: ..u oblacima zivim ja....

Re: Anti-age/lifting krema za lice

PostPostao/la Helena71 » 16 vel 2011, 15:31

Ajde Diamanda, pa ne mora te ljubiti bas po licu :mrgreen
Avatar
Helena71
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2616
Pridružen/a: 08 vel 2003, 00:34

Re: Anti-age/lifting krema za lice

PostPostao/la alexandra » 16 vel 2011, 17:43

ja isprobala raznorazne od najjeftinijih do prilično skupih i nisam primjetila veliku razliku.
koža mi je oduvijek suha i k tome sam pušač.

al sam se preporodila odistinski kad sam kupila neki serum s c vitaminom (baza je ulje). stavljam ga jednom dnevno i na njega ide krema - bilo kakva, sad stavljam običnu noćnu baleinu (dnevne uopće ni ne koristim) i super mi je. ne zateže lice i kanda su bore manje izražene.
6 ampula košta mislim 550 kn, ali će mi trajat jedno 4-5 mjeseci.
ako treba, pišam crveno
Avatar
alexandra
idealni svjedok
 
Postovi: 12085
Pridružen/a: 26 srp 2002, 10:59

Re: Anti-age/lifting krema za lice

PostPostao/la Diamanda » 19 vel 2011, 18:39

Helena71 je napisao/la:Ajde Diamanda, pa ne mora te ljubiti bas po licu :mrgreen

:lol :mah
Arian&Vilim

I Want To Be The Girl With The Most Cake...
Avatar
Diamanda
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 78
Pridružen/a: 04 kol 2002, 23:04
Lokacija: ..u oblacima zivim ja....

Re: Anti-age/lifting krema za lice

PostPostao/la Esperanza999 » 19 vel 2011, 19:07

piko je napisao/la:Ja imam problem za dehidriranom kožom i već se dugo razmišljam da pređem na serume, ali nisam još dovoljno pametna. :/


možeš i sada koristiti serum, serum ionako nikada ne ide sam, nego ispod kreme.
preporuka za dobar hidratantni serum, ako ti je lice dehidrirano je vichy mineralni balzam ili serum, zavisi imaš li suhu ili mješovitu kožu.
i onda povrh tog seruma staviš svoju kremu koja ti paše.
Avatar
Esperanza999
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2300
Pridružen/a: 17 lis 2003, 22:01

Sljedeća

Natrag na Fit i zdrava

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.

cron