Switch to full style
“U zdravom tijelu - zdrav duh!” - kako biti, postati ili ostati fit; mjesto za pitanja i razmišljanja o zdravlju, njezi i raznoraznim sportskim aktivnostima.
Odgovori

Re: Phillips Lumea IPL

24 vel 2021, 16:43

sve ti je manje više ista tehnologija samo je razlika je li žični ili bežični i koliko nastavaka ima.
Trimer :dunno
Koliko mi se čini ovo je žični, noviji model ali unaprijeđeni 19 model. Obzirom da je BRI pretpostaavljam, ali samo pretpostavljam da je broj bljesaka istovjetan svim BRI modelima što je super.

Meni osobno se čini ovo dovoljno nastavaka. Znači imaš veći za noge i manji za prepone, lice i pazuhe. Žica je ok, moram priznati da je malo jednostavnije bez žice ali ionako akumulator ne traje predugo tak da stvarno ne smeta žica. Cijena je stvarno ok.

Re: Phillips Lumea IPL

24 vel 2021, 16:57

Adorabla je napisao/la:sve ti je manje više ista tehnologija samo je razlika je li žični ili bežični i koliko nastavaka ima.
Trimer :dunno
Koliko mi se čini ovo je žični, noviji model ali unaprijeđeni 19 model. Obzirom da je BRI pretpostaavljam, ali samo pretpostavljam da je broj bljesaka istovjetan svim BRI modelima što je super.

Meni osobno se čini ovo dovoljno nastavaka. Znači imaš veći za noge i manji za prepone, lice i pazuhe. Žica je ok, moram priznati da je malo jednostavnije bez žice ali ionako akumulator ne traje predugo tak da stvarno ne smeta žica. Cijena je stvarno ok.



Hvala :)
Znas li kako je ovo za sitne, tanke, dlacice?
Imam jako malo dlacica, uvik se samo depiliram voskom pa se valjda s godinama i ono malo sto sam imala stanjilo jos vise, ali sad kako nista ne radi skidam kremom, a to ne volim, pa mi se ovo svidilo kao neka kucna verzija.

Re: Phillips Lumea IPL

25 vel 2021, 11:09

ne znam kaj bih ti rekla. Da stvar radi, radi. Znači ako su ti dlačice tanke, vo će ti skroz ih prorijediti tako da će ti biti dovoljno recimo jednom u tri mjeseca ponovno proći.
Međutim da bi stvar funkcionirala dlačice ne bi trebale biti sijede i cijela stvar bolje funkcionira ako su dlačice tamnije od boje kože.
Ja sam još uvijek kažem apsolutno zadovoljna svojom. Prvo sam rijetke dlačice na nogama riješila, meni su bile tako tanke da je par puta bilo dovoljno da po godinu dana ne trbam niš po nogama raditi. Bikini zona mi je bila koma na komama, i to sam riješila pa nemam više niti upala, niti crvenila i mogu bez visinskih, dugotrajnih priprema :p na bazen. Nakon toga sam krenula pazuhe rješavati. Već nakon prvog korištenja su rasle užasno sporo ali recimo nisam riješila onako da je koža tamnija. Kao da se naziru dlake ispod kože koje nikada neće izrasti. Bradu i brkove sam rješavala i to mi je ok samo na bradi sve više imam sijedih ali mi se čini da se i one rjeđe pojavljuju.
E sad koliko je do hormona :nata a koliko do IPL-a to ti isto nemrem sa sigurnošću reći :nata

Re: Phillips Lumea IPL

25 vel 2021, 11:14

Adorabla, a kako je s curama? Mislim one su mlade i sigurno im hormoni rade i dlake rastu i nisu sijede. :) Koriste li, jesu li se njima prorijedile i oslabile?

Meni (jako dlakavoj) su se očito zbog godina i promjene hormona dlake stanjile i prorijedile i izdepiliram se začas. Ali kćer je naslijedila moju dlakavost i njoj bi rado to pribavila ako djeluje na mlade.

Re: Phillips Lumea IPL

25 vel 2021, 11:37

ah cure. One su lijene i to je glavna zamjerka. Mislim starija si je tako sredila noge da izgleda kao da ima dlake na štrafe. Ono malo golo pa štrafa dlaka, pa golo pa štrafa dlaka :ajme naravno da bi si sve riješila već da hoće prihvatiti koji savjet i da ima volje biti redovna, a ona je tražila da joj kupimo.
Dlake na rukama si je riješila recimo, ali to je manja jačina nego na nogama.
Mladja inače nikada se ne brije nego ide na egipatsku. Kod depilacije je malo ajmo reć istovremeno i super i zeznutije jer nakon depilacije trebaš pričekati par dana da se koža smiri i onda bi trebala ponoviti svakih par tjedana IPL sistematično i onda si stvarno dugotrajno miran odnosno ako ti se i pojavi koja polovna dlaka to riješi voskom i voziš dalje.
Ali mladja ima i veću razliku puti, Snjeguljica :nata pa to kod nje ide i nešto uspješnije. Starija je i tamnije kože a i ne voli depilaciju nego britvu.
Ja bih ti rekla kupi ako možeš. Jer sigurno će biti manje problema ako s njim prijeđe, čak i neredovito nego ako se neredovito brije. Mislim ok, naravno da će se i dalje brijati ali hoću reći smanjit ćže se upalni procesi i smanjit će se potreba brijanja.

Re: Phillips Lumea IPL

25 vel 2021, 11:45

I moja kuma ju ima. Jako je dlakava bila, ali ima idealnu kombinaciju -svijetla put, tamne dlake. Osim što se spasila konstantnog depiliranja, riješila je urastanje dlaka što joj je bio ogroman problem

Re: Phillips Lumea IPL

25 vel 2021, 11:52

Ona se ne brije, depilira se, noge i pazuhe. Ali dlake joj zbilja začas narastu. :shock

Re: Phillips Lumea IPL

14 tra 2021, 11:35

Da li neko ima iskustva sa Braun IPL epilatorom, tačnije ovim: https://uk.braun.com/en-gb/female-hair-removal/silk-expert-pro-ipl/silk-expert-pro-5-pl5014 ?
Pojavio se u prodaji, nema baš sve džidžabole kao Philips, ali cijenom je dosta povoljniji, ima 400,000 impulsa - znači duže traje, ima odlične recenzije. Pa se dvoumim u šta da uložim, jer to nisu baš male pare.

Re: Phillips Lumea IPL

15 tra 2021, 10:41

provjeri čija je žarulja to je recimo meni bio veliki plus da kupim Philipsov a ne recimo laser ili nekog drugog proizvođača.
Odgovori