Sada je: 14 svi 2024, 23:26.

Generacija 2013. - 3. dio

Pratite generaciju svojih mališana, družite se, razmjenjujte iskustva, mišljenja i dijelite sve ono lijepo i manje lijepo što donosi život s djecom!

Moderatori/ce: latica, snowwhite

Re: Generacija 2013. - 3. dio

PostPostao/la biljkas » 20 lip 2015, 22:41

Joj radovi na kući!! Kod nas su gotovi i sad kreće premještanje,namještanje,uređenje za koje jednostavno nemam vremena. Danas smo tražili kuhinju i totalno se razočarali. Ima famoznih kuhinja s ludim cijenama i samo sam se zbedirala. Imamo zeznut prostor s jednim kosim zidom i ništa nam ne odgovara. Je li netko kupovao kuhinju po mjeri u primi? Jel to puno skuplje ili kak to već ide? Mene Anci iznenadila s prvom potpunom rečenicom od 4 riječi. Stvarno svaki dan sve više i više priča ali je i sve više neposlušna,baš isprobava granice
Avatar
biljkas
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 480
Pridružen/a: 23 srp 2013, 20:59
Lokacija: Vb

Re: Generacija 2013. - 3. dio

PostPostao/la ŠokNaŠok » 21 lip 2015, 00:02

hvala za cestitke!
:kiss

lijepo nam je, uzivamo!!
zivili praznici i godisnji odmori!! :mrgreen
19.06.2013. carica
20.08.2015. mudrica
Avatar
ŠokNaŠok
pričam na glas
 
Postovi: 1297
Pridružen/a: 30 lis 2012, 10:51
Lokacija: ZG

Re: Generacija 2013. - 3. dio

PostPostao/la mamamana » 21 lip 2015, 08:09

Biljkas, 4 riječi :shock bravo za malenu pričalicu :joy !!! A što se tiče "izazivanja" i testiranja granica, ipak ste na pragu one famozne "Terrible two" faze ;) , svašta oni pokušavaju i isprobavaju, a u tome se ogleda i njihova inteligencija, a na nama je da postavimo granice, jer to i je ono što oni od nas u biti traže :dada . Meni kad "pukne film" samo kažem "Ivan, brojim do tri". Već na dva je miran ko bubica :nata ...
Sokica :zivili
mamamana
Žena FANATIKA Abbe i majka princa Georga
 
Postovi: 399
Pridružen/a: 15 stu 2014, 13:43
Lokacija: Zagreb

Re: Generacija 2013. - 3. dio

PostPostao/la mamamana » 22 lip 2015, 14:24

Gaga, :rodj :rodj sretan rođendan tvom malom slavljeniku, neka ga sreća, zdravlje i ljubav prate kroz cijeli njegov život! Želim vam da se lijepo provedete i profeštate kako spada :rodj !
Ostalim majčicama šaljem veliku :kiss !
mamamana
Žena FANATIKA Abbe i majka princa Georga
 
Postovi: 399
Pridružen/a: 15 stu 2014, 13:43
Lokacija: Zagreb

Re: Generacija 2013. - 3. dio

PostPostao/la pčelica_maja_23 » 22 lip 2015, 14:49

Mamamana nisam jos napisala dfoktorat. To je obrana teme doktorata. Podraszumijeva dosta toga ali ne i napisan doktirat. No to je. Sada samo jos jedan korak. Ovo je umojem podrucju istrazivanja jako velik korak jer podraszumijeva da znas kako ces sve izvesti tj. Da si dio posla ili sve vec obavio te da su vise instance ukljucujuci i sveuciliste sve to odobrile!!
Do kraja ghodine cu ga inapisati a obrana ce biti tko zna, ovisi o mnogo toga. Ovo sto latca govorri.
No za moj problem, koji se pojavio u toku izrade ovo je velka stvar.

Bas sam sretna i ponosna. Niusam mislila da cu doci do ovoga, bilo je upitno sve!
08.09.2011. jesenska šefica mekog srca
14.04.2013. blaženi nestaško među ženama
05.12.2015 adventska princeza
Avatar
pčelica_maja_23
Kvočka zvana pčela
 
Postovi: 8579
Pridružen/a: 12 sij 2011, 10:43
Lokacija: dječji vrtić

Re: Generacija 2013. - 3. dio

PostPostao/la Mariachi » 22 lip 2015, 14:51

Oooo, sretan ročkas Gaginom princu!! :rodj :buket :rodj :buket :joy

Biljkas, i mi smo tu negdje... zadnje što je "provalio" je bilo: "Kut kut! Toli! Ko je? Ja tam!" :lol
i rekao je da se zove "Inan Pavao"
sve živo ponavlja i to jako dobro! totalno razgovjetno kaže "kuhinja" što mi spada pod malu težu riječ za njegov uzrast :shock
ponosna sam, jer smo mi ipak najmlađi ovdje u grupi... :luv
sad je otišao s tatom i 3 seke u prirodu na igranje, dok ja tu ribam kuhinju i pripremam mjesto za novi štednjak, stari nam je dao nogu :p

Pčelice, Einsteinice, sad ćeš ti to, ko iz rukava, već te vidim kao dr.sci! :kiss
P - 2003, ME - 2006, K - 2007, B - 2011, IP - 2013, J - 2017
O:) P - 2010

slika
Avatar
Mariachi
ay, ay, ay, ay, canta y no llores
 
Postovi: 6583
Pridružen/a: 11 sij 2011, 14:02

Re: Generacija 2013. - 3. dio

PostPostao/la pčelica_maja_23 » 22 lip 2015, 16:41

joj kak je sladak marijači!!

meni je super kaj je pavlo počeo govoriti okej
npr.
to budeš sad pospremio, malo se poigraj pa spremi! okej?
on: okej mama!!

ili često viče: evo idem mama!! stižeeeem!!!

ahahaha
08.09.2011. jesenska šefica mekog srca
14.04.2013. blaženi nestaško među ženama
05.12.2015 adventska princeza
Avatar
pčelica_maja_23
Kvočka zvana pčela
 
Postovi: 8579
Pridružen/a: 12 sij 2011, 10:43
Lokacija: dječji vrtić

Re: Generacija 2013. - 3. dio

PostPostao/la Mariachi » 22 lip 2015, 18:25

Mamin mali đentlmen, sad će on to :luv

moj paradajz zove "jabuki" i uglavnom pjeva ono što hoće reći, presmiješan je!

Ali još uvijek nekad imamo "afektivne" krize, plače i ne zna reći šta bi, pogotovo kad je pospan ili se tek probudio.
P - 2003, ME - 2006, K - 2007, B - 2011, IP - 2013, J - 2017
O:) P - 2010

slika
Avatar
Mariachi
ay, ay, ay, ay, canta y no llores
 
Postovi: 6583
Pridružen/a: 11 sij 2011, 14:02

Re: Generacija 2013. - 3. dio

PostPostao/la Diami » 22 lip 2015, 21:24

Bome su vaši pričalice samo takve. Ema uglavnom još uvijek priča svoje verzije riječi. No i to postaje jasnije kako vrijeme prolazi. Jako voli pjevati. :luv

Sutra su cure s tatom, a ja s K na operaciji, radi se ambulantno pa se nadam da ćemo brzo doma. Držite nam fige!

E da, danas se Ema prvi put popiškila na wc. Navečer je uvjek skinem i pustim da bude malo gola. Inače se uredno popiškila po podu, a danas viče pipi i trči na wc i popiškila se kad se smjestila. :luv
Avatar
Diami
ne stignem sanjati
 
Postovi: 5252
Pridružen/a: 30 lip 2008, 09:03
Lokacija: Poing

Re: Generacija 2013. - 3. dio

PostPostao/la gaga0305 » 22 lip 2015, 22:14

Hvala vam na cestitkama. Evo slavljenik tek sad otisao na spavanje. Najeo se torte sa prsticima, pogotovo gdje je bio auto :)
diami saljem ~~~~~ da sve prodje u najboljem redu,i da se brzo oporavi.
Odoh u krpe,laku noc
Moje srce kuca za vas
Dalibor 21.04.2009.
Toni 07.03.2011.
Borna 22.06.2013.
Avatar
gaga0305
od mama ni m
 
Postovi: 2052
Pridružen/a: 27 tra 2011, 16:48

Re: Generacija 2013. - 3. dio

PostPostao/la latica » 22 lip 2015, 22:24

gaga sretan vam rođendaaaan :rodj
mariachi, med mali medeni :luv
diami super za piškenje u WC! držim fige sutra za K

dugi vikend iza nas, ja sutra idem na posao odmorit se :mrgreen sutra sam cijeli dan, do 19.30 navečer, ali nema veze :lol
u petak smo mm i ja išli u svatove, ja sam nakon sto godina malo popila i naplesala se, u subotu sam cijeli dan bila polumamurna i krepana s njima. ali nisam se dala, ujutro tržnica, prijepodne aeromiting, ručak u Mc Donaldsu (barem sam se tu opametila), kratki predah doma i rođendan u igraonici!
u nedjelju nas je seka počastila pa je zaspala popodne :joy ja sam opeglala, spremila, a stariji i ja smo pravili lazanje po njegovoj želji. popodne opet rođendan.
i danas, odlučili smo spremit dječju sobu, razvrstali igračke, pobacali staro i potrgano, odmicali kauče i ormariće da dohvatimo sve od iza i obrišemo prašinu. seka nije spavala, nažalost. kuhali smo svašta. a popodne smo išli kompom preko Drave i u zoološki, sladoled, igralište s ekipom i onda kompom nazad. padam s nogu :lol

ali lijepo nam je bilo, iako nam je tata bio cijele dane na poslu. seka je puna fora - ja zijevam, a ona dođe ke meni: mama jesi ti umojna? ali ne bi legla malo s mamom, to ne. onda smo bili s nekim trudnicama, navečer ona poslije tuširanja gleda svoj trbuh i kaže: mama ja imam bebu u pupi - i jodit će se :lol
kad joj nešto ne ide kaže: katastjofa!

i sad navečer u krevetu, ja već na rubu snaga, ona se vrti i priča, ja govorim da šuti i da se smiri. odjednom, dođe mi licem onako na milimetar od mog lica i šapne konspirativno: mogu jedan čokobon? :hahaha ja kažem da ne može, a ona meni sto puta isto i na kraju kaže: nisam vecejala? a je može juhice? SVE, ssamo da mora spavat!
slika Moja 3M
Avatar
latica
Bigul
 
Postovi: 7413
Pridružen/a: 17 pro 2009, 23:41

Re: Generacija 2013. - 3. dio

PostPostao/la biljkas » 22 lip 2015, 22:29

Gaga pridružujem se čestitkama za rođendan! Inače Ana uvijek u ovo vrijeme ide spavati a zaspi tek oko 11. To nikako ne uspijevamo dovesti u red. Danas me opet iznenadila s novom rečenicom. Bile smo na igralištu i bila je zločesta pa sam joj rekla da idemo doma. Putem doma ona počne ponavljati Mama ekla ne,ne. Doma. Bilo je baš tužno i smiješno
Avatar
biljkas
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 480
Pridružen/a: 23 srp 2013, 20:59
Lokacija: Vb

Re: Generacija 2013. - 3. dio

PostPostao/la biljkas » 22 lip 2015, 22:34

Joj latice ne daš djetetu čokobon ni juhicu u krevet. Cccc. Krepavam od smijeha al ne znam staviti smajlica preko moba
Avatar
biljkas
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 480
Pridružen/a: 23 srp 2013, 20:59
Lokacija: Vb

Re: Generacija 2013. - 3. dio

PostPostao/la walter » 23 lip 2015, 08:13

gaga, sretan rođendan malom frajeru. Pusu mu jednu daj od nas

diami, držim fige za K..javi se čim bude gotovo. i super za pišulinac u wc

Proslavišmo mi rođoš u nedjelju, bilo je jako lijepo...je da sam upadala s nogu od umora, jer trebalo je prvo sve po kuhinji vratit na mjesto, a onda tek priređivati za rođendan. Bili smo na terasi, djeca trčala po dvorištu. Sve smo igračke iznijeli, bicikle, guralice, lopte, baš je bilo super. A mala...ljudi moji, trebali ste to doživjet. Uzbuđenje, cika, prevesela je bila. Na svaku čestitku je odgovarala sa "hvaja" i pristojno zavirivala u poklon vrećice..Dobila je puno lijepe odjeće, a i lijepi ruksak koji će nam biti odličan za jaslice. Jučer ga je cijeli dan nosala po kući. Brat je bio na visini zadatka...prijatelje je upozoravao da je danas samo sekin rođendan i da samo ona puše svijeće na torti, a oni samo mogu pjevati. Uglavnom, bez obzira na umor, uživala sam!
Danas i sutra mi majstori kreče dnevni boravak, pa jedva čekam da to prođe da sve pospremim...vjerojatno ćemo i terasu završiti kroz tjedan dva, tako da će mi biti veselo cijelo ljeto..stalno neko gradilište..

latice, hahahaha! ta tvoja mala je famozna..
Kaže Svilenka jutros, da će još s mamom pavati. velim ja da moram na posao i nek se nasloni na tatu i još spava..a ona će: dobjo...nasloni se, pa će meni "mama donesi novčiće s posja"..
slika


Švrćo 2010.
Avatar
walter
sve ja to mogu
 
Postovi: 683
Pridružen/a: 03 pro 2009, 18:23

Re: Generacija 2013. - 3. dio

PostPostao/la mamamana » 23 lip 2015, 08:57

walter je napisao/la:Kaže Svilenka jutros, da će još s mamom pavati. velim ja da moram na posao i nek se nasloni na tatu i još spava..a ona će: dobjo...nasloni se, pa će meni "mama donesi novčiće s posja"..

:le
Pčelice, ma za moje pojmove, ti si već doktorirala i ne sumnjam da nećeš uspjeti provesti svoj plan u djelo! Ja ti se zbilja divim kao i svim majkama koje dokazuju da je moguće uspješno hendlati posao, karijeru i čopor dječice :luv !
Mariachi i moj je za sebe govorio Inan :lol , joj, preslatki su! Piši što više njegovih "provala", brzo mi to zaboravimo, a baš me od srca nasmiju!
Diami, sretno Karlu danas, držim fige i na rukama i na nogama!! Javi kako je prošlo! A bravo bome i za WC, baš nam dječica postaju samostalna!
Gaga, bravo za fešticu! I mi smo na torti za drugi rođendan imali autić, dan danas ga spominje :lol ...
Latice, joj, danas mi baš nije do smijeha, ali tvoja Bigulica me nasmijala do suza! Baš se radujem tvojim postovima i njenim dogodovštinama, ma ja kažem da je nema trebalo bi je izmisliti! :hahaha
Biljkas, bravo za Ančicu! I moj nekad ide kasnije spavati, ali onda odspava ujutro duže, što je i meni baš ok. Probaj pomakivati tu granicu za uspavljivanje po pola sata svakih par dana, pa možda postignete ono vrijeme koje tebi odgovara.
Moje cure su za vikend otišle sa bakom, dedom i tetom u toplice, imamo stan tamo, pošto je na moru prehladno i baš su uživale. A Ivan je cijeli vikend bez pelene, ne traži piškiti nego ga ja stavim i za sad smo imali samo jednu nezgodu. :yess Brblja kao navijen i ne gasi se od jutra, ali kao da osjeća moju tugu ovih dana, stalno se stisne uz mene, grli me i ponavlja "Mama volim te najviše na svijetu" :luv .
mamamana
Žena FANATIKA Abbe i majka princa Georga
 
Postovi: 399
Pridružen/a: 15 stu 2014, 13:43
Lokacija: Zagreb

Re: Generacija 2013. - 3. dio

PostPostao/la sunceko29 » 23 lip 2015, 10:25

mamamana je napisao/la:
walter je napisao/la:Kaže Svilenka jutros, da će još s mamom pavati. velim ja da moram na posao i nek se nasloni na tatu i još spava..a ona će: dobjo...nasloni se, pa će meni "mama donesi novčiće s posja"..

:le
Pčelice, ma za moje pojmove, ti si već doktorirala i ne sumnjam da nećeš uspjeti provesti svoj plan u djelo! Ja ti se zbilja divim kao i svim majkama koje dokazuju da je moguće uspješno hendlati posao, karijeru i čopor dječice :luv !
Diami, sretno Karlu danas, držim fige i na rukama i na nogama!! Javi kako je prošlo! A bravo bome i za WC, baš nam dječica postaju samostalna!
Gaga, bravo za fešticu!
Latice tvoja Bigulica me nasmijala do suza! Baš se radujem tvojim postovima i njenim dogodovštinama, ma ja kažem da je nema trebalo bi je izmisliti! :hahaha
Biljkas, bravo za Ančicu!

toliko pišete da vas ne mogu pohvatati! potpisujem!!
mamamana :hug :kiss
diana braaavo za odvikavanje!! :joy
šok :zivili uuuživajte!
Mi smo imali baš lijepi produženi vikend iako smo bili u Zg-u (ok, išli smo u nedjelju u Oro Goro na pizzu), puno smo šetali, bili na Jarunu (L oči širom otvorene i 'mama moooojeee', bacao je kamenčiće, išli smo gledati konje i patkice, bio skroz oduševljen) - vozi svoj bicikl guralicu ko veliki, skužio je ful princip i jako je brz tako da smo upogonili kacigu. Bili u subotu na roštilju kod frendova koji su valjda jedini ostali u Zagrebu, a nisu zbrisali na more i baš smo uživali!
L sve ponavlja i presmiješan je, počeo slagati 3, 4 riječi u komadu i baš sam happy :joy Izjavio je "jepo mama doma, ne jaditi" :luv
Danas idem službeno u Terme Tuhelj, još malo pa krećem i baš se veselim!
Samo pozitiva :-)
L. 13.05.2013.
T. 16.02.2016.
slika
slika
Avatar
sunceko29
Peeeetaaak
 
Postovi: 1930
Pridružen/a: 11 ruj 2012, 11:34
Lokacija: Zagreb

Re: Generacija 2013. - 3. dio

PostPostao/la pčelica_maja_23 » 23 lip 2015, 10:32

Gaga želim vam sve naj naj naj za ređendan!!! :rodj :rodj

Hvala mamamana
08.09.2011. jesenska šefica mekog srca
14.04.2013. blaženi nestaško među ženama
05.12.2015 adventska princeza
Avatar
pčelica_maja_23
Kvočka zvana pčela
 
Postovi: 8579
Pridružen/a: 12 sij 2011, 10:43
Lokacija: dječji vrtić

Re: Generacija 2013. - 3. dio

PostPostao/la mamamana » 23 lip 2015, 11:34

Dakle, nije vezano niti malo uz ovu temu, ali toliko sam ljuta, bijesna, a najviše od svega žalosna i povrijeđena da vam to moram reći! Dakle, jučer je majka u dogovoru sa cvjećarkom, koja ima cvjećarnu odmah na ulazu u groblje, dala napraviti veliki prekrasan aranžman tati za godišnjicu, od betona, sa anđelima velik preko pola groba. I žena ga je sinoć pokazala mami i odnijele ga na grob. Danas me mama u suzama zove u 10 ujutro da aranžmana NEMA i da ga je netko UKRAO!!! Koliko jadan čovjek mora biti da tako nešto napravi??? Zvala sam upravu gradskih groblja, policiju i sada rade zapisnik. Ovo nije prvi put da je nešto ukradeno sa tatinog groba, mi mu kupujemo samo najljepše i najskuplje aranžmane i lampione, pa su mamac lopovima, ali baš na današnji dan... Ma mogla bih vrištati!!! :gaah
mamamana
Žena FANATIKA Abbe i majka princa Georga
 
Postovi: 399
Pridružen/a: 15 stu 2014, 13:43
Lokacija: Zagreb

Re: Generacija 2013. - 3. dio

PostPostao/la latica » 23 lip 2015, 11:47

mamamana :hug :hug znam da ti je teško, pogotovo danas i da si ljuta ko pas i povrijeđena, ali to se nažalost sve češće događa. čitala sam da su na našim grobljima i grobove otvarali i krali, strašno i za pomislit...
ali razmišljaj s druge strane - njemu to nije važno, važno je da ga se sjetite, da ste u mislima zajedno, a to vam nitko ne može ukrast :hug :luv
slika Moja 3M
Avatar
latica
Bigul
 
Postovi: 7413
Pridružen/a: 17 pro 2009, 23:41

Re: Generacija 2013. - 3. dio

PostPostao/la gaga0305 » 23 lip 2015, 14:52

latica je napisao/la:mamamana :hug :hug znam da ti je teško, pogotovo danas i da si ljuta ko pas i povrijeđena, ali to se nažalost sve češće događa. čitala sam da su na našim grobljima i grobove otvarali i krali, strašno i za pomislit...
ali razmišljaj s druge strane - njemu to nije važno, važno je da ga se sjetite, da ste u mislima zajedno, a to vam nitko ne može ukrast :hug :luv


Slazem se u potpunosti sa laticom, bas je divno napisala

Hvala vam drage, danas malo odmaram, od sutra krecu radovi. Svi su jucer puhali svjecice, bilo je mojih troje plus od kumova dvoje. Samo su gledali ko ce prije ugasiti. I svi su htjeli jesti auto
sunceko bravo za malog brbljavca :luv moj jos uvijek nezna voziti tricikli, gura ga kao guralicu. Zato vozi auto sa prikolicom(guralicu) kao schumacher :)
latice danas nemoj biti jako zlocesta, daj joj barem juhice ako ne cokobon ;) snalazljivi su oni. Meni je danas srednji rekao da on nece kuci rucati, da je i baka kuhala rucak, pa ce kod nje rucati :)
Idem dok se kavica b je ohladila,pocinje puhati i oblaciti se. Valjda nece pasti prije mraka :moli
Moje srce kuca za vas
Dalibor 21.04.2009.
Toni 07.03.2011.
Borna 22.06.2013.
Avatar
gaga0305
od mama ni m
 
Postovi: 2052
Pridružen/a: 27 tra 2011, 16:48

Re: Generacija 2013. - 3. dio

PostPostao/la pčelica_maja_23 » 23 lip 2015, 17:55

Joj mamamna bas mi je zao! Dobro latica kaze!
08.09.2011. jesenska šefica mekog srca
14.04.2013. blaženi nestaško među ženama
05.12.2015 adventska princeza
Avatar
pčelica_maja_23
Kvočka zvana pčela
 
Postovi: 8579
Pridružen/a: 12 sij 2011, 10:43
Lokacija: dječji vrtić

Re: Generacija 2013. - 3. dio

PostPostao/la Mariachi » 23 lip 2015, 18:02

joj, mamamana, stvarno ružno! :(
koliko god njemu to nije bitno, opet ostavlja gorak okus u ustima, žalosno stvarno! ne ponovilo se! :hug
P - 2003, ME - 2006, K - 2007, B - 2011, IP - 2013, J - 2017
O:) P - 2010

slika
Avatar
Mariachi
ay, ay, ay, ay, canta y no llores
 
Postovi: 6583
Pridružen/a: 11 sij 2011, 14:02

Re: Generacija 2013. - 3. dio

PostPostao/la latica » 24 lip 2015, 09:06

jutro mamice :luv

kod nas jutros hladno i kišovito, bigulica se probudila i popila kakao, mahala nam na odlasku. pretvorit će se u kakao :roll
sad kad nema stranicu na krevetiću, po noći ako se probudi sama dođe k nama u krevet :lol

walter, super ti je Svilenka :luv
biljkas, samo nek si ona ponavlja što se smije, a što ne, to je samopomažući govor, kasnije si to ponavljaju u sebi, a onda im to postane normativ :lol preslatka je :luv
sunči, a i tvom brbljavu cuvelika pusa. kak je bilo u Tuhelju?
slika Moja 3M
Avatar
latica
Bigul
 
Postovi: 7413
Pridružen/a: 17 pro 2009, 23:41

Re: Generacija 2013. - 3. dio

PostPostao/la Diami » 24 lip 2015, 10:42

Samo da kratko javim da je sve prošlo ok i da je osim početne jake boli direkt kad se probudio sve ostalo bilo super i da sad već sa sekama okolo operira. Hvala na držanju figa!

Sad su mi svi troje doma i sutra nam dolazi šogor na 3 dana tako da sam uglavnom offline.
Avatar
Diami
ne stignem sanjati
 
Postovi: 5252
Pridružen/a: 30 lip 2008, 09:03
Lokacija: Poing

Re: Generacija 2013. - 3. dio

PostPostao/la sunceko29 » 24 lip 2015, 11:08

ajme mamamana pregrozno, pa kakvi su to ljudi?!?! Vjerujem da si pretužna i šokirana no baš kako ti je latica rekla vidi on to sve gore i čuva vas.... :hug
latice bilo je presuper! Casual radni dan u super društvu, baš sam uživala! To je fakat super dio mog posla ;)
diami hb da je sve prošlo ok! Uživajte svi doma u obiteljskim druženjima! :kiss
gaga neka radovi budu što prije gotovi! Samo mantraj da će super izgledati kada bude gotovo! Joj mi ćemo uskoro imati vanjske radove - trebamo napokon staviti fasadu, doraditi veliki dio terase i još brdo toga - mislim da ćemo to na jesen, sada proučavam kredit :ajme MM se bavi prikupljanjem ponuda.
U Zg-u je koma vrijeme - ko da je jesen, a ne ljeto. Zima ful, kiša, bljak! Kažu da od popodne razvedravanje...
L je budan od 6 :shock tako da smo se mi izigrali ujutro dok nisam išla na posao. Danas popodne nam dolazi mali bratić na igranje. Sutra se planiram zaletiti nabrzinu i napokon kupiti badić za more i još neke stvari kaj odgađam već dugo plus što moram uzeti L ljetne piđame.
Samo pozitiva :-)
L. 13.05.2013.
T. 16.02.2016.
slika
slika
Avatar
sunceko29
Peeeetaaak
 
Postovi: 1930
Pridružen/a: 11 ruj 2012, 11:34
Lokacija: Zagreb

Re: Generacija 2013. - 3. dio

PostPostao/la gaga0305 » 24 lip 2015, 12:00

I nas ceka fasada. U biti postavljanje stiropora, omalterisana je i obojana. Bas kao sto kazes, za to treba kredit koliko kosta. Zato mi cekamo da nam stednja istekne pa cemo s njom to rijesiti. Nebih dizala kredit, tek smo se ovog rijesili.

Jucer sam uspjela svog malisana provozati u kolicima. Trebala sam u veci shoping, a posto smo bili sami,probali u kolica. I htjeo je, samo nisam smjela stati :) sad se igra auticima i place za tatom, hoce "penje goe avan"(penjati gore na tavan). Mm poceo sa radovima, a vani lije kisa :ajme
Moje srce kuca za vas
Dalibor 21.04.2009.
Toni 07.03.2011.
Borna 22.06.2013.
Avatar
gaga0305
od mama ni m
 
Postovi: 2052
Pridružen/a: 27 tra 2011, 16:48

Re: Generacija 2013. - 3. dio

PostPostao/la sunceko29 » 24 lip 2015, 12:09

mi ćemo taman otplatiti jedan kredit pa uzimamo drugi :ajme No nekak se tješim da je od većih stvari u životu to to.
super za kolica ;) spas je kada hoće sjesti u kolica pogotovo u shoppingu.
Nadam se da će se fakat popodne razvedriti jer ovo vani je fakat koooomaaa....
Samo pozitiva :-)
L. 13.05.2013.
T. 16.02.2016.
slika
slika
Avatar
sunceko29
Peeeetaaak
 
Postovi: 1930
Pridružen/a: 11 ruj 2012, 11:34
Lokacija: Zagreb

Re: Generacija 2013. - 3. dio

PostPostao/la mamamana » 24 lip 2015, 22:03

Cure hvala vam na lijepim riječima utjehe, smirila sam se, prošlo je, ali baš kako Mariachi kaže, gorak okus ostavlja...
Mariachi sretan imendan imenjaku ;) !
Diami, jooj, baš sam te se sjetila! Hvala Bogu da je sve dobro prošlo!! Karlo je hrabri momak i pol :luv !
Gaga, super da se tvoj muž kuži u te radove u i oko kuće, ja nisam te sreće :lol . Blago ti se za vožnju u kolicima! Ovo moje čudo bi mi baš olakšalo život kada bi htio bar jednom odsjediti koji đir u kolicima... Ali nee.... di bi on...
Sunceko, kaj si ono rekla, kad idete na more i kuda? Joj, bome je baš zahladilo u Zagrebu, bome sam i kožnu jaknu sad navečer obukla :ajme , grozno...
Latice, znači Martica više ne radi probleme kada se odvajate, u smislu da plače, doziva, prošlo ju je? Bravo i za popodnevni spavanac!!! Daj Bog da više puta vas počasti tako! :lebdi
Baš su nam se raspričala dječica :joy . Ivan ima pelenu samo dok spava, a i ta je sve češće suha, nemrem vjerovat da bi naša priča sa pelenama bila tako brzo i bezbolno gotova... Ja se danas otišla na kat obući, dođem dolje, svi u kući a mog Ivana nema! Tražim, vičem, kad odem ja do dućana (našeg, u našem dvorištu), a moj sinek na blagajni kupuje sok :nesvist. Kaže on meni nonšalantno "Nema problema mama, samo sam išao kupiti sok, pa ke se ljutiš"... :hahaha
mamamana
Žena FANATIKA Abbe i majka princa Georga
 
Postovi: 399
Pridružen/a: 15 stu 2014, 13:43
Lokacija: Zagreb

Re: Generacija 2013. - 3. dio

PostPostao/la gaga0305 » 25 lip 2015, 20:15

To nam je veliki plus sto se kuzi. Koliko smo novca tu ustedili. On je s tatom cijelo nase potkrovlje omalterisao, postavljao plocice i sve ostalo. Majstori su samo izidali i struju uveli. To je i plus a i nedostatak-duze traje i neprovodimo puno vremena skupa. Ali nauzivat cemo ga se. Jos nam i strikan dosao s mora, pa B cijeli dan vice kiko,kiko :luv
Odoh u horizontalu, krupni radovi gotovi sutra nastavak, pa pauza do pon dok nedodje ostali materijal.
Uzivajte drage moje
Moje srce kuca za vas
Dalibor 21.04.2009.
Toni 07.03.2011.
Borna 22.06.2013.
Avatar
gaga0305
od mama ni m
 
Postovi: 2052
Pridružen/a: 27 tra 2011, 16:48

Re: Generacija 2013. - 3. dio

PostPostao/la sunceko29 » 26 lip 2015, 09:07

jutro curke!
mamamana ja ti imam kuću u Primoštenu tako da sam cijeli život dole - kao mala po 3, 4 mjeseca, u srednjoj školi od prvog dana završetka škola do valjda dan prije početka škole da kupim bilježnice i knjige :lol , na faksu najduuuulja ljeta jer sam bila štreberko i imala uvjet valjda 15.6. već, a otkada radim nažalost samo 2, 3 tjedna u komadu plus vikende. Kad nismo imali L išli smo svaki petak poslije posla i vraćali se ponedjeljak rano ujutro pa direktno na posao no sad s njim bi to bilo prenaporno malo. Uglavnom, moje proljetnice znaju da je to mjesto moja oaza mira i da sam najsretnija tamo. Najsmiješnije od svega nitko mi nije od tamo niti imam krvne veze s Dalmacijom no brijem da sam u prošlom životu bila Dalmatinka :lol More me smiruje, obožavam klape, morsku spizu i uvjerena sam da pod starije dane selim južnije ;)
Uglavnom, još 2 tjedna radim do go-a :liza Danas na poslu brijem da će biti ležaona, brijem da nema nikoga nigdje i da su svi zbrisali negdje...
Jučer smo L, mm i ja rano ujutro otišli u shopping i kupili sve što trebamo za more, išli posjetiti moju sestričnu koja je doktorica i bila je dežurna, popodne se zaletili u šetnju i u park u Maksimiru... baš lijepi obiteljski dan :srca
Sutra mm i ja idemo na svadbu i iskreno mi se baš ne ide jer znam što me čeka idući dan - L neće baš imati razumijevanja kad su mama i tata bančili :lol
Samo pozitiva :-)
L. 13.05.2013.
T. 16.02.2016.
slika
slika
Avatar
sunceko29
Peeeetaaak
 
Postovi: 1930
Pridružen/a: 11 ruj 2012, 11:34
Lokacija: Zagreb

PrethodnaSljedeća

Natrag na Od prvih koraka do prvog razreda

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

cron