Sada je: 13 svi 2024, 22:38.

Generacija 2009. - 3. dio

Pratite generaciju svojih mališana, družite se, razmjenjujte iskustva, mišljenja i dijelite sve ono lijepo i manje lijepo što donosi život s djecom!

Moderatori/ce: latica, snowwhite

Re: Generacija 2009. - 3. dio

PostPostao/la Bellatrix » 14 kol 2015, 17:38

Znači morati ću ćekati god. dana da odem u kino za 10 kn :mrgreen
Jedino ak se prevare pa daju još jednom takvu neku kombinaciju.

Ana, to mi je uvijek najgore kad počne ponovno vrtić/škola. Često brzo počnu prehladice i slične ljepote a ja nemam obraza ostati doma nakon 4 tjedna GO.

Mene ćete stvarno rijetko ćuti da se žalim na toplinu ali danas je baš stislo. Sad kad odemo u park iz klime, svesti ću svaku aktivnost na minimum. slika
A najsmješnije je to što ću za par dana kad počnu kiše, željeti da je toplije.
"Boji se manje, nadaj se više, jedi manje, žvači više, tuži se manje, diši više, govori manje, reci više, voli više, i sve će dobre stvari biti tvoje." slika
stara Švedska poslovica
Avatar
Bellatrix
Crveni lav s krilima
 
Postovi: 2846
Pridružen/a: 29 stu 2008, 11:17
Lokacija: Zaprešić

Re: Generacija 2009. - 3. dio

PostPostao/la nevenera » 14 kol 2015, 20:45

Bellatrix je napisao/la:A najsmješnije je to što ću za par dana kad počnu kiše, željeti da je toplije.
e to ti je to :ajme i ja tako :lol

probušio mi se fredov obruč :( ali i dalje se uživa
išla sam gledati flexa krevete na kat za dečke. mislim da bih u ponedjeljak uzela i njih i madrace. čeka se 2-3 mj. taman zaboravim i oni došli. moja mama ih poklanja dečkima. :luv a čini se da će nikši poklonit novu as, kiddy :yess
tin jedva čeka spavat na katu, nisam imala srca mu reć da je visina oko 170 cm :lol

meni došla menga i niš od kupanja
Avatar
nevenera
idejni kreator MUD-a
 
Postovi: 39332
Pridružen/a: 03 kol 2008, 14:18

Re: Generacija 2009. - 3. dio

PostPostao/la latica » 14 kol 2015, 22:25

Jeste nas zaboravili?

Mi se i dalje neumorno kupamo! M sad moze otplivat u duboko i nazad, ali rijetko to napravi jer se stalbo drzi one cijevi, sav je neki postao njonjav :lol lihepo roni maskom i disalicom, neki dan smo.isli u zavratnicu na izlet, tamo su potopljena dva njmacka ratna broda u plitkom pa je ronio i bio sav vazan. Skakat vise nece, s deckima se ne igra, nova ekipa je tu, on se srami i tak... zato se seka nista ne srami i ona neumorno skace s najnize stepenice. U toj dobi je i on bio takav, ali ipak je ona otvorenija, ona deckima ide i objasnjava, govori im: susajte ovo - ja imam iglicu ma mobieju, iako pojma nema nista igrat, a M stoji sa strane i pravi neke face, jako je nekako postao zakocen. Kupa se, pliva sam daleko, ali s cijevi, necu ga ni davit vise da je oszavi, samo se ja zivciram...
Danas smo isli do grada u shopping, to je drugi put od kad smo na moru sa smo se obukli i obuli, kaze seka: kak je Mato jepi, kad se obukao :lol
Neki dan je stao na jeza na suhom, nije strasno srecom, nismo jista ni vadili, to malo ce samo izac.

Neve, super za krevete na kat, mom je to totalna zelja!
Ana, drzim fige da ozdravite brzo brzo!
Bella, kazu da osvjezenhe stize ;)
Sreco, nadam se da cete ipak na viksu, valjda nece bit veliko zahladenje!
slika Moja 3M
Avatar
latica
Bigul
 
Postovi: 7413
Pridružen/a: 17 pro 2009, 23:41

Re: Generacija 2009. - 3. dio

PostPostao/la latica » 14 kol 2015, 22:29

E da, jos da prijavim da smo neki dan gledali dupine skroz uz rivu kako plivaju i rone, a zadnja dva dana su neki ljudi ulovili moskog psa i cistili ga, pa su klinci trcali s glavom i perajama po rivi, ludilo totalno za njih :lol. I mi smo pecali malo s rive, neke sitne dvije ribice ulovili, onda se M udica malo zabola u prst, mislim nista skoro, malo ga ogreblo, ali su srecom nakon toga odustali od pecanja!
Eto, dosadno nam nije, da se ne ureknem ;)
slika Moja 3M
Avatar
latica
Bigul
 
Postovi: 7413
Pridružen/a: 17 pro 2009, 23:41

Re: Generacija 2009. - 3. dio

PostPostao/la Sreca najveca » 14 kol 2015, 22:37

Na viksu idemo ujutro, bar se jos sutra okupat u rijeci. Preksutra smo tak i onak u gostima pa nam je svejedno za vrijeme.
Danas smo bili na bazenu. Dakle, Ivona bez pomoci ili eventualno uz jedno kratko primanje za mene prepliva olimpijski po sirini. Bas me iznenadila.

Latice, samo vi uzivajte. Do kad ostajete?
Sto se tice M i plivanja, pusti. Doci ce to na svoje.

Neve, drago mi je za krevete :zivili
Moje imaju svaka svoj, velika im je soba.

Ana, vibrice ozdravilice saljemo!
P 07.02.2007. :luv
I 27.11.2009. :luv
Avatar
Sreca najveca
je sada precool
 
Postovi: 4484
Pridružen/a: 23 vel 2006, 17:34
Lokacija: Zg

Re: Generacija 2009. - 3. dio

PostPostao/la nevenera » 15 kol 2015, 07:36

Sreca najveca je napisao/la:Moje imaju svaka svoj, velika im je soba.

meni će sva trojica bit skupa u sobi. soba je velika 15m2 ali je dugljasta. imamo jedan krevet za jednu osobu, na to će tin kad se nikša prebaci u sobu za godinu- dvije. i kreveti na kat.

latica je napisao/la:kak je Mato jepi, kad se obukao
:lol odlična je
Avatar
nevenera
idejni kreator MUD-a
 
Postovi: 39332
Pridružen/a: 03 kol 2008, 14:18

Re: Generacija 2009. - 3. dio

PostPostao/la tanjabb » 15 kol 2015, 09:53

:mase sa Hvara

Kod nas spaaarno zadnja dva dana, ne vidimo do susjednjeg otoka. Leon uziva, pliva ko riba. Otpliva s vecim deckima bas daleko od obale onda ja brinem pa ga zovem da se vrati. Ne zbog toga jer mislim da ne moze nego zbog njegovog zaj* karaktera jer ako mu nesto ne bude po volji (npr. netko ga je potunkao pod vodu) onda NECE htjeti plivati natrag nego ce urlati tamo daleko i mi cemo morati ici po njega.
Od silnog plivanja i skakanja je nesto i trbuscica izgubio :mrgreen , sto je super i pozeljno.
Isao je nekoliko puta i s MM na nocno kupanje, s baterijama. Zadnji put su nasli malog ugora.

Ribe se najedu klinci na moru za cijelu godinu (MM lovi s puskom na dah) pa onda nakon dva tjedna kolutaju s ocima kad je vide ponovo na stolu. Ali jucer je MM ulovio strelku koja ima meso blize plavoj ribi i Leon se raspametio, jeo ju i za rucak i za veceru :gladan .

Moji imaju svak svoju sobu. S obzirom na razlik u godinama i karakterima sretna sam da je tako :znoj . Ali ja i moj buraz smo neko vrijeme dok smo bilu mali imali krevet na kat i to nam je bilo super.
skoča umni 10.12.2003
kung-fu panda 16.10.2009
Avatar
tanjabb
next princess
 
Postovi: 26100
Pridružen/a: 11 sij 2003, 11:28
Lokacija: emigrirala iz dezele

Re: Generacija 2009. - 3. dio

PostPostao/la Ana2010 » 15 kol 2015, 09:58

Hvala, cure. Izgleda da ce ostat na prehladici :zen.
Sutra slavimo Jeleni rodjendan - jos da to odradimo pa slijede pripreme pred porod. Jos malo pa mogu ic i rodit ;).
Ovaj tjedan smo bili samo dvaput na pocetku tjedna, sad pauziramo zbog tog uha koje je Jelenu boljelo, a ionako imamo posla oko rodjendana...
Sad cemo ici na misu. U zadnje vrijeme rijetko idemo :/.
Jelena i David su sad skupa u sobi, ali planiramo njoj uredit novu sobu, a da decki budu skupa.
Vidimo da uglavnom uzivate u ljetu, super :).
J. 2009.
D. 2012.
J. 2015.
Avatar
Ana2010
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2608
Pridružen/a: 30 sij 2010, 12:57

Re: Generacija 2009. - 3. dio

PostPostao/la tanjabb » 15 kol 2015, 10:03

Ana, za uhobolju uvijek treba jako jako cistiti nos, spricati Operilom. Moj stariji je bio sklon upalama uha pa smo doktorirali na tu temu. Tri puta je zavrsilo na atb, kasnije smo ga izbjegli.

E, glede obucenog Matu :lol ... Leon je najsretniji na moru jer hoda samo u kratkim hlacama, dakle bez gacica ispod :mrgreen .
skoča umni 10.12.2003
kung-fu panda 16.10.2009
Avatar
tanjabb
next princess
 
Postovi: 26100
Pridružen/a: 11 sij 2003, 11:28
Lokacija: emigrirala iz dezele

Re: Generacija 2009. - 3. dio

PostPostao/la Sreca najveca » 16 kol 2015, 08:16

Jeleni sretan rodjendan :rodj :rodj zelimo vam super proslavu i slavljenici saljemo veliku :kiss

Tanja, bome uzivate u svim morskim radostima. Neka, neka. I ja bih jela ribu svaki dan, ne bih kolutala ocima :lol

Soba od cura je cista kocka pa se da stavit dva kreveta. Zasad je jedan stol, mislim da ce tako ostati jos neko vrijeme, bar Ivonin prvi razred. jer ce P taman krenuti ujutro/popodne kad I krene u boravak. Znaci mimoilazit ce se, tj. nece se preklapat s vremenima pisanja zadace. No, otompotom...

Mi se jucer bas lijepo osvjezili u rijeci i najeli cevapa :p danas idemo u goste.
P 07.02.2007. :luv
I 27.11.2009. :luv
Avatar
Sreca najveca
je sada precool
 
Postovi: 4484
Pridružen/a: 23 vel 2006, 17:34
Lokacija: Zg

Re: Generacija 2009. - 3. dio

PostPostao/la nevenera » 16 kol 2015, 08:20

sretan rođendan :rodj :rodj :rodj

Sreca najveca je napisao/la:Soba od cura je cista kocka pa se da stavit dva kreveta.

i kod mene su dva kreveta. jedan za damjana i bit će jedan na krevet. ali moraju bit uz zid je širina 3 metra. na jedan zid će kreveti, na drugi ormari, po mjeri rađeni jer bi napravili 3 ormara, ugradbena, moraju bit 50 cm dubine, želim da svaki ima svoj.

danas se trebalo ić do sveki. ja nisam bila ne pamtim. dobila sam mengu i stvarno mi se ne ide. boli me strašno.
Avatar
nevenera
idejni kreator MUD-a
 
Postovi: 39332
Pridružen/a: 03 kol 2008, 14:18

Re: Generacija 2009. - 3. dio

PostPostao/la tanjabb » 16 kol 2015, 11:21

I ja dobila nocas. Taman, jer kod nas na jugu Hvara puse jako jugo, oblacno, temp. pala na 25. Nije za kupanje. Imamo smokvu veliku uz kucu s koje samo padaju plodovi pa cemo danas kuhati marmeladu.
skoča umni 10.12.2003
kung-fu panda 16.10.2009
Avatar
tanjabb
next princess
 
Postovi: 26100
Pridružen/a: 11 sij 2003, 11:28
Lokacija: emigrirala iz dezele

Re: Generacija 2009. - 3. dio

PostPostao/la Ana2010 » 17 kol 2015, 12:44

pozdrav!

tanja, hvala na savjetima za uhobolju. hB prošla je. sad svi osim mene šmrcaju, netko više, netko manje, amene pocka danas grlo. ne dao bog većeg zla :zen.

hvala na čestitkama za rođendan! lijepo smo ga jučer proslavili, iako je to bio prvi kišni rođendan. sestra mi je pomogla radit pizzete, to je bio puno pogodak :dada, malo grickalica, torta i to je bilo to. za najbližu rodbinu odrasle samo torta ovaj put.
slavljenica je bila jako zadovoljna fešticom :), i sad ona i D plešu po dnevnom...

i tu je zahladilo. trenutno mi čak paše, al se nadam da će ipak biti još toplo za kupanje...
J. 2009.
D. 2012.
J. 2015.
Avatar
Ana2010
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2608
Pridružen/a: 30 sij 2010, 12:57

Re: Generacija 2009. - 3. dio

PostPostao/la nevenera » 18 kol 2015, 08:15

da, baš je lipo zahladilo. meni paše

sinoć tin nije htio u krevet. plače i plače
pojest će ga pizza. o da, pizza
doći će čovjek ptica koji baca ljepilo
:ajme
rješili smo to svjetlom u sobi
mm je radio noćnu
bila sam turbo ozbiljna, hrana koja je živa je gledao u crtiću Oblačno s ćuftama 2, ali kad je došao i rekao da će ga pojest pizza sam ipak odvalila od smijeha
mislim da jedemo doma pizzu jednom mjesečno
da je rekao da će nas jaja pojest ili piletina još bi i bilo realnije :hahaha
Avatar
nevenera
idejni kreator MUD-a
 
Postovi: 39332
Pridružen/a: 03 kol 2008, 14:18

Re: Generacija 2009. - 3. dio

PostPostao/la gaga0305 » 18 kol 2015, 10:33

moji bi samo pizzu jeli, ali domacu naravno
Dalibor poceo gristi nokte :ajme Ko da sebe gledam, to mi je bila glavna zanimacija. A sad da ga i pohvalim, jucer mi je prepricao cijelu knjigu sa bajkama. Cak je sam sebi i pricu pred spavanje procitao :luv A sad opet red kritika, bili smo jucer sami do dm-a i potom odmarali na trgu. Okrenem sekundu glavu, a on se kupa u fontani :gaah Nikad mu dosad to nije palo napamet, i sad odjednom. Mokar je isao kuci, a ljudi nas cudno gledali. Da stvar bude bolja, i pljusak nas uhvatio. Ali je on zato bio sretan, nemora se kupati jer ga je kisa okupala :plavusa
Mojima je isto fora crtic Oblacno sa cuftama :dada
ana sretan rodjendan sa zakasnjenjem tvojoj princezi
Mi zelimo deckima napravit sobu samo za spavanje, a drugu da im bude kao soba za ucenje i igranje, ali Dalibor ne zeli ni cuti. On nezeli spavat sa Bornom, da ga nebudi :ajme Jos smo u pregovorima :lebdi
Moje srce kuca za vas
Dalibor 21.04.2009.
Toni 07.03.2011.
Borna 22.06.2013.
Avatar
gaga0305
od mama ni m
 
Postovi: 2052
Pridružen/a: 27 tra 2011, 16:48

Re: Generacija 2009. - 3. dio

PostPostao/la nevenera » 19 kol 2015, 19:55

ja baš rijetko radim pizzu. damjan je ne jede uopće. tin je jede. najčešće radim s tikvica il tunjevinom.

ovaj tjedan vježbanja treba odradit 2 treninga od pol sata u jednom danu
tin vježba sa mnom. donosi mi utege, vodu i govori mi da mu je vježbajne teško :lol
a i on i damjan imaju koliko sam skužila pločice na trbuhu i mišiće. damjan je smršavio te opet stane u stare stvari :lol
još tjedan i kreće vrtić. kud već :ajme
Avatar
nevenera
idejni kreator MUD-a
 
Postovi: 39332
Pridružen/a: 03 kol 2008, 14:18

Re: Generacija 2009. - 3. dio

PostPostao/la Ana2010 » 19 kol 2015, 21:38

Pozdrav!
Hvala na cestitkama :). J je danas i u vrticu proslavila rodjendan. Slasticarka je donijela tortu direktno tamo, a mi smo od doma donijeli plasticne tanjurice, vilice, svjecicu i balone.
Inace, zadnjih tjedan dana nisu bili u vrticu - opet mali GO. Na kraju ce ispasti da ce u 8. mj. ici samo 10 dana u vrtic. Prosli tjedan je J boljelo uho pa smo ostali doma nakon lumpanja u nedjelju, a jucer smo bili s J kod kardiologa i na uzv srca. Ima sum na srcu, tocnije ventrikularni septalni defekt (rupicu na pregradi izmedju 2 klijetke). Nema nikakvih simptoma ni ogranicenja, samo idemo na kontrolu jednom godisnje.
Majko mila, koliko oni imaju energije. Zivi su na kvadrat, na granici sa zlocestim :ajme. Uopce nemam snage "borit" se s njima. Iskreno, u ovoj fazi trudnoce to cesto i prepustim muzu...

Gaga, :hug za grizenje noktica. I ja sam ih dugo grizla i sve se pribojavam da djeca ne pocnu.
Neve, super za vjezbanje :).
:mah svima
J. 2009.
D. 2012.
J. 2015.
Avatar
Ana2010
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2608
Pridružen/a: 30 sij 2010, 12:57

Re: Generacija 2009. - 3. dio

PostPostao/la Sreca najveca » 20 kol 2015, 09:46

Ana2010 je napisao/la:a jucer smo bili s J kod kardiologa i na uzv srca. Ima sum na srcu, tocnije ventrikularni septalni defekt (rupicu na pregradi izmedju 2 klijetke). Nema nikakvih simptoma ni ogranicenja, samo idemo na kontrolu jednom godisnje.
:mah svima


I moja starija ima sličnu dijagnozu. Kad su vam to otkrili? Njoj kad je imala tri godine. Od tada idemo isto redovno na kontrole, prije je bilo jednom godišnje, sad češće (6 mj) zbog nekih drugih stvari.

Znači, smijete nositi tortu u vrtić? Kod nas to nije dozvoljeno.

Pizzu doma ne jedemo skoro pa nikad, nekako nemamo tu naviku. Jedemo je samo vani.
P 07.02.2007. :luv
I 27.11.2009. :luv
Avatar
Sreca najveca
je sada precool
 
Postovi: 4484
Pridružen/a: 23 vel 2006, 17:34
Lokacija: Zg

Re: Generacija 2009. - 3. dio

PostPostao/la Ana2010 » 20 kol 2015, 10:09

Srećo, kad je imala godinu dana. Lani je dr prvi put spomenuo da bi se eventualno išlo zatvarati tu rupicu za koju godinu, ovisno o razvoju situacije (kroz žilu uvedu na to mjesto nešto čime je zatvore), ali sada je rekao da izgleda da je ipak nešo manja, da ćemo pratiti, ali da do puberteta ne očekuje neke promjene. u pubertetu zna doći do povećanja...

Da, smije se nositi tortu u vrtić, ali mora biti iz slastičarne (s deklaracijom), a ne domaća. U jaslicama se ne smije.
J. 2009.
D. 2012.
J. 2015.
Avatar
Ana2010
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2608
Pridružen/a: 30 sij 2010, 12:57

Re: Generacija 2009. - 3. dio

PostPostao/la Liv Tyler » 20 kol 2015, 11:11

Pozdrav cure, evo i nas malo.

Zahladilo nam je i nema nas na plaži pa smo vrijeme malo iskoristili za neke pripreme za predstojeće školsko vrtićke obaveze. Ali nismo još gotovi do kraja.
Mi se ne kupamo već skoro tri tjedna jer smo imali neke viroze pa dobih prvu mengu pa onda opet viroze i eto sad zahlađenje. Malo mi žao što se nismo toliko kupali, možda uspijemo iskoristiti koji dan ako bude more toplo ali sumnjam. A kad počne škola i vrtić onda definitivno više ne idemo.
Avatar
Liv Tyler
idoiti popitu
 
Postovi: 14215
Pridružen/a: 08 pro 2009, 15:08

Re: Generacija 2009. - 3. dio

PostPostao/la latica » 20 kol 2015, 14:57

e sad kad se liv javila, mogu i ja ;)

mi smo sinoć došli doma, ja nisam stala od tada, spremam nemilice, nevjerojatno koliko se u mjesec dana kuća zaprlja iako nikog nema :ajme dok sam nas raspakirala, pa dok sam one stvari iz IKEAe sredila i složila, veš, kupaone, kuhinja, podovi. tepisi su ostali zamotani nakon pranja što sam ih dala prije godišnjeg, tako da sad kad sam sve prebrisala, lijepo tepihe razmotali i super! još da mi je dječju sobu još jednom raskrčit, ali polako, ne moram sve isti dan ;)

popodne idemo u kino, sve se navikavamo na kišu, hladnoću i civilizaciju. bili smo tri tjedna ravno na moru i stvarno smo se iskupali ko blesavi. jedan dan smo išli u Kutarevo vidjet utočište za medvjediće, taj dan je bilo loše vrijeme i onda još jedan dan kupanje i jučer doma. počela je opet kiša, a mi tamo stvarno nemamo šta radit po kiši pa smo se spakirali i fiju!
ja sam zadnji dan ulovila ribicu na rivi :joy

ana, čestitam sa zakašnjenjem rođendan i da srce bude uvijek jako i zdravo :luv
tanja, i ja bi ribu svaki dan! mi smo samo par puta nabavili osliće u selu i to je to, kao nema više koča pa ima ribe, a nitko ništa da ulovi kak treba!
gaga, jesam se nasmijala kupanju u fontani!
neve, sljedeći tjedan back to work? ja također :lebdi
srećo puse curama!

idem dalje na arbeit, uzela sam kratku pauzu da ne krepam do kina :lebdi
slika Moja 3M
Avatar
latica
Bigul
 
Postovi: 7413
Pridružen/a: 17 pro 2009, 23:41

Re: Generacija 2009. - 3. dio

PostPostao/la enabacko » 20 kol 2015, 20:14

Ekipa pozdrav i od nas!
Ana čestitke curi sa zakašnjenjem!
Svaki dan vas čitam ali ne stižem se javiti. Prošli ponedjeljak sam počela raditi pa sam bila u gužvi jer odmah nakon posla smo letili na kupanje. U srijedu smo išli na jedan ročkas, u četvrtak smo bili kod prijatelja na fešti, u petak sam spremala kolače i francusku za feštu kod svojih...
U subotu opet fešta kod mojih tako da sam bila rasprodana 100%.
Sutra napokon idem oralnom na vađenje zuba pa ću opet biti doma par dana.
R. je još na godišnjem, što znači da još nije krenuo u vrtić. Od ponedjeljka bi mogao ići ali žao mi ga slati kad je mm doma a i ja ću biti još koji dan sljedeći tjedan tako da još nismo odlučili.
Ovo ljeto smo se iskupali samo tako. On je ronio, plivao, skakao ma baš se izguštirao. Vidim da mu fale prijatelji iz vrtića pa ću razmisliti još što napraviti, možda ga ipak pošaljemo u vrtić ali ne na cijeli dan već na par sati.
Zahladilo nam je ali mi se još planiramo kupati i nadam se da ćemo uspjeti.
Na kupanju smo bili i u utorak i bilo je odlično, more se ništa nije rashladilo.
Liv i Latice drago mi je da ste se i vas dvije javile.
Ena 31.10.2004.
Roko 20.06.2009.
Avatar
enabacko
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1180
Pridružen/a: 02 sij 2007, 14:18
Lokacija: Zadar

Re: Generacija 2009. - 3. dio

PostPostao/la latica » 21 kol 2015, 09:40

jutro :kima

zaboravila sam reći da se mom sinku napokon klima jedan zub - donja jedinica i to tako da će svaki dan ispast. jako smo uzbuđeni :lol seka isto stalno zijeva da i njoj probamo jel se klima ;)

na moru nam je bio jako jako jako lijepo i ja sam baš tužna što smo se vratili. ostali bi još malo, ja sam mogla i produžit godišnji da se vrijeme nije pokvarilo. ali dobro, super je bilo i to će nas dugo držat. lijepo smo se opustili i iskupali do besvijesti. obukli su se i obuli samo par puta za izlete pri kraju godišnjeg, inače divlja djeca totalno! to mi je i najbolje! i to što su se toliko iskupali u onom čistom moru, ove godine nisu ni šmrklji curili onako ko ranije, ali i bio je cijelu zimu zdrav do onih prehlada u proljeće, valjda ni nema toga više toliko u sinusima ko ranijih godina.

M se jako sramio s ekipom, nikako se opustit da se uklopi u igra, ne znam ta mu je došlo da se tako "stisao". zato je seka sve nadoknadila, ona je i njemu ko neki buffer :lol

jučer smo bili u kinu, danas idemo do grada, na tržnicu, u knjižnicu, na druženje i na ručak u Mc Donalds, jer danas ne kuham :liza sutra idemo na rođendan. mm naravno danas već ide na put, nema ga do utorka, a onda u četvrtak opet ide na put. valjda sam zato i depresivna, nakon one opuštenosti i svega, odjednom sve po starom i to onako - punom parom!

idemo u srijedu na ogledni sat Helen Doron, ako mu se svidi, išao bi i on ove godine. nemam više dadilju na plaći pa mogu to iskombinirat!
slika Moja 3M
Avatar
latica
Bigul
 
Postovi: 7413
Pridružen/a: 17 pro 2009, 23:41

Re: Generacija 2009. - 3. dio

PostPostao/la nevenera » 21 kol 2015, 10:02

helen doron mi se čini super, nadam se da će mu se svidjeti

dečki su s mm-om kod svekija. mm mora nešto radit na autu a mm-ovi imaju dvorište pa ih je poveo
damjan nije htio ići, ja ne ide babe i dide, ja ostaje doma. :lol ali je na kraju ipak išao jer ide tin.

latica je napisao/la:ona je i njemu ko neki buffer :lol

:lol

tin je opet jučer navečer imao plačnu krizu jer mm radi noćnu pa nije bio s njima u sobi. žao mi ga je ali teško mu je pomoć. vrata otvorena, prozor otvoren, noćno svjetlo.
s druge strane u dvorištu bi bio do mraka, tu straha nema :lol
Avatar
nevenera
idejni kreator MUD-a
 
Postovi: 39332
Pridružen/a: 03 kol 2008, 14:18

Re: Generacija 2009. - 3. dio

PostPostao/la Sreca najveca » 21 kol 2015, 13:32

Latice, neka ste se vi nauživali ljetovanja. Teško se vratit u ovaj klasični život. ajde, ti bar imaš još koji dan godišnjeg, ja sam iz busa u ured išla :ajme

Super za engleski, puno to znači. Hoće ići njih dvoje skupa ili se ipak dijele skupine prema dobi?
Ja sam luda jer ništa nisam smislila za njezin njemački :gaah

I bravo za zubić, kod nas još sve na broju, nema traga mrdanju. Sva sreća pa se rijetko sjeti pitati i što je onda zadovolji odgovor "ma brzo će to, još samo malo" :nata

Neve, ti počinješ u pon? Tko čuva ekipu?

Ja radim još pol sata, onda idem frizeru i onda svi zajedno u shopping za školu i ino. S jedne se strane veselim :joy a s druge pribojavam iznosa :roll
P 07.02.2007. :luv
I 27.11.2009. :luv
Avatar
Sreca najveca
je sada precool
 
Postovi: 4484
Pridružen/a: 23 vel 2006, 17:34
Lokacija: Zg

Re: Generacija 2009. - 3. dio

PostPostao/la nevenera » 21 kol 2015, 13:34

Sreca najveca je napisao/la:Neve, ti počinješ u pon? Tko čuva ekipu?

u pon i petak sveki jer mm radi. onda idu u vrtić. ostale dane će mm.
Avatar
nevenera
idejni kreator MUD-a
 
Postovi: 39332
Pridružen/a: 03 kol 2008, 14:18

Re: Generacija 2009. - 3. dio

PostPostao/la Liv Tyler » 21 kol 2015, 17:22

Ena bome, rasprodana si punom parom.

Latice nemoj tako tuzno, odmah je i meni tuznije citati te.
Otkazali ste cuvalicu? M ce isto u vrtic ili?

Sreco mi ibavili glavni dio skolskog i vrtickog sopinga, jos nam ostale neke sitnice ali to mozemo kad hocemo pa se uopce necu zuriti.

Danas mojih troje bili kod mojih staraca nakon sto godina sto se kaze. Vodila sam najstariju na sisanje pa sam usput i sebi iskoristila to vrijeme za feniranje i frizuru. Kasnije smo isle djir gradom i pocastile se fast foodom. Bas zensko jutro mame i kceri. :luv

J otisao saditi krumpire s babom i didom u vrt.
Avatar
Liv Tyler
idoiti popitu
 
Postovi: 14215
Pridružen/a: 08 pro 2009, 15:08

Re: Generacija 2009. - 3. dio

PostPostao/la Liv Tyler » 21 kol 2015, 17:23

Uh neve i sve vi kojima pocinje ili je poceo posao. :nesvist
Avatar
Liv Tyler
idoiti popitu
 
Postovi: 14215
Pridružen/a: 08 pro 2009, 15:08

Re: Generacija 2009. - 3. dio

PostPostao/la nevenera » 21 kol 2015, 19:29

obojala sam se. kako sam i htjela u lubičasto. ali je trajalo. blajhanje i blajhanje i bojanje i blajhanje.... vječnost :nesvist 3.5h sam bila. nikad dulje.

mm radi noćnu. očekujem opet ispad :lebdi
Avatar
nevenera
idejni kreator MUD-a
 
Postovi: 39332
Pridružen/a: 03 kol 2008, 14:18

Re: Generacija 2009. - 3. dio

PostPostao/la enabacko » 22 kol 2015, 19:18

Ja sam svoje zube (šesticu i osmicu) jučer izvadila. Prošlo sve ok, nije bolilo, čak ni kad je popustila inekcija nije bilo strašno, malo sam natekla. Rekao R. da će i on vaditi zube jer bi volio imati ručak kao i ja, a to je bio puding.
Jutros sam se probudila sa blagom temperaturom, kako je moja zubarica bila dežurna pustila mi antibiotik jer mi jučer oralni kirurg nije dao pa se nadam da će sve ići svojim tokom
Iako ja nemam mira, jučer sam mirovala ali danas više nisam mogla, kako od jutra nisam imala fibru otišli smo do plaže ali nitko se nije okupao jer je more bilo friško.
Sad sam u miru i tišini jer su moji otišli s rođakom mi i njegovim malim u dir, sve mi je nešto čudno, pusto i mirno.
Mi nismo još krenuli s nikakvim priprema ma školu i vrtić.
Neve boja ti je mrak!
Ena 31.10.2004.
Roko 20.06.2009.
Avatar
enabacko
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1180
Pridružen/a: 02 sij 2007, 14:18
Lokacija: Zadar

PrethodnaSljedeća

Natrag na Od prvih koraka do prvog razreda

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.