Sada je: 28 ožu 2024, 10:07.

Generacija 2009. - 9. dio

Pratite generaciju svojih mališana, družite se, razmjenjujte iskustva, mišljenja i dijelite sve ono lijepo i manje lijepo što donosi život s djecom!

Moderatori/ce: latica, snowwhite

Re: Generacija 2009. - 9. dio

PostPostao/la latica » 18 ožu 2017, 23:31

joj ja bi bilo gdje izašla iz kuće, onak sama bez ijednog djeteta :lebdi
moram stvarno ali ono stvarno kod frizera i sad me već osjećaj treskavice hvata kad se toga sjetim, jer ne vidim da ću skoro organizirat se, a već mi je neugodno izać van iz kuće :ajme
ma izašla bi i samo s jednim djetetom zapravo, samo ovim većim da mogu u miru prošetat i malo uživat :lol

moji su danas trebali spavat kod svekija, ali je svekar prehlađen pa ništa od toga. i tak ih je sveki popodne vodila u zoološki, hvala joj do neba, natrčali su se po vani, super. onda su doma opet odživčanili svi redom, uključujući MM-a, ne kužim šta im je svima cijeli dan. i navečer je mm išao van s ekipom, njima smo obećali kino, dakle crtić i kokice. izabrao im je na kodiju neki crtić, dakle, majko mila, ja ne vjerujem da je to u kategoriji dječjih crtića, prestrašno nešto, o hrenovkama i hrani koji shvate da ih ljudi jedu i onda krenu kao bježat i ubijat ljude. srećom nije sinkronizirano, jer ne da prostače nego ono. i uz to, svakakve scene, ja sam malu kupala, davala večeru, nisam zapravo ni skužila šta je to dok nije bilo kasno :lol :ajme

ja bi sad trebala sjest i pisat svoje. how yes no :lebdi nemam snage za ništa, ali ništa na kraju danu. obećala sam si, samo da te recenzije i izvještaj riješim, još do kraja ovog mjeseca ću mjesečarit, jer to moram inače mi užasno puno truda propada, ali onda neću prstom maknut do povratka na posao :drink

gaga, pa to nije normalno s tim ocjenjivanjem :shock
ana, žao mi je za odgodu, što neve kaže, jednom kad si složiš da ideš, lakše je kad to onda i odradiš :hug
slika Moja 3M
Avatar
latica
Bigul
 
Postovi: 7412
Pridružen/a: 17 pro 2009, 23:41

Re: Generacija 2009. - 9. dio

PostPostao/la nevenera » 18 ožu 2017, 23:55

Joj latice Sausage party nije crtić za djecu :hahaha dobro da je bio na engleski

Meni je tin objasnio kako nastaju djeca
Tata ima neke mušice (rekla sam mu da su spermiji ali nije zapamtio) koje uđu u mamin krug (jajna stanica, ni to nije zapamtio) i onda možda bude bebe
Ako ne bude mama ima nered- to je menga :hahaha
Iskreno, umrla sam na mušice :hahaha
Avatar
nevenera
idejni kreator MUD-a
 
Postovi: 39332
Pridružen/a: 03 kol 2008, 14:18

Re: Generacija 2009. - 9. dio

PostPostao/la latica » 19 ožu 2017, 01:52

odlično mu je objašnjenje :hahaha

eto ti čak znaš i kak se taj grozni crtić zove, mislim nije ni mm znao šta je, on je mislio neka fora. na pol toga kad sam ja napokon sjela kraj njih ja gledam i ne vjerujem i što dalje to ide ja sam sve više u šoku šta mi djeca gledaju. i onda sam počela izbacivat kao neke fore - joj to se oni zezaju, a baš im i nije neka fora, a baš im i nije smiješno bla bla :ajme na kraju smo malo ranije uspjeli ugasit, ali da sam ja sad na pol ugasila kad sam skužila to bi bio kaos. a stvarno ne možeš više nikome vjerovat - nisu ni crtići što su bili... srećom pa je bio na engleskom pa nisu zapravo pokupili puno. osim kad sad sutra jutro bude: fuck ovo, fuck ono :ajme joj, gotova sam idem u krevet...
slika Moja 3M
Avatar
latica
Bigul
 
Postovi: 7412
Pridružen/a: 17 pro 2009, 23:41

Re: Generacija 2009. - 9. dio

PostPostao/la nevenera » 19 ožu 2017, 08:57

Iskočio mi je trailer jednom. :hahaha nisam ga gledala ali je bilo dosta gledati trailer :nesvist

Idemo kod svekija za ručak. Ja sam već skuhala :ajme
Avatar
nevenera
idejni kreator MUD-a
 
Postovi: 39332
Pridružen/a: 03 kol 2008, 14:18

Re: Generacija 2009. - 9. dio

PostPostao/la latica » 21 ožu 2017, 00:09

bila sam danas na roditeljskom. nemam zapravo sad snage pisat o tome, sutra ću kad stignem. učiteljica je stvarno nekad nadobudna ajme :ajme digla cijelu frku jer jedan dječak nije htio glumit u igrokazu i onda su i ostali dečki rekli da oni neće. da kak oni njoj mogu reći da neće?!
stvarno, premorena sam, sutra ću o tome, samo ću se opet naživcirat...
slika Moja 3M
Avatar
latica
Bigul
 
Postovi: 7412
Pridružen/a: 17 pro 2009, 23:41

Re: Generacija 2009. - 9. dio

PostPostao/la nevenera » 21 ožu 2017, 08:34

ma daj?
ozbiljno?
:shock

tin je dobio 5 iz engleskog
moram do škole ali mi se ne da

pozvan je na rođendan opet tin
drago mi ej da ima prijatleje ali ovaj mjesec 6 rođendana (ne samo da su njega zvali već i damjana,prijatleji i tako=) :nesvist
Avatar
nevenera
idejni kreator MUD-a
 
Postovi: 39332
Pridružen/a: 03 kol 2008, 14:18

Re: Generacija 2009. - 9. dio

PostPostao/la latica » 21 ožu 2017, 09:17

da, ozbiljno :roll
naljutila se jer taj dječak nije htio, rasplakao se jadan da on neće, onda je pitala druge i svi dječaci su rekli da oni neće. pa iskreno, zašto bi? pa nije svatko za javne nastupe. još neka kak ti ljubavna priča, kaže mi mama od toga dečkića - njega je bilo sram, došao kući i plakao, meni je bilo toliko žao. i kaže učiteljica da neće ona dopustit da se oni tako prema njoj ponašaju, haloooo - prema njoj, pa nisu oni njoj rekli ne, nego predstavi.
nisam htjela ništa reći tamo pred svima, ja isto nisam za javne nastupe :lol da ne pametujem tamo pred roditeljima, ali to je osnova njihove samozaštite da nekad mogu reći ne, ako misle da nešto nije za njih. nije to bio bezobrazluk. baš me nasekirala.
ono što mi je posebno zanimljivo je da ja o tome pojma nemam, ni da se nešto događalo ni što, dakle moj sin ništa nije rekao.
onda se malo sabrala pa je tako malo i o svojoj djeci pričala i šta su oni sve provaljivali i muljali, i tako. mislim žena je na mjestu i uvijek kaže da se sve dogovori i kaže i objasni, ali iskreno, neke stvari baš shvati jako osobno, a potpuno nepotrebno.
i tak - imat ćemo u 4. mjesecu neke dane njemačke i Austrije pa ćemo prodavat kolače na trgu i eto.

jedva čekam proljetne praznike! sretan vam prvi dan proljeća drage moje!
danas je i dan djece s down sindromom, poslala sam ih s različitim čarapama u školu i vrtić :lol

neve, tak je nama često s rođendanima :lol
daj mi reci malo što je bilo s Nikšom na pregledu? nisam znala da ima tih problema?
slika Moja 3M
Avatar
latica
Bigul
 
Postovi: 7412
Pridružen/a: 17 pro 2009, 23:41

Re: Generacija 2009. - 9. dio

PostPostao/la nevenera » 21 ožu 2017, 10:35

nemam pojma gdje što pišem više :lol

meni je tin totalno za javne nastupe
posudim vam ga :hahaha

nikša ima česte upale uha. u godinu dana 6. vadila sam nalaze, briseve, radili alergo, igE. sve u svemu neka alergija, zalijepili mu alergijski rinitis i ajte vi doma
a on upala za upalom
krajnike se ne treba vaditi, a pedica bi htjela, htjela ga cijepiti pevenarom, što dečke jesam ali njega nisam htjela jer čemu....
naručili se kod dr marna
30 minuta, sve rješeno i objašnjeno
do nosa je, uši su mrak
nosna sluznica je uništena i zadebljana
treba to sanirati
dobio je da pije mjesec antihistaminik
ljuta sam ko pas
ko 3 pasa
ko čopor pasa
u orla smo u zadru bili 2x, kod pedice svako malo
i ja moram ić privatno, dat pustu lovu, da mi kažu da mu treba samo mjesec dana aerusa
pun mi je kiki više zadra i nesposobnosti ovdje
naravno, ne treba nit operacija nit cijepljenje jer neće pomoći
osim toga i dalje se ne zna na što je alergičan. igE je bio 211 pa 95, testovi ok. nemam pojma. kao, nema veze.
e kako nema veze, vidi što se desilo.
:whew
Avatar
nevenera
idejni kreator MUD-a
 
Postovi: 39332
Pridružen/a: 03 kol 2008, 14:18

Re: Generacija 2009. - 9. dio

PostPostao/la Ana2010 » 22 ožu 2017, 12:19

Latice, a svasta...
Neve, stvarno za poludit s tim doktorima :(.

Kod nas nista nova...
J. 2009.
D. 2012.
J. 2015.
Avatar
Ana2010
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2608
Pridružen/a: 30 sij 2010, 12:57

Re: Generacija 2009. - 9. dio

PostPostao/la tanjabb » 22 ožu 2017, 14:50

Latice, zao mi je da imate uciteljicu koja ne razumije djecju psihu. Mislim da bih ja poludila nacisto da mi tjera dijete na javni nastup koji to ne zeli jer se boji ili srami. Ma koza! Nasi su nastupali sad za dan skole, ali cijeli razred skupa, pjevali, otplesali i gotovo. Bas mi je zao tog malog :hug . Takvom djetetu treba podrska i u trecem razredu ce mozda skupiti hrabrosti i nastupiti. A s ovakvim pristupom nece nikada. Ma :gaah .

E Neve, Marn je zakon. Nama je u tri tjedna rijesio Lukasov problem sa sluhom. Isto sekret iz nosa. Niste dobili fluimukan terapiju? Tuzno da je u drugim gradovima nema nikog tko bi to diagnosticirao. Sve je to posljedica centralizacijske politike u Hr.

Leon i dalje skuplja petice. Primirio se na sportu pa trenutno slusa trenera :mrgreen . Za vikend smo bili na skijanju. Vrijeme ocajno ali nista to njega ne smeta.
skoča umni 10.12.2003
kung-fu panda 16.10.2009
Avatar
tanjabb
next princess
 
Postovi: 26098
Pridružen/a: 11 sij 2003, 11:28
Lokacija: emigrirala iz dezele

Re: Generacija 2009. - 9. dio

PostPostao/la nevenera » 22 ožu 2017, 16:39

rekao je mjesec dana antihistamin. aerus je dala pedica
i dalje ispirat nos i tome slično
to raidmo ionako stalno
Avatar
nevenera
idejni kreator MUD-a
 
Postovi: 39332
Pridružen/a: 03 kol 2008, 14:18

Re: Generacija 2009. - 9. dio

PostPostao/la nevenera » 24 ožu 2017, 11:00

ja sam danas i sutra u šibeniku
mm-a nisam dobila
nadam se da je tin išao u školu :ajme
rekla sam mu da ponese poklon za curu na čiji je roćkas trebao ići sutra
umrla je od šogorice majka pa će biti pogreb, mm će ići pa tin ne može nigdje
dogovorila sam da mi svaka frendica uzme po jedno dijete i čuva da on može na pogreb :ajme
Avatar
nevenera
idejni kreator MUD-a
 
Postovi: 39332
Pridružen/a: 03 kol 2008, 14:18

Re: Generacija 2009. - 9. dio

PostPostao/la latica » 24 ožu 2017, 15:24

joj neve koja nezgodna situacija. nadam se da će sve dobro proći.
ti si sa školom u Šibeniku?

mi smo ok. proljeće je kod nas udarilo ajme, doduše više ljeto nego proljeće. moji su stalno vani, u dvorištu i ručamo svaki dan. jučer je M bio baš umoran do kraja dana, dva puta je oplakao onako emotivno da sam ja mislila da se nešto dogodilo, ali valjda je samo umor proradio. u noću se dva puta probudio, nešto sanjao, nemam pojma šta je bilo.

ja sam umorna ko pas zadnja dva dana isto. danas sam imala skype sastanak, mala mi je spavala na rukama skoro dva sata :ajme bilo me frka probat je spustit da se ne probudi, i tak, ne osjećamvišeruke :ajme jučer sam išla srednjoj na roditeljski, i ona skupa samnom jer ona nikad nije bila na roditeljskom naime :hahaha sve u svemu, naporan tjedan ono ajme!

uglavnom, sad idemo po seku pa van nešto pojest jer ne mogu više mrdnut.

tanja, ja sam malo krivo napisala, taj dečkić je već nastupao na božićnoj priredbi i za dane kruha isto, samo se njemu nije dopala ljubavna tematika ove priče - to ga je bilo sram. ali u konačnici je ista stvar- pa valjda dijete može reći da nešto ne želi u takvim slučajevima :roll
slika Moja 3M
Avatar
latica
Bigul
 
Postovi: 7412
Pridružen/a: 17 pro 2009, 23:41

Re: Generacija 2009. - 9. dio

PostPostao/la Liv Tyler » 26 ožu 2017, 21:52

Hej curke!

Toliko dugo me nije bilo da uopće nama pojma što napisati. :ajme
Jedva čekam praznike. :lol
Avatar
Liv Tyler
idoiti popitu
 
Postovi: 14215
Pridružen/a: 08 pro 2009, 15:08

Re: Generacija 2009. - 9. dio

PostPostao/la latica » 27 ožu 2017, 10:16

liv piši nam šta ima kod vas? kak je školarac?

M je za vikend napisao lektiru i to je to. bili smo jako puno vani, po baranji cijelu subotu, ma baš smo se nauživali. jučer smo kuhali, spremali i imali goste, došao nam je zet u goste naime :lol super su se igrali, seka je bila preuzbuđena, dočekala ih je ko mladenka :ajme :hahaha sjedi na prozoru s krunom u Elsinoj haljini s plaštom, za poludit od smijeha :lol i super su se igrali, on ima i seku koja je tri mjeseca mlađa od Marte, ma baš smo uživali svi skupa, i mali i veliki ;)
slika Moja 3M
Avatar
latica
Bigul
 
Postovi: 7412
Pridružen/a: 17 pro 2009, 23:41

Re: Generacija 2009. - 9. dio

PostPostao/la Ana2010 » 27 ožu 2017, 10:29

Pozdrav svima, a posebno Liv :)!

Ja sam u subotu bila u Ri na ciscenju kamenca i pjeskarenju zubi, sad blistaju ;). Usput sam Jeleni kupila biciklu u Decathlonu, to je uranjeni poklon za rodj. od mog tate. David je onda odmah naslijedio njenu staru biciklu (nije zenskasta). Ona je preskocila jednu velicinu, stara 16 joj je odavno premala, a nova je 24. Predvecer smo bili u duzoj setnji/voznji...
jucer smo se vecinom motali po doma, ali djeca su vecinom bila vani na dvoristu. Predvecer je mm imao nemu obavezu u mjestu u kojem mu zive roditelji pa su za to vrijeme J i D bili kod njih, a ja s malenim doma...

Danas imam roditeljski za J. Vjerojatno ce biti i informacije nakon sastanka, ali necu ostati, bila sam prosli mjesec.

Neve, nadam se da je put ugodno protekao.
J. 2009.
D. 2012.
J. 2015.
Avatar
Ana2010
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2608
Pridružen/a: 30 sij 2010, 12:57

Re: Generacija 2009. - 9. dio

PostPostao/la nevenera » 28 ožu 2017, 12:01

put je bio super
osim komentiranja moje prehrane

obavljala sam neke stvari, pogreb i tako to, nije me bilo, trebalo ej to sredit.
došla doma, nisu davali nikši aerus
ko bomba da j epala
sline do koljena, kašlje i davi se.
vodila ga na hitnu
nije mu ništa
sve je čisto.

jutros pulmolog s nikšom.
alergija mlijeko, jaja, konzervansi, trava
jedino jaja jede 3 dnevno
ostalo je ok
gastro nam je 28.4. pa idemo i na pf metriju i ostale nalaze budemo radili
nisam se stigla javit ovih dana, imam nekih problema pa se time bavim
ni vježbat nisam stigla
onda se zna koja je frka :lol

javim se čim sredim stan
moguće tek 2020. :hahaha
Avatar
nevenera
idejni kreator MUD-a
 
Postovi: 39332
Pridružen/a: 03 kol 2008, 14:18

Re: Generacija 2009. - 9. dio

PostPostao/la tanjabb » 28 ožu 2017, 12:12

Niš te nisam skužila Neve :lol .

Leon je doma. Zakurio u subotu, jučer kod pedijatrice, streptokok i nema škole cijeli tjedan, idući ponedjeljak kontrola. Njemu je dosadno, a ja ludujem jer radim od kuće. :roll
skoča umni 10.12.2003
kung-fu panda 16.10.2009
Avatar
tanjabb
next princess
 
Postovi: 26098
Pridružen/a: 11 sij 2003, 11:28
Lokacija: emigrirala iz dezele

Re: Generacija 2009. - 9. dio

PostPostao/la nevenera » 28 ožu 2017, 12:27

bila sam 2 dana na konferenciji. ja i 3 iz škole. iznajmili smo apartman
sve je prošlo super ali sam ja na lchf pa nisam mogla jest što i oni pa je bilo bezveze

umrla mi je od jetrve majka i pogreb je bio isti dan kad sam bila u šibeniku
probala sma ishendlat da netko čuva dečke da mm ide, ali niam uspjela

umro je od poznanice muž pa hendlam neke stvari oko toga

a nikša mi je dobio od marna aerus, morala sam ga zbog alergotestiranja skinut na par dana
Avatar
nevenera
idejni kreator MUD-a
 
Postovi: 39332
Pridružen/a: 03 kol 2008, 14:18

Re: Generacija 2009. - 9. dio

PostPostao/la Liv Tyler » 28 ožu 2017, 13:59

Eh, moj skolarac je jos uvijek razigran i sve ce prije uraditi nego bilo sto vezano za skolu. Tu ga bas moras stisnuti jer da se njega pita ne bi se ni sjetio.
Avatar
Liv Tyler
idoiti popitu
 
Postovi: 14215
Pridružen/a: 08 pro 2009, 15:08

Re: Generacija 2009. - 9. dio

PostPostao/la latica » 28 ožu 2017, 15:05

tanja, mogu mislit kak je s njim doma, ti u poslu, a njemu dosadno, a još bi kao morao mirovat :hug

kod nas u školi svakakvih boleština, valjda će se izvuć da ne pokupi, stvarno je za sad super prošao, samo nek tako nastavi. joj što se veselimo proljetnim praznicima, samo da mi se tad ne razbole :lebdi

neve, e kod tebe stvarno svašta, baš se sve i posložilo :hug šta ste si u apartmanu kuhali kad je tvoja prehrana bila problem?

moj školarac je imao jučer lektiru i dobio 5 i iz ispita iz matematike isto. u nedjelju navečer je učio peči palačinke i lijepo ih okreće u zraku :zivili
danas smo doma dok je seka na gimnastici pa ćemo ponovit prirodu jer je sutra ispit, a bome ćemo malo i hrvatski provježbat jer u petak ima ispit, a vidim da je dobio 4 iz zadaće jer nepravilno piše neka slova :ajme uvijek slovo a i e na kraju riječi digne onu ručicu do kraja reda, umjesto da na pola ostavi. vidjela sam da je krivo, ali napisao je sve u produženom nalivperom, nek je dobio četvorku možda sad malo razmisli, jer mu već neko vrijeme to govorim...
slika Moja 3M
Avatar
latica
Bigul
 
Postovi: 7412
Pridružen/a: 17 pro 2009, 23:41

Re: Generacija 2009. - 9. dio

PostPostao/la nevenera » 28 ožu 2017, 16:41

nismo kuhali u apartmanu jer smo cijeli dan bili van. ali oni bi skoknuli u pekaru po pecivo ilna pizu a ja to ne jedem
Avatar
nevenera
idejni kreator MUD-a
 
Postovi: 39332
Pridružen/a: 03 kol 2008, 14:18

Re: Generacija 2009. - 9. dio

PostPostao/la latica » 28 ožu 2017, 17:29

pažnja, pažnja!!

drage moje mi ovih dana napokon selimo na zatvoreni dio foruma! zanima me tko od vas koje pišete na ovom generacijskom nema pristup tom dijelu da vas ubacimo i dogovorimo se oko toga! :luv
slika Moja 3M
Avatar
latica
Bigul
 
Postovi: 7412
Pridružen/a: 17 pro 2009, 23:41

Re: Generacija 2009. - 9. dio

PostPostao/la gaga0305 » 28 ožu 2017, 18:25

Tanja držite se, a tebi neve šaljem zagrljaj.
Mi smo ovih dana u crijevnoj virozi sve počelo s Dalijem, dečki samo povraćali, a mm i ja samo proljev. Glavno mi je da su oni bolje, a za nas je već lakše.
Moj je počeo ostajati na dopunskoj zbog pisanja, nadam se da će ga to malo trgnuti. Kod kuće kad vježba baš bude neuredno, i nema želju za popravljanjem.
Tjelesni mu je i dalje slaba točka, ali sam mu rekla da se ne brine, bitni su mi glavni predmeti.
Počeli su dobivati štambilja za lijepo ponašanje pa uvijek dodje sretan kući. Neki dan je čak doneo i tudju trenerku, tek kad sam je oprala skužila da je ta puno manja od njegove i da je njegova zapravo u ormaru. Zato je on danas došao bez trenerke pa su mi javili da će ju dobiti sutra.
Idući tjedan imaju lutkarsko proljeće pa idu na predstave, a još i očekujem poziv za testiranje u školi. Vrijeme leti.
I kod nas se već očekuju praznici, i moj i Dalijev rođendan.
Neve jesti to preko krvi testirali? Kod mene najmlađi pozitivan na jaja, mačju dlaku, neke trave i grinje. Al evo hvala Bogu zimu smo izgurali samo sa jednom ep bronhitisa, sad čekam zeleno svjetlo da ga skinem sa flixotida
Moje srce kuca za vas
Dalibor 21.04.2009.
Toni 07.03.2011.
Borna 22.06.2013.
Avatar
gaga0305
od mama ni m
 
Postovi: 2052
Pridružen/a: 27 tra 2011, 16:48

Re: Generacija 2009. - 9. dio

PostPostao/la Liv Tyler » 28 ožu 2017, 19:25

I nas su do sad stedile bolesti i iskreno se nadam da nas nece zakaciti, bas sto kaze latica, za praznike.

Sto se tice rukopisa, nasa uciteljica tolerira puno vise ovoj generaciji nego sestrinoj jer su po njoj dosta slabiji. Sto god joj to znacilo. Ja sam za to da se nekih pravila ipak treba drzati da bi oni naucili makar osnove kojih se moraju pridrzavati, a ne svatko po svome.

Moj isto ima sad zaredom neke ispite, diktate, ispitivanja i preglede biljeznica. Trudimo se pa cemo viditi kako dalje.
Avatar
Liv Tyler
idoiti popitu
 
Postovi: 14215
Pridružen/a: 08 pro 2009, 15:08

Re: Generacija 2009. - 9. dio

PostPostao/la Ana2010 » 29 ožu 2017, 06:33

Neve, uf, :(. Nadam se da si vec polovils konce :hug.

Bila sam Jeleni na roditeljskom, vidjela sam i njene zadnje ispite. Ja sam zadovoljna kako ona to sve hendla. Dz pise na produzenom, doma bi vjerojatno bilo malo natezanja oko toga, ali kad joj kazem da ponovi npr PID prije ispita ili napise lektiru, ne buni se.
Uciteljica je rekla da ce iz sljedece lektire imati ispit, da vidi koliko su oni stvarno shvatili i zapamtili. Ne bi trebali biti detalji nego vazne, osnovne stvari.
Sutra ce izostati s nastave zadnji sat, ide na neko natjecanje sa zborom :).
J. 2009.
D. 2012.
J. 2015.
Avatar
Ana2010
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2608
Pridružen/a: 30 sij 2010, 12:57

Re: Generacija 2009. - 9. dio

PostPostao/la latica » 29 ožu 2017, 08:54

ana, tako su i naši sad imali neki ispitić iz lektire. ja sam nešto gledala na netu oko lektire (nisam znala je li priča ili pripovijetka :ajme ) i kako sam ukucala na Google tako mi je izbacio cijeli test za provjeru razumijevanja pročitanog, još sam ga htjela po tome ispitat, ali sam kasnije skroz zaboravila. ali ok, dobio je 5 i kaže da je bilo samo petica, sad je sva bitan oko toga a tko zna šta je on zapravo skužio tko je što dobio :lol

počeo je napokon, ali napokon pričat engleski - ono da se trudi nešto reći na engleskom i složite rečenicu za rečenicom :zivili njemački me pak ostavi bez riječi koliko mu ide, naučio cijele neke pjesmice napamet :shock

nego, uhvatilo ga kuhanje, aleluja :zivili samo da potraje. sinoć je sam nasjeckao luk i šunku, naribao sir, razbio i zamutio jaja i ispekao na tavi :joy i sad bi on stalno nešto kuhao, jao vidim kako mi se san ostvaruje, samo da ga brzo ne prođe...

gaga, nadam se da ste brzo svi zdravi. a taj tjelesni, ne znam šta da ti kažem, glupo da se djeca oko takvih stvari moraju brinut u školi :ajme

cure, jel onda sve imate pristup na zatvoreni dio foruma?
slika Moja 3M
Avatar
latica
Bigul
 
Postovi: 7412
Pridružen/a: 17 pro 2009, 23:41

Re: Generacija 2009. - 9. dio

PostPostao/la Ana2010 » 29 ožu 2017, 09:07

Ja nemam pristup na zatvoreni dio!
J. 2009.
D. 2012.
J. 2015.
Avatar
Ana2010
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2608
Pridružen/a: 30 sij 2010, 12:57

Re: Generacija 2009. - 9. dio

PostPostao/la tanjabb » 29 ožu 2017, 11:49

Ja imam.
skoča umni 10.12.2003
kung-fu panda 16.10.2009
Avatar
tanjabb
next princess
 
Postovi: 26098
Pridružen/a: 11 sij 2003, 11:28
Lokacija: emigrirala iz dezele

Re: Generacija 2009. - 9. dio

PostPostao/la gaga0305 » 29 ožu 2017, 16:39

Ja isto imam pristup ako se odnosi na naše male stvari
Moje srce kuca za vas
Dalibor 21.04.2009.
Toni 07.03.2011.
Borna 22.06.2013.
Avatar
gaga0305
od mama ni m
 
Postovi: 2052
Pridružen/a: 27 tra 2011, 16:48

PrethodnaSljedeća

Natrag na Od prvih koraka do prvog razreda

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 4 gostiju.

cron