Sada je: 29 ožu 2024, 06:56.

Ozljede u vrtiću

Pratite generaciju svojih mališana, družite se, razmjenjujte iskustva, mišljenja i dijelite sve ono lijepo i manje lijepo što donosi život s djecom!

Moderatori/ce: latica, snowwhite

Ozljede u vrtiću

PostPostao/la abeba » 15 ruj 2017, 19:00

Pozdrav svima,
imam jedno pitanje, naime moj mali je išao u privatni vrtić i tamo mu se dogodila nezgoda tijekom boravka i to takva da je završio sa slomljenom nogom :roll :roll :roll i naravno mjesec dana strogog mirovanja. Nakon što sam od vrtića zatražila pokretanje neke procedure za naknadu štete od osiguranja saznajem da djeca uopće nisu bila niti osigurana, uz izjavu da što ja hoću da bi ionako od osiguranja dobila 150 kuna za slomljenu nogu. Molim vas za savjet što mi je dalje činiti i na koji način bi mogli dobiti bilo kakvu naknadu, koju bi više tražila iz principa nego iz potrebe, pogotovo nakon takvog stava vrtića kojem sam ja povjerila svoje dijete na čuvanje. Hvala svima! :srca
abeba
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 3
Pridružen/a: 15 ruj 2017, 18:51

Re: Ozljede u vrtiću

PostPostao/la Dobri andjeo » 15 ruj 2017, 19:37

Trebas tuziti vrtic jer oni kao i skola imaju objektivnu odgovornost, tj uvijek su odgovorni ;) i sigurno su i osigurani za takve slucajeve. Obrati se odvjetniku i tuzi ih.
"Ja sam Alfa i Omega,Prvi i Posljednji,Početak i Svršetak!"
Avatar
Dobri andjeo
zlatna ribica
 
Postovi: 39142
Pridružen/a: 16 ožu 2006, 10:22
Lokacija: Zagreb

Re: Ozljede u vrtiću

PostPostao/la abeba » 16 ruj 2017, 18:09

Hvala, ima li tko iskustva u takvim problemima?
abeba
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 3
Pridružen/a: 15 ruj 2017, 18:51


Natrag na Od prvih koraka do prvog razreda

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 7 gostiju.

cron