Sada je: 28 ožu 2024, 10:45.

stomatolog u Rijeci

Ako vaše dijete ima bilo kakvih problema u razvoju, svratite ovamo. Pitajte, ispričajte svoju priču, podijelite svoja iskustva. Mjesto na kojem ćete dobiti puno informacija, pomoći, savjeta i vidjeti da uopće niste sami.

Moderator/ica: nadicab

stomatolog u Rijeci

PostPostao/la andrij » 01 vel 2010, 20:16

Zanima me cure, ako tko zna , stomatološka ordinacija ( opća anestezija ) koliko znam postoji pri KBC Sušak u Rijeci ... jel tko išao ?

I smještaj u blizini,a može i malo dalje ... preporučite mi. Imamo termin 11.02 za popravak
Ispunjen život moguć je unatoč mnogim neispunjenim željama.- D. Bonhoeffer
Avatar
andrij
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 244
Pridružen/a: 24 svi 2007, 23:39
Lokacija: Split

Re: stomatolog u Rijeci

PostPostao/la thinkPINK » 01 vel 2010, 22:58

Za stomatologa ti ne znam ali evo link na par hotela.

Imate sad renoviran hotel Neboder koji ipak ne izgleda ovako kao na stranici ali mi se cini pristojan.
Blizu njega je i hotel Kontinental ali mislim da je on u losijem stanju.
Oba su ti vrlo blizu centra grada i na autobusnoj liniji do Sušaka.

Evo pogledaj.
http://www.jadran-hoteli.hr/
Morska zvjezdica - ljeto-2008.
What you see is what you get...
Avatar
thinkPINK
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 4841
Pridružen/a: 11 lis 2007, 13:54
Lokacija: gledam naprijed

Re: stomatolog u Rijeci

PostPostao/la juhu-juhu » 02 vel 2010, 10:00

imaš taj jadran hotel možda ti mogu nešto sredid,javi koliko bi bila i što točno želiš pa ti nešto sredimo
juhu-juhu
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 171
Pridružen/a: 07 sij 2010, 21:26

Re: stomatolog u Rijeci

PostPostao/la arthurica » 02 vel 2010, 11:50

andrij je napisao/la:Zanima me cure, ako tko zna , stomatološka ordinacija ( opća anestezija ) koliko znam postoji pri KBC Sušak u Rijeci ... jel tko išao ?

I smještaj u blizini,a može i malo dalje ... preporučite mi. Imamo termin 11.02 za popravak

moj maleni je išao na popravak mliječnog zubića u polikliniku ri-dent u Rijeci.....doduše,nije primio opću anesteziju nego samo lokalnu(jer ima nizak prag tolerancije na bol a s injekcijom je sve lakše :mrgreen :mrgreen :mrgreen )......probavali smo ići i kod zubara koji nisu privatni ali nekako sam stekla dojam da im se baš i ne da raditi sa dječicom.....konkretno imao je jedan pokvareni zubić i svi zubari koji idu preko zavoda su mi sugerirali da je bolje da mu ostave otvoren taj zubić da propadne i čuva mjesto za trajni zub(petica donja)......ja nisam zubar ali mi je to odma bilo nezamislivo ali sam ipak vjerovala struci.....za cca mjesec dana maleckog je počeo taj isti zub jako bolit i otišla sam privatno u ri-dent gdje su mu rekli da je došlo do upale živca zbog otvorenog zubića te su mu stavili lijek da umrtvi živac,potom su živac vadili i zubić zatvorili i sada je sve 5.....toplo ih preporučam svima jer je osoblje fantastično a kvaliteta neupitna kao i rad sa malom djecom.....čula sam i da je u kbc odlična zubarica-nataša jonjić ali kod nje se treba dugo čekati.....što se tiče smještaja u rijeci imaš par preuređenih hotela,što su ti curke gore navele.....sretno!!!!!!!!
arthurica
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 65
Pridružen/a: 06 sij 2010, 17:15
Lokacija: Rijeka

Re: stomatolog u Rijeci

PostPostao/la andrij » 05 vel 2010, 23:06

Nemožemo mi bez opće :dunno nažalost ... pokušali smo više puta kod stomatologa ,al ne ide ..

Našli smo smještaj , hvala cure :kiss

- i evo danas sam saznala da ima ordinacija za opću anesteziju i u Puli ... Dakle - Zagreb,Rijeka,Split, Pula ... Dubrovnik još nije počeo sa radom ... Ima li još gdje u Lijepoj našoj stomatološka ordinacija koja radi sa općom i za djecu s teškoćama
Ispunjen život moguć je unatoč mnogim neispunjenim željama.- D. Bonhoeffer
Avatar
andrij
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 244
Pridružen/a: 24 svi 2007, 23:39
Lokacija: Split

Re: stomatolog u Rijeci

PostPostao/la Djeni » 06 vel 2010, 21:56

Dubrovnik jos nije poceo a dragi Bog zna kad ce. Nasa se djeca narucuju u Splitu i cekaju min 8 mjeseci. Bitno da je prije izbora otvorena ambulanta u koju je humanitarno ulozeno oko 700000kn. Anesteziolog ne postoji,nista se ne zna, kad pitamo svi sute. Po najnovijoj info ambulanta ce selit u OB Dubrovnik :roll
Lamia 18.09.1997
Lana 27.08.2003.
Leila 18.08.2009
Avatar
Djeni
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 696
Pridružen/a: 27 ožu 2004, 19:00
Lokacija: DUBROVNIK

Re: stomatolog u Rijeci

PostPostao/la nadicab » 08 vel 2010, 12:09

Znači, Split i Zagreb su isti :ne
mi isto idemo privat, ali radila je zubarica s kisikom, pa to nije bolno. Ne znam dokle ćemo se moći tako švercati
Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree, it will live its whole life believing that it is stupid. - Albert Einstein
Denis, 16.05.2000.
http://www.udruga-oko.hr
Avatar
nadicab
Prepečena plavuša
 
Postovi: 17714
Pridružen/a: 04 svi 2001, 00:17
Lokacija: Zagreb, Kvatrić

Re: stomatolog u Rijeci

PostPostao/la marija.p » 21 stu 2014, 14:35

edit
Zadnja izmjena: dunja; 14 ožu 2016, 16:20; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: reklama
marija.p
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 3
Pridružen/a: 21 stu 2014, 14:26

Re: stomatolog u Rijeci

PostPostao/la LauraNo » 12 tra 2016, 15:39

Moja preporuka jest tim stomatologa Orto-nova dentalnog centra iz Rijeke, koji je smješten na Kantridi. Odličan tim stručnjaka koji izvode sve najmodernije stomatološke zahvate veliikog stupnja kvalitete. Kod njih sam već dugi niz godina, uključujući i period kada sam bila trudna i jako sam zadooljna s njihovim radom. Svakako preporučujem :)
LauraNo
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 4
Pridružen/a: 12 tra 2016, 14:52

Re: stomatolog u Rijeci

PostPostao/la korisnik1203 » 20 srp 2022, 15:24

korisnik1203
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 1
Pridružen/a: 20 srp 2022, 15:20


Natrag na Djeca s teškoćama u razvoju

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 7 gostiju.

cron