Sada je: 28 tra 2024, 15:16.

Teniski (i ostali) kampovi

Od kolijevke pa do groba....khm...khm...je školsko doba.

Moderator/ica: medo14

Teniski (i ostali) kampovi

PostPostao/la kalea » 10 lip 2012, 23:32

Sigurno je već bilo sličnih tema, ali evo, moja curka (8 god.) za tjedan dana prvi put ide u jedan takav (teniski) kamp, i koliko god da se ona veseli, meni kroz glavu prolazi sto stvari, što nam sve treba, na što sve mora pazit, kako će to uopće izgledati... zapravo me najviše brine paze li treneri i animatori jesu li oni dobro namazani i zaštićeni od sunca, kako će s mokrim kupaćima, ručnicima. Ma, cura je, pa vjerujem da će više pazit na neke stvari i da će sve bit ok, ali evo, svejedno su dobrodošli svi savjeti i iskustva :proljece .... kako je bilo vašima, na što im treba skrenuti pozornost itd.
kalea
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1726
Pridružen/a: 22 tra 2004, 11:42

Re: Teniski (i ostali) kampovi

PostPostao/la Cathy » 11 lip 2012, 08:52

Sve ti ovisi. :dada
Moja djeca već par godina idu u Karate kamp, jedino svake godine sa njima ide i trenerica iz kluba tako da ona vodi brigu o njima. Ako kod vas to nije slučaj, vjerojatno im bude po sobama određeno tko je zadužen za njih.
Pripremi se da vjerojatno ne bu onako dobro namazana sa kremom za sunčanje kako ju ti namažeš, ili da se uopće ne bu mazala.
Moja djeca su tvrdila da nisu imala vremena. :roll
Mi idemo u hostel u Crikvenicu, tamo je hrana i smještaj čisto ok.
Kamo ide tvoja?
2000
2002
2007
2016
Avatar
Cathy
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1914
Pridružen/a: 02 svi 2007, 22:28
Lokacija: Zagreb

Re: Teniski (i ostali) kampovi

PostPostao/la TmamaKiN2 » 11 lip 2012, 10:26

moji su prosle godine isto bili u karate kampu (medulin), ALI i mi smo isli isto, nismo bili s njima, ali smo bili na 2 minute autom u hotelu pa ne znam mogu li racunati da su bili sami :lol oni idu s muskim trenerima i uopce nemam bas nekog povjerenja u njih. mislim, moja cura je prilicno razumna i odgovorna, ali mali :ajme unatoc svim kremama... uspio im je prosle godine izgoriti, srecom pa nije dobio temp.ili slicno. znam da smo mi odmah navecer dojurili vidjeti kad nam je kcer rekla. eh, sad, ove godine idu solo, mi cemo doci po njih i nije mi svejedno. recimo, za klopu smo im u par navrata donijeli nesto da imaju, sad cemo to sve trebat "ukalkulirat" i odlucila sam porazgovarat s trenerom ;)
BUDILICE I MARATONCI
skolarka K 10/2001
skolarac-maratonac N 07/2003
Avatar
TmamaKiN2
puna razumijevanja
 
Postovi: 8490
Pridružen/a: 23 stu 2004, 12:26
Lokacija: Tresnjevacka dotepenka

Re: Teniski (i ostali) kampovi

PostPostao/la Cathy » 11 lip 2012, 13:53

Krivo sam napisala, hostel je u Selcu a ne u Crikvenici. :ajme
2000
2002
2007
2016
Avatar
Cathy
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1914
Pridružen/a: 02 svi 2007, 22:28
Lokacija: Zagreb

Re: Teniski (i ostali) kampovi

PostPostao/la Tinica » 11 lip 2012, 15:40

Moj malac je od 4. godine svake godine u tim teniskim kampovima i nikad nije bilo nikakvih problema. ;)
Dobio je uputstva, šta i kako i sve je uvijek bilo super :up
slika
slika
Avatar
Tinica
Sveta krava
 
Postovi: 10473
Pridružen/a: 03 vel 2003, 11:56
Lokacija: ZAGREB - PURGERKA

Re: Teniski (i ostali) kampovi

PostPostao/la kalea » 11 lip 2012, 21:22

Za smještaj se ne brinem, u dobrom su hotelu, hrana - imaju puni pansion, spakirat ću joj još neke kekse i sl, valjda će imat gdje kupit sladoled, ni za to ne brinem previše (mada im 3 obroka dnevno vjerojatno nisu dosta). Al' to trackanje kremama za sunčanje, a prognoza za idući tjedan je vruće, vruće i sunčano :znoj ... valjda će biti toliko razumna da će se namazati par puta dnevno i poslušat me da na trening ne nosi majice bez rukava :).
Tmama, ni ja baš ne vjerujem muškim trenerima, ali znam da ide i minimalno jedna trenerica, pa ću se uzdat u nju :). Stvarno me najviše strah da ne izgori, jer je dosta svjetloputa, a imaju treninge 2-3 puta dnevno plus kupanje 2 puta dnevno, dakle, više-manje su cijeli dan na suncu.
Cathy, idu u Istru. Mi nećemo biti blizu, ali računam da ćemo se čuti na mob, makar ga do sad nije koristila...
Tinice, tvoj mali je super kad si se već s 4 godine mogla pouzdati u njega da će slušati sva uputstva, ja za svoju koja ima 8 godina i skroz je razumna ne mogu garantirati da će se baš svega sjetiti.
kalea
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1726
Pridružen/a: 22 tra 2004, 11:42

Re: Teniski (i ostali) kampovi

PostPostao/la ivanaibruno » 19 lip 2012, 14:25

naš je u nogometnom kampu u zagrebu ovaj tjedan, navečer nakon treninga ide doma. ujutro kreću u 8-9, ni ne znam točno.
to je bilo jedino što je htio ići, sam, bez poznatih prijatelja.
kod nas to nije uobičajeno, ne poznam nijedno dijete koje ide nekuda u grupi :(
Avatar
ivanaibruno
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 548
Pridružen/a: 22 svi 2004, 20:38

Re: Teniski (i ostali) kampovi

PostPostao/la kalea » 19 lip 2012, 16:42

Moja je u kampu, oduševljena je sa svime i totalno uživa :proljece , iako imaju dosta intenzivan tempo. S njom je njezina super prijateljica, a poznaje i dio druge djece s treninga, tako da joj poznatih definitivno ne fali :). Tvrdi da se redovito maže kremom za sunčanje :). Dosta njezinih prijatelja isto ovoga ljeta ide u različite sportske kampove (svi isto izvan Zg, sa spavanjem uključenim).
kalea
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1726
Pridružen/a: 22 tra 2004, 11:42

Re: Teniski (i ostali) kampovi

PostPostao/la tanjabb » 19 lip 2012, 16:48

Lukas isto ide ove godine prvi put u ljetni kamp s dzudom.
Trenerica nam je vec dala neke upute (sto manje odjece :p ) a obecala je jos poslati mail. Rekla je da ce nam tocno reci u koje doba dana ih mozemo zvati (da ne ometamo trening ili zajednicke aktivnosti), da ona spava s ovim manjima u sobi (po 8 ih je u sobi), da se svaki dan prije kupanja mazu s kremama protiv sunca u koloni, da im damo max. 200kn dzeparca za tih tjedan dana.
skoča umni 10.12.2003
kung-fu panda 16.10.2009
Avatar
tanjabb
next princess
 
Postovi: 26100
Pridružen/a: 11 sij 2003, 11:28
Lokacija: emigrirala iz dezele

Re: Teniski (i ostali) kampovi

PostPostao/la kalea » 19 lip 2012, 17:02

A naša trenerica je rekla da trebaju duplo više odjeće nego što ima dana, jer imaju treninge 2x dnevno plus jutarnja tjelovježba i trčanje, a sve na otvorenom, tako da se presvlače više puta dnevno, jer se preznoje. Srećom, pa je vruće, pa smo većinom spakirali laganu i kratku odjeću, pa na kraju i nije ispalo tako puno prtljage. Mi smo svojoj dali mobitel (inače ga nema), iako nam je i trenerica dostupna na telefon, ali ajde. U sobi ih je troje, treneri su u odvojenim sobama. Džeparca sam joj dala oko 160 kn, sve po 10 i 20kn, mada mislim da joj je i to previše, trebat će joj eventualno za sladoled.
kalea
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1726
Pridružen/a: 22 tra 2004, 11:42

Re: Teniski (i ostali) kampovi

PostPostao/la tanjabb » 19 lip 2012, 17:31

Nama je rekla da kratkih hlaca i bijelih majci pripremimo za svaki dan ali sto se ostale odjece tice sto manje jer klinci ionako vecinu vremena trce naokolo goli do struka, a i u stanju su iste hlace i majcu nositi po tjedan dana :mrgreen .
skoča umni 10.12.2003
kung-fu panda 16.10.2009
Avatar
tanjabb
next princess
 
Postovi: 26100
Pridružen/a: 11 sij 2003, 11:28
Lokacija: emigrirala iz dezele

Re: Teniski (i ostali) kampovi

PostPostao/la skorpionka » 19 lip 2012, 17:54

tanjabb je napisao/la:Nama je rekla da kratkih hlaca i bijelih majci pripremimo za svaki dan ali sto se ostale odjece tice sto manje jer klinci ionako vecinu vremena trce naokolo goli do struka, a i u stanju su iste hlace i majcu nositi po tjedan dana :mrgreen .


Naši isto ovako, nose najviše dresova i robe za trening, a ovo drugo pola vrate da nisu niti obukli. Najbolje je bilo kad smo imali nekakav sastanak nakon kampa na kojem su treneri pokazivali filmić i slike s kampa na projektor, i pita jedan tata trenera da zašto je sve slike slikao isti dan, kaže mu trener da je, baš naprotiv, imao kameru i aparat non stop u pogonu, a ovaj tata je krivo zaključio po tome što mu je mali na slikama bio tjedan dana navečer u istoj majici. :lol
“However beautiful the strategy, you should occasionally look at the results.”
Avatar
skorpionka
kimera a la vache
 
Postovi: 12180
Pridružen/a: 10 kol 2001, 13:21

Re: Teniski (i ostali) kampovi

PostPostao/la kalea » 19 lip 2012, 18:14

skorpionka je napisao/la:pita jedan tata trenera da zašto je sve slike slikao isti dan, kaže mu trener da je, baš naprotiv, imao kameru i aparat non stop u pogonu, a ovaj tata je krivo zaključio po tome što mu je mali na slikama bio tjedan dana navečer u istoj majici.

:lol
Al' moja je ipak ženska, pa svaku večer mora imati drugi outfit :p, a posebnu robu za trening (tenis) nema, tako da nosi obične majice s kratkim rukavima i kratke hlačice.
kalea
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1726
Pridružen/a: 22 tra 2004, 11:42

Re: Teniski (i ostali) kampovi

PostPostao/la skorpionka » 19 lip 2012, 18:15

Da, da, ovo su muški :lol
“However beautiful the strategy, you should occasionally look at the results.”
Avatar
skorpionka
kimera a la vache
 
Postovi: 12180
Pridružen/a: 10 kol 2001, 13:21

Re: Teniski (i ostali) kampovi

PostPostao/la ivanaibruno » 20 lip 2012, 14:48

a gdje ima kod nas teniski kamp? naš trener tenisa nikom ništa nije spomenuo, zato smo se i snašli na drugom mjestu...
Avatar
ivanaibruno
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 548
Pridružen/a: 22 svi 2004, 20:38

Re: Teniski (i ostali) kampovi

PostPostao/la kalea » 20 lip 2012, 16:36

Teniske kampove organiziraju teniski klubovi, naš klub je npr. ove godine organizirao kamp u Istri, a koliko znam, uglavnom i drugi klubovi organiziraju kampove po obali i otocima (ali, nije to kamp u smislu šatora, naši spavaju u hotelu).
kalea
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1726
Pridružen/a: 22 tra 2004, 11:42

Re: Teniski (i ostali) kampovi

PostPostao/la kalea » 20 lip 2012, 17:05

apropos robe, zove me danas moja i u razgovoru provali da joj nije jasno zašto je njezina prijateljica ponijela tako puno robe kad je svaki dan u istoj haljini :lol (dakle, ipak nije rezervirano samo za dečke)
kalea
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1726
Pridružen/a: 22 tra 2004, 11:42

Re: Teniski (i ostali) kampovi

PostPostao/la Tania » 20 lip 2012, 19:09

da ja uletim i pitam za iskustva sa sportskim kampom na šalati? jel' netko bio već? zadovoljni?
Avatar
Tania
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1173
Pridružen/a: 28 stu 2002, 17:32

Re: Teniski (i ostali) kampovi

PostPostao/la tanjabb » 20 lip 2012, 22:47

Mi smo isli tri godine za redom. OK je. Bave se razlicitim sportovima, tenis, mini golf, nogomet, bazen, rucak je OK, voditeljice su vrlo OK. Jedina im je mama sto su cijeli dan na suncu.
skoča umni 10.12.2003
kung-fu panda 16.10.2009
Avatar
tanjabb
next princess
 
Postovi: 26100
Pridružen/a: 11 sij 2003, 11:28
Lokacija: emigrirala iz dezele

Re: Teniski (i ostali) kampovi

PostPostao/la lara72 » 03 tra 2016, 12:30

Razmišljamo o ljetnom kampu u Šimunima, spavanje u šatorima. Jel bio tko i kakva su iskustva? :)
lara72
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1435
Pridružen/a: 07 ožu 2003, 17:27
Lokacija: zagreb

Re: Teniski (i ostali) kampovi

PostPostao/la lara72 » 04 tra 2016, 22:03

Nitko, nikakvu informaciju nema? :(
lara72
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1435
Pridružen/a: 07 ožu 2003, 17:27
Lokacija: zagreb


Natrag na Školarci (i studenti)

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.