E baš mi je drago što ti se dopao

!
A Karpate sam radila po receptu s rode.Kopiram:
Tijesto:
10 jaja
4 dl vode
25 dag margarina
4 dl brašna
malo soli
Priprema: vodu, margarin i sol staviti da prokuha. U kipuće dodati brašno i miješati dok se ne odvoji od posude. Ostaviti da se ohladi i u hladno dodati jaja. Dobro izraditi mikserom. Podijeliti u 2 dijela. Peći u velikom protvanu od pećnice.
1.krema:
1 l mlijeka
2 dl šećera
3 pudinga od vanilije- skuhati i u hladno dodati
1 margarin
2.krema:
1/2 l vode
1 kg višanja
2 dl šećera
4-5 žlica gustina - sve zajedno skuhati
3.krema:
1 l tučenog slatkog vrhnja
Složiti:
kora
žuta krema
crvena krema-višnje
šlag
žuta krema
crvena krema-višnje
šlag
kora
posuti šećerom u prahu
Primjetili ste da sam napravila izmjene.Nekako mi se nije činilo izvodljivo na šlag stavljati žutu i crvenu kremu.
A što se tiče
crnogorske pite,nemam posebni recept.Nekada davno sam naletila na njega,kasnije ga nikada nisam uspjela pronaći.Radila sam po sjećanju i odlična je ispala!
Ide nekako ovako:staviti tepsiju sa 1 kaš masti u rernu da se zagrije.Umutiti tijesto malo gušće nego za palačinke.Fil:grudvica sira,1 kiselo vrhnje,3-4 češnja češnjaka..Na vrelu mast izliti tijesto da prekrije dno,vratiti da se uhvati korica.Premazati filom,ponovo preliti tijestom u tankom sloju,vratiti da se uhvati korica,premazati filom...tako sve dok ima tijesta i fila.Njam,njam!