15 stu 2011, 22:45
15 stu 2011, 23:45
16 stu 2011, 09:40
pa dajem sve od sebe
jest da su to rijetki petki ali ipak
mozemo svi mi ili samo Tinica?
ja te danske kolačiće uvijek kupujem u DFS na aerodromima i budu pakirani u onim lijepim limenim kutijama po par eurića
16 stu 2011, 09:54
Tinica je napisao/la:mozemo svi mi ili samo Tinica?ja te danske kolačiće uvijek kupujem u DFS na aerodromima i budu pakirani u onim lijepim limenim kutijama po par eurića
Vodonepropusan 100%
16 stu 2011, 09:55
16 stu 2011, 10:00
a i kutija ostane
u koju stavljaš ove božične čajne kolačiće 
16 stu 2011, 10:02
21 stu 2011, 02:05
26 stu 2011, 22:33
30 stu 2011, 10:20
idemo dalje s potragom
dajte provjeren i odličan recept za danske kekse![]()
30 stu 2011, 10:37
30 stu 2011, 11:00
ali neznam ja to staviti ovdje
30 stu 2011, 11:06
30 stu 2011, 11:14
ma oni stoje dugo samo što se kod nas jedna masa pojede za jednu večer
pa ćete dobiti barem uvid u to kak to izgleda s tim da imate na umu da je meni bilo prvi put
i da sve ovisi o veličini koju želite imati.
30 stu 2011, 13:22
30 stu 2011, 15:51
sam ti mene zafrkavaj
http://www.kaiser-backform.de/patisseri ... E1B15D70F3
30 stu 2011, 15:55
30 stu 2011, 15:55
a ja mislila da se smiješ mojim kulinarskim dostignućima
30 stu 2011, 16:05
30 stu 2011, 16:15
Usaugat ću sastojke a onda ih ušpricati na plehA šta ćeš ti s tom špricom?!
30 stu 2011, 16:17
01 pro 2011, 08:26

01 pro 2011, 09:01

01 pro 2011, 09:02
01 pro 2011, 09:25
01 pro 2011, 09:31
Predobre ste nema šta
01 pro 2011, 09:34
01 pro 2011, 09:44
odlično izgleda kolač
01 pro 2011, 09:44
Duga, nisi pazila na satu pa nisi skužila![]()
.