O kuhanju, receptima, sezonskim i zdravim namirnicama, najboljim pečenjima, najfinijim kremama, najslađim kolačićima... o hrani.
Odgovori

Re: BOŽIĆNI ČAJNI KOLAČ

15 stu 2011, 22:45

da ne otvaram novi, dajte provjeren i odličan recept za danske kekse :zivili

Re: BOŽIĆNI ČAJNI KOLAČ

15 stu 2011, 23:45

mozemo svi mi ili samo Tinica? :)

Re: BOŽIĆNI ČAJNI KOLAČ

16 stu 2011, 09:40

Bubidea ma ja kad kuham onda zbilja to bude super. U takvim momentima uhvati me neobjašniva euforija :hahaha pa dajem sve od sebe :faca jest da su to rijetki petki ali ipak :lol
Još se samo nisam spraksirala sa količinama pa uvijek odnesem na posao i nahranim cijeli ured. ;)
Vele mi da sam ko Isus koji je sa dvije ribice i kruhom nahranio cijeli narod ;)
mozemo svi mi ili samo Tinica?
:rolf ja te danske kolačiće uvijek kupujem u DFS na aerodromima i budu pakirani u onim lijepim limenim kutijama po par eurića ;)

Re: BOŽIĆNI ČAJNI KOLAČ

16 stu 2011, 09:54

Tinica je napisao/la:
mozemo svi mi ili samo Tinica?
:rolf ja te danske kolačiće uvijek kupujem u DFS na aerodromima i budu pakirani u onim lijepim limenim kutijama po par eurića ;)

Evo recepta koji nema šanse da omane :hahaha Vodonepropusan 100% :lol

Re: BOŽIĆNI ČAJNI KOLAČ

16 stu 2011, 09:55

a i kutija ostane :p

Re: BOŽIĆNI ČAJNI KOLAČ

16 stu 2011, 10:00

a i kutija ostane
:yess u koju stavljaš ove božične čajne kolačiće :liza
Gledala sam u Mulleru su te kutijice po 30-tak kuna ;)

Re: BOŽIĆNI ČAJNI KOLAČ

16 stu 2011, 10:02

taj recept i ja znam :mrgreen

idemo dalje s potragom :faca

Re: BOŽIĆNI ČAJNI KOLAČ

21 stu 2011, 02:05

genijalne ste! :rolf :rolf

Re: BOŽIĆNI ČAJNI KOLAČ

26 stu 2011, 22:33

mm. zvuci zanimljivo ovaj kolacic. ima neka slika ili link?

Re: BOŽIĆNI ČAJNI KOLAČ

30 stu 2011, 10:20

idemo dalje s potragom :faca


Nešto sam našla :oops::

http://www.denmark-getaway.com/danish-c ... la%20rings


dajte provjeren i odličan recept za danske kekse :zivili

:mrgreen

Re: BOŽIĆNI ČAJNI KOLAČ

30 stu 2011, 10:37

Mene zanima jel tko radio ovaj Tinin kolač i kakav je?

Re: BOŽIĆNI ČAJNI KOLAČ

30 stu 2011, 11:00

Solea sjetila sam te se neki dan na djutiću kad sam kupovala 5 ovih kutija danskih kolača po 2,5 eura :lol
Ja imam slikicu tih kolača na mobitelu :faca ali neznam ja to staviti ovdje :ajme
Mi se u subotu spremamo napraviti troduplu masu ;)

Re: BOŽIĆNI ČAJNI KOLAČ

30 stu 2011, 11:06

Ajd zbog ove troduple mase ću ih pravit.. :lol

Re: BOŽIĆNI ČAJNI KOLAČ

30 stu 2011, 11:14

:hahaha ma oni stoje dugo samo što se kod nas jedna masa pojede za jednu večer :ajme
JiA će vam staviti fotku kolačića ovdje ;) pa ćete dobiti barem uvid u to kak to izgleda s tim da imate na umu da je meni bilo prvi put :lol i da sve ovisi o veličini koju želite imati.
Ja sam to sve napravila nabrzinu možda sam trebala "urednije" i preciznije stavljati čokoladu gore da izgleda lijepo ali ioanko sam znala da kolači ne idu dalje iz stana i da se neće pošteno ni ohladiti a već ih neće biti na tanjuru. :hahaha
JiA hvala ti još jednom na trudu :kiss

Re: BOŽIĆNI ČAJNI KOLAČ

30 stu 2011, 13:16

:kino

slika
[/URL]

Re: BOŽIĆNI ČAJNI KOLAČ

30 stu 2011, 13:22

Karamba i karambita!
:lol


:5

Re: BOŽIĆNI ČAJNI KOLAČ

30 stu 2011, 15:51

Duga :lol sam ti mene zafrkavaj :baba
Upravo sam se vratila iz Mullera sa novim ukrasom za kuhinju :liza http://www.kaiser-backform.de/patisseri ... E1B15D70F3

Re: BOŽIĆNI ČAJNI KOLAČ

30 stu 2011, 15:55

Aj, Tinice, pa moj post je upućen JiA!

A šta ćeš ti s tom špricom?! :nokti
Zadnja izmjena: Duga; 30 stu 2011, 15:56; ukupno mijenjano 1 put/a.

Re: BOŽIĆNI ČAJNI KOLAČ

30 stu 2011, 15:55

:rolf a ja mislila da se smiješ mojim kulinarskim dostignućima :rolf

Re: BOŽIĆNI ČAJNI KOLAČ

30 stu 2011, 16:05

Tinice, super su ti ispali, a vjerujem i da su ukusni...

Re: BOŽIĆNI ČAJNI KOLAČ

30 stu 2011, 16:15

Jesu jesu ma ustavri nema kaj tu ne biti fino :lol
A šta ćeš ti s tom špricom?!
Usaugat ću sastojke a onda ih ušpricati na pleh :faca

Re: BOŽIĆNI ČAJNI KOLAČ

30 stu 2011, 16:17

iduću najavu apokalipse ću definitivno uzeti zaozbiljno. :znoj

Re: BOŽIĆNI ČAJNI KOLAČ

01 pro 2011, 08:26

:conf
Čiji su, na kraju, keksići na fotki?!
:loce

JiA je stavila Tinicin uradak?!
Mislila sam da ih je JiA pravila...i Recepti postaju komplicirani :mrgreen .

U svakom slučaju, pohvale kuharici koja god od vas dvije bila! ;)
Zadnja izmjena: Duga; 01 pro 2011, 09:01; ukupno mijenjano 1 put/a.

Re: BOŽIĆNI ČAJNI KOLAČ

01 pro 2011, 09:01

:lol
skuzila sam ja da ti mislis da su moji, al sam presutila :cool

Re: BOŽIĆNI ČAJNI KOLAČ

01 pro 2011, 09:02

Taman sam dodala pohvalu :mrgreen

Mudro šutiš, a?!
Kitiš se tuđim kolačima?! :lol

Re: BOŽIĆNI ČAJNI KOLAČ

01 pro 2011, 09:25

Duga, nisi pazila na satu pa nisi skužila :lol

Nego Tina, jel to na fotki jedna tura?
Ako je, khm...i nama bi to bilo za jedan dan :p

Re: BOŽIĆNI ČAJNI KOLAČ

01 pro 2011, 09:31

:rolf :rolf :rolf Predobre ste nema šta :liza
Je je, to je jedna tura... :dada
Pa meni se činilo da je 40 komada kolača previše za nas troje za jednu večer :ajme
I još su bili onak mlaki a više ih nije bilo :lol
Ma sad ću se ja u usbotu baciti na troduplu pa barem da potraje do kraja vikenda :rolf

Re: BOŽIĆNI ČAJNI KOLAČ

01 pro 2011, 09:34

Tinice, super izgledaju kolačići :dada

moji pak nisu toliki keksoljupci, nama bi ovo trajalo sigurno 3-4 dana... osim ako ja ne bi navalila :lol

sad si me sa ovom slikom sjetila da i ja imam jedan takav recept, ali tijesto je bez oraha, a na vrhu preko čokolade ima pržene listiće badema umjesto oraha... i jako su fini, a mislim da se zovu taliri...

Re: BOŽIĆNI ČAJNI KOLAČ

01 pro 2011, 09:44

ooo tinice :cool :zivili odlično izgleda kolač
volim te suhe božićne kolačiće
boys daj recept :D

Re: BOŽIĆNI ČAJNI KOLAČ

01 pro 2011, 09:44

Duga, nisi pazila na satu pa nisi skužila :lol


Nisam pazila, zaljepila sam se odmah za fotku kolačića i previdjela sam da je Tinica cijeli raniji post posvetila tomu da još ne zna stavljati fotke na forum :ne .
Mislim, žena rastura kuhinju, sad joj je već i krajnje vrijeme da nauči stavljati fotke, a ne da se "grebe" :mrgreen
Odgovori