nabujak od sira i grisa sa jabukama
nestalo za 10 minuta,nije se ni ohladio! Stvarno jako fino i jednostavno! ja sam dodala malo cimeta!

evo recepta
http://ltl.coolinarika.com/slike/prikazi/297417

evo recepta
http://ltl.coolinarika.com/slike/prikazi/297417





probajte,meni je još drugi dan mirisalo po kolaču,uskoro ću raditi ponovno! 




