
Sada je: 24 lip 2026, 14:03.


Uz podršku je puno lakše








giami, koje slatko vrhnje ide za nugat? Jel ono bas za kuhanje?
plis











Tmama, uzbudjena sam kao da sam kakvu nagradu dobila . netko me trazi recept i jos nesto - ja ga znam napamet
hvala na receptu, radili ga jucer, samo sto nisam imala sve putra, pa stavila malo masti unutra, klinci se podavili u njima (pojeli ih jos dok se hladile na balkonu, evo dokaza 


).
.


, jos ga nisam stigla napraviti)
ajme, pisem na recpetima
















lilipop je napisao/la: arome od vanilije
i ja sam ovaj put, a inace umjesto vanilin secera stavim bourbon vaniliju

Luantaro je napisao/la:radila sam danas home made nugat od giami, sa prošlog topika i ispao je super, super!
više ne kupujem nutelu

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.