FOTKE - "slane" i "slatke" 3.
idemo dalje 


Uz podršku je puno lakše




giami, koje slatko vrhnje ide za nugat? Jel ono bas za kuhanje?
plis






Tmama, uzbudjena sam kao da sam kakvu nagradu dobila . netko me trazi recept i jos nesto - ja ga znam napamet
hvala na receptu, radili ga jucer, samo sto nisam imala sve putra, pa stavila malo masti unutra, klinci se podavili u njima (pojeli ih jos dok se hladile na balkonu, evo dokaza 


).
.

, jos ga nisam stigla napraviti)ajme, pisem na recpetima









lilipop je napisao/la: arome od vanilije
i ja sam ovaj put, a inace umjesto vanilin secera stavim bourbon vaniliju
Luantaro je napisao/la:radila sam danas home made nugat od giami, sa prošlog topika i ispao je super, super!
više ne kupujem nutelu