21 stu 2008, 10:11
21 stu 2008, 11:53
21 stu 2008, 13:28
21 stu 2008, 13:40

), kupovinu nove garderobe, spremanje slane i slatke hrane i kompletno ciscenje kuce (to su pripreme koje idu uz svaki Bajram, pa tako i ovaj dolazeci).
21 stu 2008, 13:45
Meni je sedam dana dovoljno za sve...poklone (njih najmanje 25, plus 5 specijalno-specijalnih ), kupovinu nove garderobe, spremanje slane i slatke hrane i kompletno ciscenje kuce (to su pripreme koje idu uz svaki Bajram, pa tako i ovaj dolazeci).
21 stu 2008, 13:47
21 stu 2008, 14:08

21 stu 2008, 14:24
21 stu 2008, 15:30
) cepter pretis lonac (il obicni- vidjecu kakve su cijene), a djecak je vec davno izlisato svoju zelju - kompjuter (ni to nismo jos razmotrili, niti kupili
)21 stu 2008, 15:51
moj djecak je napisao/la:Sto se tice poklona za Bajram, obicaj je bio i ostao, da se kompletna obuca i odjeca promijene (ne moze svaki bajram, i bas sve- ali, uglavnom je tako). E sada ja praktikujem to da obnovim prije Bajrama, kako bi djecak imao sve novo na sebi taj dan, tako da opet nisam rijesila pitanje poklonapa kupujem nesto posebno i veliko sto ce ga obradovati.
Ovih 20 i nesto poklona su kafa, sokovi, rahat lokum ili kocka, baombonjere i jos neka sitnice. Najblizim kupim uz sve to jos neki poseban poklon za koji znam da ce ih obradovati.
...
Osim toga djeca su odvijek primala bajram-banku tj. novac (fina je to svotica bila, cak i u moje vrijeme)
i jos neku posebnu sitnicu od svojih roditelja (uglavnom igracke).
21 stu 2008, 18:46
21 stu 2008, 19:10
21 stu 2008, 21:03
, obicno radim prhku makovnjacu i orahnjacu, vanili kiflice i jos neke sitne kolacice, madjarica, medeno srce, kokos rolada, bajadere i naravno barem dva jako kremasta kolaca ovisno o trenutnoj inspiraciji. 
21 stu 2008, 22:09
23 stu 2008, 20:19
23 stu 2008, 21:41
23 stu 2008, 22:41
Rado bih da imam veeeeeeeliku obitelj pa da moram puuuno kolača raditi jer to naprosto obožavam
Ovako ja tog čuda napečem pa mi se danima vucara jer mm pazi na svaku kaloriju
23 stu 2008, 22:51
23 stu 2008, 23:16
24 stu 2008, 13:06
ona uvijek pravi krancle, ima divne kalupe - pahuljice, meni najljepse ever! ona uvijek napravi i madjaricu.


24 stu 2008, 13:58
alki je napisao/la:Rado bih da imam veeeeeeeliku obitelj pa da moram puuuno kolača raditi jer to naprosto obožavam![]()
24 stu 2008, 14:04
24 stu 2008, 14:36
gdje bih mogla naci recepte za te kolace koji se ne peku



keksici koji se ljepe pekmezom- moja starija obozava takve- jos moram naci neki dobar provjereni recept
24 stu 2008, 14:50
24 stu 2008, 15:16
24 stu 2008, 15:35
hvala solea
24 stu 2008, 15:39

24 stu 2008, 15:44
24 stu 2008, 16:19
a da mi se danima ne vuku po stanu je - napraviti od svake vrste pola smjese
24 stu 2008, 16:22