28 svi 2010, 13:13
28 svi 2010, 14:09
28 svi 2010, 14:47
28 svi 2010, 14:53
28 svi 2010, 14:54
01 lip 2010, 23:07
06 lip 2010, 20:25

06 lip 2010, 20:50
06 lip 2010, 20:57
(mm mi pomogao s figuricama)
06 lip 2010, 21:00
06 lip 2010, 21:06
06 lip 2010, 21:13
06 lip 2010, 22:31




07 lip 2010, 21:47
mmar je napisao/la:. Možda da dam djetetu, njoj bolje ide i s plastelinom
07 lip 2010, 22:04
tako su slićne
,stavrno prelijepe!
07 lip 2010, 22:25
mmar je napisao/la:Joooj kako su slatke![]()
I torte su lijepe, ali cure su stvarno![]()
07 lip 2010, 22:30
08 lip 2010, 16:26
vidi se da je uloženo puuuno truda, a rezultat je odličan!
17 lip 2010, 12:33
17 lip 2010, 13:26
17 lip 2010, 14:08
28 lip 2010, 12:00
28 lip 2010, 13:02
kao ona iz male klinike.28 lip 2010, 13:04
02 srp 2010, 19:33
). Imam pitanje, sto ste stavljale ispod ticina, dakle zadnji kat torte... Prosle godine sam stavila na kraju biskvit i premazala ga onim buckurisem od maslaca i secera, kao podloga za ticino. Ima li tko kakvu bolju ideju?
02 srp 2010, 19:53
02 srp 2010, 20:06
02 srp 2010, 20:26
04 srp 2010, 09:26

04 srp 2010, 09:37