Tema je zaključana

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

18 pro 2012, 21:28

TinchiS :kiss
da, to sam i mislila, u gelu. A, znaci bilo bi dovoljno boje. Super!

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

19 pro 2012, 02:45

evo konačno i moje Vrlo zapetljane priče:

slika slika

ovo su jedine dvije upotrebljive slike, nažalost, ne vidi se glavna glumica baš dobro :lol a kad nisam pazila na osvjetljenje, blic mi je pojeo ostale slike :zub a s ovih sam skidala dječje ručice i glavice pa su pozadine umjetne

zlatokosa ima malo veliku bradu i nos, izgleda malo konjski :mrgreen nije mi se dalo raditi ruke nakraju pa sam dodala malo više kose da joj prekrije ramena... ali nema veze, drugi put će biti bolje... a još je i kiša padala kod dostave pa je ovo jedna pokisla zapetljana priča :drink

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

19 pro 2012, 09:15

Cure, oprostite na upadu, ali htjela bih vam se zahvaliti na savjetima za fondan, receptu za buttercream i svemu sto mi je bilo potrebno da moja prva fondan torta izgleda bas lijepo.
Svaka vam cast! Prave ste umjetnice. :kiss
slika

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

19 pro 2012, 09:25

boys, standardni :klanja
aurora, super je Pocoyo, i ja taman idući tjedan radim tortu s njim :)

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

19 pro 2012, 10:02

aurora, torta je odlična

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

19 pro 2012, 11:13

aurora, fantastican je pocoyo :srca

boys, :nesvist ovaj toranj je stvarno za past u nesvijest, aaaaaaaaaa koliko detalja :sajko od cega je toranj? i kucica?

boysmama je napisao/la:zlatokosa ima malo veliku bradu i nos, izgleda malo konjski

:lol al' ona i u crticu izgleda tako :mrgreen

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

19 pro 2012, 14:14

aurora, pocoyo je savršen! :le bravo, svaka čast! :zivili

AA je napisao/la:boys, :nesvist ovaj toranj je stvarno za past u nesvijest, aaaaaaaaaa koliko detalja :sajko od cega je toranj? i kucica?


hvala, na njega sam i utrošila najviše vremena... toranj je ustvari obložena vodovodna PVC cijev sa redukcijom ;) ovako nešto... dakle, nije baš potpuno jestiv, ali se može glabati :lol krov je samostojeći gumpaste (ispod crijepa je konstrukcija u obliku plašta stošca koji se sušio) i može se cijeli pojesti

edit: link
Zadnja izmjena: boysmama; 19 pro 2012, 14:18; ukupno mijenjano 2 put/a.

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

19 pro 2012, 14:17

:nesvist
:bravo
nemam šta kazat osim, kraljice.

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

19 pro 2012, 15:29

boysice gledam tvoju zlatokosu na prvi pogled i pitam se gdje su ruke :hahaha :hahaha ...a onda čitam tvoje objašnjenje :hahaha :xmaslaugh .....svaka čast..... aurora....torta je stvarno predivna......koja ljepota...napokon nove tortice...guštam gledati sve naše radove :xmaskiss

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

20 pro 2012, 09:10

boysmama je napisao/la:hvala, na njega sam i utrošila najviše vremena... toranj je ustvari obložena vodovodna PVC cijev sa redukcijom ;) ovako nešto... dakle, nije baš potpuno jestiv, ali se može glabati :lol krov je samostojeći gumpaste (ispod crijepa je konstrukcija u obliku plašta stošca koji se sušio) i može se cijeli pojesti

nisam ni sumnjala da je najvise vremena otislo na njega :le , moram jos jednom ponoviti aaaaaaaaaaaa koliko detalja :nesvist super ti je ideja sa pvc cijevi, super :up

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

20 pro 2012, 09:24

AA je napisao/la:
boysmama je napisao/la:hvala, na njega sam i utrošila najviše vremena... toranj je ustvari obložena vodovodna PVC cijev sa redukcijom ;) ovako nešto... dakle, nije baš potpuno jestiv, ali se može glabati :lol krov je samostojeći gumpaste (ispod crijepa je konstrukcija u obliku plašta stošca koji se sušio) i može se cijeli pojesti

nisam ni sumnjala da je najvise vremena otislo na njega :le , moram jos jednom ponoviti aaaaaaaaaaaa koliko detalja :nesvist super ti je ideja sa pvc cijevi, super :up


evo mala ideja: za toranj se može koristit i rola od kuhinjskih papirnatih ručnika

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

20 pro 2012, 10:07

milka je napisao/la:evo mala ideja: za toranj se može koristit i rola od kuhinjskih papirnatih ručnika


je, ali onda se mora nadograditi kućica pa to sve skupa lijepiti pa moliti boga da sve ne otpadne :lol ovo je bilo sigurnije rješenje jer uz toranj dobiješ i to proširenje, a još je sve skupa i stabilno ;)

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

29 pro 2012, 14:18

Brzi su stvarno tamo kod Dore, narucila sam na Bozic, juce vec stiglo, pohvale!

Radit cu tog Spidermana, od svih videnih torti na netu, najvise mi se svidja od Boysmame, pa cu probati malo prekopirati, naglasak na probati. Nadam se da se autorica nece ljutiti :mrgreen

Sto mi savjetujete za torte unutra, za torte na kat a da mi se ne srusi a da je (su) fine? :proljece
Tema je zaključana