Sada je: 24 lip 2026, 15:40.



Liv Tyler je napisao/la:
Treće gel boje, u malim tubicama, sam vidila danas u Interšparu na odjelu di im stoje stvari za kolače. U pakiranju od po 4 i nisu nešto skupesamo ne znam procjeniti koliko ih treba za sliku na torti.







Mrđi je napisao/la:naime ja sam Bumba bojala bojama u prahu kupljenim u Tomya i sve je bilo poprilicno slano.

nevenera je napisao/la:jel taj ticino uspjeva i početnicima. mislila sam ja to radit ali me sve strah da neće uspit
po početnike mislim nekog koji nije nikad napravio nikakav kolač







orca




tičino mi je sav popucao jedva sam ga stavila preko...nemam iskustva a i mislim da sam ga loše napravila
nije bio mekan ni gibak, nego mi se sav trusio i pucao i još lijepio za podlogu unatoč šečeru na podlozi

Madir je napisao/la:tičino sam i ja radila, po rcp.LTL , taj valjda svi imamo





Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.