Liv Tyler je napisao/la:Ma očito sam ja rođeni antitalent.
Al bi baš volila skužiti u čemu sam falila. Eno i sad masa izgleda dobra dok se ne dira.
Ja sam radila po prvom receptu, i ispalo auper.
Upadam kao padobranac, nisam upratila Liv što ti nije sa ticinom u redu. Jel ti možda fruktoza zavrela kada si pravila, te ulila u prevruće glicerin?







Znači, moramo jako paziti koje boje kupujemo. Ja sam jednom kupila u Kauflandu nekakve u prahu i ispalo je tako gorko (bojali smo šlag) da smo ga na kraju strugali sa torte i radili novi premaz







Baš to me mučilo. U biti izgleda skroz jednostavno za napraviti, a ja sam sebi u glavi bila to strašno zakomplicirala. 
ali nema teorije da mi stane u frižider, šteta...